Asefus begroet de lente asef mededelingen gemeentebestuur leiden 21tm25maart77 graag gedaan. Uitsluitend Merktapijt van bekende fabrikanten Het Motorhuis heeft een gezicht Het Motorhuis heeft vele gezichten Het Motorhuis E TAPIJTSERVICE DEEGENAARS DESSO HEUGA HATÉMA VERTOFLOOR BERG0SS INTERTEST KROMMENIE—N0VIL0N enz. enz. Tapijtservice Deegenaars engros Waarom wordt Het Motorhuis door zoveel mensen, die ook maar iets met een auto te maken hebben, beschouwd als een prettige autowinkel? Waarschijnlijk omdat Het Motorhuis voor velen betekent het bekende en (bijna altijd) vriendelijke gezicht van de man of vrouw met wie men te maken heeft. Want dat is vreselijk belangrijk voor de automobilist die informatie wil hebben over een nieuw model, de periodieke onder houdsbeurt wil laten verrichten of onverhoopt een mankement aan de auto constateert Dan betekent zo'n bekend gezicht vertrouwen, een persoonlijke benadering, een vriendelijke behandeling! Eén van die gezichten is dat van Koos Bonnet, hoofd verkoopadministratie een serieus, vriendelijk man. gehuwd, vader van drie kinderen, al 20 jaar bij het Motorhuis waar hij nu te maken heeft met d-e papier winkel die aan de verkoop van auto's te I pas komt het bestellen van auto's bij General Motors, de registratie van de kentekenbewijzen, bijhouden van een planbord, zorgen dat de auto's op tijd binnen komen en ga-zo-maar-door. Hij doet dat alles samen met z'n trouwe assistente Wmnifred Moes Is gemeenteraadslid voor het CDA in Warmond en o a. penningmeester van de kruisvereniging. Weer één die zeer actief is. binnen en buiten het bedrijf. Maar het is nog altijd zo, dat dit gezicht past bij dat van vele anderen bij Het Motorhuis. Want het Motorhuis-gezicht wordt bepaald door véle gezichten (bij elkaar wel zo'n twee honderd) die u een goed stuk vakmanschap, betrouwbaarheid, service en informatie garanderen. Zo is verkoopadministrateur Bonnet één van de velen, die zorgen dat verkoop, service en onderhoud ook. administratief goed verwerkt en begeleid worden en wat 'n bof dat Het Motorhuis zulke goede auto's verkoopt (Opel is niet voor niets de meest gekochte auto van Nederland al acht jaar!). Kom morgen als u iets wilt weten of veel wilt zien even binnen in de grootste en rijkst gesorteerde showroom van Leiden U zult er zich op uw gemak voelen, al is het alleen maar om de tevreden gezichten van mensen die goed geïnformeerd zijn of naar volle tevredenheid kochten. En iedereen gaat 's zaterdags met een bos bloemen naar huis! in de gezelligste autowinkel van Leiden is het ook morgen weer een gezellige drukte (open van negen tot zes) uw Opel én Vauxhall dealer met een gezicht Vondellaan 80/ hoek Plesmanlaan/Leiden. Telefoon 071/769313 Na de zachte winter zijn half februari al de eerste lente boden m de Nederlandse tuinen verschenen: krokus sen. sneeuwklokjes en zelfs de eerste hyacinten Rozen moeten nu wel te ruggesnoeid worden om een volle bloei in de loop van het jaar te verkrijgen. Als U krokussen en sneeuwklokjes in het gras veld hebt staan mag U. als ze uitgebloeid zijn. het groen nog niet verwijderen: na de bloei wordt de kiem gelegd voor het volgende jaar. Steek de grond voorzichtig los om een goede beluch ting te bevorderen. Asef produkten, verkrijgbaar bij de vakman, Uw winkelier of tuincentrum. Nu met gratis sticker. Kandidaatstelling Tweede Kamer Verkiezingen De Burgemeester van Leiden brengt ter openbare kennis dat: op dinsdag 12 april 1977, van 's morgens negen uur tot 's middags vijf uur bij de voorzitter van het hoofdstembureau, of bij het door deze aan te wijzen lid van dat bureau, ter gemeen tesecretarie, afdeling Bevolking c.a., loket 5, lijsten van kandidaten voor de kies kring VII (Leiden) kunnen worden ingeleverd voor de op 25 mei 1977 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De bovengenoemde lijsten zijn kosteloos verkrijgbaar ter secretarie, afdeling Be volking c.a., loket 5. Deze afdeling is hiertoe geopend op maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 13.45 tot 15.00 uur. Nadere informatie omtrent het vorenstaande, of de verkiezingen in zijn algemeenheid, zijn verkrijgbaar bij genoemde afdeling, aan genoemd loket of telefonisch onder nummer 145344 toestel 327. De Burgemeester van Leiden, Dr. A. J. Vis Commissievergaderingen Commissie algemene bestuurlijke aangelegenheden. Maandag 21 maart a.s. 19.15 uur in de kamer van B Agenda: Wijziging van de verordening over de werkkring en samenstelling commissie. het stadhuis. de verkeers- Commissie economische aangelegenheden. Dinsdag 22 maart a.s. om 20.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Vergoeding voor verwijdering van autowrakken Eerste inventarisatie inzake zalen in Leiden Voorlopige rekening van baten en lasten 1976 van het Openbaar Slachthuis Commissie onderwijs, recreatie, sport en samenlevingsopbouw. Dinsdag 22 maart a.s. om 21.15 uur in kamer 204 van het stadhuis. Agenda: Mutaties onderwijzend personeel openbaar lager en voortgezet onderwijs. Voorlopige vaststelling van bedragen, bedoeld in art. 47, le lid, van de Kleuteron derwijswet, over 1975 en de bedragen, bedoeld in art. 47 2e lid van de wet, over jarig tijdvak '71 t/m '75. Voorschot exploitatievergoeding over '77 aan besturen van bijzondere scholen voor buitengewoon onderwijs Verzoeken van schoolbesturen om medewerking Plan kostenraming voor verbouwing practicumlokaal met aangrenzend theorielo kaal scheikunde in het Stedelijk Gymnasium tot een vergroot practicumlokaal scheikunde met kabinet. Aankoop en plaatsing van 6 mobiele lokalen in de Merenwijk. Verdeling bedrag gemeentebegroting '76 aan peuterspeelzalen. Huisvesting Louise de Colignv-scholengemeenschap. Nota buitenlandse Schoolkinderen. Stichting school voor zieke kinderen. Het onderwijskundige aspect van Plan-Oost. Ontwikkeling scholenbestand Leiden. Financiering onderwijsvoorzieningen '77. Een schrijven van de P.P.R.-fraktie over de aanstelling van een schoolbioloog. Ter kennisneming: - vragen en opmerkingen n.a.v. gehouden vergaderingen over de bestuursvorm van het Openbaar Onderwijs. - Nota "Maakt Leiden School?" - L.J.A. stukken over de begrotingsvergadering van 2 maart j.l - Een brief van de Louise de Coligny scholengemeenschap. Commissie voor het stedelijk museum De Lakenhal. Dinsdag 22 maart a.s. om 15.30 uur in het administratiegebouw van de Lakenhal, Oude Singel 28. Agenda: Jaarverslag 1976 stedelijke museum De Lakenhal Bespreking museumnota Commissie voor interne organisatie en beheer. Dinsdag 22 maart a.s. om 19.15 uur in kamer 234 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken, welke onlangs in di verse commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu in de hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien, alsmede; Vervanging van elektrische installatie en het aanbrengen van een vluchtweg in het pand Stationsweg 32. Uitbreiding formatie Buro Voorlichting. Diversen Rapport rehabilitatie Maredorp. Bij het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis is verkrijgbaar het rapport "Maredorp in de steigers" met als ondertitel "een verbeteringsplan en profielschets van een Leids stuk binnenstad". Het rapport is een vervolg op de eind 1975 verschenen nota "Fundament voor Mare dorp". De prijs van het rapport bedraagt 2,50. gepakt en gezakt v Leiderdorp met vakkundige legservice altijd 1e kwaliteit coupons voorradig dus bij ons is zuiver scheerwol inderdaad ÉCHTE WOL - gegarandeerd door ons en door de Fabrikant!!!!!!!!! Geen nepnamen - geen verzinsels - wel kwaliteit en service Leiderdorp-Lijnbaan 7 (naast ZB-Center "De Lijnbaan") - Ruime parkeergelegen heid 9-17 uur, dinsdag t/m vrijdag 9-12 30 en 14-18 uur, maandag gesloten, geen koopavond De aktie "Vergeet me niet... Graag gedaan" wil mensen, die hulp kunnen gebruiken en mensen die willen helpen bij elkaar brengen. De bon is ervoor, vul hem in. BON IIK WIL GRAAG hulp*) IK WIL WEL HELPEN Doorhalen wat niet bedoeld wordt. Soort hulp, die gewaagd of gegeven wordt: de heer, mevr., mej. BON UITKNIPPEN EN ZENDEN AAN GRAAG GEDAAN p a Stichting Dienstencentrum Leiden. Noordeindsplein 2b. Leiden, tel 071 - 140483.09 00 - 1 7 00 Speciale aanbieding zuiver zwart lederen gereedschapkoffers 54x19x12'/2 cm f22.75 45x21x22 cm f48,95 60x21x22 cm f57.50 Zolang de voorraad strekt ook voor in uw puto rammelt niet 5-delige gereedschapkisten zware uitvoering. Hoe is het mogelijk f 19.95 Niet van diefstal maar echt waar zware bankschroeven Parallel uitvoering bekbreedte 75 mm 119.95 5 kg bekbreedte 100 mm 135.00 12 kg bekbreedte 90 mm met pijpenklem 134.75 Zolang de voorraad strekt H. JANSE Haarl.str. 123. telefoon 121808 satijnen onderjurken wit en zwart 15.95 Extra grote panty's met tussenstuk 20 denier 3.50 30 denier 3.95 mini panty's 20 denter per 2 stuks 2.95 Beter ondergoed? 0VERDUIN Hooigracht 62 bereikbaar met bus 13/14/60 De inspectie der directe belastingen te Leiden 1 e afdeling, Stationsplein 7, tel. 071-145444, is voor het verstrekken van inlichtingen over het invullen van het aangiftebiljet inkomstenbelasting geopend op werkdagen van 8.30 uur tot 12 uur en van 13 uur tot 16 uur en bovendien op de volgende maandagavonden: 21, 28 maart 1977 telkens van 18.30 tot 21.30 uur. uur.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 28