Kijk! Bij Vroom Dreesmann: 199.- 119- 55.- I Timex Quartz. Nauwkeurig tot 1/170.000 sekonde. Casio calculators bij Vroom 8c Dreesmann tijdelijk nóg voordeliger Een bericht voor mensen die kunnen rekenen. Tassen van tuigleer en stro, de aktualiteit ten top. De aktuele shirts waar zoveel zomer in zit: ze zijn er in vele variaties bij Vroom Dreesmann. Het pocketgemak van de GAF 2020 S is nu nóg kompleter met een ingebouwde electronenflitser! Livingstone's hat Naturel tuigleer, doorlopende hak van gevlochten touw en crêpe loopzolen: dat maakt de mode van nu kompleet! 89.- TIMEX VROOM DREESMANN (Deze aanbiedingen gelden slechts t/m 15 april 1977.) Casio Liquid cristal LC 82Q Perfekte calculator in superplat zakformaat (HO x 62 x 6 mm!). 3 toetsen-geheugen 8 duidelijke grote cijfers verschuivende komma konstante faktor procenttoets worteltoets Casio Personal Ml. 8 grote groene cijfers verschuivende komma konstante faktor procenttoets worteltoets geheugen Casio scientific FX-102. Een topprestatie met de nieuwste features op electronisch gebied. ir 10 grote groene cijfers of 8 cijfers -F 2 voor wetenschap pelijke notatie konstante faktor 4 toetsen-geheugen toetsen voor alge braïsche. loga ritmische. Casio Memory ÏOE. 10 grote groene cijfers verschuivende komma of vaste komma op 2 keuzeposities afkappen of afronden van decimalen konstante faktor trigonometrische en statistische berekeningen sexigesimaal toets schakelaar voor radialen, 360° graden en 400° graden toets voor breuken Werkt op 4 batterijen van 1 Volt Nuslechts worteltoets 4 toetsen-geheugen Werkt op 2 batterijties van 1 '/2 Volt Nu slechts Adapter voor Casio Personal M1, Casio Memory 10E en Casio Scientific FX 102. slechts 15.- Wie oog heeft voor de mode heeft ook oog voor wat er nét even mooi bovenuit steekt. Dus komen deze twee tassen in beeld, typerend voor de fijne kollektie die Vroom Dreesmann in huis heeft. Vendor, heten ze, de shirts waarin mannen gezien mogen worden, vrije tijd of niet. Met alle details die de mannenmode zo aantrekkelijk maken Vendor Pilot-shirt, aktueel als nooit tevoren. Van luchtig polyester/katoen. In wit, navy, naturel of royal blue Maten 36 t/m 43 18.- Vendor shirt met BB-ruitje, lange mouw,met borstzak. In blauw, rood, zwart of bruin. Maten 36 t/m 43 India crèpeshirt in streepdessin, met twee borstzakken Voor slechts 18.- 12.- Alleen al wat kwaliteit en prestaties betreft isdeVendomatic stofzuiger 7672 ruimschoots 239 gulden waard. De prestaties van de Vendomatic stofzuiger 7672 blijken alleen al uit de enorme zuigkracht die de 2 jaar gegarandeerde geruisarme motor produceert, waarbij de uitlaatlucht 4 x gefilterc wordt De kwaliteit is, zoals u gewend bent van Vendomatic produkten Telt u daar nog eens bij op dat ook aan funktionaliteit de uiterste zorg is besteed, met ingebouwde opbergruimte voor kleine hulpstukken, dan weet u dat dit apparaat, kompleet met 3 handige hulpstukken, z'n prijs van 239 - meer dan waard is U krijgt 'm tijdelijk voor slechts Met Kema keur. Met de GAF 2020 S maakt u nu niet alleen met het grootste gemak perfekte op namen, maar u maakt er nu bovendien op de handigste manier ook nog perfekte flits- opnamen mee zonder dat ongemak van flits- lampjes. De Gaf 2020 S is nu namelijk voor zien van een inge bouwde electronen flitser met een richt getal van 18 bij 20 DIN. Ter introduktie is de prijs bi) Vroom Dreesmann niet 149 - maar slechts De tropenhelm die Livingstone al droeg in Afrika beleeft een glorieuze rentree. Hij is gemaakt van gevlochten stro en naturelkleurig. Precies zoals dat hoort in de mode van nu. Enveloptas van stro. met binnenvakje en achtersteekvak in naturelkleur Gimmicks: Schaartjes, fietsjes, schroefjes, pennetjes, scheermesjes, lucifertjes, fluitjes, bougietjes en heel wat andere dingetjes aan 'n kettinkje; dat zijn je nieuwe mode-vèrsieraden. Gimmicks. Ze hangen allemaal aan een kettinkje en kunnen eindeloos gekombineerd worden. Keus genoeg, bij Vroom Dreesmann, met bovendien de aan wezigheid van bijpas sende oorbellen. 'Hebbe - dingetjes' met ketting 6P en 8?5 Bijpassende o'orbellen met zilveren stift 6f5 en 7.95 Timex Quartz staat voor ultra-precisie Timex Quartz staat voor een verfijnde tech niek en solide konstruktie. Timex Quartz staat voor tijdloos komfort. LED: door knopindruk oplichtende cijfers 5 'Verschillende funkties: sekonden, minuten, uren, data, maanden Afwijking minder dan 15 sekonden per maand. 1 Jaar garantie op het horloge. Vervangingsbatterijtje type H 1504. LED Light Emitting Diodes LCD: blijvend afleesbare cij feraanduiding 6 Funkties - sekonden, minuten, uren, data, maanden en verlichting Waterresistent tot op 25 m diepte 1 Jaar totale garantie op horloge én batterij LCD Liquid Crystal Display daar kun je van opaan.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 32