mededelingen gemeentebestuur leiden 14t m 18 maart 77 Winkelen in Winkelcentrum Leidsenhage... tip* wij wel LTS-er Zaterdagmiddag is er weer gezellige muziek in ons winkelcentrum. De Country-Westerngroep "FARTHING" zal optreden op het centrale plein van 1 tot 4 uur 's-middags. «888888 jnMnjp mmwim B-VERPLEEGKUNDIGEN «•00 WINKELCENTRUM LEIDSENHAGE Meer dan 90 speciaalzaken! 3000 Gratis parkeerplaatsen! Gemeenteraad om 19.30 uur in de raadzaal Agenda: Discussie naar aanleiding van de korte verklaring van de heer L. F. Meijer aan het begin van de raadsvergadering van 6 december jl. Beschikbaar stellen van gelden ten behoeve van het godsdienstonderwijs op de openbare lagere scholen over de jaren 1974 en 1975. Nota over de structuur en functionering van de personele sector. Brief van de Leidse Woningstichting over een brief van de heer J. Bey n.a.v. diens verzoek om de door hem bewoonde gemeente-woning Anna van Saksenstraat 9 aan hem te verkopen. Verzoek van het Bestuur van de Protestants-Christelijke Schoolvereniging te Lei den om medewerking voor het plaatsen van een wasbak in een der lokalen van de kleuterschool Broekplein 11 en hét vervangen van gordijnen van de school voor gewoon lager onderwijs Kennedylaan 1. Beschikbaar stellen van gelden voor de inrichting van de bijzondere school voor buitengewoon onderwijs van de Protestants-Christelijke vereniging voor onder wijs aan slechthorende en spraakgebrekkige kinderen. Aanschaffing van ontwikkelingsmateriaal voor de tweede groep van de kleuter school Noordeinde 1. Beschikbaar stelling van gelden voor het aanbrengen van extra verlichting en de aanschaffing van meubilair voor de 7e en 8e klas van de openbare g.l.o.-school de Meerpaal, Broekplein 5. Verhoging van bedragen per leerling voor de kernafdeling en voor de afdeling voortgezet buitengewoon onderwijs van de openbare school voor debiele kinderen en de openbare school voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden voor het jaar 1974. Vaststelling bedrag presentiegelden voor leden en plaatsvervangende leden van stembureaus. Kredietaanvraag voor de verwerving van panden in het gebied Maredorp (oost). Voorstel om Burgemeester en Wethouders de bevoegdheid te verlenen tot aankoop voorzover nog niet plaatsgevonden - van percelen in het gebied Maredorp (oost) tot het daarvoor beschikbaar gestelde krediet. Beschikbaar stelling van gelden voor de vernieuwing van de riolering, verbetering van de bestrating en de indeling daarvan en aanpassing van de openbare verlich ting in Haver- en Gortbuurt. Bouw van 49 woningen aan de Javastraat, Driftstraat, Formosastraat en Lombok straat door woningbouwvereniging "Eensgezindheid". Preadvies op de tijdens de behandeling van de begroting voor het jaar 1976 inge diende motie inzake vermelding van afwijkende meningen van de commissie voor de beroepschriften. Behandeling motie inzake beroepsverboden in West-Duitsland. Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat het volgende verzoek om een vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend: 1Rijksuniversiteit van Leiden. Oprichten van door elektromotoren gedreven instal laties t.b.v. de reproductie-afdeling en postkamer in het perceel Stationsweg 36. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 11 maart 1977 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die respektievelijk zal worden gehouden op: 1. 29 maart 1977 om 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel in te dienen bezwaar schriften liggen ter inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330. De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zyn ver schenen: b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schrifte lijke bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Diversen Spreekuur wethouder volkshuisvesting Commissievergaderingen Commissie ruimtelijke ordening en openbare werken. Donderdag 17 maart a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Bezwaarschriften tegen het ontwerp-bestemmingsplan Haver- en Gortbuurt. Verdaging beslissing vaststelling bestemmingsplan Haver- en Gortbuurt. Plannen voor de bouw van het stadskantoor. Inzetten walmuren Oude Singel. Exploitatieovereenkomst Waardeiland. Voorbereidingsbesluit Waardeiland. Voorbereidingsbesluit gebied tussen Zuidsingel en Oosterkerkstraat. Wijziging verordening Verkeerscommissie. Commissie voor sociale zorg, maatschappelijke aangelegenheden, gezondheids zorg en cultuur. Donderdag 17 maart a.s. om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Instelling van een fonds "verbetering huisvesting bibliotheek". Hervatting schoonmaakwerkzaamheden in het sted. museum De Lakenhal. Wijziging van de bouwverordening. Krediet voor nieuwbouw keuken Endegeest. Jaarverslagen Gem. Sociale Dienst 1973/1974 en 1975. Verslag van de heer Van Oosten m.b.t. zijn functie van vertegenwoordiger van de gemeente in het bestuur van de St. Dienstencentrum. Verslag projectgroep druggebruik. Op donderdag 17 maart a.s. houdt de wethouder van Volkshuisvesting A. Verboom zijn maandelijkse spreekuur. Ditmaal in clubhuis "In de Vroolijcke Arke" Pieterskerkchoorsteeg 15, van 19.30 uur tot 21.00 uur. Dit spreekuur is vooral bedoeld voor bewoners uit het centrum, die huisvestingsza ken met de wethouder willen bespreken. Werkgroep wijkraden De volgende openbare vergadering van de werkgroep vindt plaats op donderdag 17 maart a.s. om 19.30 uur in kamer 204 van het stadhuis. Aan de orde komen de volgende onderwerpen: De Financiële opzet, waarbij de aandacht wordt geschonken aan de honorering van de ambtenaren en bestuurders. De wijze van verkiezing. Rechtspositie ambtenaren. Rechtsbescherming van de burgers i.v.m. hun beroepsmogelijkheid. Start van het experiment en beoordeling van het functioneren van de wijkraden. Verhouding van de gemeenteraad ten opzichte van de wijkraad. Voor belangstel lenden zullen de stukken bij de afdeling Voorlichting te verkrijgen zijn. Bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker Het bevolkingsonderzoek naar baarmoederhalskanker is sinds 7 maart jl. verplaatst naar Leiden Zuid-West. De opgeroepen vrouwen worden verzocht zich te vervoegen in het Gezondheidscen trum Bevrijdingsplein 60. Na Leiden Zuid-West komt Leiden-Noord aan de beurt. Voor vrouwen uit dit stadsdeel wordt op 22 maart a.s. een voorlichtingsavond georganiseerd in het Clubhuis "De Zevensprong", Bernhardkade 35, om 20.00 uur. Onze onderneming fabriceert apparaten voor de procesindustrie, stoomketels, afgassenketels en pijpleidingen. Daarnaast voeren wij in binnen- en buitenland montagewerken van complete fabrieks- Installaties uit. Voor onze Centrale Kwaliteits-Dienst vragen wij op korte termijn een die zal worden opgeleid tot assistent voor het Niet Destructief Onderzoek. Ervaring wordt niet vereiest, doch een gezonde belangstelling voor alles wat met controle op kwaliteit te maken heeft, wordt zeer op prijs gesteld. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van de Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv, Zoeterwoudseweg 1 (Postbus 6) te Leiden. Telefoon 071 - 76 93 12, toestel 224. als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] In ons ziekenhuis, dat gelegen is in Oegstgeest, kunnen nog worden geplaatst enkele voor diverse afdelingen. In Endegeest, met de zwakzinnigenafdeling Voorgeest, worden ongeveer 550 mannen en vrouwen verpleegd en verzorgd. Salaris: Volgens regeling van de gemeente Leiden. Pensioenregeling: Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Ziektekostenregeling: I.Z.A. Voor informatie kan men zich wenden tot de adjunct directrice, zr. A. Noteboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40*

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16