yyiENUËr Lanroe duindigt 5.75 3.95 5.75 inaiUBf wedden dat U goed gokt? Bravilor maakt van goede koffie automa tisch de allerbeste. DE BIJ" >|7 heerlijk <4pchinees-indisch v» 5S eten Uit de chinees-indische keuken Nasi rames Nasi goreng a75 jjjjlBlIBlIBJlBlIBlIBlünillBIIBIIBIIBJlBlIBlIBlIBll Uit de indonesische keuken Nasi goreng Djawa Nasi rames Djawa Kookt u toch liever zelf? Bamisoep OPENING SEIZOEN 16 MAART 14.30 U. cVfcKER/W PINGOUIN PIEDR0 RENATA BUNNY A. J. BOONS, MEISJE vanaf 18 jaar ff]—/ Smakelijk, vlug en handig en... nog voordelig geprijsd ook! Meeneemprijzen, inclusief verpakking geldig van 16 t/m 19 maart: Witte rijst, geserveerd met 7 heerlijke groente en vleesgerechten. Van 7.25 voor Gebakken rijst, bereid metkipen groenten, gegarneerd met ei, ham en atjar. Van 4.50 voor Gebakken rijst, bereid met groenten, vlees en ei. Van 4.75 voor Witte rijst, geserveerd met 9 pikante groente- en vleesgerechten, fijn gegarneerd. Van 7.50 voor In onze toko vindt u alles, zoals verse ingrediënten en ook kookgerei tegen lage prijzen. Rijstcrackers ÖÏO.OO' per pak 6® 3 pakken *Kent ualonsindischerestaurant in de Maarsmansteeg; u kunt er sfeervol indisch tafelen. vindt u in Leiden: Maarsmansteeg 23-25 Poplin mantel met schouderpas en epauletten. In o.a. zwart, marine of beige. Mt. 38 t/m 44. Renbaan Duindigt, Waalsdorperlaan 29a, Wassenaar/Den Haag tel. 070-262311 De regering heeft gezocht naar mogelijke vestigingsplaatsen voor kerncentrales. Hoe ze daarbij te werk is gegaan kunnen we lezen in 'n uitvoerige studie. Daarin wordt aan de hand van voorwaarden de geschiktheid bekeken van de volgende plaatsen: Eems, (Jrk, Ketelmeer, Flevopolder, Wieringermeer, Maasvlakte, Tholen, St. Philipsland, Borssele en Bath/Hoedekenskerke. We worden nu gevraagd op deze voorlopige keuze te reageren. Dat moeten we allemaal doen. Want ons land is klein en waar we ook wonen, de vraag blijft altijd: Kerncentrales? 't Probleem straks. Wat kunnen we doen? Voorlichtingsavonden. Niets is zo ingewikkeld als het vraagstuk kernenergie. Men is het nog lang niet eens; sterker nog: de meningen staan vaak lijnrecht tegenover elkaar. Er zal nog verder gestudeerd moeten worden. Maar er zal 'n beslissing moeten komen: bouwen we méér kerncentrales ja of nee? In ons land valt die beslissing waar schijnlijk in de volgende regerings periode. We staan nu voor 'n ander probleem. Ons probleem nu. Waar 't om gaat is dit: stel dat 't antwoord straks ja wordt: waar moeten die centrales dan komen? Hierover moet eerst beslist worden. Omdat kerncentrales aparte eisen aan de omgeving stellen en natuurlijk ruimte vragen. Omdat ook voor vrije tijd, wonen en werken steeds meer ruimte nodig is. Die ruimte voor dit alles is er nog wel: we zullen alleen moeten kiezen. Omdat we er allemaal mee te maken hebben, wil de regering dat we meepraten. In dit geval over de plaats van kerncentrales. Met de bon kunnen we een gratis voorlichtingsboekje aan vragen. Daarnaast is er de genoemde studie: het Aanvullend Struktuurschema Elektriciteits voorziening, kortweg ASEV. Hoofdstuk drie daarin behandelt de verschillende aspekten van de vestigingsplaats-voorwaarden, zoals bevolkingsdichtheid, milieu en beschikbaarheid van koelwater. Het ASEV ligt van 15 maart tot 15 mei ter inzage bij alle openbare bibliotheken, kamers van koop handel en provincie-en gemeente huizen. 't Is ook te koop. (J kunt 't bestellen bij de Staatsuitgeverij. Christoffel Plantijnstraat, Den Haag of bij de boekhandel. Prijs f 7, (excl. verzendkosten). In de volgende plaatsen worden in de maand april voorlichtings avonden gehouden: in Utrecht in Groningen in Lelystad in Hoorn in Rotterdam in Goes in Eindhoven op 13 april op 14 april op 18 april op 19 april op 21 april op 25 april op 26 april De juiste adressen en tijden worden nog bekend gemaakt. Daarna kunt u uw schriftelijke reaktie onder vermelding van ASEV tot 1 juli a.s. zenden aan de minister van Economische Zaken, Bezuidenhoutseweg 30, Den Haag. In de maand september worden er hoorzittingen georganiseerd door de Raad van advies voor de ruimtelijke ordening. Daar kunt u desgewenst uw schriftelijke reaktie nader toelichten. Hoe dat in z'n A werk gaat kunt u o.a. in het voorlichtingsboekje lezen. iSr Met de bon vraagt u het aan. use Doen, want u kunt wat doen! Bon. Stuur mij voorlichtingsboekje(s) jgrover't Aanvullend Struktuurschema Elektriciteitsvoorziening. Invullen in blokletters Dit is een gezamenlijke publikatie van het ministerie van Economische Zaken en van het ministerie f Adres:_ van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, woonplaats:. Deze bon sturen aan ASEVpostbus 51Den Haag. drie bijzondere kwaliteiten van Bij uw Pingouin Speciaalzaak. Handwerkboetiek Diefsteeg 3 t.o. PenC De voetjes van Uw kinderen zijn bij ons In goede handeh. in 5 wijdtematen van maatjes 18 t/m 43 Speciaslzask in kinderschoenen Houthandel Klinkenberg-Fontein Zijldijk 22, Leiderdorp tel. 071-899311 vraagt voor een afwisselende kantoorbaan in bezit van MAVO- en type-diploma. Denk je aan koffie, dan denk je aan Bravilor. Want Bravilor maakt "koffiezetters" voor kleine, grote en zeer grote hoeveelheden. En Infocenter Schoondergang levert ze. Inklusief de filters, kan nen, kopjes, schotels en ga zo maar doofc. Dat alles natuurlijk met een uitstekende service. *JM, Pit is een Bravilor koffiezetapparaat. Het afgebeelde apparaat levert 250 koppen koffie per uur, af te tappen dit twee 5 Itr. containers. Bra vilor heeft hetzelfde apparaat ook met 3 Itr.-contai ners of groter met 10 Itr.-, 20 Itr.-, 30 Itr.- of 40 Itr.- containers. Sinds kort is aan de fraaie drukknop uitvoering ook een model met monoknopbediening toegevoegd (bediening nog eenvoudiger, prijs nog aantrekkelijker). Bravilor zet uitsluitend koffie met vers gekookt wa ter, dat proeft u direct. Wilt u meer weten over Bravilor koffieautoma- ten bel dan nu even met Infocenter Schoonder gang (071-144746) voor dokumentatie. lange mare 65-67 en 70 leiden.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12