Binnenkort ontruiming en sloop panden Morssingel PPR wil opknappen woningen Haver-en Gortbuurt -eic/se' agenda Lambrechts: eenzijdig cabaret ERQfVUl WEL Veertig bewoners moeten op zoek naar nieuwe woon ruimte 33T LEIDEN - Laurens Beijen (PPR-fraktie in Leidse gemeenteraad) zal naar mogelijk heden zoeken voor een opknapbeurt van woningen in de Haver- en Gortbuurt. Het gaat hier niet om renovatie; renovatie is niet verantwoord, omdat plannen voor dit gebied op dit moment nog onduidelijk zijn. Dit betekent echter niet volgens Beijen, gisteravond op een algemene le denvergadering van zijn partij, dat het on derhoud van de huizen verwaarloosd mag worden. De toestand van vele huizen in de Haver- en Gortbuurt (het gebied tussen Levendaal en Plantsoen) laat zeer veel te wensen over. Deze situatie wordt o.m. ver oorzaakt door de onzekerheid over de be stemming van dit gebied. In Leiden be staat er vrijwel eensgezindheid over het idee, dat de woonfunctie in deze wijk pri mair moet staan. Deze woonfunctie wil men behouden en zo mogelijk uitbreiden. Hiertoe is een bestemmingsplan ontwor pen, dat nu echter weer op losse schroeven is komen te staan. De provinciale planolo gische commissie heeft n.l. aan B. en W. het advies uitgebracht om woningen in de 2e en 3e Gortestraat af te breken teneinde achtertuintjes voor de huizen aan het Le vendaal te kunnen aanleggen. Zo zijn de plannen m.b.t. de zogenaamde hekies- woningen tussen Haverstraat en Gorte straat wegens de te hoge kosten onuit voerbaar gebleken. Men wilde n.l. aanvan kelijk 1 grote woning van twee kleinere maken; de kosten biervan werden op f 90.000 per woning geraamdDat is te duur. want er mag bij dit soort projecten per wo ning maximaal f 60.000 uitgegeven wor den. Het lijkt Beijen zinvol om de kleine woningen voor kleine gezinnen geschikt te maken en niet tot sloop ervan over te gaan. Ondanks alle onzekerheid over de ver schillende plannen, moet aan het sterk verwaarloosde onderhoud van de wonin gen iets gedaan worden. De PPR-nota "Zeggenschap in Welzijn", samengesteld door Dick van de Bosch en Frits van Oosten, is gisteravond door de ledenvergadering goed ontvangen. Voor naamste doelstelling van dit ontwerp model is het meer willen betrekken van wijkbewoners bij het opstellen en uitvoe ren van plannen, die het welzijnswerk be treffen. Wel werd er in de vergadering met nadruk op gewezen, dat dit model alleen optimaal kan functioneren na invoering van wijkraden, die zelf - autonoom binnen zekere grenzen - over een budget kunnen beschikken. Tegen het plan van de werk groep van wethouder Tesselaar, die ook een nota over het welzijnswerk heeft ge schreven, heeft de PPR grote bezwaren. De bezwaren komen erop neer, dat het welzijnswerk in een stedelijk orgaan zal worden ondergebracht. Dit orgaan heeft dan volgens de PPR alleen adviesbe voegdheden, de belanghebbenden mogen er praten, maar de besluiten vallen ergens anders. Men liet zelfs het woord 'Kultur- kammer' in dit verband vallen. Zo vindt men het ook hoogst merkwaardig, dat er in de nota van Tesselaar nergens over even tuele wijkraden wordt gesproken of van wordt uitgegaan. Wethouder Tesselaar en de PvdA-Leiden hebben nog niet op het PPR-discussiestuk gereageerd. M.b.t. het conflict tussen de Louise de Coligny-Scholengemeenschap en we thouder Tesselaar over de bouw van een aantal lokalen in Leiderdorp, is de PPR- fraktie van mening, dat de handelwijze van de wethouder inderdaad niet zo plezierig is geweest; vrijwel in zijn eentje heeft hij een beslissing genomen. De PPR-fraktie staat echter wel op het standpunt, dat de louise de Coligny-Scholengemeenschap de noodzaak van uitbreiding van het aantal lokalen niet heeft kunnen aantonen. ZATERDAG 19 MAART 197i Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30 ui 5 uur nam. Steenstraat lb, Wereldwinkel, gens geopend. Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 114 Leidse jeugdschaaksociéteit 11-15 ja; 3-5 uur nam. Vrijetijdscentrum, manifestatie Chi leense strijdkultuur, 8 uur nam. Micratheater, Vestestraat 40, tonet groep Imperium met „S.O.S. spreekt LAK-Theater, Levendaal 150, tonee! groep Tosti met „Je was zo lief toen je klein was", van Anouilh, 8 uur nam. Leidse Schouwburg, de Noorderom pagnie met „Miranolina" van Goldoni LEIDEN - Toen ik Frits Lam brechts in zijn nieuwe kabaret- programma „Moeder geef me nog eens raad" samen met Mar griet de Groot en Wim van de Meeberg aan de vleugel gistera vond in de Leidse Schouwburg hoorde fulmineren tegen de multinationals, de TROS, Ame rika en het kapitalisme, moest ik onwillekeurig denken aan een uitspraak, die Godfried Bomans aan de openbaarheid prijsgaf, toen hij een toespraak had aangehoord van CPN- voorman Marcus Bakker. Bo mans zei toen, dat Bakker zich naar zijn mening onvoldoende realiseerde, dat hij. wanneer hij dezelfde oppositie voerde tegen het wettelijk gezag in Rusland, zoals hij dat gewend was in Ne derland te doen, hem dat on middellijk voor de rest van zijn leven onvindbaar zou maken. Van Frits Lambrechts lijkt men hetzlefde te kunnen zeggen. Zou Lambrechts zich gistera vond werkelijk niet gereali seerd hebben, dat Leiden al het menselijk mogelijke in het werk heeft gesteld om de Russi sche „dissident" Boekowski naar Leiden te halen? Zelfs voor het „taalprobleem" zou een op lossing worden gevonden en de eerst-ingezetenen van deze stad haastten zich (terecht naar mijn mening) om Boekowski van de voordelen van een permanente vestiging in de Sleutelstad te overtuigen. Hoe bestaat Lam brechts het dan om maar ge woon in zijn cabaretprogramma voorbij te gaan aan de menson terende dictatuur, die sinds ja ren in Rusland bestaat. Persi flages op TROS-Aktua worden afgewisseld met schimpscheu ten aan het adres van het hui dige West-Duitsland, dat, als we Lambrechts moeten geloven, aan de vooravond van een nieuwe Hitler-periode staat. „Heeft u de man met de zwarte snor in de straten van Berlijn al gezien", vraagt hij zich ten overvloede af. De makke is, dat artiesten, die zo nadrukkelijk voor hun politieke kleur uitko men, er vaak ook nog trots op zijn voor een op die manier ge selecteerd publiek te kunnen spelen. Lekker kneuterig: alle maal ultralinks geörienteerden onder elkaar. Bert Koekebakker PVIMwh;-. #*jf_ De eerste schetsen van de flats zoals die langs de Morssingel gebouwd zullen worden. Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 8-11 't Breehuys, Breestraat 19, Gespreks groep Gideon, 11.30- uur vm - l.C" nam.; koffiebar 8-11 uur nam. Nieuwe Rijn 20a, trefcentrum Leids^ werkgroep homofilie COC, 8-11 uuJVC ivliddelweg 19c, kindervoorstelling Leids Poppentheater 2.30 uur nan 125802. Café „De twee spieghels", muziekpro gramma, 3 uur nam. Museum v. Volkenkunde, demonstratie Aziatische vechtsporten, 2 en 3.30 uur LAK-Theater, Levendaal 150, „Repel^, steeltje" kindertheater door De Trekwa- gen van Marius Prein, 3 uur nam. Maandag LEIDEN - Als over enkele maanden de panden aan de Morssingel gesloopt worden zullen de zestig bewoners el ders onderdak moeten zien te vinden. De twintig gastar beiders onder hen kunnen terecht voorlopig in de barakken langs de Zijl in Leiderdorp en daarna in de nieuwbouw die voor migranten in Leiderdorp neergezet zal worden. De overige bewoners zoeken wanhopig naar nieuwe huisves ting; ze willen de panden aan de Maresingel wel verlaten, maar alleen als na hun vertrek ook gelijk met de nieuw bouw ter plaatse begonnen wordt. Zij eisen in ieder geval dat hun opzegtermijn van anderhalf tot drie maanden ver lengd wordt. Al vijf jaar geleden is de verhuur van de statige maar oude panden aan Óe Morssingel gestopt. Met de toenmalige en nieuwe bewoners is de afspraak gemaakt dat er gratis mochten blijven zitten tot het mo ment van sloop. Na de ontruiming voor de sloop zouden ze dan wel verder zelf nieuw onderdak moeten zoeken. De toenmalige wethouder Kret heeft de bewoners een opzeg termijn beloofd van drie maanden. Voor de gastarbeiders liggen de za ken anders: zij betalen huur aan de gemeente. Bij de ontruiming van hun pand zal de gemeente dan ook huisvesting moeten zorgen. Deze maand was het zover dat de bewoners een briefje kregen van het stadhuis: over anderhalve maand, namelijk 1 mei, moeten de panden ontruimd zijn. Dat wekte nogal wat irritatie: er was een op zegtermijn van drie maanden be loofd. Een gesprek met wethouder Verboom (huisvesting) over de hele kwestie heeft in ieder geval opgele verd dat hij zal proberen de termijn van anderhalve maand te verlengen tot drie maanden. Het zit er wel in dat dat zal lukken, want Verboom vertelde gisteren dat hij de desbe treffende afdeling op het stadhuis „op het spoor heeft gezet". Garantie Een andere kant van de zaak waar de bewoners tegenaan zitten te hikken is of de ontruimingen sloop op dit moment wel nodig is. Al ja renlang zijn er allerlei plannen ge maakt voor deze strook grond tus sen Stationsweg en belastingkan toor. Wat is de garantie dat de plan nen nu wel door zullen gaan? Als het toch nog enkele jaren auurt wil len de bewoners het liefst zo lang mogelijk blijven zitten. Het bestemmingsplan dat nodig is voor de premiekoopflats die er ge bouwd zullen worden is nog niet door de gemeenteraad behandeld evenmin als de bouwplannen zelf. De bewoners vinden het voorbarig om dan toch al met ontruiming en sloop van woningen te beginnen. Van de zijde van de gemeente wordt betoogd dat de ontwerpen al wel in commissieverband bespro ken zijn met raadsleden en dat van geen enkele kant bezwaren zijn gemaakt tegen de bouw van de premiekoopflats door de firma NEDUCO. Met deze firma is nu vol ledige overeenstemming over de opzet van het plan; men staat te trappelen om te beginnen met de bouw, zo is gebleken. De planvoor bereiding is nu zover dat in het na jaar gebouwd kan worden als de procedures rond het bestem mingsplan nu in volle gang worden gezet, aldus de verwachting van gemeentezijde. Als de huizen over enige tijd worden ontruimd kan in de zomer de sloop plaatsvinden en het bouwrijpmaken van de grond. Er kunnen natuurlijk altijd moei lijkheden rond het bestemmings plan ontstaan, al is dat niet de ver wachting. Van de zijde van de ge meente wordt alles voor de bouw in gereedheid gebracht om snel te kunnen beginnen, in de verwach ting dat er geen spaken in het wiel gestoken zullen worden. Na juni denkt men met de sloop te kunnen beginnen. Wisselwoning Wethouder Verboom zal nog over leg plegen met de gastarbeiders: het woonoord langs de Zijl zal als een soort „wisselwoning" aange boden worden. De migranten zul len hierin kunnen wonen tot de nieuwbouw in Leiderdorp klaar is. Het woonoord is van slechtere kwa liteit dan de behuizing aan de Mors singel, maar Verboom garandeert dat de bewoners in de nieuwbouw in Leiderdorp terecht kunnen. In Leiderdorp zal een gebouw ko men waar ongeveer 160 gastarbei ders gehuisvest kunnen worden voor gemiddeld veertig gulden per week per persoon. De overige veertig bewoners zitten met de Zwarte Piet: zij moeten in drie maanden tijd nieuwe huisves ting vinden via de Stichting Stu dentenhuisvesting, de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren of het bureau Huisvesting. „Bij af braak is er geen alternatief, dan staan we op straat", is hun vrees. „We zijn hier gekomen omdat we elders niet terecht konden of eruit gezet zijn", luidt de verklaring van, hun noodsituatie. Als sloop werke lijk nu nodig is omdat er inderdaad snel gebouwd gaat worden dan ho pen zij in alle redelijkheid dat de gemeente helpt bij het zoeken van een nieuw onderdak. WEER EEN PIZZERIA LEIDEN - Sinds kort telt Leiden drie pizzeria's: aan de Doezastraat heeft Pino Carta een eigen zaak geopend nadat hij al enkele jaren in Utrecht en Leiden soms zo'n 300 piz za's per avond heeft gebakken. Zijn zaak., die nu al boven verwachting veel eters trekt, heeft hij de naam gegeven van de hoofdstad van Sar dinië, Karalia. Van dit eiland is hijzelf afkomstig, evenals zijn me dewerkers. Eigenhandig heeft Pino zijn nieuwe zaak inwendig verbouwd tot een aangenaam en rustig eethuis; dat het ooit een opslagruimte ("een ver schrikkelijke puinhoop") is geweest is nergens meer aan af te zien. Het enige doel van Pino en zijn vrouw is "lekkere dingetjes maken" voor idereen Als nieuwtje heeft hij inge voerd een speciale kleine kinder pizza. In de toekomst wil hij naast de pizza's die in vele variaties te bestellen zijn ook specialiteiten van Sardinië brengen. Heel bijzonder kan het worden als in juni Pino's moeder een tijdje op bezoek komt en in de keuken de scepter zal zwaaien LEIDEN - HerreJan Stegenga en Marinus Flipse mochten zich giste ravond slechts verheugen in een geringe belangstelling voor hun concert in de K&O-Kapelzaal. Zij hadden een groter publiek ver diend, want zowel de programma- keuze als de uitvoering munten uit door de verfijnde smaak ervan. Het past mij dan ook, mijn opmerking van enkele dagen geleden over de krachtige aanslag van Flipse te her roepen en te kwalificeren als voor barig. De pianist hield zich - soms zelfs wat al te bescheiden - op de achtergrond, en wist met fluwelen vingers de vleugel een uiterst deli cate klank te ontlokken. Ook Ste- Stegenga en Flipse tonen verfijnde smaak genga toverde een fraaie toon uit zijn cello, maar had enige moeilijk heden met de kwaliteit van zijn strijkstok. De sonate in e'van Benedetto Mar cello maakte een wat romantische indruk, maar een concertcleugel in plaats van een klavecimbel houdt dit risico in zich. Dit werk. versche nen in 1712, was overigens wel de gelijk bedoeld voor cello en niet voor de toen zo geliefde gamba. De overgang naar de drie eeuwen later geschreven sonate van Debussy werd ervaren als iets vanzelfspre kends; de interpretatie ervan was een uiterst terughoudende en be- scheidene, maar vormde een ver rassend aanvaardbaar alternatief voor de gebruikelijke virtuoos- wervelende opvatting. Eenzelfde fijnzinnige interpretatie was weg gelegd voor de tweede sonate van Brahms, waarna de élégie- van Fauré als toegift het programma in dezelfde lijn besloot. RON HARMS LEIDEN - Het Jeugd Kamerorkest Leiden, schepping van dirigent Henk Briër blijft uniek Het indi vidu in dit ensemble draagt de voorstelling of de uitbeelding van het geheel in zich, kan daardoor z'n individualiteit prijsgeven en, om dat het technisch kunnen groot is, kan Briër zijn orkest gebruiken als een ideaal marionettentheater. Zijn kantering van de draden veroor zaakt de totale gewichtloosheid, de ritmiek van de beweging en de rangschikking van de gegevens, analoog aan de beoogde visie. Een maëstro-climax, haalt Briër ook uit zijn "poppen", zoals hoorbaar was in een Tarantella van Popper voor cello-solo en orkest. Leidse Jeugd kamerorkest blijft uniek Strategier's Musique pour faire Plaisir, Stravinski's Miniatures. Rondo van Dvorak (ook voor cello en orkest), Sinfonia van de opera- man Donizetti, dat was allemaal op een of andere manier poppetjes dansen. Die cello-solo's waren van IJke Viersen, oud-lid J.K.L. Triom fantelijk werd hij bejubeld in de volle Zuiderkerk voor de straal kracht en de harverwarmende charme van zijn toon in Popper (gebisseerd), Dvorak en in de mu ziek van Weber's Andante, Thema en Variaties. Plechtig was de bril jante onvergetelijke uitvoering be gonnen met Handel's Concerto Grosso op 3/4, een van een dozijn meesterstukken, die Handel in ok tober 1739 in minder dan één maand vervaardigde. Ook dat is Ongelooflijk. KEES VERHOEF Steenstraat lb, Wereldwinkel, 9.30 uur|J Ontmoetingscentrum hoek Boshuizerjï laan, bejaardensoos Zuid-West, 2.30 uun nam. I? 't Breehuys, Breestraat 19, open-huisk Troef, Noordeinde 2a, Troefkrant, WSW vv film, recht/onrecht, textiele werkvor|° •men, alle groepen van 8-10 uur nam. n Witte Poort kazerne, Noordeinde 2, ad-ji viescentrum voor werklozen, di. vantt 10.30 uur vm - 12.30 uur nam 0 LAK-Theater, Levendaal 150, LAK- n Filmfestival. i Artsen v Leiden - Voor spoedgevallen wordt dt weekeinddienst van zaterdag 10 uur vm tot zondag 24 uur, waargenomen door de - volgende artsen: Wijk I (Morskwartier binnenstad tot Cityring en Groenoord): van zaterdag 10 uur tot zondag 8 uun J van Leeuwen, v.d. Brandelerkade 28, tel. 120412; van zondag 8 tot 24 uur M.J.H van Tol, de Sitterlaan 80, tel. 142427; 1 Wijk II (Kooi en Merenwijk): H.A.M.M. Meyer, Stokroos 1, tel. 122113; Wijk III (Waard. Professorenwijk en Tuinstad- wijk): J. de Bruyne, Kernstraat 11, tel. 141225; Wijk IV (Zuid-West en Haag-L wegkwartier): C.J.M. Schrama, Zocher- S straat 1, tel. 766123. d Leiderdorp - S.P. Ouwerkerk, praktij- v kadres Merelstraat 184a, tel. 891037 (za. r, en zo. spreekuurtje van 12.30-13 uur). Oegstgeest - E.J. Roelants, Frans Hals-.„ laan 10. tel. 153747. If Voorschoten - F. Koopmans, Wagner-1S laan 69, tel. 6352 (zaterdag); B. van Beu-v sekom. Piet Heijnlaan 6, tel. 071-763551,1c (zondag); S.M. Platteel-de Jongh, tel. ei 5417 (zaterdag en zondag). Warmond - J. Hoornweg, Kievitspark j 19, Voorhout, tel. 02522-12665. Apotheken f De avond-] nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt van 18 tot 25 maart, waargenomen door Apotheek v. Breest Smallenburg, Loe- vestein 6, Leiderdorp, tel. 890000; Apo theek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 155483; Apotheek Voorschoten, Leid- seweg 66, Voorschoten, tel.2525. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp. tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641; Alg. Hulpverle ning, tel. 2141, tst. 35 (dag en nacht). Warmond - Zr. A.M. van Rijn, Marijke- straat 42, Sassenheim, tel. 02522-10393. Gezinsverzorging Leiden - Stichting Gezinsverzorging Leiden, aanvragen hulp voor bejaarden, langdurig zieken en gezinsverzorging, i Mare 45, tel. 149441 (ma. t/m vr. van 9-10 en 13-14 uur). SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijk heden verkeren. Dag en nacht bereik- baar, vertrouwelijk. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverlening aan verongelukte hon den, katten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden en Leiderdorp. Dag en nacht be reikbaar, tel. 134687. MAANDAG Wijk 1 Herensingel (van Medusastraat tot Lage Rijndijk), Hambroekiaan, Kooilaan, Celebesstraat, Deeima- straat, Sieboldstraat, Floresstraat, Bloemstraat, Formosastraat, Bor- neostraat, Driftstraat, Lombok- straat, Javastraat, Medusastraat, Parkstraat, Kooipark, Atjehstraat (van Kooilaan tot Sumatrastraat), Ambonstraat, Madoerastraat. Wijk 3 Lage Rijndijk, Voorstraat, Suma trastraat, Atjehstraat (van Suma trastraat tot Soembastraat), Soem- bastraat, Balistraat, Timorstraat, Ringkade, Bonairestraat, Aruba- straat, Surinamestraat, Antillen- straat, Curacaostraat, St. Maarten straat, St. Eustatiusstraat, Saba- straat, Bankastraat, Bilitonstraat, Kooihof. WOENSDAG 2 Jacq. Urlusplantsoen, A. Noord- ewierlaan, C. Schuytlaan, Diepen- brocklaan, Joh. Verhulstraat, Ri chard Holstraat, Obrechtstf^at, Churchilllaan, Willem Pijperstraat, Peter van Anrooystraat, Joh. Wa- genaarlaan, Valeriusstraat, Van Blankenburgstraat, Julius Rönt- genstraat, Mozartstraat, Bernard Sweersstraat, Sweelincklaan, Eduard van Beinumstraat, Brück- nerstraat, Debussystraat, Ravel- straat, Chopinstraat, Moesorgski- straat, Caesar Franckstraat, Verdi- straat. Wijk 8 Schubertlaan, Mahlerstraat, Han- delstraat, Beethovenlaan, Vivaldis- traat, Bachstraat, Corellistraat, To- scaninilaan, Berliozpad, Rossini- straat, Lisztpad, Mendelssohnka-- de, Wagnerplein, Brahmslaan, Tsjaikowskikade, Sibeliusstraat, Bartokstraat, Kennedylaan, Max Regerlaan, J. Haydnlaan, Apollo- laan, Smetanastraat, Paganinilaan, Scarlattistraat, Griegstraat, Doni- zettilaan, Bizetpad. DONDERDAG Wijk 5 Paramaribostraat, Corantijnstraat, W. de Zwijgerlaan, Abr. Crijnssen- straat, Van Riebeeckhof, J. P. Coenhof, Pieter Bothstraat, Stuy- vesanthof, Alb. Agnesstraat, Ch. de Bourbonhof, Jul. van Stolberghof, Anna van Burenhof, Marnixstraat (van W. de Zwijgerlaan tot Volk stuinen). Zwarte Pad. Wijk 7 Herensingel (van Medusastraat tot Julianastraat), Julianastraat, Julia- nakade, Sophiastraat, Anna Pau lownastraat, Alexanderstraat, Prinsenstraat, Oranjestraat., Lus thoflaan, Dillenburgerstraat, Nas- saustraat, Mecklenburgerstraat, Os- en Paardelaan, Bemhardkade, Marijkestraat, Margrietstraat, Ire- nestraat, Bernhardstraat, Beatrix- straat. VRIJDAG Wijk 4 Haagweg, Rijndijk, Dijkhoflaan, Valkenburgseweg, Da Costastraat, Klikspaanweg, De Genestetstraat, Nic. Beetsstraat, Potgieterlaan, Tollensstraat, Schimmelstraat, Oltmanstraat, Hasebroekstraat, Borgerstraat, de Lennepstraat, ten Katestraat, Toussaintkade, Sta ringkade. Wijk 6 Kneppelhoutstraat, Multatuli- straat, Fred, van Eedenlaan, Lod. van Deysselstraat, A. Verweystraat, Jacq. Perkstraat, H. Gorterstraat, L. Couperusstraat, Hoflaan, Willem Klooslaan, Boshof, Duinhof, Meer hof, Akkerhof, Weidehof, Telder- skade, Mulderstraat, Gerrit Kas- teinstraat, Segaarstraat, van Die- meistraat, Rooseveltstraat.ij LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16.00-18.00 uur. Telefoon 071-211515. In dien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 39,80 per post 57,65 Jaarabonnement 147,70 Jaarabonnement per post ƒ219,10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2