mededelingen gemeentebestuur leiden tm 15 april 77 LIDO 1 LIDO2I LIDO 3 personeelsfunctionaris LoeweCT5065-U: Toonbeeld van verfijning...! LOEWE Uw LOEWE vakhandelaar heeft tjjd voor u! Gemeente 's-Gravenhage DE GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST 'S-GRAVENHAGE vraagt een die bij stafafdeling Personeel Organisatie een taak krijgt te vervullen op het gebied van de werving, de methodische personeelsbeoordeling en de loopbaanbegeleiding t.b.v. het personeel, werkzaam in de 10 gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshuizen. Hij/Zij zal tevens bereid moeten zijn om in teamverband mee te helpen aan de verdere uitbouw van de loopbaan begeleiding en andere ontwikkelingen op het gebied van het moderne personeelsbeleid. Voor deze verantwoordelijke en zelfstandige functie vormen integriteit, het vermogen tot kritische oordeelsvorming en goede contactuele hoedanigheden de eerste vereisten. Gedacht wordt aan een medewerk(st)er die enige ervaring op het gebied van het personeelswerk heeft en de h.b.o.- opleiding P.VV. volgt of heeft voltooid. Leeftijd ten minste 25 jaar. De salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, be draagt maximaal 3.410,(exclusief de algemene toeslag van 30,per maand. Vakantietoelage 7,8van Welvaartsvaste pensioenvoorziening. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hier van wordt door de psycholoog met de sollicitant bespro ken. Indien de kandidaat besluit zich terug te trekken wordt geen rapport uitgebracht. Sollicitaties met vermelding van volledige personalia binnen 14 dagen te zenden aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Neherkade 110, 's-Gra- venhage. Op couvert te vermelden: G.S.D. no. 132. Nieuw van Loewe: Kleurentelevisie CT 5065-U. In alle opzichten een toonbeeld van verfijning. Als "meubelstuk": Met de zeer geslaagde kombinatie van houten kast (notenkleur) in softline-uitvoering en matzwart front. En als brok techniek: Met z'n C 5000 moduulchassis, z'n draadloze afstandsbediening met maar liefst 20 tiptoetsen, waarmee u het haarscherpe beeld en de briljante kleuren kunt regelen. Zie de CT 5065-U bij uw Loewe-vakhandelaar. meer zekerheid- ook op de lange duur... Fa. J. Aartman Fa. Duijnstee Fa. Gerjoma Fa. de Groot Fa. Ad. Seijsener Radio Leemburg Radio Zuid West Groen Stereo Centrum Fa. Roest Kerkstraat 93 Noordwijkerhout Van Tijlingerstraat 9 Sassenheim Vliet ZZ1 Rijnsburg Dahlialaan 7 Oegstgeest Viaductweg 8 Noordwijkerhout Plein 4 Zwammerdam Bevrijdingsplein 24 Leiden Aarhof 10 Alphen a.d. Rijn Lange Voort 11 F/G Oegstgeest 02523-2293 02522-10398 01718-21028 071-152608 02523-2731 01726-13677 071-766205 01720-73083 071-152174 Stemmen bij volmacht en stemmen in een ander stembureau De Burgemeester van de gemeente Leiden brengt hiermede, gelet op het bepaalde in de artikelen J3,2e lid en K8 van de Kieswet, ter openbare kennis, dat de mogelijkheid bestaat, om bij de op woensdag 25 mei 1977 te houden verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, bij volmacht te stemmen, dan wel een stem uit te brengen in een willekeurig stembureau in Nederland. Hierbij geldt het navolgende: Stemmen bij volmacht Bent u op 25 mei a.s. verhinderd om persoonlijk uw stem uit te brengen, dan kunt u iemand anders machtigen om dat voor u te doen. Voor dit "stemmen bij volmacht" bestaan twee verschillende mogelijkheden. Allereerst is er de al lang bekende manier. Deze komt hier op neer dat u op het stadhuis gratis een formulier kunt krijgen dat u moet invullen. Dit formulier moet ondertekend worden door u zelf en door degene, die u voor u wilt laten stemmen. Na invulling en ondertekening moet dit formulier uiterlijk 11 mei a.s. worden ingeleverd op het gemeentehuis, waar u op 12 april 1977 was ingeschreven. Opsturen naar het gemeentehuis kan ook: uiterlijk op 10 mei a.s. Degene die namens u uw stem mag uitbrengen krijgt dan een "volmachtlegitimatiekaart". Daarmee kan hij of zij voor u gaan stemmen in elk willekeurig stembureau, dus ook in een andere gemeente. Verder is er een nieuwe en zeer eenvoudige mogelijkheid gekomen om bij volmacht te stemmen. Dat gaat als volgt. Op elke oproepingskaart bevindt zich een gedeelte waarop u iemand anders kunt machtigen om voor u te gaan stemmen. Als u dit gedeelte hebt ingevuld, moet het door u en uw gemachtigde worden ondertekend. Met deze ingevulde en onderte kende oroepingskaart kan uw gemachtigde gewoon op de dag van de verkiezingen voor u gaan stemmen in uw stemlokaal. Aan deze eenvoudige manier van stemmen bij volmacht zijn echter twee voorwaarden verbonden: 1. u en uw gemachtigde moeten beiden staan ingeschreven in een en hetzelfde stemdistrict. 2. uw gemachtigde moet uw stem gelijk uitbrengen met zijn eigen stem. Kiest u voor deze vorm van volmacht, dan hebt u het stadhuis niet nodig en kunt u alles zelf thuis regelen, tot op de dag van de verkiezingen toe. Stemmen in een ander stembureau Weet u nu al zeker dat u op 25 mei niet in uw woonplaats bent of in de buurt van uw woning kunt gaan stemmen, dan kunt u op het stadhuis een "kiezerslegitimatiekaart" aanvragen. Daarmee kunt u in elk willekeurig stembureau uw stem uitbrengen. Wilt u van deze mogelijkheid gebruik maken, dan kunt u na ontvangst van uw oproepings kaart op het stadhuis een gratis formulier krijgen, dat u moet invullen en onderteke- Daarna levert u het samen met uw oproepingskaart in bij de afdeling bevolking. Dat kan tot uiterlijk 20 mei 1977. Opsturen van formulier en oproepingskaart naar de afdeling bevolking is ook mogelijk, maar dan uiterlijk op 10 mei 1977 Inlichtingen Voor inlichtingen over het vorenstaande kunt u terecht bij loket 5 van de afdeling bevolking op het stadhuis. Deze afdeling is dagelijks geopend van 8.30 tot 12.00 uur en van 13.45 tot 15.00 uur. Telefonische inlichtingen kunt u krijgen onder nummer 145344 (stadhuis), toestel 327. Leiden, 12 april 1977 De burgemeester van de gemeente Leiden, Dr. A. J. Vis Commissie voor interne organisatie en beheer. Dinsdag 12 april a.s. om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken, welke onlangs in di verse andere commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien, en verder: Huisvesting van het gemeentelijk rekencentrum in de Korte Vlietschool. Subsidie in de kosten van de aanleg van het wijkpark Kweeklust in het Morskwar- tier. Commissie voor onderwijs, recreatie, sport en samenlevingsopbouw. Donderdag 14 april a.s. om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Schooladviesdienst. Huisvesting Louise de Coligny-sgs. Inventaris t.b.v. de Louise de Coligny-sgs. Aanstelling schoolbioloog. Grond t.b.v. nieuwbouw Rembrandt-sgs. Verzoeken van schoolbesturen om medewerking. Extra kredieten openbare scholen. Onderwijs-opbouwwerker Leiden-Noord. Verdeling bedrag gemeentebegroting 1976 aan de peuterzalen. Speelgelegenheid rond de Haarlemmerweg. Voorstel subsidiëring V.O.S.- Commissievergaderingen Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning ingevolge de Hinderwet zijn ingediend: 1. Academisch Ziekenhuis Leiden. Uitbreiden en wijzigen van enkele door elektro motoren gedreven technische installaties t.b.v. het administratiegebouw en apo theek in gebouw 50 op het perceel Rijnsburgerweg 10. 2. Gebr. Zandbergen B.V., te Zoeterwoude. Uitbreiden en wijzigen van een inrich ting voor het verwerken van vlees- en vleeswaren annex verkoopinrichting in het perceel Morsweg 23-25. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 8 april 1977 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die respektievelijk zal worden gehouden op: 1. 26 april 1977 om 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis 2. 26 april 1977 om 15.00 uur in kamer 210 van het stadhuis Het verzoek om vergunning met de bylagen en de eventueel ingediende bezwaar schriften liggen ter inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330. De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zyn ver. schenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schrifte lijke bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Diversen Aanvragen huursubsidie Zoals bekend loopt de periode waarover men huursubsidie krygt toegekend van juli tot juli. Zij die reeds eerder huursubsidie kregen, krijgen van het Ministerie van Volkshuis vesting de nieuwe aanvraagformulieren thuis gestuurd. Helaas kunnen deze formu lieren nog niet worden ingeleverd bij de woningbouwverenigingen of bij de gemeen te, omdat deze nog niet beschikken over de nieuwe aangepaste instructies en tabellen. Ook beschikken zfj nog niet over de nieuwe huursubsidieformulieren. Zodra dit wel het geval is en u dus formulieren weer kunt inleveren of verkrijgen, krijgt u daarover nader bericht. Zij, die al eerder huursubsidie hebben gekregen en hun aanvrage hebben laten behandelen via de verhuurder, dus de woningbouwverenigingen en de Leidse Woningstichting, krijgen net als vorig jaar van deze verhuurder te horen wanneer en waar men terecht kan op de speciaal te organiseren spreekuren. Het heeft geen zin zich nu al te melden bij een van deze organisaties. Zij die eerder huursubsidie hebben gekregen en hun aanvraag via de gemeente hebben ingediend krygen via de gemeentelijke advertentie nader bericht over het tijdstip waarop de nieuwe formulieren en brochures op het stadhuis verkrijgbaar zfjn. Verwacht wordt dat dit in de loop van de maand mei zal zijn. Tenslotte kunnen mensen die nog geen huursubsidie hebben ontvangen, en die pas verhuisd zijn, binnen drie maanden na die verhuizing huursubsidie aanvragen via de "oude" formulieren, die nog verkrijgbaar zijn op het stadhuis. Wet Uitkeringen Wegen In het informatiecentrum van het Buro Voorlichting liggen een tweetal publikaties van Gedeputeerde Staten van de Provincie Zuid-Holland ter inzage: een ontwerp van de volgens artikel 10 van de Wet Uitkeringen Wegen door de Provinciale Staten vast te stellen besluit tot herziening van de Verdelingsverorde ning uitkeringen wegen Zuid-Holland 1968; een toelichting op dit ontwerp-besluit. Bezwaarschriften tegen het ontwerp-besluit tot herziening van de voornoemde ver ordening kunnen tot en met 17 mei a.s. bij het college van Gedeputeerde Staten worden ingediend. Spreekuur wethouder volkshuisvesting Op donderdag 21 april a.s. houdt wethouder van volkshuisvesting A. Verboom zijn maandelijkse spreekuur. Ditmaal in clubhuis "Klein Matillo", Zaanstraat 126, van 19.38-21.00 uur. Dit spreek uur is vooral bedoeld voor bewoners uit Meerburg en omgeving, die huisvestingsza ken met de wethouder willen bespreken. Commissie voor de beroepschriften e voor de beroepschriften van de gemeente Leiden zal in een openbare vergadering van de derde afdeling van de commissie, op donderdag 14 april a.s. om 16.30 uur, in het stadhuis, kamer 263, behandelen een door mevrouw M. T. R. Verde- gaal en de heer P. van der Heijden, te Leiden, ingediend bezwaarschrift krachtens de wet A.R.O.B. tegen het besluit van Burgemeester en Wethouders d.d. 18 maart jl. houdende weigering van een vergunning tot het vervangen van een woonboot, gele gen aan de Roomburgerweg, te Leiden. Reconstructie Sumatrastraat Maandag 18 april a.s. om 21.00 uur 's avonds, wordt in het gebouw van de speeltuin Oosterkwartier aan de Borneostraat een informatieve vergadering gehouden over de reconstructie van de Sumatrastraat in verband met de naderende voltooiing van de brug over de Rijn naar het Waardeiland. Nadere bijzonderheden hierover worden gepubliceerd in de eerstkomende "Kooi- blok". Verkeer en Vervoer en Vaarwegennota In het informatiecentrum van het Buro Voorlichting liggen een tweetal publikaties ter inzage van het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening en het Ministerie van Verkeer en Waterstaat; Structuurschema Verkeer en Vervoer. Structuurschema Vaarwegen met bijlage. Gemeentelijke Publikaties Aan de informatiebalie in de hal van het stadhuis zijn momenteel de volgende publi katies verkrijgbaar: Verbeteringsplan Pancras-Oost f 2,50 Doelstellingen en uitgangspunten verkeerscirculatieplanf 2,50 Bestemmingsplan Haver en Gortbuurt f 2,50 Structuurplan Leiden-Oostf 2,50 Plan van Aktie voor de Binnenstadf 2,50 Sociale Gidsf 2,50 Rehabilitatieplan Pieterswijkf 10,-- De informatiebalie in de hal van het stadhuis is op werkdagen geopend van 8.30-16.30 uur en op donderdagavond van 17.30-21.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 10