IKON-documentaires in Guatemala ...en gisteren 1 Neem een kind voor uw rekening dt Semper Avantilicht fiet anker voor it muzikale reis ;(j^ vandaag Haghe Sangers: te weinig genuanceerd 02207-18277 020-767676 :oster Parents Plein Nederlcind Rabobank S3 Uri Segal voor RO: niet zó geweldig 'r1l *densdag 27 APRIL 1977 RADIO - TV - KUNST IEGSTGEESTJ3LEIDEN - De ide oC?UZikale show van Semper Avanti olisteravond werd geopend met de roüneLtwat ver^'ee^te evergreen "An- J=hors Away", daarmee direkt de verDmbiance aangevend van de ganse a vergappening; een zee van noten, n meu/aarin kapitein Koos Kukler pro- zo n a,eer(je zijn lading songs, smartlap- en en solidaire muziek tussen de r L^üPPen ^oor te loodsen die nu tief kenmaal het zilte pad van een ge- igvaltggYQgi^jgj. kruisen. Of de vernie-' de tvng in te helpen, want dit gevaar loka^as niet imaginair, daar in het Rijn- mds Lyceum. hqet is bijvoorbeeld een uiterst ris- el te vant waagstuk een lied als "My krecyay" van de nu wel sleetse meester 'rank Sinatra op de scheepsrol te alligraferen en dat door een van de lilva's te laten vertolken. De ver- elijking dringt zich meteen op en e uitslag is niet moeilijk te raden. In zo waren er meer van die zand- J janken. ioos Kukler had een adekwaat ssen viiddel tegen deze en andere moei- in- ajkheden: Immer Voorwaarts! Met lers Volle Kracht Vooruit! Dit impli- /ehaneerde. dat de dvnamische kracht bv vt ar Dui onverminderd de hoogste toppen bereikte, om het even of het scheepsorkest alleen speelde of de hele bemanning zich in de strijd stortte. Enthousiast klonk het in ieder geval wel, maar het had als vervelend neveneffect dat de programma-onderdelen onderling verwisselbaar waren. "De Lustige Witwe" was niet te onderscheiden van "De Korporaal" en die weer niet van "Ein Madchen wie du". En zoiets lijkt mij voor het sociale ge beuren niet minder dan een ramp. De vervaging werd ook in de hand gewerkt door wat een kruising leek van Wessel Dekker en James Last, orchestraal gezien althans: violen en andersgesnaarden, een soms wat hups bespeelde accordeon, slagwerk en trompetten. Die hele verzameling werd tot overmaat van ramp ingezet bij élk lied, zodat een Amerikaanse song als twee drup pels zeewater leek op, pak weg een operettedeuntje De cruise zou aan aantrekkings kracht hebben gewonnen, als men er zich bewust van was geweest, dat hard zingen niet synoniem is met overtuigingskracht. Hierdoor ging "Anchors awaybij Semper Avanti potentieel talent (wat is bij som mige solisten wel degelijk aanwe zig is) verloren in oorverdovend ge luid. Vooral in de hoge registers had men moeite op toon te blijven. In "Susie", vlak voor de pauze werd ik iets gewaar van muzikale span ning, die jammerlijk verdronk in de daaropvolgende dynamische golf. Het spektakel was in ieder geval een lust voor het oog door de zorg die aan de kleding was besteed. De kostumering liep parallel aan de muziek, op één jammerlijke uit zondering na. Bij: "Yes sir, that's my baby" verwacht men toch zeker een balletje van blote benen, die verleidelijk zwabberen. Niets van dit alles: men ontwaarde in pilo- broeken verpakte onderdanen. Dat is is net zoiets als een sexfilm ver wachten, maar een film over zedige n. Jammer ook dat de choreografie wat houterig over kwam: obligate pasjes met een mi nimum aan variatie. Koersend op het kompas van het aantal decibels werd de thuishaven bereikt onder enthousiast gejuich van de dankbare passagiers. En ie dereen moet maar zo denken: de beste stuurlui staan aan wal. GERARD VAN DER GEEST. Nederland I 18.15 - Duits, les 4 (TELEAC) 18.45 - Bereboot (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.04 - Van gewest tot gewest (NOS) 19.50 - Uitzending van de Boeren Partij (POLITIEKE PARTIJEN) 20.00 - Ot... en hoe zit het dan met Sien? (NOS) 20.35 - Dr. Wernher von Braun, documentaire (NOS) 21.35 - Journaal (NOS) 21.50 - Den Haag vandaag (NOS) 22.05 - Dr. Wernher von Braun, vervolg (NOS) 22.40 - Studio Sport (NOS) 23.05 - Sprekershoek (NOS) 23.20 - Journaal (NOS) Nederland n 18.45 - Kortweg (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.04 - Van onze speciale verslaggevers, gezinsserie (IKON) 19.29 - Kenmerk (IKON) 20.00 - Journaal (NOS) 20.25 - Film van het Nederlands Astma Fonds (SOCUTERA) 20.30 - België ze zeggen... filmreportage (EO) 21.00 - Muziek en zang uit België (EO) 22.00 - De hand van de Meester, filmportret (EO) 22.25 - Democratie, informatief programma (EO) 22.50 - Journaal (NOS) i net Hij zei dat hij ging 2 e kwam niet meer terug". Zo heet een documentaire over Guatema la, die het IKON vanavond om van 19.30 uur over Nederland 2 uit- ech- zendt. De laatste tien jaar zijn er t af- in dat land, aldus Amnesty Inter- htig national, meer dan 20.000 mensen verdwenen. Het laten verdwijnen van een familielid is nog erger dan een doodsbericht; men blijft j£jn- hopen. Het is een perfide mecha- |s v' nisme, waar niet alleen de oppo- sitie tegen de kleine kliek van v machthebbers onder lijdt, maar Hark ^at °°k de heersenden onder el- Er l dat Garcia van Guatemala zegt dat „slechts" vijfduizend mensen zijn verdwenen. En hij noemt Amnesty een communistische mantelorganisatie. Casariego, de kardinaal aartsbisschop van Guatemala wij bij een protserige parade, terwijl hij, met een kanon op de achtergrond, een nieuwe mili taire academie inzegent. Anders dan hij staan lagere geeste lijken wel degelijk achter de uit gebuite bevolking: ook buiten landse paters, vooral Belgen, doen goed werk, en de kardinaal zou hen dan ook maar het liefste zien vertrekken. Een man als Jorge Nicolle, directeur van een krant is een campagne begonnen om te trachten het geweld enigs zins te doen afnemen. Het IKON-team (Deodaat Visser, camera. Jack van Doornik, geluid en Jan Kuiper, samenstelling en regie) heeft een aantal familiele den van verdwenen mensen kunnen interviewen, die wilden praten omdat zij toch alles verlo ren hadden De directe aanleiding om in Gua temala te gaan filmen was de ac tie Gast aan tafel van de organisa tie voor ontwikkelingssamen werking NOVIB en de Unesco, die van 2 tot 8 mei wordt gehou den. Hiervoor maakte het team een documentaire over de koffie cultuur, die op woensdag 4 mei om 21.55 uur over Neder land 1 wordt vertoond. De titel „Wie betaalt de hoogste prijs" is veelzeggend. De hoge koffieprijzen van thans komen al lesbehalve ten goede aan de plantage-arbeiders. Hun werk is een soort, slavenarbeid. Het mi nimumloon in Guatemala be draagt twee gulden zestig per dag; op de plantage El Naranjo (De sinaasappelboom) van de Amsterdamsche Chinine fabriek (die zich ook met andere zaken dan kinine bezig houdt) betaalt men zowaar twee gulden vijf en tachtig. Het aanvaardbare minimumloon had 7,50 per dag moeten zijn. Er is echter een federatie gevormd van koffiecooperaties, de Fede- cocagua, die probeert de landar beiders en boeren een mens waardiger bestaan te verschaffen en zich met succes verweert tegen de omstrengelingspolitiek van de overheid. Arbeiders heb ben zelf een goede weg aangelegd en de Fedecocagua zorgt voor be tere woningen, onderwijs, een apotheek en een winkeltje voor de primaire levensbehoeften. Zij verbouwt ook andere gewassen dan alleen koffie. De actie „Gast aan tafel" is onder meer gericht op steun aan deze organisatie. De film besteedt naar verhouding wat te weinig aandacht aan het positieve werk van de Fedecoca gua en wat te veel aan de erbar melijke toestanden elders. Ver der wordt Guatemala uitsluitend voorgesteld als een koffieland; ook de bananencultuur is er van belang en heeft in 1954 geleid tot een militaire coup (onder Ameri kaanse auspiciën) tegen een pro gressief bewind, dat Ameri kaanse bananenplantages had onteigend. De huidige president Laugerud wil mensen die niets hebben, iets geven, zonder ande ren iets af te nemen. De grote aardbevingen van vorig jaar en de corruptie bij het her stelwerk komen nauwelijks ter sprake. Toch zijn beide docu mentaires bijzonder aangrijpend en indrukwekkend. Drie leiders van de Fedecocagua bezoeken op het ogenblik ons land. Zij vertel den van hun grote moeilijkhe den, vooral omdat zij geen in vloed hebben op de internatio nale koffieprijs; leveringscon tracten zijn van tevoren afgeslo ten, tegen een derde van de hui dige prijs. Kritischer Zij verwachten geen opzienba rende veranderingen als gevolg van de politiek van president Carter die kritischer staat tegen over autoritaire regimes dan- zijn voorgangers. Guatemala, zo zei een van de leiders van Fedecocagua, is een land dat grondstoffen produceert, die ook de Verenigde Staten tegen zo laag mogelijke prijzen willen bemach tigen. Door W. van Lookeren Een Utrechtse psychiater hield een korte inleiding op de ge dramatiseerde documentaire „Bevrijding" die de KRO uit zond met de bedoeling om in formatie over psychiatrische groepstherapie te geven. Dat begin deed meteen al vermoe den dat Joes Odufre (regie en produktie) zich in het tijdsbes tek van een uur zou gaan vertil len aan een even moeilijk als complex onderwerp. Want wie laat anders een inlei der de kans om een reeks niet ter zake doende opmerkingen over „moed" van de program mamaker te plaatsen? Wie laat die inléider verder nalaten hoognodige basisinformatie te geven (zoals: worden de groe pen geselecteerd naar leeftijd, intelligentie, onzovoorts, of niet)? En wie laat diezelfde in leider dan ook nog suggereren dat deze therapie alleen zou worden toegepast bij echtparen met huwelijksmoeilijkheden. Want daar ging het gisteravond om, de verwijdering tussen de huwelijkspartners, zulks op ba sis van teksten, die Ben Bos oorspronkelijk voor een televi siespel schreef. Alsof er sprake zou zijn van een nieuw, gespe cialiseerd fenomeen. Terwijl films van vooral Ameri kaanse origine al enkele jaren lang de ontwikkelingen laten zien van wat ooit begon als „sensitivity-training", met toe pasbaarheid voor diverse soor ten van levensproblemen. Zoals met name de groepstherapie voor verslaafden aan drugs, waarover een jaar of vier, vijf ge leden in Nederland zelfs al in het theater indringend werd ge%nformeerd door een groep ex-patienten van het Ameri kaanse Daytop Village- instituut. Odufre stortte de kijker in bij eenkomst nummer dertig, waarschijnlijk omdat hij de mogelijke resultaten van de therapie wilde laten zien. On middellijk gaan er mensen op lage poefjes zitten omdat ze „ergens mee kunnen werken" en vliegen de emoties als opge wonden vogels door de huis kamer. Maar wat ging er alle maal aan vooraf? Bijeenkomst nammer een, bijvoorbeeld. Hoe krijg je de deelnemers aan zo'n therapie zover dat ze in een kringgesprek hun meest in tieme opgekropte gevoelens blootleggen? Er is te vrezen dat vele kijkers aan deze uitzending slechts de vraag zullen hebben overge houden waarom een groepsthe rapie begint met het uittrek ken van het schoeisel. Met 'Zomertijding' l VARA-tv in de Leidse schouwburg jEIDEN - De VARA-tv brengt op !4 juni in de Leidse Schouwburg iet 75 minuten durende pro (ramma „Zomertijding" dat vrij vel geheel rechtstreeks zal worden litgezonden. .Zomertijding", dat in de maanden uni. juli en augustus op zeven >laatsen in ons land wordt gereali- ;eerd, bestaat voor ongeveer twee- lerde "uit luchtig amusement en roor eenderde uit interviews en in formatie uit de betrokken streek. ilet amusementsgedeelte wordt epresenteerd door Henk van lontfoort, het informatieve deel eemt Atie Dijckmeester (van „Hoe estaat het") voor haar rekening. LEIDEN - Ter verrijking van het fonds, waaruit de restauratie van het Maarschalkerweerd-orgel moet worden bekostigd werd in de Har- tebrugkerk een „buitengewoon concert" gegeven. Het bezoek viel, gegeven het natte winterse weer, nog mee. De organisatoren hadden er heel wat voor bijeengebracht. Vooreerst de vermaarde Haghe Sanghers en, voor na de koffie-loze onderbre king, het Siegland Kantatenchot en het Rheinpfalzisches Instrumenta- lensemble. Het spreekt vanzelf dat Jan Schmitz een paar stukken op het orgel, waarom het allemaal be gonnen was, speelde. Het concert duurde zeker een half uur te lang. Dit was voornamelijk aan het overladen programma van „Die Haghe Sanghers" te wijten. Ik kan niet anders dan dit onder de intelligente leiding van René Ver- hóeff werkende grote koor prijzen om de techniek, de gewillige han- Gisteravond zag u de reportage in AVRO's Televizier Magazine. Dit zijn de telefoonnummers, waarop u informatie kunt aanvragen over de Stichting Foster Parents Plan Nederland, een niet commerciële organisatie, die financiële adoptie van kinderen in de ontwikkelingslanden ten doel heeft. Voor f45,- per maand helpt u een kind daar, waar het hoort; in het eigen gezin, in het eigen land. Folders over Foster Parents 9 - m Plan liggen klaar bij elk van de btlOltinq 3200 Rabobank-kantoren. Koninginneweg 184a. Postbus 5000, Amsterdam. Tel. 020-767676. Deze publikatie is mogelijk dankzij de medewerking van de teerbaarheid, de cultuur. De dyna miek is zeer gevarieerd, met soe pele overgangen, de tempo's wisse len gemakkelijk en men raakt geen moment buiten adem. Bovendien werken deze zangers in stipte een heid en doorgaande beheersing naar het doel: de volkomen creatie van het lied. Toch stemde mij niet alles tevre den. Deze knappe a cappella blijft te zeer zichzelf in karakter gelijk. Of het nu een Spaans, een Frans, een Zuidnederlands minnelied, een Poolse of Bulgaarse soldatenzang of zelfs Piet Hein en de SkotseTrije betrof (dit koor gaat voor geen en kele taal op zij), de kleur veran derde nauwelijks en de muzikale zon brak maar af en toe, o.a. in een Engels meiliedje en een Tjsechisch wijsje, even verwarmend door. Formeel was alles in orde, maar ik ging op de duur toch wel de onge makkelijke zit voelen. En dat mag eigenlijk niet. De onderbreking door Schmitz op het orgel met een heel goed gespeeld „moto ostinato" van Eben ondervond ik als een ver ademing. De Duitsers zongen zeker even goed en soepel als de Haagse man nen. Maar ze deden het ook met een verheugende muzikaliteit. Herbert Ermert leidde de correcte zuivere zang stijlvol en doeltreffend in kan- tates van Buxtehude en Pachelbel. Vooral die van Pachelbel („Was Gott tut"), variatiereeks op het ko raal, een prachtig stuk vakwerk, klonk met het orkest en twee solis ten, heel mooi. Het kleine strijken- semble speelde welluidend met le vendige voordracht Handels Con certo grosso (in g) en begeleidde de zang voortreffelijk. Schmitz wis selde nog met een Bach- koraalvoorspel af. JOHAN VAN WOLFSWINKEL Sand.ro Giovanni, de regisseur van een aantal succesvolle Ita- liaanse musicals, is na een langdu rige ziekte op 62-jarige leeftijd in Rome overleden. TENNIS- Tijdens het internatio nale tennistoernooi van Las Vegas heeft Jimmy Conners veel moeite gehad met de zweed Ove Bengtson, die een set kon afpikken.' Conners won uiteindelijk met 6-4, 5-7 en 6-2. Roscoe Tanner werd met 4-6, 6-4 en 6-3 door Edmondson uitge- In een Amsterdamse nachtclub begonnen gisteren de tv-opnamen van het TROS-toneelspel „O ja, Yvonne heeft nog voor je gebeld", waarin Anne Wil Blankers en Ton Lensink hoofdrollen vervullen. Voor Lensink (op de foto) is dit zijn laatste Nederlandse tv-produktie hij vertrekt binnen afzienbare tijd voorgoed naar Italië. Leo Driehuys als dirigent benoemd in VS ARNHEM - De 45-jarige dirigent Leo Driehuys uit Bennekom is voor driejaar benoemd tot chef-dirigent van het Charlotte Symphonie Or chestra in de Amerikaanse staat North Carolina. Driehuys is thans erse Orkest. In de jaren dat hij in Charlotte verblijft zal hij gedu rende enkele perioden voor de NOS blijven dirigeren. LEIDEN - Ook de promenade serie van het Residentie-Orkesl is nu beëindigd, en wel onder d€ directie van Uri Segal. Concer teren is vooruitzien, zo moet hel R.O. gedacht hebben, want op de stoelen van de Stadsgehoor zaal lag alweer het programma van het komend seizoen, en naar mijn idee zal men daarmee hoge ogen gooien. Minder geweldig was het gebo- dene van gisteravond. Geen kwaad woord over de orkestle den: zij volgden de dirigent voor zover mogelijk nauwkeu rig en de soms frappante homo geniteit was niet in de laatste plaats aan hun vakmanschap te danken. In de persoon van Uri Segal leek er echter een tweede Iwaki te zijn opgestaan. Zijn di rectie deed me het meest den ken aan een fraaie reuzendoos kersenbonbons, die bij opening grotendeels uit verpakkings materiaal blijkt te bestaan; de aankleding was er wel, de body ontbrak. Voor Kodaly's Dansen uit Galanta was dat geen be zwaar, de fenomenale orkestra tie kan weinig verloren doen gaan bij een orkest van dit kali ber. Dvoraks symfonie "Uit de nieuwe wereld" is echter naar mijn mening beslist méér dan alleen een collage van Ameri kaanse volksmelodieën met een Boheems sausje. Christiane Edinger bespeelde een kostbare Amati uit 1632 in het 2e vioolconcert van Wie- niawski. De uitdrukking "een vlag op een modderschuit" gaat hier wellicht wat te ver, maar ik ken vele violisten die ongetwij feld meer uit een dergelijk in strument zouden halen. Het tweede en derde deel werden aardig gespeeld, maar een beetje lebberen in de romance van dit brok pure salonroman- tiek kunnen er meer, en de fi nale lijkt virtuozer dan hij is. Het adagio moderato bevat moeilijker positiewisselingen, en daar was de violiste niet ge heel tegen opgewassen. RON HARMS hilversum i TROS: 18.00 (S) Aktua-magaz. NOS: 18.30 Nws. TROS: 18.41 (S) De een ziet het zus en de ander zo. 19.00 (S) Muziektriptiek, van zeven tot tien: 19.00 (S) Jazz-Sir; 20.00 (S) Eight O'clock special; 21.00 (S) Kruis en Mol. 22.00 (S) Een mondje Frans. 22.30 Nws. 22.40 Aktua III. 22.54 (S) De Ge schiedenis van Perry Barr, hoorspel. 23.55-24.00 Nws. hilversum h NOS: 18.00 Nws. VARA: 18.11 Dingen van de dag. 18.20 (S) Tussen start en fi nish: sport en muz. (P.P.: 19.00-19.10 Uitz. van D'66). 19.30 (S) Vrije tijd, blije tijd: radioportret. 20.00 Nws. 20.05 (S) Radio Kamerorkest met piano: klass. en hedendaagse muz. 21.25 Gesprek. 21.55 DUITSE TV 17.15 Journ. 17.20 Inform, progr. (Region, progr.- NDR: 10.30 Se- samstrasse. WDR: 9.05-12.15 School televisie. (10.30 Sesamstrasse.) r het sla WDR) hilversum hl NOS: 18.03 De vacaturebank. 18.10 (S) NOS-maal. 19.30 (S) Langs de lijn, sport en muziek. (19.38 Paardekoersen). 23.02 (S) NOS-Jazz. 0.02 (S) Metro's Midnight Music. 1.02 (S) Take it easy. 2.02 (S) Dat wordt weer nachtwerk. 4.02-7.00 (S) De achternacht. hilversum i Donderdag 28 april NCRV: 7.00 Nws, 7.02 Het Levende Woord, 7.08 (S) Te Deum Laudamus, 7.30 Nws, 7.41 (S) Vandaag, donderdag, geva rieerd progr. (7.41 (S) Hier en Nu), 8.42 Werk-Woord, 8.30 Nws, 8.36 Gym voor de huisvrouw, 8.45 (S) Tot uw dienst, klassieke muz. 9.45 (S) Onder de hoogte- zon, 10.30 Nws. 10.33 (S) In't zilver, 12.00 (S) De Kilima Hawanans Show 12.15 Boer en Tuinder. 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw, 12.30 Nws. 12.41 (S) Hier en Nu, 12.55 (S) Middagpauze- dienst, 13.15 (S) Metropole Orkest, 13.30 18.05 Kinderprogr. 18.55 Journ. (Region, progr.: NDR: 19.00 Inform, progr. 19.30 Aktual. 19.45 Zandmannetje. 19.55 Nordschau magaz. 20.26 Lokalseite un- ten links, tv-serie. 20.59 .Progr.overz. WDR: 19.00 Nws. uit Noordrijnland- Westfalen. 19.05 Progr.inform. en teken film. 19.10 Reich und Arm. 19.40 Reich and Arm. 20.15 Aktua. 20.45 Trick am Itelvor 8.). 21.00 Journ. en weerber. 21.15 Reportage. 22.00 Amus.progr. 22.45 Re portage. 23.30 Journ., duitsland i 18.00 Journ. 18.10 Amus.progr. 18.40 Ak tual. en muz. 19.20 Kein Pardon fur Schutzengel, tv-serie. 20.00 Journ. 20.30 Der Sport Spiegel) 21.15 Inform, en me ningen over aktuele onderwerpen. 22.00 1 de wereldkampioenschappen IJs- hilversum h AVRO- 7.00Nws. 7.11 Ochtendgym., 7.20 Op blote voeten (8.00 Nws, 8.11 Radio- journ.), 8.50 Morgenwijding, 9.00 De Ne derlandse missionaris toen en nu, do cument. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 Radio Lawaai-papegaai. 10.10 Ar beidsvitaminen, (11.00 Nws., 11.03 Ra- diojourn 11.30 Rondom twaalf, 12.30 Hersengvm., 13.00 Nws., 13.11 Radio- journ., 13.25 Beursplein 5, 13.30 'n Mid dagje AVRO, (16.00 Nws., 16.03 Radio- joum.), 17.00 (S) 13-speciaal. Overheids voorlichting: 17.40 Den Haag aan de lijn, AVRO: 17.55 Meded. hilversum m TROS: 7.02 (S) Vaak 's ochtends. 9.03 (S) LV Hugo van Gelderenshow. 11.03 (S) Gerard de Vries draait op verzoek, 12.03 (S,* Boter, klaas en prijzen, 14.03 (S) Pol- dei popparade, 16.03 (S) Europarade. hilversum iv KRO: 7.00 Nws. (S) Badinerie, 9 00 Nws. (S) Aan woorden voorbij: MEDITATIE, 9.10 (S) Omroeporkest, 9.30 Ik sta hier hockey. 0.15 Journ duitsland u 19.00 Sesamstrasse. 19.30 Progr.overz. 19.35 Progr. voor Spaanse werknemers. 19.45 Tv-cursus voor tyinders. 20.15 Tv- 'cursus Frans. 20.45 Weekjourn. in het Engels. 21.00 Journ. en weerber. 21.15 Mein Freund Harvey, Amerikaanse speelfilm. 22.55 Boekenjourn. 23.40 In form. serie (herh.) duitsland iii 18.00 Schooltelevisie. 19.00 Sesamstras se. 19.30 Tv-cursus Engels. 20.00 Zand mannetje. 20.05 Progr. voor Spaanse werknemers. 20.15 Schrijfmachinecur sus. (herh.) 21.15 Tagesthema. 21.30 Die blonde Sunderin, (La baie des anges), Franse speelfilm. 22.50 Filmmagaz. 23.20 Pianoconcert. 0.10 Journ. BELGISCHE TV belgië vlaams 18.15 Kinderserie. 18.20 Inform. pro?r 18.50 Space 1999, tv-serie. 19.40 Meded.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 5