23 april van 10.00-16.00 uur. IE ICO ATHIBU „open Irauken Het is zover. Het stof is opgetrokken. Onze keuken- showrooms zijn, evenals onze service-afdeling uitgebreid. Andere keukensanders opgesteld. Kortom, het is feest en daarom houden we zaterdag "open keuken" voor iedereen. En bezoekers gaan niet met lege handen naar huis. Behalve keukens zijn er kado's. Bezoekers van onze "open keuken" ontvangen een leuke barset, terwijl iedere vijftigste bezoeker een horloge ontvangt. Voor de dames als hangertje om de hals en voor de heren als sleutelhanger. Gewoon omdat het feest is. Komt u kijken. Even zien wat keukenkenners voor u neergezet hebben even horen wat ze over keukens te vertellen hebben. Want Ico-Athibu levert voor iedere ruimte een klasse-keuken met inbouw- apparatuur van gerenommeerde merken, zoals Bosch, Atag, AEG, enz. Onze adviseurs staan voor u klaar en onze tekenaars schetsen uw op-maat-plan. De tegelparade bij Ico-Athibu maakt uw bezoek ook al meer dan de moeite waard Dus pottekijkers u bent meer dan ooit welkom En bent u a.s. zaterdag niet in de gelegenheid om even langs te komen, stuurt u ons dan de coupon toe en u ontvangt onze vouw- krant met uitgebreide informatie over klasse-keukens, want dat levert Ico-Athibu! Showrooms geopend: maandag t/m vrijdag 9-5 uur, donderdagavond 7-9 uur, zaterdag van 9.30-1.30 uur of na afspraak ook 's avonds. Ruime parkeergelegheid. Zendt u mij vrijblijvend uw vouwkrant voor meer informatie over klasse-keukens. Naam Adres Plaats Keukens Sanitair Hoge Rijndijk 25 Leiden.Tel: 071-141741 Handige en bij-de-tijdse kado's voor bezoekers van Vi feestelijk Ico-Athibu

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22