Toch maar mooi van Leyland.® ^%°>6 Bij Leyland schijnt de zon. Het portierraampje kan weer open, de verwarming staat op'cold'en in het dashboardkastje ligt de zonnebril paraat. Kortom: autorijdend Nederland is op weg naar de zomer. Bij de 200 Leyland dealers gonst het van de aktiviteit. Daar staat de zon in 't teken van voordeel,extra hoge inruilprijzen, speciale vakantie-akties en als altijd de ver trouwde Leycare-service. Voor prijsbewuste automobilisten schijnt bij Leyland de zon. Ook al regent't toevallig piipestelen. Exklusief bij de Leyland dealer. Tips op tape over uw vakantiebestemming. Wie met de auto op vakantie naar 't buitenland gaat. moet eerst even langs de Leyland-dealer. Die heeft'n aantal exklusieve cassettes klaarliggen met allerlei nuttige tips over bekende vakantiebestemmingen. Er zijn vijf cassettes. Over Frankrijk, West Duitsland, Italië, Spanje en Oostenrijk. Met muziek, toeristische tips, de taal, geldzaken, eetgewoonten, spelletjes, enzovoorts. Leuk en leerzaam voor onderweg. En zolang de voorraad strekt, voor maar f 8.75 per cassette. Nieuw. De Allegro 1300 Special met 21 extra's voor nog meer rijplezier. De populaire Allegro familie, al vanaf f 10.690,-heeft er nu 'n 4-deurs Special bij met maar eventjes eenentwintig extra pluspunten. Bel de Leyland dealer voor 'n proefrit en zoek de zon op aan 't stuur van deze spectaculaire introduktie-aanbieding. Bijzonderheden 8.Radiaalbanden 14. Aluminium deurdrempels 1. Vinyl dak 165/70x13 15.Sierstreep 2. Getint, zonwerend glas 9. Sportieve sier-wieldoppen 16. Zwarte raamlijsten 3. Velours bekleding 4. Hoofdsteunen 5 Sportief stuurwiel 6.Toerenteller 7. Extra brede velgen 10. Dubbeltonige claxon 11. Beklede kofferruimte 12. Kofferruimte verlichting 13. Matzwart kofferdeksel - paneel met chroom strip 17. Zilverkleurige "Special-badge" 18. Matzwarte buitenspiegels 19. Matzwarte ruitewisser- armen 20.Versnellingshandel met "houten" knop 21. Extra geluids-isolatie Leyland cassetterecorder aktie. Zonder afspeelapparatuur heeft u natuurlijk niet veel aan zo'n vakantie- cassette. Maar ook daar heeft Leyland in voorzien. Bij de Leyland dealer vindt u een komplete serie cassetterecorders (met en zonder radio-ontvangst). Er is al een cassette-recorder vanaf f 90,- (zolang de voorraad strekt). De Lady Mini. Op en top vrouwelijk. Deze gedistingeerde versie van de Mini 850 in diep blauwe kleur, brengt alle vrouwen 't hoofd op hol. Het is dan ook een beeld van 'n auto met allerlei charmante snufjes waar modebewuste vrouwen dol op zijn. Personalia O Brede zijstrepen, uitgevoerd in 4 banen blauw aflopend van licht naar donker O speciale stoffen bekleding in dezelfde kleuren als de zijstrepen O tapijt op de vloer, in de kleur blauw O lederen stuurwiel O bijpassende paraplu in speciale houder O make-up spiegel in de linker zonneklep En nog veel meer typisch vrouweli|ke trekjes. Prijs f8.495,-. Riant op reis met die ruime Marina. Als solide vijf persoonsauto is de Marina'n ideale vakantiepartner. Neemt moeite loos de hoogste bergpassen ook met caravan (koppel 13.4 mkg bij 29001.p.m.). Met volop ruimte voor't hele gezin. En veel komfort, berekend op lange afstanden. Voor veiligheid op vakantie zorgen de schijfremmen vóór, de rembekrachtiging, gescheiden remsysteem, torsie-stabilisatoren en automatische 3-puntsgordels. En de kofferbak biedt 550 liter bagageruimte. Marina .al vanaf f 11.642,- De revolutionaire Princess. Nu met gegarandeerde inruilwaarde. Met 'n pas geïntroduceerde auto vraagt u zich misschien af wat zo'n wagen later bij inruil opbrengt. Daar heeft Leyland'n duidelijk antwoord op. Naast het volle jaar garantié, ongeacht het aantal kilometers, wordt u bij aankoop van'n Princess tussen 1 april en 1 juli 1977-nog'n extra zekerheid geboden: een gegarandeerde inruilprijs. Zwart op wit gezet in het Inruil Garantie-Certifikaat.Maak'n proefrit met de Princess en ontdek'n revolutionaire nieuwe manier van auto rijden. Moderne, aerody - namische vormgeving, voorwielaandrijving, lucht veringen ongekende kombi natie van ruimte, luxe en komfort. In 4 en 6 cilinder uitvoering. Princess, al vanaf f 16.592.-. hh v rrijs i o.h^o,- w Mini-Allegro-Marina-Maxi-Princess-Triumph-Rover-Jaguar-Daimler-Land-Rover-Range Rover-Sherpa-Bedrijfswagens. Prijzen inkl. BTW, af fabriek. Importeur van Leyland automobielen: British Leyland Nederland B.V., Gouda.Tel. 01820-11122. 200 Verkooppunten in Nederland. Mogeli|kheden voor leasing. de Jong's Autobedrijf B.V. Garage Poot B.V. Automobielbedrijf L.A.G. NV Thomas Autobedrijf B.V. v.d. Mortelstraat 250-252, Noordwijk. Hoofdstraat 104-106 Valkenburq Z H Tel 01718-16947 Van Oldenbarneveldstraat 35-37 (Zijstraat Warmonderweg- Pr. Hendrikstraat 97-105, Alphen a/d Rijn. Tel. 01719 -13901 Fniaai: Lammenschansweg 132 Leiden. Tel. 071 - 766907 Rijnsburgerweg), Leiden. Tel. 071 -154909/151683 Tel 0172Q9284fl„

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24