Het Tapiftcentrum Kom, kijk, kies en koop bij Het Tapijtcentrum SPECIALIST IN VLOERBEDEKKING Tapijt zonder spijt De naam zegt het al. Voor de meest uitgebreide tapijtkollekties met het grootste voordeel bent u bij Het Tapijtcentrum aan het juiste adres. Wat 'n aanbod: alle denkbare kwaliteiten, dessins en kleuren onder één dak. Wollen en nylon tapijten voor woon-, slaap- en badkamer. Voor trappen, balkons en keukens. Om nog maar te zwijgen over het brede assortiment tapijt- en biezentegels, vinyl, matten en karpetten, klassiek of eigentijds. Over keuze gesproken! Knusse koffiebar, heel gezellig. Een plezierige lokatie waar u, desgewenst met één onzer tapijtadviseurs, onder het genot van een gratis kopje koffie, in alle rust kunt overleggen welk tapijt u uiteindelijk zal gaan bestellen. Reken op forse korting. Op alle voorradige tapijten krijgt u direkt al een korting die varieert tussen 9 en 15%. Daar kan boven dien nog een heel aantrekkelijke 'zelf-leg' korting bij komen, maar daarover straks meer. Reken op vorstelijke service. Zo is er de alleszins objektieve "Spelregel" folder. Een handzame handleiding boordevol welkome wenken. Over stofferen en betaling, over garanties. Neem onze tapijtadviseurs, zij zijn u gaarne van dienst bij uw aan koop. Door te luisteren, met u mee te denken en het geven van zinnige adviezen. Vrijblijvend, dat spreekt vanzelf. Eigen magazijn, volop voorraad. Meet maar na: liefst 50.000 m2 vloerbedekking in voorraad. Uitsluitend merken van naam: Hatéma, Des- so, Veneta, Keyzer Bonaparte, Bergoss, Parade, KVT, Louis de Poortere en vult u maar in. Zodoende kunnen wij direkt leveren. Slagvaardige expeditie. Nagenoeg elk tapijt, zo van de rol, direkt uit het magazijn met de stoffeerders mee. Zo kunt u thuis eerder dan u dacht genieten van uw weloverwogen keuze. Telexservice, snelheid voor alles. Mocht onverhoopt een bepaalde tapijtkwaliteit toch niet in voorraad zijn, geen nood. Uw bestelling gaat terstond op onze telex en u heeft het bestelde binnen de kortste keren in huis. Gegarandeerd. De kapitale karpetten kollektie. Mag eigenlijk best even apart genoemd worden. Echt een kollektie waarvan men zegt: Dat moetje gezien hebben! Klassieke oosterse tapijten, handgeknoopte marokkaanse berberkleden, fraaie effen en gedessi neerde moderne karpetten. Heerlijk om eens tussen rond te dwalen, nog fijner om zelf thuis te hebben... Zelf gelegd, het eerst verdiend. Voor de Doe-Het-Zelver hebben we een uitgekien de, laaggeprijsde, kollektie vloerbedekking samenges teld. Nylontapijten, legklare wollen tapijten, tapijttegels of biezentegels. Bovendien zijn alle hulpmiddelen, zoals lijmen en kitten, ondertapijt en tapijtlatten steeds voorra dig. Het gemak dient de zelfleggers! Reken op dubbele garantie. Elk merktapijt wordt geleverd met volledige fa brieksgarantie. En om het allemaal nog aantrekkelijker te maken garandeert Het Tapijtcentrum zelf ook de door u bestelde vloerbedekking. Een veilig gevoel is dat. Reken op gratis leggen. Let wel: dit geldt voor kamerbreed tapijt, in kamers vanaf 3 meter. Géén kosten voor opmeten, géén kosten voor voorrijden. En dan nog iets: bij vele geweven wol len tapijten (uit voorraad) krijgt u GRATIS ondertapijt en tapijtlatten. Leiden: Noordwiikerhout: Noordwijkerhout: Hoge Rijndijk 90, tel. 071-122450 Kiel's Tapijtcentrum Levendaal 159-161, tel. 071-1254 72 Havenstraat 50, Dnftstraat 1, tel. 071-120780 tel. 02523-3548

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20