de rijksoverheid vraagt lö groepsleider bottelarij SEKRETARESSE rsonee/ enso j) yc soneel PE PERSONEEL"0*0^ persone 1EEt Wil je direkt gaan werken!! DE JAGER DOCENT V.A.V.O. TAAKVERLICHTER Chef Werkplaats VOLVO 1. eerste automonteurs 2. tweede automonteurs 3. magazijnchef 4. afleveringsmonteurs/ autopoetsers stichting centrum st.bavo noordwijkerhout ADMINISTRATEUR Kamsteeg's Automobielbedrijf, personeels- documentalist/ plv. sectiehoofd (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) medewerker secretariaat administratief medewerker (mnl./vrl.) Welkom bij HEINEKEN uitvoerders voorlieden fitters grondwerkers personeel PERSONEEL personeel Heb je een opleiding op het niveau van M.E.A.O., HAVO of MAVO? Neem dan kontakt op met Accountants kantoor Zeeweg 165, Katwijk telefoon 01718-14753 Misschien kunnen je wensen vervuld wor den. 1e Chr. Katwijkse Industrie- en Huishoudschool Katwijk aan Zee, Jan v. Brakelstraat 38 telefoon 01718-13256 In verband met langdurige ziekte van één vén onzer docenten zoeken wij per 1 augustus 1977: (akte: volledig bevoegd onderwijzer) voor 29 lestijden per week. Sollicitaties gaarne zo spoedig mogelijk aan de direktrice mej. G. G. Zimmerman. Met spoed gevraagd: ervaren automonteur kennis Japanse merken genieten voorkeur Bij goede prestatie hoog salaris geboden Auto Heemskerk Datsun Dealer Herengracht 79 - Leiden - tel. 133861 Voor onze faktuurafdeling vragen wij een adm. medewerkster met typevaardigheid. Leeftijd tot pl.m. 30 jaar Met vakantieafspraken -kan eventueel rekening worden gehouden. Indien U belangstelling hebt, gelieve U zich telefonisch in verbinding te stellen met: Leiden Het bestuur van de B.D. Arentshorstschool (Prot. Chr. L.O.M.) vraagt per 1 augustus een part-time voor maximaal 16'/juur per week. Nieuwe school, prettig team. Informatie en sollicitatie: B. Simme- link, Driftstraat 49, Leiden. Telefoon: 071-12.66.77 (school) 01720-72.89.0 (huis) Gevraagd voor de technische dienst van onze Moutextracttabrlek ALLROUND MONTEUR i.b.v. Smecoma getuigschrift B.V. Diastatische Producten Rijndijk 156-158 Leiden - Tel. 071-764267 Met spoed gevraagd in middelgroot autobedrijf ervaren Kennis van het merk Opel en Japanse auto's geniet enige voorkeur. Moet beschikken over leiderscapacitei ten, goed organisator en commercieel ingesteld zijn. Leeftijd 25 tot 45 jaar. Voor de juiste man, hoog salaris geboden. Uw antwoord gaarne onder nr. 40019. Diskretie verzekerd Automobielbedrijf V. A. Reys en Zn. Hoge Rijndijk 352 - Leiden Officieel dealer VOLVO voor Leiden e.o. zoekt op korte termijn: Sollicitaties na telefonische afspraak telefoon 071-122381 na 18.00 uur 892117. i onze medewerksters hebben wij een vakature (volledige •Tot haar taken behoren o m. ten behoeve van de beide opname-afdelingen - het verslaan van patiëntenbesprekin gen - het beheer van de medische dossiers - het typen van korrespondentie en rap portage Wij vragen iemand met een opleiding op middelbaar niveau, steno- en type- diploma en administratieve ervaring. De heer M J G. Hoogervorst, hoofd me dische administratie, geeft graag telefo nisch nadere inlichtingen over de funktie (toestel 2020). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 77.90.26. ;r bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 Wij roepen sollicitanten op voor de funktie van Wij zoeken voor ons automobielbedrijf annex watersportbedrijf met 3 filialen een ener gieke administrateur van ca. 23 jaar. MULO/MAVO-opleiding en praktijkdiploma boekhouden. Bij voorkeur studerend voor MBA. Hij gaat in klein, gezellig team, een gedeelte van de administratie geheel zelfstandig verzorgen o.a. autoad'ministratie, werkplaats- en magazijnadministratie. Tevens dienen door hem regelmatig de filialen bezocht te worden i.v.m. voorraadcon- trole. Wij bieden naast een goed salaris, 8% vakantiegeld, reiskostenvergoeding en niet in de laatste plaats toekomstmogelijkheden. Wie belangstelling heeft voor deze veelzijdige funktie verzoeken wij kontakt op te nemen met de heer C Griffioen. Tel. 071-151940, toestel 34, na 19,00 u. tel. nr. 02291-1907, of even een briefje naar onderstaand adres. Geversstraat 30, Oegstgeest. voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de personeelsdocumentatie van een van de onderdelen Taak: zorg voor en toegankelijk maken van de personeelsdocumentatie; beheren van een onderwerpsarchief; collationeren van te verzenden typewerk. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding. Diploma SOD I strekt tot aanbeveling. Standplaats; 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max f 2449,- per maand. vac. nr. 7-035111158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Directie Zuid-Holland, Hoofdafdeling Algemene en Bestuurlijke Zaken, Onderafdeling Bestekken en Subsidiezaken Taak: verlenen van assistentie bij de administratieve behandeling van subsidie aangelegenheden t.b.v. provincie, gemeenten en waterschappen, alsmede behulpzaam zijn bij de vastlegging van aangegane verplichtingen en gedane uitgaven bij de Onderafdeling Begrotingszaken. Vereist; diploma HAVO/MEAO; enige jaren ervaring in bestekscomptabele zaken strekt to. aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk f 2449,- per maand. i leeftijd en ervaring r vac. nr. 7-112511158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Rijksinstituut voor Geneesmiddelen onderzoek te Leiden Taak: administratief werk, w.o. verzorgen van bestellingen en de administratie ervan; bijhouden van documentatiesystemen; verrichten van bibliotheekwerkzaamheden; typen van onder zoekverslagen en bedienen van een telefoon centrale. Vereist: de diploma's MULO/MAVO-4 en typen. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2207,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-1067 1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Stafbureau Raadadviseur Lange Termijn Planning Het Stafbureau, dat werkt met 7 academici verzorgt studies op lange termijn voor de beleids vorming op het terrein van de gezondheidszorg en milieuhygiëne. Taak: voorbereidende werkzaamheden t.b.v. werkgroepvergaderingen, zoals samenstellen van vergaderdossiers, mee verzamelen van agenda punten en opstellen en rondzenden van de agenda. Voorts maken en bijhouden van af spraken, zorg voor documentatie. Bijwonen van vergaderingen en verzorgen van de verslag legging; concipiëren van brieven en nota's. Administratieve en typewerkzaamheden voor hef secretariaat. Vereist: diploma steno en b.v.k. diploma VWO; secretariële opleiding strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2449,- per maand. vac. nr. 7-1134/1158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Veterinaire Dienst, ambtsgebied Noordelijk Zuid-Holland Taak: typen en afdraaien van stencils; typen van af te geven certificaten in diverse talen; verrichten van administratieve werkzaamheden zoals: verzenden van circulaires en corres pondentie, bijhouden van documentatie m.ij.t wettelijke voorschriften, bedienen van een telefoon, enz. i MULO/MAVO-4 (met talen Vereist: de diplom pakket) en typen. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk'van leeftijd en er f 1904,- per maand, met een uitlooprr op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1,.'s-Gravenhage. Voor de bottelarij van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij Groepsleiders. De Groepsleider bottelarij heeft zijn werkterrein in de afdeling, waar het bottelen en verpakken van ons produkt plaatsvindt. Dit proces is .sterk gemechaniseerd. De groepsleider heeft tot taak op de hem toegewezen produktielijn te zorgen voor een goede proces voortgang en bewaking van het kwaliteitsniveau. Tevens geeft hij leiding aan 15 a 20 produktie-medéwerkers. Er wordt gewerkt in een 3-ploegendienst. Voor deze funktie is een opleiding op M.T.S.-niveau en ervaring in een produktiebedrijf gewenst. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten van 25-40 jaar. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektie- procedure. Salarisindikatie: voor hen die minimaal 26 jaar zijn bedraagt het aanvangssalaris f 2.274,— bruto per maand 20,7% ploegentoeslag. Ook kent Heineken een gunstige winstdel ingsregeling. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de heer G. van Puffelen van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 te Zoeterwoude. aannemingsmaatschappij vloeigas leidingen bv, spaarneweg 31, cruquius (nabij heem stede) vraagt op korte termijn wegens uit breiding van haar werken voor het leggen van hoofd-en dienstleidingen voor gas en water. inlichtingen zijn te verkrijgen tel. 023-339016 toestel 328 of na 20.00 uur 023-376527 (de heer j. breimer) of schriftelijk aan de afdeling personeelszaken, postbus 10 te hoofddorp. aannemingsmaatschappij vloeigas leidingen bv behorende tot p vermeer verenigde bedrijven

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20