Bij Ford zou je bijna alle vakjes rood willen maken! FORD RIJNLAND De Ford Fiesta De Ford Escort De Ford latmos De Ford Granada De Ford Capri Ford onweerstaanbaar in opmars! n Dat is degelijk Dat is degelijk Ford Rijnland J SSf/ Ford Rijnland Dat is degelijk Ford Rijnland Dat is degelijk een klinisch-chemisch ANALIST(E) r~ gemeente alphen aan den rijnN 1e of 2e automonteur chef service centrum DEM MEUBELFABRIEK maakt ook voor U het ideale BANKSTEL. Klassiek, modern, massief Europees eiken. Naar keuze 1-2-3-4zits Grote sor tering kwaliteitsstoffen. Vijfjaar schriftelijke garantie op kon- struktie. Levering direct van fabriek naar klant DEM-prijzen zijn dus fabrieksprijzen Inl tele foon 03450-2602 Toonzalen Culemborg, fa briek, Houtweg 8 Voorhout: Loosterweg 5 (bij Tapijtschuur). Geopend ma. en wo. t/m za tot 18 uur. ALGEMENE VERGADERING VAN AANDEELHOUDERS van de N V. Zuid-Hollandse Beleggingsmaatschappij te Leiderdorp, te houden op maandag 23 mei 1977 om 14.00 uur te Leiden, Oosterkerkstraat 11 Aandeelhouders dienen uiterlijk 20 mei 1977 hun aandelen te deponeren bij het kantoor van de Algemene Bank Nederland te Leiden, Breestraat 81 Op de agenda staat onder meer de behandeling van de jaarstukken 1976. De volledige agenda met bijlagen ligt vanaf 13 mei 1977 ter inzage ten kantore van de N.V., Oosterkerkstraat 11 Leiden. De directie iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. Bij Ford géén verkiezingsstunts. Alles wat we nu beloven maken we helemaal waar. Kies daarom voor Ford. Dan zit U altijd goed. Steelt de harten van alle kiezers. Van jong tot oud. Met een programma waar u niet omheen kunt. 1Tot 30 o/o goedkoper in onderhoud dan zijn konkurranten 2) Zeer zuinig met benzine. 3) Hoge inruilprijs Al jaren DE auto voor een grote groep kiezers. Belangrijke troef voor de Europese eenheid. Niet voor niets Europa's best verkochte auto. 1) Ruim plaats voor 4 personen. 2) Zeer gunstig in onderhoud. 3) Uitgesproken zuinig in gebruik. 4) Degelijk als elke Ford. U kiest voor veiligheid? Dat wordt de Ford Taunus. 1) Standaard uitgerust met meer dan 20 veiligheidsvoor zieningen. 2) Zeer scherp geprijsd. 3) Degelijk als elke Ford. Voor de gedistingeerde kiezer die niets meer hoeft te bewijzen. 1) Komfortabel en luxieus. 2) Keus uit vele uitvoeringen. 3) Scherp geprijsd. 4) Degelijk als elke Ford. Voor de sportieve kiezer die van komfortabel en progressief rijden houdt. 1) Kompleet en luxieus 2) Sportief en snel 3) Scherp geprijsd 4) Degelijk als elke Ford. Leiden Lammenschansplein 6 Tel.071-767206-767207 Leiderdorp v.d.Valk Boumanweg 71 Tel 071-899301 Katwijk Kon.Wilhelminastraat 16 Tel.01718-72743 Oegstgeest Dahlialaan 2 Tel.071 152476 Leiden Vijf Meilaan 7 Tel.071-124647 Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp vraagt linisch-chemisch en haen voor het klinisch-chemisch en"haématologisch laboratorium Verlangd: diploma HBO of MBO en enige er varing. Salaras: HBO max. f 2647,11 per maand. Salaris: MBO max. f 2384,30 per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Dr. K. de Kloet, tel 017-899250, tst. 248. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp Bij het buro Werktuigbouw van de afdeling Reiniging en Werktuig bouw van de Dienst Openbare Werken is een vacature ontstaan voor een tevens met ervaring in plaat- en spuitwerkzaamheden. die zelfstandig alle voorkomende reparatie-, onderhoud- en schadewerkzaamheden kan verrichten aan het voertuig- en machinepark van Openbare Werken. Als u interesse heeft en wilt solliciteren naar deze funktie, kunt u maandag 9 mei a.s. van 16.00 tot 17.00 uur een sollicitatieformulier afhalen in de kantine van Openbare Werken, Castellumstraat 6. Deze formulieren dienen ingevuld, ondertekend en voorzien van een recente pasfoto binnen 10 dagen te worden teruggezonden aan de directeur van de Dienst Openbare Werken, waarna een selectie zal plaatsvinden. De directeur van Openbare Werken, Ir. A. A. Bos. Sikkens Verkoop Nederland zoekt voor haar service centrum te Haarlem een lokatiechef Zijn taak zal bestaan uit het toezicht houden op de werkzaamheden in het service centrum, verband houdende met ontvangst, bestelling, aflevering en direkte verkoop van het totale assortiment autolakken, bouwverven, doe-het-zelf- materialen en non paints. Hij geeft hierbij leiding aan een aantal medewerkers. De juiste man beschikt over: een HAVO- of gelijkwaardige opleiding. uitstekende kontaktuele eigenschappen, een goed kommercieel inzicht, ervaring in het leidinggeven, organisatietalent en ervaring. Hij neemt voor nadere informatie kontakt op met: Sikkens Verkoop Nederland bv, Postbus 106, Sassenheim, (02522) 1 90 20, t.a.v. de heer F. J. Claassen,

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 32