de rijksoverheid vraagt Swets heeft vast werk voor: swets service technici sehalrfeKSttn chads be a. com-operator b. jonge mensen op mavo-niveau medewerker thesaurusbureau (mnl./vrl.) medewerker (mnl./vrl.) bemiddelaar woonruimtezaken (mnl./vrl.) medewerker cursusmanagement adjunct-secretaris <mni ./vrl.) medewerker sectie marktverkenning (mnl./vrl.) medewerker titelbeschrijving en catalogisering (mnl./vrl.) controle-assistent chef binnendienst medewerker (mnl./vrl.) medewerker (mnl./vrl.) bibliotheek-assistent bibliotheek-assistent medewerker administratie (mnl./vrl.) Ï6 Van Swaay Installaties BV, werkmaatschappij van het Internatio-Müller-concern, is een van de grootste Nederlandse bedrijven op het gebied van de airconditioning. Wegens uitbreiding van de dienstverlening vragen wij voor onze service-afdeling een aantal in de rayons Midden- en West-Nederland. Hun werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig verrichten van onderhoudswerk en het opheffen van storingen aan airconditioninginstallaties. Wij vragen: diploma LTS/MTS-E/W of daarmede gelijkwaardig ervaring op het gebied van koeltechniek óf regel techniek óf onderhoud van luchtbehandelingsinstallaties. Wij bieden: naast een goed salaris goede secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een gratificatieregeling en een collectieve ongevallenverzekering. Belangstellenden kunnen inlichtingen inwinnen bij de heer M. J. Molenaar op toestel 129. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan BREDEWATER 24 ZOETERMEER - TEL. 079 - 21 93 63 T.A.V. DE AFDELING PERSONEELSZAKEN Schaffersen Chads is een jong en bruisend modebedrijf met eigen fabrieken in het verre oosten en belangrijke afnemers in Nederland, België, Duitsland, de Scandinavische landen, Frankrijk en andere Europese landen. Vanwege de sprankelende trendgerichte kollekties maakte het bedrijf in korte tijd een spektakulaire groei door En het einde van deze expansie is nog lang niet in zicht. ASSISTENT INKOOP Vier keer per jaar komt Schaffersen Chads met nieuwe kollekties uit. Maar voor het zover is, komt daar natuurlijk wel het nodige bij kijken. De nieuwe assistent inkoop regelt vanuit Voorschoten het gebeuren in het Verre Oosten, geeft daarbij duidelijke richtlijnen aan, deelt het werk zo efficiënt mogelijk in, reist nu en dan naar de fabrieken voor verdere instrukties. In aanmerking komt een energieke manager van 23-35 jaar, met uitstekende kontaktuele eigenschappen, doorzettingsvermogen, ruime ervaring in soortgelijk werk en enige kennis van de moderne talen. Geboden wordt een uniek salaris, terwijl de sekundaire arbeidsvoorwaarden eveneens uitste kend geregeld zijn. Voor het vervaardigen van computer output on microfilm. Taakomschrijving: het bedienen van onze met mini-computers uitgeruste corn-recorder (PDP-8E) met bijbehorende ontwikkel en dupliceer apparatuur. De werkzaamheden worden in ploegendienst verricht. Die opgeleid willen worden tot com-operator. Interesse op gebied van fotografie is een aanbeveling. Wij bieden een prettige afwisselende werkkring in een team enthousiaste medewerkers, met uitstekende honorering en goede sekondaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden verzocht kontakt op te nemen met de heer K. van Unen. Heereweg 347-b, Lisse. tel. 02521-19113 A division of Swets Zeitlinger B.V. vac. nr. 7-131111158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Koninklijke Bibliotheek, Depot van Nederlandse Publicaties en Nederlandse Bibliografie Binnen dit bureau worden ingangstermen van zowel in Nederland als elders verschenen publicaties geautoriseerd en opgenomen in een thesaurussysteem bedoeld voor geauto matiseerde bibliografische systemen. Taak: meewerken aan het totstandkomen en de bewaking van authority-files t.b.v. de Nederlandse Bibliografie. Vereist: diploma HAVO of een hiermee verge lijkbare opleiding, diploma GO-A3 of GO-D. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3087,- per maand. vac. nr. 6-63D0BI1158 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Gezondheidsstatistieken, Afdeling Gezondheidszorg De Hoofdafdeling Gezondheidsstatistieken beweegt zich op het terrein van de volksge zondheid en stelt statistieken samen over de medische en sociale aspecten van geboorte, ziekte en sterfte, alsmede over de gezond heidszorg. De Afdeling Gezondheidszorg ver schaft inzicht in de kosten en financiering van de gezondheidszorg in Nederland door zowel door de intramurale als de extramurale zorg statistische informatie te leveren over voor zieningen, mankracht, exploitatie en investeringen. Taak: verzamelen, bewerken en analyseren van financiële gegevens voor studies en publicaties op genoemd terrein; meewerken aan verge lijkende onderzoeken en projecten die zowel nationaal als internationaal plaatsvinden. Vereist: diploma HBS of een hiermee vergelijk bare opleiding en diploma MBA (financieel-) administratieve en redactionele ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 2959,- per maand. vac. nr. 7-131311158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Juridische Zaken. Afdeling Algemene Juridische Aangelegenheden, Onderafdeling Woonruimtezaken Taak: behandelen van verzoeken om hulp en bemiddeling bij het verkrijgen van woonruimte voor inwonenden, krotbewoners, te klein be- huisden, enz.; plegen van overleg daarover met de diverse instanties; ontvangen en bezoeken van adressanten; maken van overzichten, rapporten en brieven m.b.t. genoemde ver zoeken. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring op het gebied van woonruimtedistributie en enige kennis van de Woonruimtewet 1947 en de Huurwet strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2704,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-130611158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Overheidsorganisatie en Overheidsautomatisering, Afdeling Ontwikkeling, Voorlichting en Opleiding De afdeling bestaat uit een team van 12 personen en is belast met het organiseren van cursussen op het gebied van organisatiekunde, automati sering en management. Taak: binnen het team zelfstandig beheren van de cursusadministratie, regelen van de organi satorische aspecten van de cursussen en onderhouden van contacten met cursisten en docenten. Gevraagd: b.v.k. diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; enige jaren kantoor ervaring in een zelfstandige en representatieve functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2207,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 7-131611158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuis vesting, Directie Woningbouw, Huuradvies commissie Leiden e.o. Taak: voorbereiden van zittingen van de huur- (advies)commissie; verrichten van secretariaats werkzaamheden; schriftelijk kennis geven van uitspraken van de commissie aan partijen en belanghebbenden; concipiëren van de meer juridisch getinte brieven, nota's e.d.; plegen van overleg met de voorzitter, de secretaris, het hoofd buitendienst en het hoofd binnendienst m.b.t. te behandelen zaken in de zittingen van de commissie. Vereist: diploma HBS/HAVO; juridisch- administratieve ervaring. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2704,- per maand. vac. nr. 7-126911158 voor het Ministerie van Financiën t.b.v. het Rijksinkoopbureau Taak: verzamelen van gegevens t.d.v. het Inkoopbeleid, o.m. door mee te werken aan enquêtes; verwerken van de verkregen gegevens in rapporten en overzichten. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of diploma MEAO; diploma Marketing. Ervaring op het gebied van de inkoop en/of marktonderzoek strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk t.z.t. Zwolle (1978/1979). Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2449,- per maand. vac. nr. 7-1262/1158 Taak: bibliotheektechnische verwerking van de nieuwe aanwinsten van de bibliotheek en bouw en beheer van het catalogusapparaat. Vereist: diploma HAyO of een hiermee verge lijkbare opleiding; diploma GO-A2; goede passieve kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal; enige kennis van de rechts wetenschap. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2449,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-1243/1158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Financiën en Comp tabiliteit, Afdeling Controle Taak: meewerken van de controle op de departementale, veelal geautomatiseerde administratie, van het begrotingsbeheer. Vereist: diploma HAVO en Praktijkdiploma Boekhouden of een hiermee vergelijkbare op leiding. Controle-ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2449,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 juni 1977. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-131711158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuis vesting, Directie Woningbouw, Huuradvies commissie Leiden e.o. Taak: leiding geven aan de administratie, type kamer en archieven; bewaken van de voortgang van de werkzaamheden, bespreken van moeilijk heden en oplossen van problemen; behandelen van meer complexe zaken uit de dagelijkse werkzaamheden; ontvangen van bezoekers en verstrekken van inlichtingen; voorbereiden van de jaarlijkse financiële en materiële begroting; verzorgen van periodieke verslaglegging en voorbereiden van het jaarverslag; concipiëren van niet-juridisch getinte brieven, nota's e.d. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; ervaring op administratief gebied; enige juridische kennis strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd eri ervaring max. f 2449,- per maand. (evt. voor halve dagen) vac. nr. 7-1272/1158 voor de Koninklijke Bibliotheek t.b.v. de Afdeling Titelbeschrijving Taak: maken van titelbeschrijvingen van boeken, tijdschriften e.d. Daartoe worden de gegevens in de eerste plaats ontleend aan de titelpagina, voorts aan veelal buitenlandse bibliografieën, catalogi en andere naslagwerken. Met behulp van de opgespoorde gegevens worden volgens vaste regels beschrijvingen samengesteld, die in de diverse catalogi zullen worden opgenomen. Vereist: diploma Gymnasium of een hiermee vergelijkbare opleiding. Bibliotheekervaring of bibliotheekdiploma strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2449,- per maand (bij volledige dagtaak). Sollicitaties inzenden vóór t juni 1977. (evt. voor gedeeltelijke dagtaak) vac. nr. 7-1273/1158 voor de Koninklijke Bibliotheek t.b.v. de Afdeling Centrale Catalogi De Centrale Catalogi, waarin het boekenbezit van ca. 230 Nederlandse bibliotheken is opgenomen, vormt het centrum van het onder linge leenverkeer. Taak: behandelen van schriftelijke aanvragen, telefonisch verstrekken van inlichtingen en bijhouden van het catalogusapparaat. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; een bibliotheekdiploma strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f2207,- per maand (bij volledige dagtaak), met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 1 juni 1977. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-1232/1158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat, Afdeling Algemene Zaken, Bureau Bibliotheek en Documentatie Taak: ontvangen van bezoekers aan de balie; wegwijs maken van bezoekers in de leeszaal; beantwoorden van mondelinge, schriftelijke en telefonische vragen mede met behulp van de aanwezige catalogi (w.o. U.D.C.); verzorgen van het externe leenverkeer en de tijdschriften registratie. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; GO-A biblio- theekopleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2207,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-1249/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksplanologische Dienst, Onderafdeling Bibliotheek en Documentatie Taak: in teamverband behandelen van schrif telijke en telefonische verzoeken om inzage van boeken, tijdschriften, enz.; leenverkeer met andere bibliotheken; te woord staan van bezoekers; voeren van correspondentie; overige bibliotheekwerkzaamheden, o.a. invoegen volgens UDC-code van fiches. Vereist: de diploma's MULO/MAVO-4 en typen; diplbma GO-A (NIDER) of bereidheid tot studie hiervoor. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2207,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 7-1318/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuis vesting. Directie Woningbouw, Huuradvies commissie Leiden e.o. Taak: verzamelen van gegevens; verrichten van berekeningen ter bepaling van de huurprijzen; concipiëren van verklaringen en pré-adviezen. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; ervaring op administratief gebied. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2024,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2207,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24