575.- 699- Vroom Dreesmann maakt vrije tijd nog fijner De fiets der fietsen Philips apparatuur voor echt genieten van muziek in de auto. En Vroom Dreesmann heeft iets prettigs met de prijzen gedaan. 29.75 19.75 Vier kinderdromen voor fijner buiten spelen De fiets waar u 20 jaar garantie op frame en vork bij krijgt Als de zon onder is gegaan wordt 't nog gezelliger in de tuin bij zacht licht 24.95 45.- 69.50 BLOESON VROOMS DREESMANN We gaan er weer op uit met de auto voor 'n dagje, 'n weekend, of met vakantie. En wat is er dan fijner dan onderweg te genieten van muziek? Philips apparatuur is gemaakt zonder concessies. Goed voor de beste weergave die u zich denken kunt. (6 Watt, dat is pas Watt!) Apparatuur die voldoet-aan de hoogste eisen. En waarom zou u Philips autoradio 22 AN 161 Perfekte middengolfontvanger met uitgangs vermogen van 6 Watt. Philips adviesprijs 121.- Vroom Dreesmann prijs met minder genoegen nemen, zeker als Vroom Dreesmann zulke prettige dingen met de prijzen gedaan heeft! Philips autoradio/cassettespeler 22 RN 432 Perfekte weergave van middengolf en FM, met ATC (automatische fijnafstemming) op de FM-band. Geschikt voor het afspelen van alle compactcassettes. Aan het einde van de band schakelt de cassette automatisch uit. Uitgangsvermogen 6 Watt. Philips nQA adviesprijs 436.- Vroom Dreesmann prijs Philips stereocassettespeler 22 AC 060 Perfekte stereocassettespeler met een uitgangs vermogen van 2x5 Watt, automatische bandstop, gekombineerde druktoets voor versneld voor- en achteruit spoelen en uitwerpen van de cassette. Geschikt voor montage in of onder het dashbord. Philips adviesprijs 199.- M Vroom Dreesmann prijs JLOvJ#*' Philips autoluidspreker 22 EN 8350 Krachtige luidspreker, belastbaar met 6 Watt, instelbaar over 90° door speciale stelbeugel. Met ca. 4 meter aan- sluitkabel. Philips adviesprijs 38.75 Vroom Dreesmann prijs Philips autoluidspreker 22 EN 8339 Eenvoudig te monteren, o.m. op de hoeden- plank. Belastbaar heid 6 Watt. Met ca. 4 meter aansluitkabel. Philips adviesprijs 27.50 Vroom Dreesmann prijs Ze wanen zich in de speeltuin met deze geweldige kombinatie die bestaat uit een ver stelbare zitschommel, wipschommel en gondel. Totale lengt 250 cm, breedte 195 cm, hoogte 200 cm. Staat als een boom op z'n sterke frame 179- PRIMEUR VAN VROOM DREESMANN Bolide, de supersnelle Kettler skelter De grote circuit-droom gaat veilig in vervulling voor alle aspirant- coureurtjes met deze kettingaangedreven skelter in echte bolide uitvoering, met handrem 't Is een superfiets. Geheel vervaardigd van hoogwaardig aluminium, dus licht als een veertje. Zelfs het stuur is van verchroomd aluminium. Dat betekent: nagenoeg onverwoestbaar, want aluminium roest nooit. Verder is dit topprodukt voorzien van alle gebruikelijke én ongebrui kelijke snufjes. Dus niet alleen een perfekt werkende 3-versnellingsnaaf, terugtraprem, handrem en kettingkast, maar ook dynamobeveiliging, een speciale koplamp, verzonken moeren, ideale snelbinders en vele, vele andere voorzieningen, inclusief lichtreflekterende pedalen en strip op achter spatbord, roterende reflektie op kettingkast etc. Dit rijwiel van de toekomst, in dames- of herenmodel, is tot 1 juni 1977 exclusief bij Vroom Dreesmann te koop voor de speciale prijs van 598.- nu voor Zowel de licht- als schakelkabels zijn binnen door geleid. Zilverkleurig 3x gemoffeld aluminium frame. Anatomisch gevormd zadel, zonder naden en nieten, licht en vorm- houdend. Torpedo 3-versnellings naaf die tevens terugtraprem is. Een z.g. veiligheids- versnelling schakelaar, goed binhen handbereik. Breedstraler-(Union). Dynamo voor regel matig licht met spatkapje. Kabel volgens nieuw snelmontagesysteem. 36 Roestvrij stalen spaken van 2 mm dikte met messingnippel. Fijne driewieler IJzersterk speel goed voor beweeg lijke kleuters, met verchroomd stuur en goede steun in de rug 42.50 Duizend-avonturen- tenthuisje Vele spannende uren beleven ze in hun eigen tenthuisje, dat heel makkelijk is op te zetten en oerstevig staat op z'n metalen frame 59.95 Veel mensen hebben niets meer aan hun tuin na zonsondergang. En dat is toch wel erg jammer van die vele heerlijk-zwoele zomeravonden. Want er is niet zoveel nodig om meer van de tuin te genietenook in latere uurtjes. Daartoe heeft Vroom Dreesmann een fijne kollektie tuinverliehting, goed voor sfeerlicht, leeslicht praallicht en feestlicht. In dezelfde praktische en stijlvolle vormgeving. Gemaakt van sterke kunststofmet geribbelde cylinders van glas. Uitstekend beveiligd, dat spreekt! wandlantaarn lantaarn met grondpen en 2.50 meter snoer lantaarn op 85 cm hoge zwarte buis 26x1 3/8 Zwart met witte ring. Dubbel gelagerd, voorzien van rgflektoren. Gevat in rondom lopende, chroom beugel, zonder gevaarlijke scherpe kanten. Aluminium velgen met antislipzijkanten. Aluminium synchroomrem met veiligheidsgreep. voor beter remmen. De rechtgeaarde fotograaf weet wat de Asahi Pentax KX voor zijn hobbyplezier kan betekenen. Hij kan 'm nu bij Vroom Dreesmann kopen voor 386 gulden onder de adviesprijs! De Asahi Pentax K-serie heeft in de korte tijd na z'n recente introduktie al een enorme reputatie verworven. En dat^s geen wonder, gezien de vele staaltjes van technische perfectionering die aan dit kwaliteitsprodukt ten grond slag liggen. De KX is dan ook een eenogige spiegelreflex camera die z'n tijd vooruit is. De lichtmeting geschiedt door de lens volgens het revolutionaire Silicium Photo Diodes systeem. De camera beschikt over een spleetsluiter met snelheden van 1/1000 tot 1 seconde en B. Een volledig informerende zoeker geeft het ingestelde diafragma aan dat u afleest van de diafragma-ring. Alle verdere technische informatie verneemt u van onze verkoopstaf, die ook een folder voor u klaar heeft liggen. Adviesprijs 1085.- Vroom Dreesmann prijs Gespreide betaling is makkelijk te regelen. Gespreide betaling is makkelijk te regelen. Mannenblouson van 100% katoen met contrast kraag. In 7 fijne zomerkleuren, w.o. navy, wit, beige etc. Maten S, M, L en XL ^5 Een Rally door uw Warenhuis Vroom Dreesmann organiseert een prijsvraag met voor 11 hoofd prijswinnaars een fonkelnieuwe fiets. De fiets der fietsen: de Kettler Alu-fiets 2600, winkelwaarde 575.- Tevens worden een aantal boeken onder de goede inzenders verloot. Met deze prijsvraag beogen wij enkele minder bekende musea onder uw aandacht te brengen. Verspreid over alle afdelingen van uw warenhuis hangen 11 foto's van musea. Aan u de taak om op het prijsvraagformulier in te vullen in welke plaatsen deze musea gevestigd zijn. Dit door middel van multiple choice (uit drie antwoorden het goede aankruisen). Dit formulier kunt u afhalen bij de afdeling klantenservice. Winnaar bent u altijd, want voor een ingevuld formulier ontvangt u een couponboekje met reduktiebonnen voor de betreffende musea. Toer mee duurt van 21 april tot 1 mei. U toert toch ook mee?

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 30