Ponstypiste n J IO Akzo FINA bewaarster -ennia- levensverzekering SPER*Y=è=UNIVAC Gevorderde assistent-accountants Automobielbedrijf ADRI MULDER B.v. collectieve pensioencontracten iperso ?EEL assistente voorlichtings bijeenkomst zaterdag 7 mei 1977 FYSIOTHERAPEUT(E) DIACONESSENHUIS LEIDEN CHEF BOEKHOUDING ELBO-DAK TYPISTE TYPISTE/FAKTURISTE L Sperry Univac is 'n moderne onderneming die computer systemen verkoopt, in Sassenheim is het ERDC gevestigd, voluit het European Regional Distribution Center. Van hieruit worden de computer onderdelen gedistribu eerd over de verschillende vesti gingen in Europa. We zoeken op korte termijn versterking van een die tussen 8.30 en 17.00 uur van aanpakken weet. Zij krijgt daarvoor een leuke baan met fijne collega's plus een goed salaris, 8% vakantie geld, 21 dagen vakantie. Wie minstens 18 jaar is, enige ervaring als ponstypiste heeft en geïnteresseerd is, belt even op of schrijft een briefje aan Sophie Hinze, Sperry Univac, Wasbeekerlaan 9, Sassenheim. Tel.: 02522-1 91 20. COMPUTER SYSTEMS De afdeling Promotie Coördinatie verzorgt en bewaakt reclame-uitingen van de ANWB. In dit team van 4 mensen die belast zal worden met: - het medebewaken van het promotieplan. - het typen van teksten en correspondentie. - het corrigeren van teksten. - het controleren van rekeningen en schema's. - het bijhouden van foto- en affiche-archief. - het systematisch opbergen van de ontworpen "reclame- produkten" Voor deze functie denken wij aan kandidaten vanaf 21 jaar met een MAVO-opleiding, typevaardigheid en een grote mate van accuratesse Het aanvangssalaris ligt. afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 1540.92 en 1849.07 bruto per maand Sollicitaties kunt u richten aan de ANWB. afdeling Personeelszaken/ Adjunct Hoofddirecteur Wassenaar- seweg 220 in Den Haag. tel 264426 toestel 2330 Onze accountantsdienst verricht controle-werkzaam heden bij dochterondernemingen in binnen- en buitenland. De dienst is verdeeld in een aantal kantoren, die vanuit hun standplaats voornamelijk de in hun regio gevestig de werkmaatschappijen controleren. Gegeven de verscheidenheid van ons produktenpakket zult u met bedrijven van uiteenlopende omvang en aard kennismaken. Momenteel bestaan er vacatures voor gevorderde assistent-accountants in de standplaats Sassenheim. Van een gevorderd assistent verwachten wij dat: hij/zij/in het kader van de NIvRA-studie bezig is met het algemene deel of in het bezit is van het diploma MBA en bezig is met de SPD studie dan wel een gelijkwaardige opleiding genoten heeft. Voor deze functie vragen wij tevens minimaal 3 jaar controle-ervaring. Gezien de geografische spreiding van de controle werkzaamheden o.a. in het Botlek gebied en in West-Brabant is het niet zonder meer noodzakelijk dat men zich in de standplaats vestigt; in overleg kan beslist worden of verhuizen noodzakelijk is of niet. Wij bieden: een afwisselende veelal ambulante functie met groeimogelijkheden zowel binnen de dienst als elders binnen het concern; een praktijkbegeleiding door all-round assistenten'. interne cursussen o.a. op het gebied van de auto matisering; een praktisch 100%-studiekostentegemoetkoming bij externe opleidingen. Voor aanvullende informatie kunt u bellen (085) 629006, toestel 227 Geïnteresseerden die een nadere kennismaking op prijs stellen kunnen hun brief onder nr. PD 7703 richten aan; Akzo Nederland bv Personeelsdienst Hoofdkantoor Pres. Kennedylaan 279 Velp (Gld.) A Akzo bundelt de activiteiten van meer dan honderdzestig ondernemingen in de gehele wereld. Deze fabriceren garens en vezels van nylon, polyester, acryl, rayon en glas. kunststoffen, folies, synthetisch leer en rubber, zout. zware en lichte chemische produkten, verven, lakken en lijmen, farmaceutische produkten, cosmetica, huishoudelijke produkten en levensmiddelen. Arnhem Holland Het Ministerie van Justitie Solliciteren naar een baan, waarvan je je nauwelijks een voorstelling kunt maken, is onplezierig. Het is dan ook zaak dat u zo goed mogelijk op de hoogte bent van het werk, vóórdat U echt solliciteert Als we U dan vragen, te solliciteren naar de functie van bij de penitentiaire inrichting voor v Amsterdam (tijdelijk ook nog te Rotterdam), dan willen we U eerst zo volledig mogelijk informeren over het hoe en waarom. In het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut van het Gevangeniswezen te Den Haag wordt derhalve een gehouden op Tot uw taak als bewaarster behoort onder meer het zorgdragen voor de interne beveiliging en het mentaal opvangen en begeleiden van vrouwelijke gedetineerden. Als vooropleiding wordt gevraagd: voltooide lagere school. Enkele jaren voortgezet onderwijs strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en (eventueel) ervaring, van f 1678,- tot f 1904,- per maand, nog vermeerderd mot de onregelmatigheidstoelage van ongeveer f 150,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2204,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Bent U een vrouw, niet jonger dan 25 en niet ouder dan 45 jaar, en U wilt een weliswaar veeleisend, maar evenzeer interessant beroep, knipt U dan onderstaande bon uit en zendt hem in naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut van het Gevangeniswezen. Pompstationsweg 34 te Den Haag. U krijgt dan van ons een uitnodiging voor deze voorlichting. Naam: Straat: Leeftijd Pro v.: zal gaarne een uitnodiging ontvangen functie van bewaarster te Den Haag. de voorlichtingsbijeenkomst op zaterdag 7 mei 1977 voor de Salariëring volgens richtlijnen van de N.Z.R. Verzoeken om inlichtingen en schriftelijke sollicita ties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw M. Siemer, Houtlaan 55, Leiden. Tel. 071 - 155960. Voor een spoedige indiensttreding zoeken wij een Onze gedachten gaan uit naar een medewerker op MBA- niveau, die zelfstandig leiding kan geven aan een klein team van medewerkers. Enige kennis van verwerking van administratieve ge gevens via een computer is gewenst. Voor een ambitieuze medewerker met eigen initiatief bestaat alle gelegenheid zich geheel te ontplooien. Sollicitaties te richten aan Postbus 51 - Rijnsburg - Telefoon 01716-29302 Dakbedekkingen, Hogewoerd 105, tel 071-123675 Vraagt voor direct Wij vragen per 1 juni of 1 juli a s. een Met vakantieafspraken wordt rekeninq qe- houden. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij onze onderdirecteur, de heer W. Verbeek. BONDA'S VEEVOEDERBUREAU B.V. Oude Vest 9 - Leiden. Tel. 071-120345 Fina Nederland b.v., dochtermaatschappij van Petrofina s a vraagt voor haar hoofd kantoor te Voorburg op de afdeling Marketing Service een COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF ASSISTENT(E) Genoemde afdeling bestaat uit zes op verschillende marketing aspec ten gespecialiseerde kernen. De aan te stellen medewerk(st)er zal in eerste instantie worden ingezet op de buitendienst begeleidingskern. welke o m. tot taak heeft: - het verzorgen van de commercieel administratieve "begeleiding"' van de buitendienst; - het binnen vastgestelde beleidsgrenzen uitvoering doen geven aan voorstellen van buitendienst-medewerkers en aan met cliënten gemaakte afspraken; - het redigeren en opvolgen van overeenkomsten alsmede het ver zorgen van de correspondentie met cliënten en het uitbrengen van offertes: - het opzetten en up-to-date houden van doelmatige registratiesys temen. In een later stadium bestaat in beginsel de mogelijkheid tot overplaat sing naar een andere kern. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij een opleiding hebben genoten op middelbaar niveau. Leeftijd tot ca. 25 jaar. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan Fina Nederland bv.. Postbus 294 te Voorburg, t a v. de afdeling Personeelszaken. Voor inlichtingen kunt u bellen (070) - 694331toestel 432. (FINA/ betrouwbaar (Olie)Merk voor dynamische dienstverlening Ten behoeve van ons collectief levensverzekering- bedrijf en haar relaties verzorgt de afdeling Collectief Juridische Zaken adviezen op juridisch en fiscaal gebied inzake Op deze afdeling hebben wij plaats voor een medewerker, die pensioenreglementen en verzekeringsovereenkomsten gaat redigeren en de daarbij behorende correspondentie gaat verzorgen. De verzekeringsovereenkomst, gesloten tussen Ennia en haar relaties, omvat de regels die gelden bij de verzekering van de pensioenaanspraken van de deelnemers. Die aanspraken zijn vastgelegd in het pensioenreglement. Voor deze functie denken wij aan een medewerker met een opleiding op VWO-niveau, redactionele vaardigheid en belangstelling voor juridische zaken. U kunt uw sollicitatie - met vermelding van de letters CJ - richten aan de afdeling Personeelszaken van Ennia, postbus 202, Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20