Goedhart Bouwhuis •Mr KiMiaiaaiRiKuv/ biedt méér! luxe keukens hebben een eigen huis 3 administratief medewerkster BROEK Dick Klein ziet alles in Braziliaans leer in zijn nieuwe meubeiboutique in Scheveningen Het Motorhuis heeft een gezicht Het Motorhuis heeft vele gezichten Itu Het Motorhuis BSI TIMMER LIEDEN bU Goedhart is de keus aanu méérméér méér! Muurringventilatoren de koning Meubelen - Houtwaren v/h Voordijks Houthandel gesloten. VAN GEND LOOS N.V Waarom wordt Het Motorhuis door zoveel mensen, die ook maar iets met een auto te maken hebben, beschouwd als een prettige autowinkel? Waarschijnlijk omdat Het Motorhuis voor velen betekent het bekende en (bijna altijd) vriendelijke gezicht van de man of vrouw met wie men te maken heeft. Want dat is vreselijk belangrijk voor de automobilist die informatie wil hebben over een nieuw model, de periodieke onder houdsbeurt wil laten verrichten of onverhoopt een mankement aan de auto constateert. Dan betekent zo'n bekend gezicht vertrouwen, een persoonlijke benadering, een vriendelijke behandeling! Eén van die gezichten is dat van Iris Schipper, receptioniste/ telefoniste charmant gastvrouw, vaak 'n (brede) glimlach tonend, één van de twee half-time receptionistes/telefonistes. Zij zijn het die de clienten die binnenkomen, hetzij door de voordeur, hetzij telefonisch, het eerst ontvangen. Probeert te allen tijde haar goede humeur te bewaren, vindt dat sommige mensen best wat vriendelijker (en aan de telefoon vooral duidelijker) kunnen zijn: 'mag ik die meneer van gisteren even?). Heeft een man.'n kat en een Drentse patrijshond. Houdt van antieke spulletjes verzamelen, af en toe uit eten gaan en één keer per jaar een weekendje Parijs. Maar het is nog altijd zo. dat dit gezicht past bij dat van vele anderen bij Het Motorhuis. Want het Motorhuis-gezicht wordt bepaald door véle gezichten (bi) elkaar wel zo'n twee honderd) die u een goed stuk vakmanschap, betrouwbaarheid, service en informatie garanderen. Zo is receptioniste/telefoniste Iris Schipper één van de velen die proberen, u bij Het Motorhuis op uw gemak te stellen. En die u daar graag zien komen! en wat 'n bof dat Het Motorhuis zulke goede auto's verkoopt (Opel is niet voor niets de meest gekochte auto van Nederland: al acht jaar!). Kom morgen als u iets wilt weten of veel wilt zien even binnen in de grootste en rijkst gesorteerde showroom van Leiden U zult er«zich op uw gemak voelen, al is het alleen maar om de tevreden gezichten van mensen die goed geïnformeerd zijn óf naar volle tevredenheid kochten. En iedereen gaat 's zaterdags met een bos bloemen naar huis! in de gezelligste autowinkel van Leiden is het ook morgen weer een gezellige drukte (opeh van negen tot zes) uw Opel én Vauxhall dealer met een gezicht Vondellaan 80 hoek PlesmanlaanLeiden. Telefoon 071/769313 Gevraagd gQg0 VBrkOper uitsetekende condities, goede vooruitzichten. Optiek v/d Wiel B.V. Nieuwe Rijn 62, Leiden. Sollicitaties na 14.00 uur telefoon 071-149250 ol 124108. gevraagd. Tel. 071-125773. Als ii binnenkomt en rondkijkt ziet u liet meteen: liier hebben luxe keukens een eigen huis. Hier komen zij tot hun recht, hier kunt u zich het beste voorstellen hoe zij in uw eigen woning staan. De grote merken Alno en Siematic zijn royaal vertegenwoordigd en de passende tegels en plavuizen hebt u onder handbereik. Loop gerust eens binnen, kijk eens rond en praat eens met onze adviseurs over uw keuken die wij geheel voor u kunnen verzorgen tot en met het plaatsen. Hoorn 126a tegenover AfifaunaAlphen aan den Rijn, telefoon (01720) 91348 geopend van ma t/m vr van 8.30 12.30 en van 14.00 1 7.30 uur 's zaterdags van 10.00 - 16.00 uur Vroom Dreesmann Leiden vraagt voor haar etalagedienst een zelfstandig werkend ALL-ROUND ETALEUR De man, die wij deze aantrekkelijke baan bieden, moet in staat zijn om zelfstandig displays en etalages op te maken. Het bezit van het NIMETO-diploma strekt tot aanbeve ling. Wij bieden naast een goed salaris, uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden en korting op aankopen in het warenhuis. Hij, die interesse heeft in bovengenoemde funktie, kan zich wenden tot de afdeling personeelszaken van Vroom Dreesmann Leiden, Aalmarkt te Leiden, toe stel 237. VROOMS DREESMANN ,p/V-y Afrrtc# ¥61$TSV?¥ méér keuzemogelijkheden. Nu liefst 9 typen in 26 uitvoe ringen. In prijzen vanaf zo'n 9.700 tot zo'n 24.500 gulden. 2-, 3-, 4- of 5-deurs. Sedan, coupé, stationwagen of sportcoupé. U zegt 't maar. méér auto voor uw geld. méér geld voor Uw inruilauto, Perfekte Japanse techniek, 10 dagen lang! Profiteer nü aantrekkelijke modellen, in neem de proef op de (reken)som kombinatie met een ongelooflijk en laat maar eens taxeren! komplete uitrusting en Vrijblijvend, duurzame kwaliteit. Voor uitgekiende,konkurrerende prijzen. Lees er de autopers maar op na! Uw dealer heet U van harte welkom Autohome Nu op de Touwbaan 1 leiderdorp (Industrie-terrein Baanderij) Te| 071-890098 Technisch Handelsbureau v.h. Van Duuren BV SCHEVENINGEN. Na goedkope textiel, konfektie en radio's uit ontwikkelingslanden, dreigt Nederland te worden overstroomd door goedkope Braziliaanse leren meubelen. De Apeldoornse meubelhandelaar Dick Klein ziet er zoveel In, dat hij zijn zoon alvast een order heeft laten plaatsen van een miljoen gulden en hem verder opdracht heeft gegeven een over geheel Nederland gespreid dealernet op te zetten. De eerste stap hiertoe is de opening op 11 december van Meubelkeur Zitparadijs/Boutique Brasil aan de Gevers Deynootweg 83 te Scheveningen schuin tegenover het Kurhaus. Dick Klein zegt: „Er wordt nogal eens geschimpt op de kwaliteit van produkten uit ontwikkelingslanden. Wat ik echter van de Brazilianen zie, evenaart, zo niet overtreft het Europese produkt in kwaliteit en vormgeving. En dat alles tegen een zeer lage prijs". Hij vertelt, dat er in zijn „Meubelkeur" - een 5.000 vierkante meter grote meubelzaak in Apeldoorn - leren Braziliaanse bankstellen staan vanaf 1.995,-. „Nou", zegt hij, „dat is tegenwoordig toch iets ongelooflijks, zeker wanneer je de lange transportweg van Brazilië naar Nederland in aanmerking neemt. Er staat ook een zitkombinatie van vijf elementen, gemaakt van lama leer met verzinkbare armleuningen, enz. en dat moet rond de 6.000,- gaan kosten. Dat is stukken goedkoper dan bijvoorbeeld een gelijkwaardig Zwitsers bankstel." Volgens hem kunnen de Brazilianen hun produkten - zo door de bank genomen - rond duizend gulden goedkoper op de markt brengen. Hoe dat kan? Volgens hem helpt de lage dollarkoers hier een handje mee. De staf van de heer Klein kwam overigens heel toevallig met de Brazilianen in kontakt. Zijn zaak had zich de laatste jaren op zitmeubelen gespecialiseerd, omdat dit een weinig arbeidsintensief artikel is, hetgeen voor de prijsstelling in de felle konkurrentie zeer belangrijk is. Konkurrentie Zinnend op nieuwe mogelijkheden - ook al weer gedwongen door de konkurrentie - vroeg men zich af of er geen zaken zouden zijn te doen met landen, waar de grondstoffen - leer en hout - voor meubelen in overvloed aanwezig zijn. Een bezoek aan de Braziliaanse handelsattaché in Den Haag leerde tenslotte, dat er in Sao Paulo zo'n mogelijkheid was. Daar opereert een zekere Oscar Lafer, een immigrant van Pools-Russische origine, die 80% van de Braziliaanse meubelexport voor zijn rekening neemt. Mocht men interesse hebben dan zou een reisje naar Londen misschien vruchten kunnen opleveren, want de heer Lafer was daar net een order voor anderhalf miljoen pond sterling aan het weghalen. Zo gezegd, zo gedaan. De mensen van Meubelkeur zagen daar in een uur tijd in elkaar te zetten meubelen, waar ze onmiddellijk handel in zagen. Het resultaat: De exclusieve verkooprechten voor Nederland. „Moet je je voorstellen wat een zaak dat is", zegt de heer Klein, „echt leren meubelen voor de prijs van kunstleer". Voor deze Braziliaans, echt lederen bankstellen kunnen geïnteresseerden terecht bij: Meubelkeur Zitparadijs Boutique Brasil Gevers Deynootweg 83, Scheveningen. Telefoon (070) 553086 Meubelkeur Zitparadijs/Boutique Brasil Gevers Deynootweg 83, Scheveningen Telefoon (070)55 30 86 (100 meter vanaf het Kurhaus) Dagelijks geopend van 1D-18 uur Donderdagavond koopavond Ook 's zondags geopend van 10-17 uur. I UITZENDBUREAU Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 (Leidenihjabu Wegens werkzaamheden In onze winkel is onze zaak van 7 tot 14 maart Dinsdag 15 maart hopen wij u weer van dienst te zijn. Let op het juiste adres alleen Lange Mare 106. Voor ons kantoor Leiden zoeken wij een In het bezit van MULO/MAVO diploma of een gelijkwaardige opleiding. Wij kunnen u een baan met prettige werkkring bieden vol afwisseling. Laat u zonder verplichting nader inlichten. U kunt hiervoor alle werkdagen (behalve zaterdags i terecht op ons kantoor Haagweg 6 te Leiden. Telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen onder nr. 071-132441, toestel 21.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 14