f I O J Verpleegkundigen Algemene Heelkunde SEKRETARESSE r PERI WEEË personeel enso result soneel FERSONEEireseel .PERSOI\IEELreRSONEEL ^EEL meta-pro Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden kok LERAREN/LERARESSEN THERMO ELECTRIC LTS'er O staffunctionaris administratieve organisatie BsamsDm Samsom Uitgeverij bv nnnn hekwerk vertegen woord iger vraagt: bedienend personeel afdelings-assistente Diverse Heelkundige afdelingen Thorax Chirurgie Heelkunde B Polikliniek Heelkunde Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden PEflSON£ElPersonee' J personeel PERSONEEL personeel meta-pro bv oegstgeest zoekt voor zo spoedig mogelijke in diensttreding een ervaren Nederlands Wij Hebben een belangrijke plaats voor haar ingeruimd. Het wordt haar taak veelzijdige korrespondentie te verzorgen en andere zaken zoveel mogelijk zelfstandig te behandelen. Werk op niveau, dat wij zouden wil len toevertrouwen aan een mede werkster niet jonger dan 20 jaar. Geïnteresseerden voor dezefunktie worden verzocht haar sollicitaties te richten aan Meta-pro b.v., Post bus 38, Oegstgeest. Telefonische inlichtingen bij Mevr. A. M. de Groot. STALEN DAK-, WAND EN VLOERKUNSTRUKTIES. SPECIALISTEN VOOR RENOVATIE- EN SYSTEEM-STAAL-BOUW Lange Voort 13d Oegstgeest Postbus 38, tel. 071-151342 Hotcldienst Dienst Voeding Binnenkort kan t.b.' geplaatst worden eei de centrale Keuken vac. nr. 020.22.A.I7.LD. Taak: meewerken aan het bereiden van maaltijden voor patiënten en personeel: het verrichten van bijzondere taken zoals koude buffetten e.d. centraal voedsel Er wordt gewerkt met t verdeelsysteem. Verlangd: bijscholingscursus groot keukenpersoneel of een gelijkwaardige opleiding. Salaris max. 2024 bruto per maand.- promotiemogelijkheid is aanwezig. Voor het werken op onregelmatige urer wordt een extra vergoeding toegekend. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. Leiden. Graag op de brief het vacturenummcr vermelden. HERHAALDE OPROEP 4an het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, wor den met ingang van 1 augustus 1977 gevraagd: Klassieke talen 15 a 18 uur 1e graads Duits 9 uur 1e graads Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Drs. A. M. Coebergh-van den Braak, telefoon 071-121365 (school) en 071-121257 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer OND 519 zo spoedig mogelijk in te zenden bij de afdeling Onderwijs der Gemeentesecretarie Thermo Electric Internationaal b.v. specialisten in het meten en regelen van temperatuur Voor de uitbreiding van de produktie afdeling zoeken wij een L.T.S'er. Daar wij hoogwaardige kwaliteitsprodukten vervaardigen, dienen sollicitanten aan de volgende normen te voldoen: goede vakmensen, of zij, die daarvoor opgeleid willen worden veel interesse in het werk leeftijd 18-22 jdar. Onze snelgroeiende internationale onderneming biedt een interessante, zelfstandige werkkring en een goed salaris. Wij bieden afwisselend werk aan kleine series. Voor telefonische inlichtingen gelieve U te bellen 071-142045, toestel 19 Ook kunt U langskomen voor nadere inlichtingen. Postbus 515, Leiden 7VERMO ELECTRIC Willem Barentszstraat 47. Samsom Uitgeverij bv houdt zich Functie-eisen bezig met de ontwikkeling en ver koop van boeken, losbladige uit gaven en tijdschriften. Binnen de afdeling control en ad ministratie zoeken wij een Staf functionaris Administratieve Orga nisatie. Functie De Staffunctionaris A.O. analy seert de behoefte aan beleidsinfor matie van het management. Hij ontwerpt en evalueert systemen, die in bovengenoemde behoefte voorzien, voert nieuwe procedures in en volgt bestaande procedures kritisch. De medewerker die wij zoeken heeft een Hogere Beroeps Op leiding, b.v. H E.A.O. - automati sering of S.P.D. aangevuld met Ambi Administratieve Organisatie. Hij dient te beschikken over goede sociale vaardigheden en analy tische vermogens. Hij die ervaring heeft opgedaan met automatisering vanuit de ge bruiker van systemen heeft onze voorkeur. De leeftijd zien wij het liefst tussen 25 en 35 jaar. Nader contact Schriftelijke reacties kunt u richten aan de heer J. Tissingh, Perso neelszaken, Samsom Uitgeverij bv, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 6 23 04. XCCJ Samsom Uitgeverij is een werk maatschappij van de nv l'CU, Infor matie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff Onze relatie Alura Hekwerk b.v. te Noordwijkerhout, is een gezond middelgroot bedrijf, dat zich bezig houdt met het fabriceren en plaatsen van duurzame hekwerken en afrasteringen. rayon: Zuid-Holland (benoorden Rotterdam, inklusief het Westland) Taak: - Potentiële afnemers interesseren voor het desbetreffende pakket hekwerken. - Kommerciële kontakten onderhouden met overheid bouwbedrijven, architekten en bedrijfsleven. - Het aksent ligt op adviseren, nauwkeurig de behoeften bepalen en vastleggen en het afsluiten van orders. Verlangd: Verkoopervaring, liefst in de bouwsektor. Enig technisch inzicht in verband met de advisering van plaatsing en keuze van hekwerken. - Praktische man, die plezier heeft in aktieve marktbewerking. - Woonachtig in het desbetreffende rayon. - Leeftijd: 25-40 jaar. Geboden: Een zeer zelfstandige baan. - Een goed salaris en verdere bijkomende voorzieningen. Een kwalitatief zeer hoogstaand pakket produkten Aan de opleiding en training wordt zorg besteed. Sollicitatie-. Als u interesse voor deze funktie heeft, stuur dan een korte brief met levensloop aan ons buro, ter attentie van dhr. W. A. Klouth. Bel rustig voor informatie. De definitieve beslissing wordt op korte termijn genomen. U kunt op een menselijke en vertrouwelijke behandeling rekenen. bv bedrijfsgerichte training, werving en selektie dreef)), heerhugowaard tel 02207-11844 BV Meelfabriek 'De Sleutels' voor de produktie-afdeling Deze functie omvat onder meer het controleren en on derhouden van de produktie-appratuur Voor deze functie komen in aanmerking serieuze krach ten van tenmiste 20 jaar die beschikken over verantwoor- delijksgevoel en bereid zijn om in 3-ploegendienst te werken ('s zaterdag en 's zondags vrij). Geïnteresseerden kunnen voor een vrijblijvend gesprek kontakt opnemen met de afdeling personeelszaken (toe stel 21). BV MEELFABRIEK 'DE SLEUTELS' Oosterkerkstraat 18 - Leiden Telefoon 071 - 124141 Voor de nieuwe afdeling Ledenwerving zoeken wij een Tot haar taak zal o.m. behoren het verrichten van sekretariële werkzaamheden voor de chef. alsmede administratieve werk zaamheden en type-werk t.b.v. de afdeling. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten vanaf 21 jaar met een middelbare opleiding, in het bezit van een type-diploma, liefst aangevuld met steno en enige ervaring in een soortgelijke funktie. Het aanvangssalaris ligt afhankelijk van leèftijd en ervaring tussen f 1.627.24 en f 1.952.69 bruto per maand. Sollicitaties kunt u richten aan de ANWB. afdeling Personeelszaken/ Adjunkt Hoofddirekteur, Wassenaar- seweg 220, Den Haag. Tel. 264426, toestel 2330. Op de Hoofdafdeling Algemene Heelkunde zijn er de onderstaande plaatsings mogelijkheden voor verpleegkundigen. Part-time verpleegkundigen voor de nachtdienst. vac. nr. 210.53.A.I7.LD. Gestreefd wordt naar een diensttijdregeling van bijvoorbeeld: 1 week nachtdienst, 2 weken vrij, I week nachtdienst. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A. Salaris op basis van max. 2207 bruto per maand. De onregelmatige-dienst-toeslag zal ca. 40% van het overeengekomen bruto maandsalaris bedragen. vac. nr. 223.54. A >1 7.LD. Op deze nieuw te openen afdeling met 28 bedden (18 volwassenen en 10 kinderen) worden patiënten verpleegd die herstellende zijn na een hart- of longoperatie. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A. Bij voorkeur een voltooide opleiding Intensive Care of Coronary Care (voor de kinderzaal bij voorkeur certificaat Kinderaantekening). Salaris max. 2207 bruto per maand. Promotie tot verpleegkundige-A (max. salaris 2329 bruto per maand) is in principe mogelijk. vac. nr. 214.53.A.17.LD. Op deze afdeling worden vaatchirurgische en oncologisch chirurgische patiënten verpleegd. De afdeling is in 2 units, een van 17 en een van 13 bedden verdeeld. Men dient na een inwerkperiode in staat te zijn als teamleidster te fungeren. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, zo mogelijk enige heelkundige ervaring. Salaris max. 2207 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. vac. nr. 211.53.A.17.LD. Op de ongevallen polikliniek waar onregel matige diensten worden verricht. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, bij voorkeur heelkundige ervaring. Salaris max. 2207 bruto per maand, promotie tot of aanstelling als verpleeg kundige-A (salaris max. 2329 bruto per maand) is in principe mogelijk. Over al deze verpleegkundige functies op de genoemde Heelkundige afdelingen wordt gaarne nadere informatie verstrekt door mevr. zr. A. Mol-v. d. Luyt. coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefonisch bereik baar onder nummer 071 - 14 72 22. tst. 2337. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22