IomIoii administrateur medewerkster magazijn-en bierverkoopadministratie de rijksoverheid vraagt medewerker (mnl./vrl.) hoofd bureau registratie controle-medewerker vA) Mercedes-Benz afdeling bedrijfswagens j Leiden B.V. LIAM LEIDEN LASSER-BANKWERKER KAS MEDEWERKER Welkom bij HEINEKEN *£jBv/h E. J. BRILL N.V. SECRETARESSE Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden aspirant verpleeg kundig docent m/v bv aannemingsbedrijf nbm amro bank vac. nr. 7-0156/1158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Directie Complementaire Sociale Voorzieningen, Onderafdeling Subsidiëring Taak: behandelen van rapporten van Rijkscon sulentschappen voor Complementaire Sociale Voorzieningen betreffende het uitvoeringsbeleid van gemeenten op het terrein van de Wet Sociale Werkvoorziening, de Wet Werkloosheids voorziening en de Beeldende Kunstenaarsrege ling. alsmede voeren van daarmee verband houdende correspondentie. Vereist: diploma HBS. diploma MBA of een hiermee vergelijkbare opleiding. Redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3087,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-091711158 Het Bureau Registratie voert de administratie van de Centrale Recherche Informatiedienst, waarin de berichtenwisseling met politie- en justitie-instanties in binnen- en buitenland betreffende maatregelen ter bestrijding c.q. ter voorkoming van criminaliteit, arrestatieverzoe ken, uitleveringskwesties e.d. wordt vastgelegd. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding: ervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2704,- per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Hoofdafdeling Financiële en Administratieve Zaken, Bureau Controle Taak: controlewerkzaamheden van financieel- administratieve aard bij het ministerie en daaronder ressorterende instellingen, w.o. vestigingen buiten de standplaats. Vereist: diploma MULO/MAVO-4/MEAO; diploma MBA of hiervoor studerend. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2449,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. vraagt voor haar Bedrijfswagen-afdeling een voor constructie- en laswerkzaamheden aan bedrijfswagens. Event, diplo ma's strekken tot aanbeveling. Geïnteresseerden kunnen wij een prettige werkkring in het vooruitzicht stellen, alsmede een juiste beloning en een uitstekend pakket aan overige arbeids voorwaarden. Indien u voor deze functie in aanmerking wilt komen, gelieve u zich mondeling^ of schriftelijk te wenden tot: B.V. L.I.A.M. - Vondellaan 45 - Leiden Tel. 769303 - toestel 25 Het bestuur van de Stichting Centrale Boekhouding van Woningbouwcorporaties te Leiden (C.B.W.) roept sollici tanten op voor de navolgende functies: a. Boekhoudkundig mede werkerf ster) De functie houdt in, de boekhoudkundige verwerking van de administratie van de aangesloten woningbouwvereni gingen, alsmede het samenstellen van de jaarverslagen. Voor deze functie is het bezit van het Mavo-diploma, typediploma en het Praktijkdiploma Boekhouden vereist. b. Administratief medewerker(ster) De functie houdt in, de verzorging van de administratie van het onderhoud aan de woningen van de aangesloten 'woningbouwverenigingen en de verzorging van de geau tomatiseerde personeelsadministratie. Voor deze functie is het bezit van het Mavo-diploma en het typediploma vereist. Leeftijd voor beide functies: beneden 30 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, overeenkom stig de C.A.O. voor woningbouwcorporaties. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 degen, te richten aan het bestuur der Stichting C.B.W., Hoge Rijndijk 94, Postbus 70 te Lelden. Telefoon 071-132241. RABOBANK WARMOND vraagt voor spoedige indiensttreding een Onze gedachten gaan uit naar een energieke, represen tatieve jongeman, 21 jaar, die zich, binnen een klein team medewerkers, volledig wil inzetten voor onze cliën ten aan de balie en zich via interne en externe cursussen verder wil bekwamen. Een opleiding op HAVO-niveau en een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift behoren tot onze wensen. Wij bieden belangstellenden een afwisselende en goed gehonoreerde functie met uitstekende secundaire ar beidsvoorwaarden, waaronder een aantrekkelijke spaar regeling. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan ons kantooradres. Dorpsstraat 24, Warmond. In onze brouwerij te Zoeterwoude is op de afdeling plaatselijke administratie door uitbreiding een vakature ontstaan voor een medewerkster. Zij zal zich gaan bezighouden met het vastleggen van alle wijzigingen in de voorraden van technische en reklame-artikelen. Dit doet zij aan de hand van o.a. ontvangst- en afgiftebonnen. Bij eventuele verschillen overlegt zij met het magazijn of de ingangskontrole. Voor deze leuke baan denken wij aan een jonge vrouw van ongeveer 20 jaar. Zij heeft een opleiding op MAVO- niveau, enige administratieve ervaring en type-vaardigheid. Bent u geïnteresseerd en wilt u meer weten over de funktie, dan is een telefoontje met de heer Van Doornik voldoende. Het nummer is: 071 - 814136. U kunt ook schrijven. Het adres is: Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1 te Zoeterwoude, t.a.v. de Personeeldienst Stafdiensten. De RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt op korte termijn ten behoeve van het RIJKSHERBA RIUM een ADMINISTRATEUR Genoemde funktionaris dient in staat te zijn zelf standig te kunnen werken en ressorteert recht streeks onder de hoogleraar-direkteur. Hij zal worden belast met: - de financiële administratie, waaronder mede te verstaan het ontwerpen van de jaarbegroting, de budgetbewaking en het verlenen van assistentie bij de voorbereiding en bijstelling van de meerja renplanning; - de personeelsadministratie en het -beheer; - het beheer van gebouw, inventaris en terrein. Voorts ligt in de funktie besloten het bijsturen van de financiëel-administratieve procedures, zodat deze overeenstemmen met die van andere be- heerseenheden binnen de universiteit. Het gewenste opleidingsniveau is M.B.A., terwijl ervaring in administratieve werkzaamheden bij de rijksoverheid een voordeel inhoudt. Salaris: maximaal 3410,- bruto per maand, ex clusief een voorlopige loontoeslag van maximaal 30,- bruto per maand. De salarisvaststelling hangt samen met leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7.8% van het jaarsalaris. Direkte opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Se cretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden 2405, onder vermelding van vakaturenummer 47.099 op brief en en velop. Uitgeverij Antiquariaat Oude Rijn 33a - Leiden Leeftijd: 20-25 jaar. Kennis van de moderne talen vereist, ervaring met boeken strekt tot aanbeveling. Afdeling Opleidingen In ons moderne opleidingscentrum "Nieuweoord", worden jaarlijks ca. 300 leerlingen opgeleid voor het diploma verplccgkundige-A en ziekenverzorgende. Tevens worden er opleidingen gegeven voor operatie-assistent en specialistische verpleegkundige opleidingen. Wij willen graag ons team van docenten aanvullen met een vac. nr. 037.371.A.14.LD in het bezit van een diploma-A verpleegkundige, alsmede tenminste 1 jaar klinische ervaring na het behalen van dit diploma. Een opleiding tot operatie-verpleeg kundige strekt tot aanbeveling. Het eerste jaar dient als een informele proefperiode te worden beschouwd, waarin een aanvang dient te worden gemaakt met het volgen van een docentenopleiding. De taak wordt uitgevoerd in samenwerking met en onder supervisie van een mentor (een ervaren verpleegkundig docent) en zal voorshands bestaan uit: - het geven van theorie en praktijklessen in de verpleeg kunde; - het begeleiden van leergroepen. In een later stadium zullen hier andere werkzaamheden aan worden toegevoegd. AlS'Vdeel van de taak wordt zeker ook' beschouwd: - het vergroten van kennis en kunde t.a.v. die onderdelen van de verpleegkunde die de docent in de afgesproken lessen dient te behandelen; - het bijhouden van de ontwik kelingen in de verpleegkunde. Teneinde dit te bereiken, worden de aspirantdocenten in de gelegenheid gesteld vóór de in een bepaald studieblok te geven lessen de lesstof grondig te bestuderen en uit te werken en tevens zich op de desbetreffende afdelingen zodanig te oriënteren als voor het geven van de afgesproken lessen noodzakelijk is. Salaris: voor de verpleegkundig docent(e) is een carrièrelijn uitgezet die in grote lijnen als volgt loopt: aspirant-verpleegkundig docent(e) (weinig of geen ervaring) salaris 1904 - 2329 bruto per maand (verpleegkundige-A); verpleegkundig-docent(e) achtereenvolgens: 2024 - 2449 bruto per maand (le verpleegkundige); 2268 - 2704 bruto per maand (le verpleegkundige-A); 2510 - 2959 bruto per maand (hoofd-verpleegkundige). Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevr. zr. C. W. Ludwig, hoofd afdeling opleidingen, tel. 071 - 14 72 22, toestel 5242. U komt te werken in het Academisch Burgerlijk Pensioenfonds. Ziekenhuis Leiden, dat r Medische Faculteit der Rijks- 1 Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Vakantietoelage 8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgcrweg 10. Leiden. Graag op de brief het i vermelden. FASSON, één van de grootste producenten van zelf klevend materiaal in de wereld, met fabrieken en ver koopvestigingen in binnen- en buitenland, zoekt voor haar fabriek te Hazerswoude-Rijndijk - enige PRODUKTIE MEDEWERKERS voor de 4-ploegendienst - INPAKKER voor de 4-ploegendienst. Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken van Fasson (Nederland) BV, Rijndijk -& te Hazerswoude- Rijndijk, telefoon 01714-9008. Notaris W. F. Karstens Apothekersdijk 34, Leiden, tele foon 126446 vraagt geroutineerde en accurate TYPISTE Tot haar taak zal o.m. behoren: het vervaardigen van notariële acten en correspondentie. Zij die in het bezit zijn van tenminste Mavo-diploma en vlot kunnen typen, wor den verzocht hun sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. Goede salariëring afhankelijk van leeftijd en erva- nng. De BV Aannemingsbedrijf NBM is een onderdeel van de Divisie Grond-, Wegen- en Waterbouw van de NV Verenigde NBM-bedrijven. Zij is werkzaam op het gebied van de wegen bouw en heeft diverse vestigingen in Nederland. Binnen het district Zuid-Holland is thans een vacature voor een Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het begeleiden van alle binnen het district plaatsvindende activiteiten, waarbij kosten bewaking en budgetverslaglegging van groot belang zijn. Voor deze functie is een ondergrond op MBA-niveau vereist. Leeftijd 25-40 jaar. Sollicitaties kunnen worden gericht aan: BV Aannemingsbedrijf NBM, Afd. Personeelszaken, Postbus 1032, Den Haag. Telefoon 070-814331. Afwisselend werk voor een meisje of jongen met MAVO of HAVO op Amro-kantoor Vivaldistraat in Lisse. Ben je zo tussen de 17 en 20 jaar? Heb je bovendien je MAVO-diploma? Dan kun je op ons kleine en gezellige kantoor, waar twee mensen werken, leuk werk doen. Als balie-assistente ga je het kontakt met onze kliënten onderhouden. Dat betekent o.m.: mensen helpen alszegeld komen halen of brengen, vakantiegeld komen wisselen, inlichtingen wensen over verzekeringen, sparen, leningen enz. Daarnaast ga je kollega's helpen met diverse administra tieve werkzaamheden. Al met al een baan vol variatie. We bieden je een goed salaris, 7,7% vakantietoeslag. een extra uitkering van 1/12 van het jaarsalaris, een aandeel in de winst en minstens 20 dagen vakantie. Bovendien betalen we graag mee aan studies die je in het vak kunt gebruiken. Heb je belangstelling? Bel, of schrijf een brief aan de heer M. S. M. Vermolen van de Amro Bank, Heereweg 124 te Lisse.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 24