PERSONEEL SPE&0NEElPersone#l enso soneel PERSONEEL ^PERSOI\IEELPERSONEa rn^mMLlRPmpee/ persone 'EEL C*) Mercedes-Benz hoofd van het laboratorium LOGOPEDIST(E) Auto Bierman een aankomend monteur VRACHTWAGEN CHAUFFEUR CHEF BOEKHOUDING Automobielbedrijf ADRI MULDER B.V. een medewerk(st)er (vac. nr. 77020) Been medewerk(st)er (vac. nr. 77021) IRIS OPTIQUE LOODGIETER administratief medewerker(ster) Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden adjunct laborant m/v longfunctie assistent m/v part-time keuken assistenten m/ v INSPECTEUR HINDERWET B.V. L.I.A.M. LEIDEN afdelina bedriifswaaens I Leiden LEERMEESTER vraagt voor haar vestiging te Leiden een of iemand die zich in deze richting wil gaan bekwamen. Gedacht wordt aan iemand, die een goede theoretische kennis van het automonteursvak bezit (1e monteur). Zijn taak zal zijn: ca. 5 leerling-monteurs een op de praktijk gerichte opleiding te geven, zodat deze in staat zijn na een inwerkperiode zelfstandig een aantal werkzaamheden aan Mercedes-Benz- bedrijfsautomobielen te kunnen uitvoeren. Event, diploma leermeester strekt tot aanbeveling, doch is ook mogelijk in dienstverband te behalen. Kennis van bedrijfswagens strekt tot aanbeveling. Geïnteresseerden kunnen wij een prettige werkkring in het vooruitzicht stellen, alsmede een juiste beloning en een uitstekend pakket aan overige arbeidsvoor waarden. Indien u voor deze functie in aanmerking wilt komen, gelieve u zich mondeling of schriftelijk te wenden tot: B.V. L.I.A.M. - Vondellaan 45 LEIDEN tel. 769303, toestel 25. RK Ziekenhuis Bethlehem Een modern ziekenhuis met 209 bedden, gelegen in Den Haag-Zuid; lijn 9 stopt voor de deur. Op het KLINISCH-CHEMISCH EN HAEMATOLOGISCH LABORATORIUM is de funktie vakant van in de rang van hooidanalist(e) Voor deze belangrijke en verantwoordelijke funktie zoeken wij iemand die op de hoogte is met de meest moderne analytische methoden en in staat is om leiding te geven aan plm. 16 medewerkers(sters). Eisen voor de funktie zijn: reeds gewerkt hebben in een soortgelijke funktie, of als waarnemend hoofd ervaring hebben opgedaan. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels dienst, de heer J. van de Ven, Vrederustlaan 180, Den Haag, tel. 070 - 66.93.90. VERPLEEGHUIS- en REAKTIVERINGSCENTRUM "Leythenrode" Hoogmadeseweg 55, LEIDERDORP. vraagt voor spoedige indiensttreding een in part-time dienstverband voor ca. 26 uur per week c medewerkenden a ca. 13 uur per week. Het hoofd van de therapie afdelingen, Mevr. M. Robert, is gaarne bereid U alle informatie te verstrekken, telefoon 071-899242. met vestigingen te Leiden, Voorhout en Katwijk, zoekt voor haar vestiging te Katwijk In de leeftijd van 18 jaar voor de lopende werkzaamhe den. Prettige werksfeer geboden met voor de juiste man goede perspectieven. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch te richten aan de heer C. Tukker, Valkenburgseweg 2 te Katwijk. Tel. 01718-71704. Gevraagd met spoed voor onze Daf-bulkauto voor het vervoer van natte bierbostel vanaf Zoeterwoude naar veehouders in de omgeving. Leeftijd ca. 20 25 jaar. Aanmelden bij: Bond's Veevoederbureau BV, Oude Vest 9, Leiden, tel. 071-120345 na 19.00 uur 895576. T>E BE20ftGEfe Voor een spoedige indiensttreding zoeken wij een Onze gedachten gaan uit naar een medewerker op MBA- niveau, die zelfstandig leiding kan geven aan een klein team van medewerkers. Enige kennis van verwerking van administratieve ge gevens via een computer is gewenst. Voor een ambitieuze medewerker met eigen initiatief bestaat alle gelegenheid zich geheel te ontplooien. Sollicitaties te richten aan Postbus 51 - Rijnsburg - Telefoon 01718-29302 Het bureau Verkeer en Binnenstadszaken van de afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken van de secretarie, houdt zich bezig met beleidsvoorbereidende werkzaamheden op verkeersgebied, de verdere ontwikkeling van het openbaar vervoer, de stadsvernieuwing, waaronder rehabilitatie en monumentenzorg. Ter versterking van dit bureau zoeken wij: voor de sector Verkeer. Van de te benoemen functionaris wordt verwacht dat hij/zij op zelfstandige wijze deelneemt aan beleidsvoorbereidende werkzaamheden. De werkzaamheden hebben voornamelijk betrekking op algemene verkeersaangelegenheden, beoordeling van plannen voor de aanleg van woonerven e.d. en specifieke fiets en voetgangersvoorzieningen. In het kader van deze taakomschrijving zullen ook secretariaatswerkzaamheden moeten worden verricht. voor de sector Binnenstad. De te benoemen functionaris zal worden belast met beleidsvoorbereidende werkzaamheden in het kader van het maken van een integraal binnenstadsplan (structuurplan) en Stadsvernieuwingsplannen voor de binnenstadswijken. Beide functies bieden ruimte voor eigen inbreng en initiatief. De beleidsvoorbereiding vindt deels plaats in multidisciplinair samengestelde werk en projectgroepen studerend voor GA—II, maar ook zij die een academische opleiding hebben afgerond. Ervaring in een soortgelijke functie strakt tot aanbeveling. Afhankelijk van leeftijd en ervaring, kan het salaris voor beide functies maximaal f 2952,- bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer Ch. F. van der Weijden, chef van het bureau Verkeers- en Binnenstadszaken, tel. 071-145344 tst. 247. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen met vermelding van vacaturenummer 77020 voor functie A. vacaturenummer 77021 voor functie B. te sturen aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Stadhuis, te Leiden. FASSON, één van de grootste producenten van zelfkle vend materiaal in de wereld, met fabrieken en verkoop vestigingen in binnen- en buitenland, zoekt voor haar beide bedrijven in Hazerswoude zowel als in Leiden een PART-TIME TELEXISTE/TELEFONISTE Voor de functies denken wij aan dames met een goede typevaardigheid en een goede kennis van de Engelse taal (enige kennis van Frans en Duits strekt tot aanbeve ling). Belangstellenden vragen wij te solliciteren bij de afdeling Personeelszaken van Fasson (Nederland) B.V., Rijndijk 86 te Hazerswoude-Rijndijk. Telefoon 01714-9008 toe stel 223 of 224. 0PTICIËN Liefst in bezit van diploma voor ons filiaal in Leiden. Inl.: Haarlemmerstraat 12, Leiden. Telefoon 071-149866 of 's avonds na 19 uur 070-685428. Onderaannemersbedrijf N. van Teylingen B.V. i.o. vraagt voor langdurig werk in Alphen aan den Rijn 3 metselaars en 1 opperman In aangenomen werkploeg. Begoniadal 19 - Leiden - Telefoon 071-123781 Sam van Weesel en Zn. LOODGIETERSBEDRIJF sinds 1882 erkend installateur van gas, water en sanitair vraagt uitsluitend voor burgerwerk: allround Sollicitaties te richten aan: S.v. Qeesel en Zn Hogewoerd 112 - Leiden - Telefoon 120354 Voor middelgroot kantoor Gevraagd: LEERLING- OF AANKOMEND TANDARTSASSISTENTE Opleiding liefst M.A.V.O. of gelijkstaand Leeftijd: 18 jaar. Sollicitaties onder nummer 39636 bur. van dit blad. Afdeling Longziekten Arbeidsfysiologie Op deze afdeling is plaatsings mogelijkheid voor een om opgeleid te worden tot vac. nr. 380.77.A. 14.LD Deze opleiding die drie jaar duurt en die gecombineerd wordt met het verrichten van werkzaamheden op het longfunctie-laboratorium wordt afgesloten met een examen dat afgenomen wordt onder auspiciën van de Nederlandse Vereniging van Artsen voor Longziekten en Tuberculose. Taak: - het verrichten van longfunctie- onderzoek; - het afnemen van bloed bij patiënten en het verrichten van bloedonderzoek; - het administratief verwerken van gegevens uit het longfunctie onderzoek. Verlangd: als vooropleiding worch. verlangd het diploma MAVO-IV of MULO-B of een bewijs van overgang naar de vierde klas HAVO, Atheneum of Gymnasium Bij voorkeur dienen de vakken wiskunde, natuurkunde, schei kunde, biologie en Engels deel ui> te maken van het vakkenpakket. Leeftijd tenminste 17 jaar. Salaris: de leerling-longfunctie- assistent(e) wordt aangesteld als adjunct-laborant(e). Het salaris bedraagt minimaal 991 bruto per maand (voor een 17-jarige) en maximaal 1728 bruto per maand (28 jaar en ouder). Na een jaar vindt bij goed furictioneren en goede studie resultaten bevordering plaats naar de rang van laborant(e)-A, maximum salaris 2024 bruto per maand. Na het behalen van het diploma kan bij goed functioneren bevordering plaats vinden tot laborant(e)-A, maximum salaris 2207 bruto per maand. Hotcldienst In onze geheel gemoderniseerde keuken wordt een centraal voedsel- verdeelsysteem in gebruik genomen; daarom zal onze keukenstaf uitgebreid dienen te worden met enkele vac. nr. 020.22.A. 14.LD De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het assisteren bij het nieuwe voedsel verdeelsysteem - het verrichten van werkzaam heden in de centrale afwaskeuken (afwasmachine); - schoonmaakwerkzaamheden. De werktijd zal liggen tussen 16.00 uur en 20.30 uur gedurende 4 dagen per week; bereidheid tot werken op zaterdag en zondag moet aanwezig zijn. Geboden wordt: basissalaris bij een 40-urige werkweek max. 1728 bruto per maand; toeslag voor onregelmatige diensten; 8% vakantietoeslag; 20 werkdagen vakantie. Aanstelling voorlopig voor de periode van 1 jaar. Mondelinge inlichtingen worden u gaarne gegeven door de heer Beckers, Catering Manager, tel. 071 - 14 72 22 toestel 5521. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijks universiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen U kunt solliciteren door een brief t zenden aan de adjunct-directeur (Personele Zaken AZL. Rijnsburgcrwcg 10. Leiden. Graag op de brief het vacaturc- vermelden. Noordwijkerhout College Leeuwenhorst Katholieke scholengemeenschap voor V.W.O. en H.A.V.O. vraagt voor de cursus 1977-1978 docen ten voor: LATIJN12 uur 2e graads MUZIEK12 uur 2e graads Sollicitaties binnen veertien dagen te richten aan: M. J. M. Heus. Rector College Leeuwenhorst, Langelaan 1, Noordwijkerhout. Telefoon 02523 - 3216. Lezers van deze krant die een auto of iets voor hun auto zoeken le zen iedere vrijdag de pa gina's AUTOMARKT Advertenties voor deze pagina's kunnen tot Woensdag 15.30 uur worden aangenomen Bij de hoofdafdeling Bouw- en Woningtoezicht, afdeling Hinderwet en Drank- en Horecawetzaken van de Dienst van Gemeentewerken is plaatsingsmogelijkheid voor een Taak: Het uitoefenen van controle op de naleving van de hinderwet en de inrichtingseisen voortvloeiende uit de drankwet. Vereist: - diploma MTS-bouwkunde of werktuigbouwkunde dan wel een opleiding chemische techniek op MTS-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: Aanstelling zal plaatsvinden in een der opzichtersrangen met een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot 3014,- bruto per maand, te vermeerderen met 30,- toeslag ingevolge het Arbeidsvoorwaardenbesluit. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus 148, Leiden, onder vermelding van vacaturenummer GW 77004.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26