P£f?SOA/£EtW^ li zacaraT® de njksoveilieid vraagt K> '"IC medewerker verkoop binnendienst SintAntoniushove soneel PERSONEEL TZhcVi DURYEA Dextro GEWESTELIJK VERTEGENWOORDIGER ■nUUMMM a.deffiffffl airconditioning b.v. onderhoudsmonteur typiste administratief medewerkers (mnl./vrl.) medewerker/instructeur medewerker financiële arbeidsvoorwaarden administratief beleids medewerkers (mnl./vrl.) medewerker (mnl./vrl.) Intercedente bacteriologisch analist(e) Cosmonda Voedingsmiddelen B.V. Cosmonda Voedingsmiddelen B.V. vormt samen met Com Products Company B.V. en CPC „Sas van Gent" B.V., CPC Nederland. Oe aktiviteiten van Cosmonda B.V. omvatten o.a. de verkoop van bekende merkartikelen als: Voor de versterking van onze verkooporganisatie zoeken wij voor de Randstad een: Bent u ca. 25 jaar oud? Hebt u een goede basisopleiding en al verkoopervaring (liefst in de levensmiddelenbranche), woont u centraal in de Randstad en zoekt u een job met perspectief, ook op wat langere termijn? Bij ons werken betekent: een goed inkomen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden een zelfstandige funktie gebruik van auto zonder reklame een prettige werksfeer in teamverband training en opleiding, maar ook begeleiding. Als dat u aanspreekt schrijf dan (met recente pasfoto) naar CPC Nederland, afdeling personeelszaken, Churchill-laan 1 te Utrecht. Tel.: 030 -91 01 11. Op de Afdeling Bewegwijzering is een vakature ontstaan voor een CPC Nederland - a memoer ol Elascon bv. is één der toonaangevende bedrijven in Nederland op het gebied van geprofileerde stalen dak- en gevelplaten, systeemplafonds en overkappingen. In verband met de belangstelling voor onze stalen dak- en gevelkonstrukties zoeken wij voor deze produktgroep voor de afd. Verkoop binnendienst een ASSISTENT. Wij denken aan een verkoper van 20 tot 25 jaar met een goede algemene ontwikkeling, goede kontaktuele eigenschappen, doorzettings vermogen en als belangrijkste, een uitgesprokeir kommerciële aanleg. Als hij ook nog enige bouwtechnische kennis heeft, is dat gunstig, maar niet beslist noodzakelijk. De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch vervolgen van de lopende offertes en het leggen van telefonische kontakten met bestaande en nieuwe relaties. Bent u geïnteresseerd in deze verantwoordelijke, afwisselende baan, met beslist goede toekomst mogelijkheden, dan kunt u schriftelijk kontakt opnemen met de direktie van Elascon bv. Postbus 250, Vijf Meilaan/Rooseveltstraat te Leiden. Tel. 071 -12 08 41. als dochtermaatschappij van HCGdeel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Schiedam 's-Gravelandseweg 390 hoofdzakelijk voor de lucht- en warmtetechnische installaties van een groot kantoorgebouw in Amstelveen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. Telefonische sollicitaties of informatie bij de heer P. Patijn, tijdens werkuren (010) 37 61 66 of 's-avonds (010) 70 9235. die o m. belast zal worden met het typen van brieven, stencils en formulieren. Gedacht wordt aan een kandidate vanaf 21 jaar met enige jaren MAVO en een goede type-vaardigheid. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring f 1.467,- tot f 1.760,- bruto per maand bedragen. Sollicitaties kunt u richten aan de Af deling Personeelszaken/Direktoraat Verkeer en Rekreatie, Wassenaar- seweg 220, Den Haag, tel. 264426, toestel 2171. vac. nr. 7-105611158 voor het Ministerie van cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Directie Kunsten, Afdeling Toneel en Letteren, Sector Toneel De afdeling is o.m. belast met de subsidiëring van toneelgezelschappen en andere instellingen en manifestaties op het gebied van toneel en letterkunde; het verlenen van prijzen en opdrach ten; het geven van steun aan publicaties e.d. als mede het bevorderen van de verbreiding van de Nederlandse letteren in het buitenland. Taak: bijhouden van de voor de uitvoering van het toneelbeleid noodzakelijke administratie; administratieve voorbereiding en afwikkeling van subsidieaanvragen. Vereist: tenminste diploma MAVO-4; Praktijk diploma Boekhouden of een hiermee vergelijk bare opleiding c.q. (ambtelijke) ervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2449,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-105211158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Centrale Afdeling Gebouwen en Materieel, Bureau Bedrijfszelfbescherming (BZB) Taak: administratieve werkzaamheden zoals: verlengen van EHBO-diploma's; controleren en boeken van declaraties; bijwerken van losbladige handboeken; administreren van rekeningen en personeelskaarten; technische werkzaamheden zoals: geven van instructie en leiden van praktijk oefeningen; onderhouden van BZB-apparatuur. o.a. motorbrandspuit, touw, ladders, lesmiddelen, enz. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; opleiding tot instructeur aan de Stafschool BB; administra tieve en technische kennis. Ervaring met wette lijke bepalingen en voorschriften omtrent de bedrijfszelfbescherming; Rijbewijs BE. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2449,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-1039/1158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Overheidspersoneelszaken, Hoofdafdeling Financiële Arbeidsvoorwaarden De hoofdafdeling is belast met de behandeling van de financiële rechtspositie van het burgerlijk rijkspersoneel en met de coördinatie van de rechtspositieregelingen van o.m. de lagere publiekrechtelijke lichamen gesubsidieerde instellingen. Taak: de functionaris zal zich aanvankelijk op breed terrein dienen te oriënteren, waartoe hij/zij op verschillende onderdelen van de hoofd afdeling zal worden ingezet. Na verloop van tijd zal, mede afhankelijk van de wijze van ont plooiing in het werk, tewerkstelling in een meer afgebakend terrein met een zekere mate van zelfstandigheid kunnen plaatsvinden. Vereist: tenminste diploma MEAO/HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2207,- per maand, met een uit loopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 7-103511158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Veterinaire Dienst, Sectie pluimvee keuring en im- en export pluimveevlees en de Sectie diergeneesmiddelen, voorzieningen sera en entstoffen en de Wet op de uitoefening van de diergeneeskunst Taak: verwerven en bijhouden van kennis van binnen en buitenlandse voorschriften en regelingen op het werkterrein. Vanuit deze kennis ontwikkelen van een visie op het te voeren beleid. Verwerken van wijzigingen in maatregelen en omstandigheden en onder kennen van mogelijke consequenties daarvan zowel binnen als buiten de Dienst. In eerste instantie kennis nemen van problemen en zoeken van oplossingen. Bovengenoemde aspecten houden o.m. in: bestuderen van al of niet actief verkronon informatie en opstellen van nota's, brieven, richtlijnen en discussiestukken; bijwonen en notuleren van vergaderingen; zorgdragen voor een eigen taakgerichte documentatie en onder» houden van telefonische contacten binnen en buiten de dienst. Vereist: tenminste diploma HAVO/MEAO (met talenpakket) of een hiermee vergelijkbare op leiding. B.v.k. administratieve en redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max f 2704,- per maand. vac. nr. 7-057711158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Directie Arbeidsverhoudingen, Afdeling Bijzondere Vraagstukken van Arbeidsverhou dingen De Directie behandelt een complex van vraag stukken op het terrein van de arbeidsverhou dingen. Hieronder vallen o.m. (aangelegenheden betreffende het) ter beschikking stellen van arbeidskrachten; de ontwikkeling van het beleid inzake het betaald educatief verlof; werkende (lerende) jongeren; arbeidsconflicten, de sprei ding van vakanties. Taak: behandelen in eerste aanleg van arbeids geschillen; verlenen van assistentie in de werk zaamheden betreffende het betaald educatief verlof en het vraagstuk van de werkende (lerende) jongeren, e.e.a. inclusief het bestu deren van op deze terreinen verschijnende publicaties e.d. Voorts assisteren in de werk zaamheden inzake het spreiden van vakanties. Tenslotte onderhouden van contacten, zowel binnen als buiten het departement. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijk bare opleiding. Aantoonbare belangstelling voor sociale vraagstukken. Ervaring met het werken in een zelfstandige functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2704,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurlts- laan 1, 's-Gravenhage. Randstad is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor met vestigingen in Nederland, Duitsland, België, Engeland en Frankrijk. Onze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel. Enerzijds ten behoeve van het bedrijfsleven dat dit personeel nodig heeft als gevolg van pieken in de werkzaamheden, vakantie en ziekte van eigen personeel. Anderzijds ten behoeve van hen, die om uiteenlopende redenen (bijvoorbeeld wegens studie of huiselijke omstandigheden) geen vaste, maar wel een tijdelijke baan kunnen accepteren. Wij zoeken voor onze vestigingen in Leiden een Haar taak zal zijn: - het ontvangen, selecteren en testen van sollicitanten - het veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met bedrijven - het uitzenden van tijdelijk personeel. Wij verwachten van haar: - leeftijd van 21 tot 25 jaar - middelbare schoolopleiding - indien mogelijk kantoorervaring - gemakkelijke omgang met mensen - commerciële feeling - representativiteit. Wij bieden, naast verdere emolumenten een goed inkomen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw mondelinge of schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau t a v. de heer J. Jorna, Korte Rapenburg 6, Leiden. Telefoon 071 -14 65 46. randstad uitzendbureau J&dschendamJ Een modern ziekenhuis dat gemakkelijk bereik baar is met openbaar vervoer. Het grote winkel centrum Leidsenhage is vlakbij. Wij vragen voor ons BACTERIOLOGISCH LABORATORIUM een De kandidaat dient in het bezit te zijn van het diploma HBO-A en liefst over enige ervaring te beschikken. De werkzaamheden worden verricht door een klein team in een uiterst modern ingericht labo ratorium. Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels dienst, de heer J. van de Ven, Burg. Banning- laan 1, Leidschendam. Gevraagd vakbekwame timmerlieden en medewerkers voor bebouwings en onderhoudswerk ook jeugdig ge schoold personeel. Telefoon na 18.00 uur.01751 -15625 maandag tot en mpt vrijdag. B&W Schweers - Elektrotechniek o.a. werkzaam op het gebied van utiliteitsbouw luchtbehandeling fabrieksinstallaties paneel- bouw lichtreklame ZELFSTANDIG WERKENDE ELEKTROMONTEURS (liefst V.E.V.) Voor diverse projekten (geen woningbouw), o.a. in de omgeving van Leiden. Sollicitaties na telefonische afspraak op nr. 010-760688 (hr. G. J. de Joode) of schrifte-

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24