De enige droger met het keurmerk van de Ned. Ver. v. Huisvrouwen Miele er is geen betere administratief medewerker dit is één van de vele modellen VOLLEDIG MASSIEF EIKEN EETKAMERS Het Motorhuis heeft een gezicht Het Motorhuis heeft vele gezichten CM] Het Motorhuis Ml Ruit herstellen? J. Dubbeldeman Gibs Groep B.V. KOOREMAN EN ZN. Maar het is nog altijd zo, dat dit gezicht past bij dat van vele anderen bij Het Motorhuis. Want het Motorhuis-gezicht wordt bepaald door véle gezichten (bij elkaar wel zo'n twee honderd) die u een goed stuk vakmanschap, betrouwbaarheid, service en informatie garanderen. Zo is chef groepsinspectie Telgen de bindende en stimulerende factor in een team van monteurs, dat graag klaar staat met optimale service. Evenals de verkoop! en wat 'n bof dat Het Motorhuis zulke goede auto's verkoopt (Opel is niet voor niets de meest gekochte auto var. Nederland: al acht jaar!). Kom morgen als u iets wilt weten of veel wilt zien even binnen in de grootste en rijkst gesorteerde showroom van Leiden, zult er zich op uw gemak voelen, al is het alleen maar om de tevreden gezichten van mensen die goed geinformeerd zijn óf naar volle tevredenheid 'kochten. En iedereen gaat 's zaterdags met een bos bloemen naar huis! in de gezelligste autowinkel van Leiden is het ook morgen weer een gezellige drukte (open van negen tot zes) uw Opel én Vauxhall dealer met een gezicht Vondellaan 80 hoek PlesmanlaanLeiden. Telefoon 071/769313 071-122641 bellen. Kooilaan 15, Leiden gezocht leeftijd 20-22 jaar Militaire dienstplicht vervuld hebbende of hiervan zijn vrij gesteld. Kennis van Engelse en Duitse taal gewenst. In het bezit zijnde of studerende voor het P.D. diploma. Geboden wordt: Een modern kantoor Goede sociale voorzieningen Een hoog salaris. Sollicitaties schriftelijk te richten aan: Steekterweg 92. Alphen aan den Rijn LEMY B.V. Hogewoerd 113-071-131046 - Leiden voor af uw bestratingswerk Tevena vragen wi| STRAATMAKERS en OPPERLIEDEN voor goede krachten hoog loon. Inl. tijdens kantooruren 071-131046 s avonds 071-143481 Waarom wordt Het Motorhuis door zoveel mensen, die ook maar iets met een auto te maken hebben, beschouwd als een prettige autowinkel? Waarschijnlijk omdat Het Motorhuis voor velen betekent het bekende en (bijna altijd) vriendelijke gezicht van de man ot vrouw met wie men te maken heett. Want dat is vreselijk belangrijk voor de automobilist die informatie wil hebben over een nieuw model, de periodieke onder houdsbeurt wil laten verrichten of onverhoopt een mankement aan de auto constateert. Dan betekent zo'n bekend gezicht vertrouwen, een persoonlijke benadering, een vriendelijke behandeling! Eén van die gezichten is dat van Harry Telgen chef groepsinspectie een zeer bezige man, vrolijk ogend, al 16 jaar met plezier werkend bij Het Motorhuis, nu verantwoordèlijk voor de 'groepsinspectie' van uw auto. wat zoveel wil zeggen dat een groep monteursVolgens uitgekiend schema de onderhoudsbeurt uitvoert. Hij houdt daarbij een wakend oogje in het zeil, wat goed aansluit op één van z'n vele hobbies, de watersport, waaraan hij, zeilend op de Wijde Aa of op het Braasemer meer. veel tijd besteedt. evenals aan vissen. Is een liefhebber van voetballen, voetbalde zelf vele jaren en is een enthousiast supporter van R.C.L. Tafels verkrijgbaar in 4 of 7 cm dik Frans geloogd uit gewerkt eiken. Deze uitneembare tafels zijn verkrijgbaar in de maten 150, 165, 185 en 210 cm vanaf BQO.—- Bijpassende eiken stoelen vanaf 175.- PERIODEMEUBELEN Nieuwe Rijn 9 Telefoon 071-122144 _eiden Kom naar onze leershow want behalve een leuke attentie hebben wij voor u ekstra leer-verrassingen in petto! Nog een goedkeuring: KEMA-keur. Deze geeft u opti- male waarborg ten aanzien I e M AI van de elektrische veiligheid. |I\EUR| Maar wat wil dat nu zeggen? De Miele droger kan bogen op drie onderscheidingen die zijn toegekend na een objektief onderzoek. Dat betekent voor u meer zekerheid.... Kijkt u maar. Doelmatigheid. De Miele droger laat zich bijzonder gemakkelijk bedienen. De gebruiksaanwijzing is uitgebreid en overzichtelijk. De elektronische vochtmeting funktioneert betrouwbaar en het wasgoed komt er altijd precies met de door gekozen droogtegraad uit. De royale links- en rechtsom draaiende trommel houdt het wasgoed luchtig en losjes. Ook de synthetische stoffen komen er zichtbaar mooier uit mede door het „strijkeffekt" van de gladde trommelwand. Tot u eraan toe bent de trommel leeg te halen houdt de Miele droger het wasgoed met tussenpozen in beweging, waardoor kreukvorming wordt voorkomen. Het I.V.H.A. heeft dit allemaal onderzocht en verleende aan de Miele drogers haar goedkeuringscertifikaat. Voor Miele wel even iets om trots op te zijn. Voor u een extra aanbeveling. Veiligheid voor alle Stoffen. Ook met de Superwash-behandeling blijft wol één van de teerste weefsels. Toch mag deze wol in de Miele droger, heeft het Internationaal Wol Secretariaat gekonstateerd. Daaraan weet u zeker, dat u uw hele was er veilig aan kunt toevertrouwen. Elektrische veiligheid. Dat is een zaak waar Miele al sinds vele jaren grote zorg aan besteedt. Miele drogers hebben dan ook de bijzonder zware proeven in het KEMA-keuringsinstituut met glans doorstaan. Het Kema-keur geeft u daarover zekerheid. Kwaliteit en degelijkheid. Daarvoor staat Miele zelf garant. Het model van de droger is geschikt voor inbouw in de keuken of plaatsing öp de wasautomaat. Miele drogers zijn oerdegelijk van konstruktie en het email is van een uitzonderlijke kwaliteit. Over tien jaar ziet uw Miele droger er nog eo gaaf uit als op de dag dat u hem kocht. Is het dan vreemd, dat wij blijven zeggen: Ook: Superwash-wolmerk. Dit betekent dat u de wol, voorzien van dit speciale woletiket, zonder problemen in deze machine kunt drogen. Het Instituut voor Huishoud- technisch Advies heeft de Miele T 333 en T 336 op doelmatigheid onderzocht en beproefd en ver leende aan deze drogers het goed keuringscertifikaat van de Ned. Ver. v. Huisvrouwen. 't Heen Ambachtsweg - Katwijk - Tel. 01718-20300

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18