Heftige kritiek op 'Patrimonium' L-eidse agenda "De leden konden eens wat acti Voorschoten trekt plan in voor rente op stroomrekening PAGINA 2 STAD EN RAND ZATERDAG 16 APRIL 1977 'SLECHT ONDERHOUD EN BELOFTEN NIET NAGEKOMEN LEIDERDORP - Eenendertig bewoners van huizen van de Leiderdorpse woningstichting „Patrimonium"hebben zich in een brief tot B en W van Leiderdorp gewend met het verzoek om beslag te leggen op alle correspon dentie, boekhouding en overige bescheiden van de stichting. LEIDEN - De gemeenteraadsle den Bosch en Van Akkeren (bei den CDA) zullen, als de raad dat goedvindt, as. maandag aan het slot van de raadsverga dering een interpellatie houden over de vgrming van een depen dance van de Louise de Coligny Scholengemeenschap in Lei derdorp. De raadsleden willen o.m. weten waarom B en W de rijksgoed keuring voor de bouw van de dependance plotseling hebben ingeleverd. Ook willen de Interpellatie over Louise de Coligny raadsleden weten of er voor overleg is geweest met de direct betrokkenen en met het gemeen tebestuur van Leiderdorp. De raadsleden vragen voorts welke grond er in Leiden beschikbaar is-en op welke termijn - om de scholengemeenschappen Visser 't Hooft prot. chr.) en Bonaven- tura (r.k.) eventueel aan nood- lokalen te helpen. Ook vragen Bosch en Van Akkeren of Ben W door het gemeentelijk bureau Economie, Sociografie en Sta tistiek een onderzoek willen la ten instellen naar de prognoses van het aantal leerlingen in het voortgezet onderwijs in de regio Leiden. De oorzaak: de bewoners menen dat de stichting de huisen die xij beheert slecht onderhoud, weigert gedane beloftes na te komen, sommige bewoners nog geld schuldig is en dat het bestuur zich tegenover de bewoners schuldig maakt aan wangedrag. Het eerste verwijt is dat de huizen niet voldoende onderhouden wor den. Men wijst op scheuren in mu ren, slechte plafonds, slechte be drading en vocht in de woningen. Bovendien, zo stellen de bewoners, wordt het onderhoud dat wel ge daan wordt slecht uitgevoerd. Zo werden bij woningen in het Patri moniumpark openslaande ramen bij reparatie vervangen door een vast raam. Enkele bewoners protesteerden, op grond van het slechte onderhoud van de woiiingen, tegen de huur verhoging van april. De huuradvie scommissie besliste dat de huur verhoging wel betaald moet wor den. Zij deed dat mede omdat de woningstichting toezeggingen deed omtrent het onderhoud. Die toezeggingen, aldus de bewoners, zijn niet nagekomen. Bij renovatie van de woningen, in 1974, werd de bewoners toegezegd dat de woningstichting een aantal door de bewoners aangebrachte Verbeteringen zou overnemen. De 31 ontevreden bewoners zeggen dat ben gestuurd Penningmeester Van Ham verwijt de bewoners dat zij wel een brief naar B en W van Leiderdorp heb- diegenen. die dat betreft, nog altijd geen geld hebben ontvangen. Penningmeester C. J. van Ham - die nagenoeg elk commentaar wei gert - over deze zaak: „Wij kunnen dat alleen maar doen wanneer het ministerie daar geld voor beschik baar stelt. We hebben daartoe des tijds een aanvraag ingediend en die is in behandeling bij de provinciale directie." Op de vraag of het niet een beetje onwaarschijnlijk is dat een dergelijk verzoek drie jaar in behandeling is antwoordde de heer Van Ham dat hij van mening is dat hij daar niets aan kan doen: „Dat is een zaak voor de provinciale direc tie voor de volkshuisvesting." Autoritair De bewoners verwijten het bestuur van „Patrimonium" tenslotte een autoritaire houding. „Ook het op treden tegen de bewoners laat veel te wensen over. Er wordt misbruik gemaakt van de positie met een dreigende vorm van machtsver toon zonder sociale gevoelens," al dus de bewoners in de brief. het bestuur daarvan geen afschrift hebben ge geven: „Dat is niet zoals het hoort". Volgens hem zal het bestuur voor lopig ook niet ingaan op de klach ten van de bewoners. „Officieel we ten wij van niets," aldus de pen ningmeester. Wethouder Gordijn - op dit mo ment tevens loco-burgemeester - wil spoedig een gesprek met het stichtingsbestuur: „We hebben de zaak van één kant gehoord, we willen ook graag naar de argu menten van de andere kant luiste ren." Het gesprek met het stich tingsbestuur zal naar alle waar schijnlijkheid volgende week plaatshebben. Over wat er daarna moet gebeuren heeft de wethouder nog geen idee gevormd: „Wij kunnen hier niet zo veel aan doen, want het is in de eer ste plaats een taak van de provincie. Maar ik proef hier een wat ruzie achtige sfeer en misschien kunnen wij als college in deze zaak bemid delen." HANNEKE MEIJER -M in het oog van de bewoners van ORATORIUM VOORSCHOTEN - Op 28 april geeft het Voorschotens Christelijk Vocaal Ensemble een concert in de Moeder Godskerk in Voorschoten- Uitgevoerd wordt het oratorium Die Jahreszeiten van Joseph Haydn. Aan het concert wordt meegewerkt door Ank Reinders (sopraan), Chris van Woerkom (te nor), Hans Zomer (bas) en Ada van der Bent (clavecimbel). Voorschoten wint voor derde maal Zilveren Tulp KATWIJK VOORSCHOTEN - Het Voorschotens Lithurgisch Kamer koor is op het Tulip Time Festival in Katwijk voor de derde maal met de Zilveren Tulp gaan strijken. Bij de topklasse won het Leidsch Politie Muziekgezelschap in cate gorie 2, de Leidse Katholieke Har moniekapel eiste de eerste plaats in categorie 5 voor zich op. "Sint Mathias" uit Warmond werd eerst in de categorie 1, sectie A van de Middenklasse; Sint Jan's Fan fare uit Zoeterwoude werd eerste in categorie 3. In de normaalklasse sectie E, categorie 4: majorettenpe- loton van de Katholieke Leidse Harmonie Kapel. Normaalklasse, sectie A, categorie 1: Werkmans Wilskracht uit Leiden. Jeugdklas- se, sectie B, categorie 1: meisjes koor "De Alouettes" uit Voorscho ten. MAANDAG Steenstraat 1B, Wereldwinkel 9.30 uur vm-6 uur nam. Ontmoetingscentrum, hoek Boshuizer- laan, bejaardensoos Zuid-West 2.30 uur 't Breehuijs, Breestraat 19, open huis 2-5 Troef, Noordeinde 2a. Troefkrant, WSW, film, recht/onrecht, textiele werkvor men, alle groepen van 8-10 uur nam. Witte Poort-kazerne, Noordeinde 2, Ad viescentrum voor werklozen, di. van 10.30 uur vm. -12.30 uur nam. Gemeentehuis Leiden, Vergadering gemeenteraad 7.30 uur.nam. Leids Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, tafeltennis, sport en spel, improvisatie theater, foto-cursus voor beginners, boetseren, go-club 8 uur nam. Raadhuis Wassenaar, Vergadering ge meenteraad 7.15 uur nam. LAK-theaten Levend aal 150, "Dat had je gedroomd", Nieuwe Komedie. Konsistorie Pieterskerk: Toonkunst koor, afdeling Leiden, Openbare repeti- Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur waargenomen door de volgende artsen: wijk 1 (Morswegkwar- tier, binnenstad tot cityring en Groe- noord): M.J.H. Tol, de Sitterlaan 80, tel. 142427; wijk 2<Kooi en Merenwijk) P.L. Tan, de Sitterlaan 57, tel. 132227; wijk 3 (Waard, Professorenwijk en Tuinstad- wijk) S. Smit, Cobetstraat 43, tel. 130177; wijk 4 (Zuid-West en Haagwegkwartier) tot zondag 8 uur vm.: A.A. van Rijn, Me- lissetuin 5, tel. 210797; van zondag 8 tot 24 uur A. Boer, Kennedylaan 46, tel. 762115. Leiderdorp - zaterdag 16 april: Van Wijk, praktijkadres Merelstraat 184a, tel. 890529; zondag 17 april: F.O.A.M. Kern- me, Merelstraat 184a, tel 893139. Zater dag en zondag spreekuurtje van 12.30 tot 13 uur. Oegstgeest - E.W.F. van Walcheren, Oranjelaan 29, tel. 152130. Voorschoten - zaterdag: W. van Dam, Palestrinalaan 29, tel. 3960; zondag: S. v.d. Kooy, Baron S. v.d. Oyenlaan 13, tel. 6951. Eigen patiënten mevr. Platteel, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417 (za. en zo.). Warmond - J. Hoornweg, Kievitspark 19, Voorhout, tel. 02522-12665. Apotheken MAANDAG Wijk 25 Oude Herengracht, Ververstraat', Zijlstraat, Oost- en West Haven straat, Dwars Havenstraat, Verver splein, Haven, Havenkade, Kal vermarkt, Kijfgracht, Minne broersgracht, Zuidsingel, Heren gracht, Korte en Lange Lange- straat, Nieuwe Waardstraat, Oos terkerkstraat, Waardkerkplein en steeg, Waardgracht, Oranjegracht, Kaarsemakerstraat, Looyerstraat, Weverstraat, Vestestraat, Groenes- tegen, Uiterstegracht, Kerksteeg. Wijk 27 Breestraat, Langebrug, Ketelboe- tersteeg, Schoolsteeg, Wolsteeg, Gangetje, Botermarkt, Vismarkt, Stadhuisplein, Koornbrugsteeg, Dwarskoornbrugsteeg, Maarsman- steeg, Mandemakersteeg, Vrou- wensteeg, Boommarkt, Aalmarkt, Nieuwe Rijn, den Burcht, Brucht- steeg, Nieuwstraat, Hartesteeg, Be schuitsteeg, Mariaansteeg, Hoog- landsekerkgracht, Koppehink- steeg, Hooglandskerkkoorsteeg, Middelweg, Oude Rijn, Hoogstraat, Kaasmarkt, Hooigracht, St. Pan- crassteeg, van Driessenstraat, Mid delstegracht. WOENSDAG Wijk 24 Zoeterwoudsesingel (van Lam- menschansweg tot Hoge Rijndijk), v. d. Brandelerkade, Durieuxstraat, T. Siegenbeekstraat, Roodenbur- gerstraat, de Mey van Streefkerk- straat, Cobetstraat, de Ridder straat, Thorbeckestraat, Was- straat.de Laat de Kanterstraat, Cronesteinkade, P. J. Blokstraat, Fruinlaan, de Gijselaarstraat, Kernstraat, Verdamstraat. Wijk 28 Korevaarstraat, Plantsoen, 4e Bin nenvestgracht, Rijnstraat, Kraaier- straat, 2e en 3e Haverstraat, le 2e en 3e Gortestraat, Geregracht, Leven daal, Oranjeboomstraat, Cathrij- nenstraat, Barbarasteeg, St. Joris- steeg, Koenesteeg, Nieuwe Brug steeg, Wielmakersteeg, Hoge- woerd, Watersteeg, Plantage, Utr. Veer, Veerstraat. DONDERDAG Wijk 32 (Meren wijk) VRIJDAG Wijk 29 Zijlsingel, Rijnkade, Oosterdwars straat, Munnikenstraat, van Galen- straat, Waardstraat, Hermanstraat, Trompstraat, de Ruyterstraat, Evertsenstraat, Heemskerkstraat, Oosterstraat, van Speykstraat, Ko- retenaerstraat, Tasmanstraat, Overrijn. Wijk 30 Galgewater, Noordeinde en plein, Rembrandtstraat, Oude Varken markt, Sliksteeg, Groenhazen- gracht, Rijn- en Schiekade, Witte Singel, Groenhovenstraat, Witte Rozenstraat, Justus Carelhuis, Jan van Goyenkade, Gerrit Doustraat, Vreewijkstraat, Hugo de Groot straat, Bilderdjkstraat. Wijk 31 Kort Rapenburg, Kabeljauwsteeg, Rapenburg, Doelensteeg, Doelen- gracht, Nonnensteeg, Kolfmaker- steeg, Zegersteeg, 5e Binnenvest gracht, Sterrenwacht, Kaiserstraat, Bakkersteeg, Molensteeg, Boisot- kade, Kampersteeg, Conciëntie- straat, Vliet, Douzastraat, St. Ja- cobshof, St. Jacobsgracht, Jan van Houtkade, Hoefstraat, Raamsteeg, Garenmarkt, Steenschuur, Nieuw- steeg, Herensteeg, Salomonsteeg, Kloksteeg, Scheepmakersteeg, Houtstraat, Gerecht, Lokhorst- straat, Zonneveldstraat, Pieters- kerkkoorsteeg, Diefsteeg, Berken- daelstraat, Pieterskerkgracht en straat, Pieterskerkhof, Papen- gracht. Jan van der Helm: "Financieel zouden we wat meer armslag kunnen gebruiken". Jan v. d. Helm over "zijn" Pit '54 95 ZOETERWOUDE - Jan van der Helm en tafeltennis zijn twee woorden die niet van elkaar te scheiden zijn. Het hart van de tafeltennisvereniging Pit '54 is de 65 reeds gepasseerd. Toch haalt de vader van de tienvoudig Nederlands kampioen Bert van der Helm, nog geregeld met de bakfiets oud papier op, teneinde de kas van Pit weer wat te spekken. In zijn huis aan de Schenkel- weg, op nog geen steenworp afstand van het "Centrum" de thuishaven van Pit, blijkt de heer Van der Helm een aardige en integere figuur, die onmiddellijk de bekers laat zien die zijn zoon Bert en dochter Marianne veroverd hebben. "Kijk, dit is een beker uit Israël Die heeft Bert vorig jaar met Kerstmis gewonnen. Zo'n ding komt dan weer hier te staanwant thuis wil hij ze al lemaal niet hebben. Enkele weken geleden zijn we met hem meegeweest naar de we reldkampioenschappen in Engeland. Je hebt zo'n jongen al zoveel jaren reisvaardig gemaakt, dat je ook wel eens een k?er mee wilt. Alleen dat vliegen heeft me dwars geze ten. Het zweet brak me aan alle kanten uit. Maar nadat we een poosje in de lucht wa ren, ging het allemaal best." Heeft zoon het tafeltennissen ook bij Pit geleerd? "Jazeker, niet lang na de oprichting in '54 is hij lid geworden van Pit. Op zijn elfde jaar won hij al een eerste prijs in het junioren enkelspel bij DH.C. in Delft. Maar ja, bij Pit kon hij eigen lijk niet hogerop komen". "Het team waar hij in speelde verloor iedere week met 7-3. Die drie punten waren altijd van Bert. In die tijd was ik nog niet bij Pit. Ik werkte nog bij de boeren en had alleen tijd af en toe bij de jongens te gaan kijken. Later ben ik in een fabriek gaan werken, waardoor ik wat meer vrije tijd had." Toen heeft men mij benaderd om in het bestuur te komen. Ik werd secretaris, hetgeen ik nu nog ben. Mijn dochter Ma rianne helpt mij vaak met type- en schrijfwerk. Het ver voer van de jeugdspelers bij uitwedstrijden neem ik ook meestal voor mijn rekening. En ik doe het met plezier, want Pit is eèn gezonde vereniging met een goede geest." "Alleen financieel zouden we wat meer armslag moeten hebben. Daarom halen we nu nog steeds oud papier op bij de mensen. Een van mijn grote steunpilaren daarbij is Ad Blijleven. Al sinds jaar en dag is hij met de traktor van Salm behulpzaam. Het moet me nog wel even van het hart, dat altijd dezelfde mensen zich beschikbaar stellen. De leden zouden in deze best wat actiever kunnen zijn. Want het is niet niks. Per zaterdag halen we vijf ton oud papier op." "Verder ga ik er iedere vrijdag nog met de bakfiets op uit. Ik pik dan de winkeliers rond het Watertje. Die hebben oud papier zat. Anders gooien ze het toch maür weg. Zo sparen we ieder jaar een aardig be dragje bij elkaar. In de toe komst hopen we namelijk wat ruimer in onze speelgelegen- heid te komen zitten. Nu heb ben we het "Centrum" drie avonden en één ochtend in de week. Voor een vereniging met honderd leden is dit te weinig." Vrij spelen is er bijna niet meer bij. Wij willen graag dat de gemeente het gebouw koopt en permanent aan ons verhuurt. Je zit dan natuurlijk wel weer met Vios en de Fanfare, die maken ook gebruik van het gebouw. Je kunt deze vereni gingen niet op straat zetten. Maar ja, djt is een erg noeilijk punt en ik vrees, dat er nog wel wat tijd overheen zal gaan, voordat één en ander voor alle partijen naar wens geregeld is." VOORSCHOTEN - B. en W. van Voorschoten hebben be sloten het voorstel, om rente te berekenen over elektrici teitsrekeningen, in te trekken. Wethouder N. Oosterbaan (WD) deelde gisteren mee dat een en an der het gevolg is van de bezwaren, die het ministerie van economische zaken en gedeputeerde staten van "Schreber": de waanwereld van een rechter LEIDEN - Er gaat eep macabere sfeer uit van "Schreber", een stuk over de waanwereld van een 19e eeuwse rechter, opgevoerd door theaterwerkgroep "F-act". Aan vankelijk lijken de individuele ontwikkelingen van de zeven ten tonele gevoerde personen zo chao tisch onoverzichtelijk, dat voor het publiek een nauwelijks begrijpbaar gegeven lijkt. Maar naarmate het stuk zich verder ontwikkelt en an dere personen die handelingen ver richten. waar Schreber antwoorden formuleert, lijkt het engagement van het publiek evenredig toe te Het wekt inmiddels geen enkele verwondering, dat Paul Vermeulen Windsant voor de regie van dit ver haal door Mia Meyer en Gerard-Jan Rijnders gecomponeerde stuk te kende. Vermeulen Windsant is als geen ander in staat om de afstande lijkheid te schetsen, waarmee Da niel Paul Schreber zijn eigen leven en de turbulente ontwikkelingen daarin beziet. Wellicht ware het zinvol geweest de zelfmoord van Gustaaf Schreber, die in 1877 op 38-jarige leeftijd de hand aan zich zelf sloeg, wat meer in het stuk uit te werken, omdat deze gebeurtenis ongetwijfeld veel indruk moet hebben gemaakt op de toen vijfen dertig jarige Daniel Paul Schreber. Gerardjan Rijnders als Daniel Paul Schreber en Nora Kretz als Pauline Schreber maakten opvallend veel indruk. Bewust is waarschijnlijk gekozen voor een aaneensluitende voorstelling, waardoor een hinder lijke "sfeeronderbreking", wat de pauze toch altijd weer blijkt te zijn, vermeden kon worden. Schreber sr. heeft gesteld, dat "schouwburg bezoek slechts bij beel speciale ge legenheden en na uiterst zorgvul dige selectie van de stukken zou moeten worden toegestaan". Wel nu: gisteravond in de Leidse Schouwburg leek die zorgvuldige selectie reeds bij voorbaat door de theaterwerkgroep "F-act" te zijn verricht. Het enige, wat het publiek moest doen, was aanwezig zijn. Er is een Poolse auteur geweest, die dat thema al eens centraal heeft ge steld in z'n boek. Ook hij had gelijk. Maar of het grote publiek voor dit toneel gemotiveerd kan worden blijft inmiddels een open vraag. Daarvoor is het toch te bizar en leeft het op te gespannen voet met con ventionele toneelopvattingen. BERT KOEKEBAKKER Zuid-Holland tegen het Voorscho- tense plan hebben aangetekend. B. en W. trekken overigens het hele plan voor verandering van het in cassosysteem voor gas-, water- en electrarekeningen in. Dit ondanks het feit dat de regeling voorlopig slechts voor een jaar, by wijze van proef, zou worden ingevoerd. In Voorschoten zelf is erg veel be zwaar gemaakt tegen het gemeen telijke plan. Voorschoten wilde zijn inwoners, 1,4 procent rente per maand laten betalen over de driemaandelijkse energierekeningen. Dat werd ge daan omdat gebleken was dat het gemiddeld tweeèneenhalve maand duurde voor de rekeningen betaald werden. Nader onderzoek wees uit dat Voorschoten daarvan zelf voor namelijk de oorzaak was. De ge meente stuurde pas twee maanden, na het verstrijken van het kwartaal de rekeningen toe. Wethouder Oosterbaan zei gisteren dat het rijk protest heeft aangete kend tegen het plan, omdat de rente Fiscaal aftrekbaar is. Het plan zou Voorschoten naar schatting 15 tot 20.000 gulden hebben opgeleverd - dat echter ten koste van het rijk. Overigens gaat de prijs van het aardgas in Voorschoten wel met drie gulden per kubieke meter om hoog. Tuinenkeuring WASSENAAR - De Wassenaarse afdeling van de Koninklijke Mij Tuinbouw en Plantkunde organi seert dit jaar een tuinenkeuring in "Nieuw Wassenaar" en de omge ving van de Laan van Koot. Men behoeft zich voor deze keuring niet aan te melden. Op de maandelijkse ledensamen komst op maandag 25 april a.s. om 20.00 uur in het Jeroenhuis zal Mar- greet van Leeuwen Boomkamp een causerie met dia's over een voet tocht door de Himalaya. WASSENAAR - De Federatie Bejaardenbonden Wassenaar - waarbij zijn aangesloten de plaatse lijke afdelingen van de Algemene Bond van Bejaarden en van de Kath. Bond van Bejaarden en Ge pensioneerden biedt de leden op zondag 17 april om twee uur in het Jeroenhuis een feestelijke middag. De accordeonvereniging DVS zal voor het gezelschap optreden, voor de pauze met een gevarieerd mu ziekprogramma en na de pauze met de musical "Waar is Prosi?" Prins Claus in Leiderdorp LEIDERDORP - Prins Claus zal op woensdag 1 juli de officiële opening verrichten van het nieuwe school gebouw van de Leidse School voor Detailhandel in Leiderdorp. De avond-, nacht- en zondagsdiensten der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 15 tot 22 april door Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 155482; Apotheek Herdingh en Blanken, Hogewoerd 171, tel. 120502. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam. Oegstgeestse apotheek, Wilhelminapark 8, Oegstgeest, tel. 153274. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg, Leider dorp. tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, tel 4641.; alg. hulpverle ning tel. 2141, tst. 35 (dag en nacht). Warmond - (Ook Sassenheim) zr. Kos ter, Helmstraat 43, Noordwijkerhout tel. 02523-3137. SOS-dienst 1 Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijk heden verkeren. Dag en nacht bereik baar, vertrouwelijk. Sociale raadsvrouw Spreekuren sociale raadsvrouw. Bin nenstad. Gerecht 10, woe. 17.00-18.00 uur, Noord, van Hogendorpstraat 36, ma. 10.30-11.30 uur, Kooi, Driftstraat 49a, di. 10.30-11.30 uur, Morskwartier. Buur thuis Morskwartier, Topaaslaan, tel. 761198, woensdag 10.00-13.00 uur, Tuin- stadwijk, 'Herenstraat 45, vrijdag 10.30-11.30 uur. Huize St. Maarten Opvanghuis voor crisisgevallen van in nood verkerende moeders, eventueel met kinderen. St. Jacobsgracht 1, tel. 132187. Dag en nacht bereikbaar. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverlening aan verongelukte hon den, kótten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden en Leiderdorp. Dag en nacht be reikbaar, tel. 134687. Leidse Rechtswinkel Juridische Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecomplex), tel. 130775. Geopend: ma. en woe. van 11-13 uur, di. en do. van 18.30-20.30 uur. Van Hogen dorpstraat 36: geopend ma. van 19-21 Onderwijswinkel LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor. Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16.00-18.00 uur. Telefoon 071-211515. In dien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 39,8' per post 57,65 Jaarabonnement 147,70 Jaarabonnement per post ƒ219,10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2