Voorhout nog gehandhaafd blijft Spoeddebat over kwestie-Traube Gezinsverzorging wil ook in gezondheidscentrum LEIDSE KANTONRECHTER! Verstedelijkingsnota Man die zich in brand stak overleden Zelfmoordpoging van Rudolf Hess toegegeven Zes miljoen schade bij 2500 ongevallen Erger dan de kwaal Schippers schorten actie op 'J SLEUTELTJES PAGINA 16 VARIA DINSDAG 1 MAART 197? m] I Landbouwer na trap van paard overleden KRUISLAND (ANP) - Als gevolg van een trap door zijn paard is de 60-jarige landbouwer Cornelis A.M. Hack in Kruisland gistermiddag om het leven gekomen. Hij bracht zijn vierjarige merrie naar een wei land en werd daar door het dier in het middenrif getrapt. Hij is ter plaatse aan inwendige bloedingen overleden. BREDA (ANP) - In het Laurens- ziekenhuis in Breda is gisteren de man overleden, die zich zondag middag in Breda in brand heeft ge stoken. Het betreft een 24-jarige inwoner van Tilburg, die moeilijk heden had met een vrouw die was ondergebracht in het opvangcen trum voor ongehuwde moeders "Valkenhorst". De man probeerde zonder succes met haar in contact te komen. Hij heeft zich daarna met benzine overgoten en is in zijn auto gaan zitten. Daarbij heeft hij zijn aansteker geopend, waardoor een vonk de benzinedamp tot explosie bracht. De politie weet niet of het slachtof fer zich werkelijk van het leven heeft willen beroven, of alleen drei gend heeft willen optreden. De man is na het ongeluk niet meer bij ken nis geweest. DEN HAAG - Er is door het rijk nog geen definitieve keuze gemaakt tussen Pijnacker/Nootdorp en Leidschendam als plaats waar grootscheeps gebouwd moet worden om de woningbehoefte in Zuid-Holland op te vangen. De bouw- lokatie Voorhout is, wat het rijk betreft, nog niet van de baan. Dat zijn de twee voor de Leids/Alp- ten uitbreiden: Maar ais we toch hense regio meest opzienbarende wat gaan doen kunnen we best wat conclusies die kunnen worden ge- meer bouwen," aldus burgemees ter Van der Wouw van Voorhout vanmorgen. Leiden e.o. trokken uit de herziene "Verstede lijkingsnota", die minister Gruij- ters van yolkshuisvesting en Ruimtelijke Odening deze week heeft gepresenteerd. De keuze tussen en Pijnac ker/Nootdorp en Leidschendam hangt, evenals het al of niet afvoe- Wat Leiden en naaste omgeving be ren van de bouwlokatie Voorhout, treft brengt de verstedelijkingsnota af van het streekplan Zuid-Holland van Gruijters, niet erg veel nieuws, west, dat de provincie aan het einde De minister vindt het niet noodza- van deze maand zal uitbrengen, kelijk dat in de regio nieuwe grote Voorlopig wordt in elk geval nog bouwlokaties worden aangewezen, rekening gehouden met de moge- zoals aanvankelijk werd verwacht lijkheid van bouw van drieduizend bij Zoeterwoude. Gruijters zit woningen in Voorhout. daarmee op één lijn met het provin ciaal bestuur, dat bij de behande- Verschillen ling van de Nota Alternatieven en v eibciuiitiii Varianten besliste dat er voorals- Er bestaan tussen rijk en provincie n?ê geen behoefte is aan een nog altijd verschillen van opvatting nieuwe bouwplaats in de Leidse over het aantal woningen, dat moet regio. Als argument daarvoor geldt, worden gebouwd. Het rijk wil niet dat de bouwplannen die nu in verder gaan dan 105.000 woningen voorbereiding zijn tot 1990 vol- in Zuid-Holland, terwijl de provin- doende ruimte bieden om aan de cie liever 111.000 woningen ge- behoefte te voldoen, bouwd wil zien. Zoals het er nu uit- ziet is het maximum aantal van het Raa(i akkoord met bouw in Merenwijk LEIDEN - Nauwelijks waren de bewoners van de 58 woningen in het blok Formosastraat-Driftstraat-Javastraat-Lombokstraat in De Kooi vertrokken of de jeugd heeft de sloop van deze woningen bespoedigd. Het afgelopen weekeinde werden ruiten ingegooid, ramen uit de sponningen gehaald en andere vernielingen aangericht. Zoals wij vorige week meld den zullen de woningen worden gesloopt om ruimte te maken voor de bouw van 48 nieuwe woningen. Aanvankelijk zouden de huizen gerenoveerd worden, maar de kosten daarvan waren zo hoog, dat het ministerie daar voor geen toestemming gaf. rijk het voor de provin- WEST-BERLIJN (UPI/Reuter) - Een Franse militaire woord voerder heeft gisteren toegege ven dat de Westdüitse oorlogs misdadiger Rudolf Hess vorige week een poging tot zelfmoord heeft gedaan. Met een mes heeft de 82-jarige voormalige plaats vervanger van Hitler in zijn pol sen, armen en voeten gesneden. Hij werd meteen naar het ge vangenishospitaal gebracht. Kort daarna kon hij zijn cel in Spandau weer opzoeken. Hess heeft slechts weinig bloed verloren. Op een persconferen tie bepleitte Hess' zoon, de 39- jarige architect Wolf Rüdiger Hess, de vrijlating van zijn va der zoals hij al talloze malen heeft gedaan. Hess junior ver telde dat zijn vader zelfmoord Het rijk wil van de provincie snel een beslissing over de plaats waar de grote bouwlokatie moet komen. Dit omdat Den Haag anders in moeilijkheden komt. Er zal in elk geval dit jaar nog een definitieve keuze gemaakt moeten worden. Intussen heeft het gemeentebes tuur van Voorhout aan het advies bureau Stad en Landschap op dracht gegeven een onderzoek naar T w de uitbreidingsmogelijkheden van LEIDEN -Mogelijk zal ook de Stich- Voorhoutte verrichten. Men houdt Gezinsverzorging een plaats krijgen in het gezondheidscentrum, dat in de Merenwijk gebouwd zal worden. In de gemeenteraadsver gadering nam wethouder Ooster man gisteravond een suggestie in deze richting van het PPRID'66- raadlid Van Oosten overer zullen over dit onderwerp gesprekken met de Stichting Gezinsverzorging worden aangeknoopt. De stichting heeft al per brief laten weten graag in het gezondheidscentrum te willen worden opgenomen. Het initiatief, dat een aantal parti culieren een paar jaar geleden heeft genomen, om te komen tot een ge zondheidscentrum ondervond in de gemeenteraad veel waardering. Met algemene stemmen ging de raad akkoord met het voorstel van B en W om geld beschikbaar te stel len voor de bouw van het centrum, waarin twee of drie artsen, een tan darts, een fysiotherapeut, de GG en GD, de Stichting Bureau voor Maatschappelijk Werk Leiden, het Hulp- en Adviescentrum Meren wijk en Stichting Interkruis Leiden in ieder geval zullen worden onder gebracht. heeft willen plegen vanwege acute zware buikpijn gevoegd bij de "onduldbare last" van zijn gevangenschap. Volgens Hess junior zijn het met name de Russen die Hitiers voormalige nummer twee in spandau willen houden. Nog steeds volgens Hess kunnen de Amerikanen, Britten en Fran sen het "nee" van de Sowjet- Unie echter doorbreken als zij dat werkelijk willen. "De Britten kunnnen het zelfs op hun eentje, want aangezien Spandau in hun sector ligt zou den ze de gevangenis gewoon kunnen sluiten", zei hij. Westerse woordvoerders sloten een dergelijk eigenmachtig handelen echter categorisch uit. gezondheidscentrum, de artsen, de tandarts en de fysiotherapeut meer in de jaarlijkse huisvestingslasten zouden moeten bijdragen dan vol gens het voorstal van B en W. Daarin is de verdeelsleutel dat van de totale jaarlijkse lasten van 116.089 gulden de gemeente 56.089 gulden betaalt en de particulieren 60.000 gulden. Hij deed het voorstel om in de komende jaren de bijdrage van de gemeente steeds met twintig procent te verlagen, waardoor de particulieren een even hoog per centage meer zouden moeten gaan betalen. Beperking Wethouder Oosterman voorstel af. "Het samenwerkings project wordt gesubsidieerd, niet de mensen persoonlijk". Volgens Oosterman zullen de artsen in het gezondheidscentrum het aan pa tiënten dat zij onder hun hoede nemen, beperken tot zo'n 2000 per arts (aanzienlijk minder dan geT bruikelijk). "Zij kunnen echt niet meer huur betalen", aldus de we thouder. Vink kreeg alleen de steun van zijn eigen fractie en van SGP/GPV, zodat zijn voorstel met 10-27 werd verworpen. Het gezondheidscentrum zal over igens op de begane grond van de Rosmolen worden gevestigd, een woonflat, waarvoor vandaag de eerste paal is geslagen. In het zelfde complex komt ook het filiaal van de openbare bibliotheek. "Voor horeca-ondernemers is het verschrikkelijk moeilijk om de mensen in dat ene kwar tiertje eruit te krijgen". Een be kend, geluid in deze dreven: een horeca-ondernemer die klaagt. Allicht zijn de sluitingstijden in het geding. Als je zeshonderd personen per avond in de zaak hebt lijkt het me inderdaad niet makkelijk om ze 's avonds laat eruit te krijgen Maar de man van de Blauwe Huzaar had een aardige verklaring voor het feit dat tien voor drie 's nachts nog bezoekers in zijn zaak waren. Het waren makelaars die zaken moesten bespreken met één van de werknemers van de Huzaar. "Ik weet hoe ze hier zijn, je kan geen bezoekers binnenlaten"U hoort het: de goede troi&v straalt eraf. "Ik wil geen toestanden in mijn zaak". Maar ook make laars vallenp onder bezoekers. Het kwam hém te staan op een boete van dertig gulden. Hoe veel leed zou in Leiden alle par tijen niet bespaard blijven als die sluitingstijden nou eens aangenaam verruimd worden? Verregaande onbeschoftheid. Dat werd een Leids parkeer wachter verweten door een per- dachte die even later vrijge sproken werd van een parkeer- overtreding. De man bracht een pakket met twee klapstoelen naar zijn auto. Hij liep zelf met een "leren been', overgehouden aan een ongeluk met een politie-adjudant. Zijn vrouw liep moeizaam met krukken Hij "Ik heb wel de neiging een beetje afwezig te zijn", verklaarde de Noordwijkse bloemboUenkwe- ker P. Eén auto toal loss en twee zwaar beschadigd was het re sultaat van de dromerigheid. "Het is nuttig om met je aan dacht bij de weg te zijn", con cludeerde de rechter en deelde 300 gulden boete uit. En passant kwam nog ter sprake gisteren in het kanton gerecht dat er erg veel zonder verzekering gereden wordt. Dat lijkt allemaal niet zo erg. Maar de cijfers spreken andere taal: het waarborgfonds dat de scha devergoeding uitkeert als er geen verzekering is heeft in één jaar tijds voor 2500 ongevallen zes miljoen moeten uitkeren. "Zo hard kan mijn wagen niet eens, denk ik", zei de directie- passistent. "Zeg dat maar nooit aan de fabriek" waarschuwde de kantonrechter. De man had 140 kmlu gereden op de rijksweg met een BMW .316. Gemompel in de zaal wees erop dat de meeste aanwezigen allen van mening waren dat een BMW 316 best wel zo snel kanNavraag bij de dea ler leert dat de fabriek inder daad het trotse ronde getal van 160 kilometers op geeft wat deze mobiel in een uur kan afleggen. Als het voor de ondernemers de laatste jaren zo moeilijk is om hun hoofd boven water te hou den ligt dat misschien minder aan het "ondernemingskli maat" als wel aan de directie- assistenten die zich van den had de parkeerwachter willen vertellen dat hij even aan het laden was en er maar even stond, maar "tot een normaal gesprek is het niet gekomen". Want de parkeerwacnter maakte de gehandicapte auto mobilist u it voor rotte vis en liep gewoon door, de hinkende au tomobilist erachteraan. "Zo on redelijk, zo onfatsoenlijk"was de parkeerwachter dat de au tomobilist besloot het voor te la ten komen. De kantonrechter raadde de man aan een aan klacht in te dienen bij de recht bank in Den Haag en eventueel met de commissaris van politie de zaak te bespreken. Kwalijk luchtje was duidelijk te bespeu- domme houden (of niet goed ge tallen kunnen aflezen). "Het zijn allebei heren met een slappe lip", oordeelde de rech ter. Wie was het meest dronken: de man die "machteloos terne der" lag of de man die alleen maar strompelde en steeds tegen een muur aanliep? Beide be kende klanten van het kanton gerecht, onverbeterlijk in hun drankzucht, kregen tenslotte dezelfde boete (30 gulden) om dat ze in de JanVossensteeg dronken waren aangetroffen. Eén van de gevolgen van dit vonnis is dat ze waarschijnlijk niet 25 mei mogen meestemmen met de landelijke verkiezingen. Of ze dat net zo tragisch vinden als de officier valt te betwijfe len. TOM MAAS DEN HAAG/LEIDEN - Het middel dat een 25-jarige Leidse monteui; gebruikte tegen de hem kwellende ammoniadamp, was erger dan zijn kwaal. Als remedie dronk de man zoveel bier, dat hij bij de alcoholtest die. hem wat later, na in zijn auto te zijn aangehouden op de Engelendaal in Leiderdorp, werd afgenomen twee maal zoveel alcohol in zijn bloed had,- dan is toegestaan. "Ik ben bezig geweest met het opknappen van mijn huis en daar gebruikte ik ammonia bij. Als je bier drinkt heb je daar minder last van", legde hij de Haagse politierechter uit. De monteur, die nooit eerder is veroordeeld, kreeg 300 boete en vier maanden voorwaardelijke intrekking van het. rijbewijs. ROTTERDAM (ANP) - De binnen schippers hebben hun harde acties, die zij voor vandaag hadden aange kondigd, opgeschort. Zij hadden de staatssecretaris van verkeer en wa terstaat, dr. M.H.M. van Huiten, per 1 maart een ultimatum gesteld, als hij niet zou voldoen aan hun eis het aantal wettelijk voorgeschreven De Franse comedienne Berthe Bovy is op 90-jarige leeftijd in Pa rijs overleden. Zij was erelid van de Comedie Frangaise. Mevrouw Bovy, van geboorte Bel gische, was in haar lange loopbaan hoofdzakelijk verbonden aan het gezelschap "La Maison de Moliè re". Berthe Bovy was een veelzijdig blijspelactrice die ook vaak optrad voor de film. radio en tv. Huisartsen Kritiek werd er wel gericht op de Leidse Huisartsenvereniging, met name door het Pvd A-raadslid Höp- pener, die teleurgesteld was over "het gebrek aan medewerking" van de Leidse huisartsen. In hetzelfde verband noemde hij de üniversiteit en dat negen samenwerkende zie kenfondsen hebben geweigerd om een financiële bijdrage te leveren, noemde hij "lichtelijk onbegrijpe lijk". Wethouder Oosterman zegde toe dat er met de ziekenfondsen nog een keer gesproken zal worden. "Maar ik heb het idee dat het wel even zal duren voordat hun nega tieve houding verandert in een po sitieve". Over een mogelijke be moeienis van de universiteit met het gezondheidscentrum kon hij niets zeggen: hij sprak wel de ver wachting uit dat de "passieve hou ding" van de Leidse huisartsenver- DEM MEUBELFABRIEK rnaakt ook voor U het ideale BANKSTEL. Klassiek, modern, massief Europees eiken. Naar keuze 1-2-3-4-zits. Grote sort kwaliteitsstoffen. 5 jaar schr. garantie op konstruktie. .Levering direct van fabriek naar klant. DEM-prijzen zijn dus fabrieksprijzen. Inl. tel. 03450-2602. Toonzalen: Culemborg, fa briek, Houtweg 8. Voorhout: Loosterweg 5 (bij Tapijtschuur). Geop. ma. en wo. t/m za. tot 18 Particulier vraagt WOONHUIS te koop. Waarbij u het recht be houdt onbeperkt in uw huis te blijven wonen. Br. ond. no. 35667. UITLAAT-SERVICE St Aagtenstraat 10-14, Leiden, 071-125709-153627 cjjreiu ATLETIEK - Tijdens inten.v.uo- huneis het nale indoorwedstrijden in Milaan is aaauu .„„.geschreven da„, Nedfr'a"ds.e hoogspringer laad- en losdagen te verlagen. De Wlelart derde geworden. Wie- eniging ten opzichte staatssecretaris heeft thans toege- !art sProng 2 meter en 16 centime- trum zal veranderen, als het een zegd, dat dit uiterlijk per 1 april a.s. *?r: centimeter minder dan de paar jaar heeft gedraaid, zal gebeuren. Belg Moreau, die eerste werd. Het CDA-raadslid Vink vond datde "particuliere" deelnemers aan het Te koop van particulier DWERGPOEDELS (pups) met stamboom ontwormd enz. Floralaan 95, Oegstgeest. Telefoon 071 -154083. Goed tehuis gezocht voor z\ dwergpoedel, teef, gratis af t< len. Telefoon 01718-73309. Kattebakvulling f 12,95. Een reu zebaai, extra voordelig bij Vlieland, Nieuwe Rijn 50 Leiden. Beslist goed tehuis gezocht voor Duitse staander korthang 8 mnd oud. Te bevr. telefoon 071-123858. Personeel gevraagd BONN (SP) - De geruchtmakende afluisteraffaire rondom de West düitse atoomfysicus Klaus-Robert Traube heeft vandaag tot een spoedvergadering van de commis sie van binnenlandse zaken in de Bondsdag geleid. De verantwoor- delije minister van binnenlandse zaken Maihofer en de directeur van de Westdüitse BVD, Richard Meier, hebben daar verlaard waarom het gewenst was zonder rechterlijk be- Het weeblad Der Spiegel bracht i dr. Traube i ligheid in het geding is. Z,eits wan- - neer in de grondwet deze uitzon- ?°ek f.eha? Y_anHans-Joachim deringen niet met name waren Klein dielater bu de overval op de vermeld, was het volgens Maihofer OPEC-mimsters in Wenen hetrok- mogelijk geweest zich voor deze hen is geweest. Klein was U W ongewone ingreep in een particu- bezoeken vergezeld van de Frank- Sere woning te beroepen op een furter advocaat Inge Komischer, boven de wet uitgaande noodtoe- d)f„°?d" meer vert?.edl8st?r 1S ge stand. SLAGERSBEDIENDE gevraagd. Slagerij Zandbergen, telefoon 071-122407 i 154372. gisteren op elf bladzijden daar afluisterapparatuur detailleerde onthullingen over de door Maihofer gedekte capriolen van de Westdüitse BVD. Traube, een van de directeuren van Intera- tom (kernreactoren) en als weinig anderen op de hoogte van de ont wikkeling van de snellekweekreac- gebleven. Weliswaar tor (zoals die in Kalkar in aanbouw de onschendbaarheid is) heeft onweerlegbaar geruime het huis breken te plaatsen. Gisteren reeds liet de in het nauw gebrachte liberale minister Mai hofer door zijn woordvoerder ver klaren dat hij met zijn besluit wel degelijk binnen de grenzen grondwet voorziet zij van de woning, maar deze regel tijd vriendschappelijke contacten mag, ook zonder rechterlijk bevel, gebroken worden, wanneer het al gemeen belang of de openbare vei- heeft hij in zijn huis bii Keulen be- weest van Wilfried Bose, de terro rist die bij de overval in Enteb be is gedood. de zaak-Traube heeft niet alleen ge leid tot een debat over de juridische gerechtvaardigheid van Maihofers beslissing, maar ook tot de zeer principiële vraag naar de verhou ding van vrijheid en veiligheid in de moderne democratische staat. De inbraak in Traube's v/oning in het holst van de nacht door BVD- ambtenaren geldt hier als een beangstigend schoolboekjesvoor beeld hoe persoonlijke vrijheid in naam van de publieke veiligheid, in naam van de grondwet, welbewust wordt geschonden. AUTOMONTEURS Automobielbedrijf A. Mulder BV heeft werk voor u zowel in de personen als vrachtafdeling. Rijnsburgerweg 86 Rijnsburg. Telefoon 01718-29302 uur 01717-5535 Gevraagd met spoed ervaren en ak. MODINETTES liefst voor hele dagen. Dagelijks aanm. van 9-16 uur, telefoon 071-156340. BV Confectie-industrie Van Es, Zoutkeetlaan 7, Oegstgeest. DIRECT WERK TRANSWORK UITZEND- BURO Hoofdstraat 51Leiderdorp. Telefoon 071 -899323. FlnkHUISH. HULP gevraagd voor 1 2x per week van der Kloes, Grieglaan 2, Voorscho ten. Telefoon 01717-6082. Gevraagd bij man alleen 60 jaar HUISHOUDSTER alle comfort Merelstraat 6 Leeu warden P. Reiding. Telefoon 05100-26793 DACTYLO uitzendburo. Zoekt u een tijdelijke kantoorbaan? Bel Dactylo Leiden. Mevr. Coster, telefoon 143509. Schoonmaakbedrijf kan nette DAMES plaatsen voor de avonduren voor onderhoud kantoren. Hoog loon. goede sociale voorzieningen. Aanmelden telefoon 071-890352. Met spoed gevraagd woning/stof feerder VERKOPER in bezit van rijbewijs BE. interieur verzorging van der Geest, Noord- einde 35, Roelofarendsveen. Tele foon 01713-2436. Gevraagd maandag- en donderda gavond EEN DAME voor het schoonhouden van een kantoor te Leiden ZW. Telefoon 02521-12358 na 19 uur. Voor onze winkel in de Merenwijk vragen wij een VERKOPER(STER) en leerling-verkoper(ster). Ons as sortiment bestaat uit boeken, schrijfwaren, speelgoed en rookar tikelen. Fa. Kazemier, Kopermolen 10 Leiden. Telefoon 125815. Gevraagd jonge MENSEN die opgeleid willen worden tot au toplaatwerker of autospuiter Cabri autoschade, Kruisstraat 1 b Leiden. Telefoon 071-124602 01715-1507 Gevraagd BANKETBAKKER voor onze afd. banketbakkerij leef tijd 17-20 jaar. K. J. Nagtegaal, Co- betstraat 87. Leiden. Telefoon 123964. Een schaap met 5 poten zoeken wij niet. Maar wel een all-round service-technicus voor binnen- en buitendienst, en 2e leerling service monteur. De juiste mensen ontvan gen een hoog salaris. DE RU televisie - radio - grammofoonpla ten. Voorstraat 25. Voorschoten. Telefoon 01717-2616. Woon- en bedrijfs ruimte gevraagd Jongeman zoekt kamer. Arty Vier- bergen, telefoon 02523-8141 1st. 2049 na 4.30 uur. Alle radio en tv antenne installaties, ook reparatie. Plaatsing in geheel Zuid-Holland. Van 2-5 jaar garantie. ANTENNE CENTRALE TELEFOON 071-892859 DOUWES TV Service Sieboldstraat 34, telefoon 071-133677-122725 Te koop: Sony VERSTERKER TA 2650 2x55 Watt en Sony tuner ST 2950 beide 1 maand oud nieuw prijs f1285,- vraagprijs f850,- te bevr. Hoorneslaan 546, Katwijk. Lessen en clubs TAEKWON-DO WEDSTRIJDEN Zaterdag 5-3-'77 aanvang 12.30 uur. Noordeinde 2 Sportschool Leiden Aad v. d. Luit. Entree 3,-. Kaarten verkrijgbaar aan de zaal. LES VEILIG VAN ROODEN vindt u overal! Nu ook vrachtauto Mercedes. Telefoon 071-124343. Gevraagd ORGELLERAAR voor elektr. orgel. Floralaan 95 Oegstgeest. T elefoon 071 -154083. Vakantie en watersport BUITENBOORDMOTOREN Hoofddealer Evinrude BLOEM WATERSPORT inruil - financiering - reparatie. Hogewoerd 104, Leiden. Telefoon 131620. Grote sortering tour- en stacara vans van topmerken en klasse, ook vele occasions met gratis winter stalling CHRISPIJN Caravan Bedrijf, Rijndijk 123, Lei den. Telefoon 071-764256 Tussen de Vink en de Haagse Schouw. BIJ ONS Altijd 30% korting op nieuwe staca ravans Veluwemaat vanaf f 9250,- Jupiter Caravans Rijndijk 296, Ha- zerswoude. Telefoon 01714-3878. Dagelijks verkoop 12-16 uur. BRETAGNE Het ideale vakantieland 1977. Vil la's. Bretonse huizen, appartemen ten langs de gehele Bretonse kust. Boekingsbureau Bretagne (Breiz). W. Mullens. Uw Bretagneadviseur sinds 1973. Stationsweg 3, Leiden. Telefoon 071-146950 na 18 uur 071-146032. Wij zijn geen reisbu reau maar vertegenwoordigen rechtstreeks de Franse agent schappen. Fietsen en bromfietsen RIJWIEL CASH CARRY Div. prijzen en soorten o.a. sport- race- trim- vouw- en kinderfietsen tegen spotprijzen. Dusoswa BV Turfmarkt 1-2-3 Leiden. Telefoon 071-124409. Dames en heren FIETS telefoon 071-146762.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16