c Trudy Libosan: veel stemmetjes in huis ;(jg)vsndaag^ r/MlDlygroffrgmmai 0 'Ene misda curieus toneel toegelicht Willeke Alberti boos over pin-uptekening I pirap| LAATJE NIKS WIJSMAKEN! R PPR VRIJDAG 25 FEBRUARI 1977 PAGINA 5 HAARLEM - De president van de rechtbank in Haarlem zal maandagmiddag uitspraak doen in een kort geding dat Wil leke Alberti heeft aangespan nen tegen de drukkerij De Spaarnestad en f mend hoofdredacteur v; norama W. Heemskerk 1 gevraagd wordt het vonnis van het kort geding op de laatste pagina van een volgend num mer van Panorama te publice ren. Bij gebreke wordt een dwangsom van 30.000 ge vraagd. Het gaat over een pin-up tekening die kort geleden op de laatste pagina van het weekblad is opgenomen Volgens Willeke Alberti lijkt zij op de tekening gemaakt door Wouter Lap. Zij heeft geen toestemming tot pu blicatie gegeven en voelt zich door de uitbeelding in haar eer Mr. D. de Jong uit Amsterdam lichtte de eis toe en was van mening dat het niet zoals de re dactie van Panorama stelt om een willekeurige jonge vrouw gaat. Mr. baron De Vos van Steen- wijk uit Den Haag optredend namens de Spaarnestad en Pa norama gaf de verzekering dat het noch de bedoeling van Wou ter Lap noch van de redactie is geweest een tekening te maken die op Willeke lijkt. Lex Goudsmit speelt weer in Anatevka DEN HAAG - Lex Goudsmit gaat weer de rol van Tevje in de musical Anatevka spelen. Op 28, 29 en 30 juni en 1 juli staat hij in Den Haag (Nederlands Congresgebouw) centraal in een Anatevka-produktie van de Stadtische Bühnen Oberhausen. Over enkele maanden gaat hij naar Oberhausen om de pro- duktie met het gezelschap daar in te studeren. Lex Goudsmit bedient zich in de voorstellingen zowel van de Duitse als de Nederlandse taal. Buiten Den Haag is de produk- tie niet in Nederland te zien. EO en NCRV gekwetst door Joop van Zijl HILVERSUM - Commentator Joop van Zijl heeft gisteravond aan het einde van het NOS- journaal van 20.00 uur de aan kondiging van de late journaals laten vergezeld gaan van de woorden "deo volente". Drs. L. P. Dorenbos, voorzitter van de EO, zei hierover: "Ik vind het op z'n zachtst gezegd opmerkelijk. Indien hij dit heeft gemeend, is er niets op tegen, maar dat be twijfel ik." De EO zal zich hier over niet tot de NOS wenden. De NCRV zal dat echter wel doen. De NOS geeft voorlopig geen commentaar. Acteurtje (12) mag 'eigen' film niet zien DEN HAAG - De twaalfjarige hoofdrolspeler Fem- de Jong in de film "Een stille liefde" van René van Nie, zal de film waarin hij speelt niet mogen bekijken in de bioscoop. De filmkeuring heeft bepaald dat de film alleen toegankelijk is voor personen boven de veertien jaar. "Fem de Jong heeft alle af spraken met zijn vriendjes om de film te bezoeken moeten af zeggen", aldus Van Nie. "Een stille liefde" gaat donderdag 3 maart in twintig Nederlandse bioscopen in première. Trudy Libosan heeft tientallen stemmetjes in huis. Heel zwoel, kwebbelig, overtuigend, dromerig, kinderlijk, don kerbruin, lekker vlot, jongensachtig, gedistingeerd of ge woon plat. De stemmetjes klinken zo verschillend dat zelfs Trudy ze soms niet als de hare herkend. Vandaar ook dat ze het zo druk heeft met het inspreken van commercials voor de STER-reclame, televisieprodukties en bedrijfsfilms. Tien jaar geleden begon zij als free-lance-actrice na vijfjaar in vaste dienst te zijn geweest van de NOS-hoorspelkem. Leuk werk, dat wel, maar het bracht minder op dan het aanprijzen van een wasmiddel. Gemakkelijk verdiend dus? Nee, want inspreken is een vak apart, dat uiterste concen tratie vergt, secure timing en een snel reactievermogen. ADVERTENTIE Schaatsen op tv Driemaal zendt de NOS-televisie in het komende weekeinde een verslag uit van de wereldkam pioenschappen schaatsen voor sprinters, die in Alkmaar worden verreden, namelijk op zaterdag 26 februari van 17.30 tot 18.45 uur via Nederland II en zondag 27 februari van 16.27 tot 16.55 uur en van 17.32 tot 18.15 uur via Nederland I. De reportages die door Martijn Lin- denberg worden geregisseerd, krijgen commentaar van Fred Racké en Ard Schenk. Door Paul van Beckum „Ik heb een opleiding van tWee jaar gevolgd op de Academie voor Ex pressie door Woord en gebaar van Wanda Reumer in Utrecht. Daarna bij de hoorspelkern waar ik een on gelofelijk aantal rollen heb ge speeld. Vrijdag stuk in huis, maan dag opname. Ook iets wat niet ie dereen kan. Gastacteurs bijvoor beeld kunnen dat niet zo snel. Op den duur krijg je daar handigheid in, maar het gevaar is natuurlijk wel dat het spel gaat vervlakken. Vroe-^ ger waren er nog maar 49 vaste mensen in dienst, nu nog maar 12. Kun je nagaan hoe sterk de belang stelling voor radio achteruit is ge gaan. In het begin studeerde ik nog ADVERTENTIE twee stukken per week in. Mijn be ste rol was die van een spastisch meisje waarin ik me zo had inge leefd dat ik werd opgebeld door een psychiater die zich afvroeg hoe het mogelijk was dat ik een dergelijk meisje had kunnen aanvoelen. In verschillende hoorspelen was al gebleken dat ik heel goed kinder stemmen - ook jongens - kon na doen. Toen iemand een spotje no dig had over pindakaas kwamen ze dan ook bij mij terecht. Sindsdien ligt mijn stem in alerlei variaties i- n alle studio's". Trudy Libosan weet echt niet meer hoeveel stemmen ze al heeft inge sproken. Ze heeft het er in ieder ge val erg druk mee en soms moet ze haar administratie raadplegen om te voorkomen dat haar stem niet wordt herkend in drie spots die hetzelfde type produkt propageren. „Laatst ontdekte ik dat ik voor drie haarlakken had ingesproken. Maar de stemmen waren ze ver schillend dat het geen kwaad kon. De opdrachtgevers letten daar zelf trouwens ook wel op. Als je steeds dezelfde stem hoort in verschil lende reclameboodschappen sor teert die stem geen effect meer. Daarom sluiten sommige op drachtgevers een exclusiviteits- contract af, dat dik betaalt, maar ik houd er niet van. Ik werk liever voor verschillende mensen. Er zijn spots waarin ik zowel de moeder als de jonge dochter speel". „Heeft ze onmiddellijk de goeie stem bij de hand?" „Terwijl het Filmpje wordt afge- Trudy Libosan draaid zoek je al naar het type stem. Heb je die eenmaal, dan gaat het er om dat je binnen het afgesproken aantal seconden blijft. Maar je moet er ook voor zorgen dat de naam van het merk klinkt als bijvoorbeeld een fles tonic zichtbaar wordt. Tot op onderdelen van seconden moet dat kloppen. Hoe vlugger je dat kunt, hoe tevredener de klant, want een studio huren kost geld. Nog moeilijker is het lipsynchroon mee lezen in nepinterviews. Vrouwen die bijvoorbeeld worden gevraagd naar hun mening over een bepaald soort margarine. Ook in zulke spots doe ik vaak twee verschillende stemmen. Het gekke is dat ik niet kan imiteren, maar ik kan wel aan voelen welke stem past bij de fi guur die ik zie". „En buitenlandse produkties?" „Daar krijg ik een syndroom van. Dat is zo lastig. Je moet proberen de a's op de a's te laten vallen en de o's op de o's. Een heidens werk omdat ook alles in de tekst moet staan wat de boodschap voorschrijft. Wat dat laatste betreft, sommige opdracht gevers maken teksten van een halve minuut terwijl ze maar twaalf seconden ter beschikking hebben. Dan moet er geschrapt worden. Dat wil de opdrachtgever niet, want hij wil zoveel mogelijk over zijn pro dukt vertellen. Goed, dan lees ik het op, in een razend tempo om binnen de grenzen van de tijd te blijven. Dat lukt natuurlijk nooit en het wordt onverstaanbaar. Pas dan begrijpt de opdrachtgever dat het mes er in moet. Veel opdrachtge vers kunnen niet relativeren". De domme reclame, waarin vol wassen kijkers als kinderen wor den benaderd, waarin pa en ma mierzoet met elkaar omspringen, wat denkt Trudy daar van? „Ik ben het met je eens, ik erger er me vaak wild aan. Je moet ook niet denken dat die tekstschrijvers het zo leuk vinden. Ze zouden graag wat anders maken, maar die domme reclame schijnt toch aan te slaan bij de mensen anders maak ten ze die boodschappen niet. Maar je ziet dingen.een man die stie kem uit de jampot snoept, bang dat hij gesnapt wordt door zijn vrouw, nou daar word ik niet goed van. Aan de andere kant, het kost heel wat moeite om een bepaalde tekst er bij de STER door te krijgen. Er mag zo ontzettend veel niet, daar bestaat zo'n dik boek van. Je bent werke lijk aan handen en voeten gebon den". „De televisieprodukties". „Ja, daar heb ik er ettelijke van ge daan. Pippi Langkous bijvoor beeld. Daarin deed ik Tommy, zijn moeder en de andere vrouwen, zes rollen in totaal. In „Suske en Wis- ke" had ik de rol van Tante Sidonia en een aantal bij stemmen, in de Be- reboot spreek ik de stemmen in van Maatje, Tante Neel, de zeeslang en de zeemeermin. De opbouw van zulke series is verschillend. Bij de Bereboot zijn eerst de teksten uit gesproken en daar bewegen de poppen op. Bij Charlie Brown ging het andersom. De teksten wérden samengesteld naar de bewegingen van de poppen". Jazz-o-matic 4 in Hot House LEIDEN - In Hot House speelt vanavond in het kader van de oude-stijl-cyclus de Jazz-o-Matic 4. In de diverse oude stijlen jazz is de laatste jaren vooral het zoge naamde "oud-blanke" idioom aan een revival bezig. Deze jazz-stijl draagt veel elementen in zich van de papulaire dansmuziek uit de ja ren '20 en '30. In de huidige zucht naar nostalgie is er dan ook een hausse in de heruitgaven van pla ten van oude dansorkesten. Jazz-pMatic 4 is een Nederlandse formatie die in deze sferen ope reert. Dit viermans-orkest werd vier jaar geleden opgericht en is voortgekomen uit de "Amster damse school", die altijd al onder een sterke oud-blanke invloed heeft gestaan. ADVERTENTIE Greetje Kauffeld treedt al twintig jaar op als jazz zangeres. Ze vierde dit jubi leum gisteravond in het La- rense jazz-café tijdens een directe uitzending van het TROS-radioprogramma 'Sesjun'. En wat hebt u? -\S^' üSS"**" Véél plezier bijuwÊedpoint winkelier! Drs. P. niet meer om te vreten OEGSTGEEST - „Laat Drs. P. zijn vrouw en kinderen maar uit de troika gooien, hijzelf is ook niet meer om te vreten", zingt Hans Dorresteijn op een gegeven ogen blik tijdens de proza-avond in de aula van het Rijnlands Lyceum, waar behalve Dorresteyn Hannes Meinkema, Jan Donkers, Guus Luijters en Maarten 't Hart zich ver zameld hadden om een goed ge vulde zaal te tracteren op woord grapjes, symplistische taaltruckjes (Donkers) en versprekingen. Een voorbeeld van het laatste werd ge geven door Guus Luyters, die voor lezend uit eigen werk citeerde: „Hij wrongzijn hand tussen zijn lenen". Vervolgens hield hij zeven secon den de adem in, zei in die tijd der halve niets, zodat hij de spanning in de zaal onbewust opvoerde en herstelde toen met „en wrong zijn hand tussen haar benen". Het ge volg van een dergelijke correctie lijkt voor de hand liggend. De zaal barstte spontaan in lachen uit, om vervolgens uiterst attent te zijn op andere versprekingen van Luyters. Dorresteyn deed dat beter. Hoewel hij nauwelijks een werkzaam aan deel had aan de doelstelling van de avond, nl. het voordragen van pro za, wist hij toch door het zingen van zijn spitsvondige liedjes de zaal voor zich te winnen. Dit lukte moei teloos met het liedje ,,'t is Moeder dag, 't is moederdag" en het daar- aanvoorafgaande „Koekoek. Maar ten 't Hart bracht het prozafrag ment „Engagement", 't Hart (de kritische afstand, „Het vrome volk", „Ik had een wa .ach, u kent ze allemaal wel) was de meest „complete" van de auteurs, die gis teravond via het toneel en de video-recorder naar het publiek reikten. Hij hoeft zich niet te bedie nen van uitdrukkingen als „parti- culierenscholentruttenstem" om in zijn teksten naar niveau te groeien. Derhalve werd de opening van de nieuwe openbare schoolbiblio theek door deze literaire manifesta tie een ondubbelzinnig succes. Toch kregen de toeschouwers geen waar voor hun geld, om de eenvou dige reden, dat de toegang gratis Bert Koekebakker. LEIDEN - Onbekend maakt onbemind. Daarom misschien waren er gisteravond maar enige tientallen bezoekers in de Leidse Schouwburg. Op de planken stonden de leden van het Mechels Miniatuur Teater. Zij voerden er 'Eene misdadige' van Nestor de Tière op, een Vlaams volksdrama van rond de eeuwwisseling. En hoe! De vijftien acteurs en actrices speelden dat het een lieve lust was. Met zeer brede gebaren, met hele lange uithalen, met hevig rollende ogen, met ten hemel gestrekte armen, kortom met een bravour die men tegenwoordig niet voor moge lijk houdt. En dat alles tegen de achtergrond van ouderwetse decors en ondersteund door smeuïge smartlappen. Het ver haal van het lieve, door de no bele v.eldwachter aanbeden volksmeisje Bello Catries, dat met erg vervelende gevolgen wordt verleid door meneer Ed ward, de rijke notariszoon, krijgt in deze spektakelproduk- tie zoveel zware accenten mee en het wordt zo nadrukkelijk dramatisch gespeeld, dat het geheel een soort parodie wordt. Mede dank zij de opzettelijk toegepaste stomme-film- effecten, waar vooral de figuur van de notariszoon wel raad mee wist, slaagt het Vlaams ge zelschap erin van deze superto- neeldraak een unieke vertoning te maken. De manier waarop in dit tot lachen dwingende snot- terstuk wordt geacteerd mag niet worden onderschat. Bij een aantal van de spelers en speel sters tekenden zich gisteravond tijdens het slotapplaus in elk geval duidelijk vermoeidheids verschijnselen af. Dat bewijst de intensiteit waarmee drie uur lang zalig theater werd ge maakt. Een curieuze avond! PIETER C. ROSIER ADVERTENTIE Lijsttrekker PPR, Ria Beckers: Zeker niet over kernenergie. Morgen van 11 tot 4 uur op het Stadhuisplein in Leiden: Anti-kernenergie-aktie. Diverse sprekers, o.a. Ria Beckers. Zet óók een hand tekening tegen kernenergie! omdat het om mensen gaat Postbus 210, Lelystad, voor alle inlichtingen. Bijdrage(n) gtaag op postgiro 4884, Lelystad o.v. k 'Tegen kernenergie' J NEDERLAND I 18.15 - Engels voor beginners, les 20 A (herh.) (TELEAC) 18.45 - Bereboot (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - Tom Jerry (KRO) 19.15 - Bij ons in.. Leusden, gevarieerd programma (KRO) 20.10 - Meneer Belvedère, speelfilm-serie (KRO) 21.35 - Journaal (NOS) 21 - Inerview met de Minister-President (KRO) 22.00 - Het spel en de knikkers, over sport gesproken (KRO) 22.30 - Is missie eenrichtingsverkeer?, film (KRO) 22.55 - Algemene Loterij Nederland (KRO) 23.00 - Als de nood aan de man komt, tv-serie (IKON) 23.30 - Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 - Tv-informatie voor Spanjaarden (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.04 - Calimero (TROS) 19.17 - Disco Circus: Internationale en nationale artiesten (TROS) 20.00 - Journaal (NOS) 20.25 - Ria.. een harlekijn, muzikaal showprogramma (TROS) 20.55 - De Jordaches, tv-serie (TROS) 21.45 - Aktua TV )TROS) 22.35 - TROS sport (TROS) 22.55 - Journaal (NOS) Een goede quizmaster laat zich niet regisseren, hij moet het van zijn spontane optreden, van zijn snelle reacties en van zijn im provisatievermogen hebben. Maak van zo'n man een gele genheidsacteur in een popu laire serie en al heeft hij daarin alleen zichzelf te spelen, onder de hoede van een regisseur zal hij beklagenswaardig afgaan. Daarom was het van M. G. Schmidt geen best idee, om Wil lem Ruis in haar "Pleisterkade 17" op te laten draven. Natuur lijk had zij een deus ex machina nodig, zo'n oplossing die uit de lucht komt vallen om alle kno pen, behendig in drie kwartier gelegd, in de laatste vijf minu ten te ontwarren. En ditmaal definitief, zonder open slot, dat nog alle mogelijkheden zou bieden om zo'n serie eindeloos voort te zetten. Nee, er moest een punt achter gezet, want An nie M. G. Schmidt houdt het na twaalf afleveringen wel voor gezien en gaat zich nu geheel op haar toneelmusical voor het komende seizoen concentreren. "Pleisterkade 17", indertijd door de AVRO afgewezen, is bij de KRO onder de regie van Paul Pouwels, toch wel een kijksuc- ces gebleken. Aflevering 11 van eind januari haalde nog een derde plaats in het weekrapport van TeleVizier. Dat positief re sultaat van comedy-serie naar buitenlandse voorbeeld is na tuurlijk vooral te danken aan de oer-Hollandse opzet en humor waarvan Annie M. G. het vaste recept bezit. Maar sinds de fa milie Doorsnee en Pension Hommeles is er bij haar in feite niet meer veranderd dan een vlotte aanpassing aan gewij zigde zeden en opvattingen. Wat kennelijk geen beletsel is voor een blijvende populariteit. Misschien krijgen we toch nog wel weer eens een tv-familie van haar op de buis. Dan graag opnieuw met dat kostelijke echtpaar Nell Koppen-Jan Blaaser. J. A. FRENKEL Een flink deel van de TROS-Aktua wordt vanavond gewijd aan een gesprek met FN V-voorzitter Wim Kok over de situatie in het loon- conflict. Er is verder informatie over de kwaliteit van Chinese res taurants in Nederland en een reportage van de herdenking van de februaristaking bij het monument "De dokwerker" in Amsterdam. Op sportgebied zal een portret van de Amerikaanse wereldkam pioen schaatsen Erik Heiden worden vertoond. Ria Valk komt vanavond weeY in een eigen show voor de buis. Onder de titel "Ria .een harlekijn" verzorgt zij een clownesk op treden voor de TROS via Nederland II van 2025-20.55 uur. De kijkers zullen haar kunnen zien in een "Griekse tragedie" en in de creatie van Jans Pommerans. Een van haar gasten zal Piet Souer zijn. Souer maakte naam als begeleider van Lenny Kuhr toen deze zangeres in Madrid het songfestival won. De talentvolle gitarist heeft nu een eigen orkest. Hilversum 1 P.P.: 18.19 Uitzending van de Commu nistische Partij Nederland. KRO: 18.30 Nws. 18.41 Marktberichten. 18.44 (S) Filmklapper, nieuws uit de bioscoop- en filmwereld. 19.30 (S) Edwin, praten en zingen. 20.00 (S) In antwoord op uw schrijven: verzoekplatenprogramma. beurt. 21.45 (S) Jazz 298. 22.25 Overwe ging. 22,30 Nws. 22.40 (S) Goal, pro gramma vanuit en rondom sport. 23.55- 24.00 Nws. Hilversum 2 18.00 Nws. 18.11 (S) Embargo. (18.20- 18.30 Simplisties Verbond). NOS: 20.00 Nws. 20.05 (S) Grammofoonmuziek. 20.15 (S) Europees Concertpodium: Rot terdams Filharmonisch Orkest, mmv. fluit. (In de pauze: 20.55-21.15 Een kleintje kuituur). 22.15 NOS-Cultuur. Spinoza, documentaire over de beteke nis van zijn werk. 23.00 (S) Met het oog op morgen, met om 23.05 Aktualiteite- noverzicht; 23.20 Den Haag vandaag en 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan, yoga. 23.55-24.00 Nws. -ïaal. VERONICA: 19.02 (S) De Neder landse Top-40. VPRO: 20.02 (S) VPRO- vrydag-op-drie. 23.02 Radio Vrij België. 24.02 (S) Amigos de Musica. AVRO: 1.02 (S) Radio Pandora. 2.02-7.00 (S) 'n Nachtje AVRO. Hilversum 1 VARA. 7.00 Nws. 7.02 (S) Z.O.; het zater dagochtendprogramma voor iederneen (7.30 Nws.) 7.41 Dingen van de dag. 8.30 Nws. 8.36 Gymnastiek voor de huis vrouw. 10.30 Nws. 10.33 (S) Z.I. een pro gramma dat voor zichzelf spreekt. 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 (S) In de Roooie Haan. 14.30 (S) Orkest Malando. 15.00 (S) Het zout in de pap: programma over kunst en kuituur. (15.30 Nws) 17.00 (S) Zing zo maar simpel een melodie. 17.30 Nws. 17.32 Dingen van de dag. P.P. Uitzen ding van de V.V.D. Hilversum 2 TROS. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Rustig bijkomen. 8.00 Nws. ziek (9.35 Waterstanden). 10.00 Tien om kindershow. 10.30 Aktua-sportcafe (11.00 Nws.) 11.30 Hartje.. Gevarieerd muziekprogramma. OVERHEIDS VOORLICHTING 12.40 Vast en zeker. Uitzending v< ciale Zaken i trum Sociale Verzekering. TROS 13.00 Nws. 13.11 Aktua. 13.30 Familie- snipperdag. 14.30 Met een knipoog naar het theater. 15.30 Happy music door het orkest Freddy Golden. 16.00 Nws. 16.03 De Europarade (vanaf 17.00 Stereo). 17.55 Mededelingen. Hilversum 3 NCRV 7.02 (S) Pop Station. 8.03 (S) Happy Sound. 8.54 Eerlijk gezegd, medi tatie. 9.03 (S) In. 10.03 (S) Muziek bij de koffie. 12.03 (S) Los Vast. 14.03 (S) Bij Barend.16.03 (S) Sportshow. Hilversum 4 VPRO 7.00 Nws. 7.02 (S) Reveille. 9.00 Nws. 9.02 (S) Vioolmuziek. 9.40 Een mond vol gezondheid. 10.00 (S) Residen tie Orkest met solisten. 11.41 (S) Annapo lis Brass Quintet. 12.00 (S) Pistache. (14.00 Nws.) 14.30 (S) Romantische ka mermuziek. 16.00 't is historisch. 16.20 (S) Engelse a cappella muziek. 16.40 AVRO's radiojournaal. Duitsland 1 (Regionaal programma. NDR. 18.00 Sport. 18.30 Aktualiteiten. 18.45 Zand mannetje. 18.55 Nordschau-Magazin. 19.26 lm Wilden Westen, tv-serie. 19.59 Programmaoverzicht. WDR. 8.05 t.m. 11.50 Schooltelevisie. 18.00 Regionaal nieuws. 18.05 Programmainvormatie. 18.10 Aus Liebe zum Sport, tv-serie. Eleusis, I 19.15 J weerbericht en tips voor wintersporters. 20.15 Amusementsprogramma. 21.45 In formatief programma. 21.50 Reportage. 22.15 Journaal, weerbericht en tips voor wintersporters. 22.30 Lily, hab mich lieb, speelfilm. 0.10-0.15 Journaal. Wirtschaftsgeografie, tv-kursus. 19.00 Zandmannetje. 19.05 Programma voor Joegoslavische werknemers. 19.15 Tv- kursus schaken. 19.20 Tv-kursus knutse- 19.45 Regionaal 23.30 Journaal. België Nederlands 18.00 Jeugdfilmserie. 18.15 Open Schooi. 18.45 Cultureel overzicht. 19.10 Pro gramma voor de mobiele mens. 19.40 Mededelingen en weerbericht. 19.45 Journaal. 20.15 Informatieve uitzending. 20.30 Dierenprogramma. 21.00 Er kwam een man (Bad day at Black Rock), speel film. 22.15 Johnny go home, tv-serie. 23.10-23.20 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 5