Euro-Arabische Dialoog: een overbodige bijeenkomst (/BÜÖliagogmmtm Dodelijke gifbom die nu nog slaapt GEWAPENDE TURK KAAPT VLIEGTUIG vandaag toegelicht Troepen uit Israëlisch grensgebied Hooghoudt ...e/7 gisteren Oplossing voor Cyprus in zicht MAANDAG 14 FEBRUARI 1977 ,£en dodelijke gifbom die nu nog slaapt", zo omschrijft diepzeeduier Jacques Cousteau het wrak van het Joegoslavische vrachtschip Cavtat, dat 95 meter diep op de bodem van de Adriatische Zee ligt. Want in en om de Cavtat liggen 909 vaten vol loodverbindingendodelijk voor mens, plant en dier en die vaten roesten volgens deskundigen lang zaam door. Als het gif uit de lek kende vaten in het water terecht komt, dreigt een giframp van enorme omvang. Deskundigen uit tal van landen hebben gewaar schuwd dat er onmiddellijk dient te worden opgetreden om die ramp te voorkomen. En ze waren verbijs terd over de traagheid van de Ita liaanse regering. Dat nu toch binnenkort met de kost bare, langdurige en gevaarlijke be rging van de chemische „tijdbom" begonnen wordt, is te danken aan de jonge politierecht er van Otranto, de visserplaats die het dichtst bij het wrak ligt. Geheel eigenmachtig heeft hij op dracht gegeven tot het karwei, waarmee tussen de negen en veer tien miljoen gulden is gemoeid. Rechter Alberto Maritati, die sym pathiseert met de Italiaanse com munistische partij, behoort tot een nieuwe generatie jonge gezagsdra gers die geloven in een kruistocht met de wet als wapen tegen de fou ten, de nalatighedenhet wanbe heer en de corrupte praktijken van de opeenvolgende christen democratische regeringen. De Italiaanse regering was nog niet verder gekomen dan het opzij leg gen van een bedrag voor het be rgingswerk. Maritati, en hij niet al leen, was bang dat als er eindelijk iets gedaan zou wordenhet te wein ig en te Idat zou zijn. Dus gaf hij een dochteronderne ming van de Italiaanse staatsolie maatschappij opdracht op 28 fe bruari met het werk te beginnen. Hij zegt dat hij daartoe gerechtigd was op grond van zijn bevoegdheid om „de misdaad van vervuiling" tegen te gaan. ,Het is precies het zelfde als wanneer er een ernstig ongeluk is gebeurd en ik laat een kraanwagen komen om het wrak weg te ruimenDe rekening stuur ik dan naar het ministerie van justi tie En dat zal ik nu weer doen". Voor het gebied van Otranto is het vergaan van de Cavtat in juli 1974,' ook nu de vaten nog niet lekken, al een ramp. Niemand wil meer vis uit deze plaats, al zegt burgemeester SalvatoreMiggiano: Jkeetvis.m'n gezin eet vis, er is geen reden tot zorgHet is alleen maar een psycho logisch probleem". Hij erkent wel dat er gevaar kan ontstaan „maar we weten Normaal groeit de bevolking van Otranto 's zomers van 4000 tot 30.000 door het toerisme, vooral uit West-Duitsland. Nu stromen de af zeggingen van reserveringen bin nen en miljoenen guldens (Otranto verdient jaarlijks zo'n vijf miljoen 1 de toeristen) ontgaan de hotel houders en andere belanghebben den. .Als er in Rome een professor roept dat je je na moet laten kijken als je zo gek bent om hier te gaan zwem men, wat kun je dan anders ver wachten", klaagt de eigenares van het grootste hotel in Otranto. De vishandelaren komen nog een beetje aan hun trekken door de vis tegen afbraak-prijzen via de mark ten in Bari of Napels af te zetten in Noord-Italie. ..Gelukkig zit er geen etiKetje op vis", zegt een handelaar. De duikers die het karwei moeten klaren, kunnen op grote gevaren en problemen rekenen. Op de plaats waar de Cavtat ligt, staat een sterke onderstroom. Het zicht is slecht en de opsporing van vaten die uit het wrak zijn gevallen en in de bodem zijn weggezakt, vormt on getwijfeld een enorm probleemEen Amerikaanse deskundige zegt zelfs dat het minder gevaarlijk is de va ten maar geleidelijk door te laten roesten dan ze op te gaan vissen. „Op zo'n diepte kunnen ongelukken haast niet uitblijven"zo meent hij. Een Britse collega waarschuwt ech ter dat de loodverbindingen in het water langzaam uiteen kunnen val len waardoor nog giftiger stoffen ontstaan dan de oorspronkelijke Om de zaak nog gecompliceerder te ma'ken, zijn er de mysterieuze om standigheden waaronder de Ca vtat ten onder ging. Was het wel no dig dat het schip na een aanvaring verging? Of vervoerde het wapens (op Cyprus woedde toen de oorlog) en liet de kapitein het liever zinken dan het op het strand te zetten? Een foto die genomen is vanaf het an dere schip ten tijde van de aanva ring, toont dat de zee uiterst rustig was op het moment van het ongeluk en dat de Cavtat zelfs nog geen slagzij maakte. Pas vijf uur nadat de kapitein aan boord was terug gegaan, zonk de Cavtat. Er lopen nu aanklachten tegen hem wegens vervuiling van de zee en misdadige nalatigheid. Er zullen nog de no dige juridische knopen moeten .worden ontward voordat de waar heid over de ramp en de dodelijke lading boven water komen. TUNIS (SP) - Met officiële betuigingen van tevredenheid, hoop en vertrouwen in de toekomst van de Euro-Arabische Dialoog is gisterochtend om half acht na de gebruikelijke 'impasse en machtzitting de tweede algemene vergadering geëindigd van deze hoogst merkwaardige vingeroefening 'in diplomatie Een ontmoeting van twee groepen landen die naar buiten toe als een gesloten front willen optreden, maar onderling diep verdeeld zijn. Een demonstratieve bijeenkomst, waarvan het belangrijkste doel is om hem te houden en daaruit de conclusie te trekken dat de samen werking en het begrip tussen West-Europa en de Arabische we reld als maar beter worden. De Britse co-president gaf treffend weer, waarom dit halfjaarlijkse en in feite overbodige rendez-vous of ficieel zo goed verloopt, al dreigen de Arabieren af en toe een beetje om de spanning er in te houden. "De Negen", aldus Faber, "hebben voortdurend bevestigd dat het be staan van de Euro-Arabische Dia loog op zichzelf al een belangrijke politieke factor is". Dat aan Europese kant geldt, is aan Arabische kant nog veel meer van toepassing. De Arabische "front- staten" en olielanden hebben West-Europa op politiek èebied nodig om druk op de Verenigde Staten uit te oefenen inzake het conflict met Israël; de rijke Arabi sche landen hebben de EG nodig om niet helemaal afhankelijk te zijn van de Amerikaanse technologie op industrieel- en wapengebied; en de arme Arabische landen hopen uit de Dialoog gemeenschappelijke ontwikkelingsprojecten los te pra ten (met Arabische oliefondsen en Europese kennis), buiten de reeds bestaande hulp om. Manifestatie De Dialoog kan dan ook niet mis lukken, omdat zij niet mag misluk ken. De invloedrijkste deelnemers aan Europese en aan Arabische kant willen immers met deze mani festatie aantonen dat de twee groe peringen, die reeds eikaars belang rijkste handelspartner zijn (bijna vijftig procent van de Arabische export gaat naar de Europese Ge meenschap) ook op andere gebie den elkaar aanvullen. Zij willen dat, deels om als machtsblok politieke en economische manoeuvreer ruimte te veroveren tegenover de super-mogendheden Amerika en Rusland, deels óm zich als indivi duele staten gesterkt en beschermd te weten door hun eigen achterban wat betreft hun betrekkingen met de individuele staten van de andere partij. Frustraties Al kan de Dialoog niet mislukken, ANKARA (AP) - Een met een pis- frustraties zijn er te over bij de to°l gewapende man heeft gisteren deelnemers. De Arabieren hadden een - passagiersvliegtuig van de met name verwacht dat de EG zich Turkse luchtvaartmaatschappij duidelijker over het Midden- gekaapt, maar kon reeds enkele Oosten-conflict zou uitspreken. In uren na de landing door veiligheid- het slotcommuniqué benadrukken stroepen worden gearresteerd, de Europeanen weliswaar dat zij Net vliegtuig, een DC-9 met 52 pas- verontrust zijn over het voortduren sagiers aan boord, was voor een .van de bezetting door Israel van binnenlandse vlucht op weg van Is- Arabische gebieden; dat zij tegen tanboel naar de havenstad Izmir de stichting van Israëlische neder- aan de Egeische zee. zettingen zijn in de bezette gebie- De kaper, een student aan de poli- ADVERTENTIE Door Michael Steven den; dat zij "erkenning van de legi tieme rechten van het Palestijnse volk een essentieel onderdeel vin den voor het sluiten van een recht vaardige en duurzame vrede"; en dat naar hun mening een oplossing van het Midden-Oosten-conflict slechts mogelijk kan zijn "als het legitieme recht van het Palestijnse volk om daadwerkelijk uitdruk king te geven aan zijn nationale identiteit, door de feiten wordt ver taald". Oude koek Maar al die uitspraken, waarvoor de Arabieren zich overigens officieel erkentelijk betoonden, waren oude koek en reeds in de herfst van vorig jaar in de VN gedaan, nadat de Ara bieren zich in de vorige Dialoog- zitting van mei 1976 in Luxemburg beklaagd hadden over het gebrek aan duidelijkheid in Europese Midden-Oosten-politiek. Zij eisen nu dat de EG "zich uitspreekt over het recht van het Palestijnse volk tot zelfbeschikking en om zijn on afhankelijke staat op Palestijnse grond te vestigen". En zij "ver wachten dat onze Europese vrien den de Palestijnse Bevrijdingsor ganisatie (PLO) erkennen als de vertegenwoordigster van het Pales tijnse volk". Voorts stellen zij dat West-Europa "taktische maatrege len moet nemen om in de praktijk de principes toe te passen die u heeft uitgesproken, toen u de voortdurende bezetting van de Arabische gebieden aan de kaak stelde, toen u zich tegen de vesti ging van nederzetting opstelde en tegen de politiek van willekeur, waaraan de Arabische bewoners van die gebieden onderhevig zijn". ISliiii mÊmm Cmannati - De 39-jarige Jesse Coulter uit Detroit werd zaterdag door de politie gearresteerd nadat hij dertien uur in een huis in Cincinnati acht gijzelaars had vastgehouden. Op de foto houdt Coulter rechtsnog een politieman onder schot, even later kon hij worden overmeesterd. TEL AVIV (Reuter/UPI/AFP) - De Syrische troepen zijn begonnen zich terug te trekken uit de na bijheid van de Israëlische grens in het zuiden van Libanon, zo wordt officieel in Tel Aviv mee gedeeld. Dit is het resultaat, zo wordt daaraan toegevoegd, van rustige diplomatieke besprekin gen tussen Israël, Amerika, Syrië en Libanon. In Libanon is zaterdag nog hevig gevochten tussen rechtse Liba nese strijdkrachten en Pales tijnse commando's. De strijd woedde in het zuiden van het land. Er werden automatische en zware wapens gebruikt. De Palestijnse bevrijdingsorgani satie PLO zou de Oostenrijkse kanselier, Bruno Kreisky, heb ben gevraagd als bemiddelaar op te treden in onderhandelingen om een Palestijnse staat te vesti gen op de westelijke oever van de Jordaan. Dit heeft het Oosten rijkse blad Arbeiterzeitung giste ren gemeld. Palestijnen hebben de afgelopen drie weken verscheidene bijeen komsten gehad met Israëli, zo is gisteren van diplomaten in Parijs miljoen gulden aan prijzen Win 'n Philips kleuren tv. Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart u als u straks de gelukkige winnaar bent'van deze fantastische Philips kleurenontvanger. U geniet van het royale (i(> cm groot beeld, de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluic en de uiterst comfortabele bediening. Dit is pas écht TV! Deze luxe Philips al! transistor heeft een winkelwaarde van f '2. ~>4 ">,- en is een geschenk van Philips Nederland B V. tieacademie, haalde kort voor de landing in Izmir een pistool voor de dag en nam éen van de stewardes sen" in gijzeling. Hij drong daarop de cockpit binnen en gaf de gezagvoerder bevel naar het Joegoslavische Zagreb te vlie gen Toen de piloot tegenstribbelde en zei dat hij al op het punt stond in Izmir te landen, schoot de kaper op NICOSIA (DPA/Reuter) - Presi dent Makarios van Cyprus en de leider van de Turkse Cyprioten, Rauf Denktash, hebben in Nicosia besloten eind maart in Wenen te gaan onderhandelen óver de toe komst van het eiland. Het gesprek dat zaterdag tussen beide staatslieden gevoerd is werd geleid door de secretaris-generaal van de V.N., Kurt Waldheim. Deze zei dat het „tot een doorbraak in een nieuwe geest" heeft geleid, maar dat een definitieve regeling nog maanden kan uitblijven. de stewardess en de gezagvoerder. Geen van beiden werden ernstig gewond. De ruiten van de stuurcabine wer den door de schietpartij verbrij zeld. De gazagvoerder en de tweede piloot slaagden erin het toestel aan de grond te zetten op de militaire luchthaven van Izmir waar het door soldaten en politie werd omsingeld. Na enkele uren slaagde men erin de kaper te arresteren. De gouverneur van Izmir, Tugut Egilmez, zei dat de kaper waar schijnlijk geestelijk gestoord was. Het semi-officiele persbureau Ana- toloa had eerder gemeld dat de ka per vanuit het vliegtuig het vuur op de militairen had geopend. Deelnemers waren volgens hen Arieh Eliav, een onafhankelijk socialistisch parlementslid, drie leden van El Fatah, een groep van de PLO, en Sabri Jeries, lid van de Palestijnse nationale raad. De PLO-woordvoerder in Parijs, Ezzedin Kalak, zei dat deze per sonen geen officiële mandaten hebben, maar dat het feit van deze bijeenkomsten op zich al „getuigt van een opening van de Palestijnen naar de buitenwe reld, terwijl de andere partij (Is rael) de PLO nog steeds een or ganisatie van moordenaars noemt". Een Geneefse conferentie zal vol gens Waldheim niet in de onmid dellijke toekomst bijeenkomen, aldus de secretaris-generaal van de Verenigde Naties zaterdag bij zijn vertrek uit Cairo naar Cy prus. Waldheim, die zes landen in het Midden-Oosten bezocht, voegde eraan toe dat de Geneefse confe rentie volgens hem wel „in de komende maanden" zou kunnen worden hervat. De secreataris-generaal zei dat tij dens zijn rondreis - „een bepaald aantal pieuwe elementen" naar voren was gekomen die een rede lijke basis zouden kunnen vor men om bepaalde problemen te overwinnen. Waldheim sprak van „positieve en nuttige" ele menten. Hij zag een bepaalde „flexibiliteit" in de standpunten. ADVERTENTIE «fes. 1,.. een miljoen gulden aan prijzen Elke week 12 Hooghoudt prijzen voor een totale waarde van 2.400,—. Het pakket bestaat uit 12 verschillende Hooghoudt dranken, een 36-delig Duro- bor glasservies en een kabinetje met onderzetters. NEDERLAND I 18.15 - Wij en het weer, les 3 (TELEAC)- 18.45 - Bereboot (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - The Flintstones (KRO) 19.30 - De avonturen van Pa Pinkelman en Tante Pollewop (KRO) 20.00 - De Mandarijnenkamer, blijspel (KRO) 21.35 - Journaal (NOS) 21.50 - Een brief uit Libanon, filmreportage (KRO) 22.35 - SYMBIOSE 22.40 - Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 - TV-informatie voor Surinaamse Nederlanders (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - Tommy en Charlie, tv-serie (VARA) 19.30 - Dat ik dit.nog mag meemaken, seniorenshow (VARA) 20.00 - Journaal (NOS) 20.25 - Het leven van Paul Gauguin, tv-serie (VARA) 21.25 - Retteketet kukeleku, serie reportages over wedstrijden (VARA) 21.30 - De werkloosheid, nu en in de toekomst (VARA) 22.30 - Ieder zijn deel, comedy-serie (VARA) 22.50 - Journaal (NOS) Rotterdams burgemeester Andre van der Louw is niet uit om goedkoop verworven popu lariteit, ofschoon hem dat ook nog na zijn komst in de Maas stad is verweten. In het onged wongen gesprek van Andre van den Heuvel - zaterdagavond in de Boerderij in Huizen - heeft hij zich opnieuw doen kennen als de man die hij ook is in zijn werkkamer aan de Coolsingel: openhartig, principieel, humo ristisch, menselijk en sociaal bewogen en vooral niet aarze lend als het er om gaat, terug te komen op vroeger beleden uit gangspunten. Gespreksthema was „de baas spelen", een aantrekkelijk on derwerp, maar met Van der Louw voor de camera's komt daar weinig of niets van terecht, omdat in zijn denkwereld de „baas zijn" een abstract begrip is. De uitzending werd daarom een portret van Rotterdams burgemeester, die een enkele keer nog door zijn vader be straffend wordt toegesproken, omdat hij er niet hard genoeg tegen aan gaat. Dat is ook niet de stijl van de sociaal democraat Van der Louw, die zijn taak vooral als een sturen de ziet. Dat neemt niet weg, dat hij ron duit voor zijn mening durft uit te komen, ook al weet hij dat het bedrijfsleven hem die niet in dank zal afnemen. Het kapita lisme beschouwt hij nog steeds als zijn bittere vijand, zijn jaar salaris van een paar ton vindt hij „waanzinnig hoog" en de sta kende arbeiders hebben zijn sympathie en morele steun. Van der Louw beweert dat de werkgevers de staking zelf hebben uitgelokt met hun arro gante houding: progressief werkend Nederland is daar door in zijn eer aangetast. Een zelfportret van een man, wie valse schaamte vreemd is. Hij verhult niet dat hij de spo ren van zijn jeugd in een Haags arbeidersgezin nog met zich meedraagt en dat zijn schoolop leiding bescheiden is. Confi denties schuwt hij evenmin. Hij noemt zich een echtgenoot wiens levensgezellin om beur ten zijn bondgenote en tegen standster is, omdat het etiket van „burgemeestersvrouw" voor haar helemaal niet hoeft. Hij heeft het daar moeilijk mee. Vandaar ook zijn als een zelf verwijt klinkende opmerking dat hij haar heeft „wegges leurd" uit Hoevelaken Waar zij het veel beter naar haar zin had. WIMDE REGT De KRO-televisie zendt vanavond (20.00 uur, Ned. I) "De Mandarij nenkamer"een blijspel van Robert Thomas, vertaald door Mary Dresselhuys en A. Viruly. De vier op zichzelf staande eenakters waaruit deze komedie bestaat, spelen zich alle af in de mandarijnenkamer, een kwasi-Chinees inge richte kamer in een Parijs' hotel. De vier verhalen, die elk een afge rond geheel vormen,hebben naast de lokatie nóg een overeenkomst: ze laten zien hoe de mens, die zich laat meeslepen door ijdelheid, heb zucht of egoïsme, gemakkelijk te bedotten is. De spelers en speelsters zijn Mary Dresselhuys, Pleuni Touw, Coen Flink, Jeroen Krabbé, Hein Boele en. Edda Barends. MAANDAG 14 FEBRUARI Hilversum I 18.00 (S) Daar waarde molens staan: mu zikale rondreis door Nederland. P.P. 18.19 Uitzending van de Christelijk His torische Unie. EO: 18.00 Nws. 18 41 (S De grote opdracht: zending en evangelisa tie. 19.00 (S) Ronduit muzikaal en in formatief programma voor jongeren. 19.40 (S) De Bijbel open: Bijbelstudie. 20.00 (S) Ga er eens voor zitten familiaal programma. 21.15 (S) Avondsluiting. NOS: 21 30 Merkwaardige beestachtig heden in het Dierenrijk: onthutsende gesprekken. 21 40 Voor blinden en slechtzienden. 21.55 «(S) Tambu: infor matie en verzoekplaten voor Antillia- nen. 22.25 Bond Zonder Naam. 22.30 Nws NCRV: 22 40 (S) Hier en nu. VOO: 22.55 (S) Muziek en informatie. 23.55- 24.00 Nws. Hilversum 18.00 Nws. 18.11 (S) Hier en nu. Aanslui tend. Makro: sociaal-economische ru briek 18.40 (S) Muziek in vrije tijd (19.00-19.10 P P Uitzending van de Ka tholieke Volkspartij). 19.45 (S) Met uw instemming: Lied van de week. 20.00 Nws. 20.05 (S) BBC Symfonie Orkest en zangsolisten: Le chateau de Barba Bleu, op. 11, Bela Bartok. 21.07 (S) Duet voor vioolen cello, op. 7, Zoltan Kodaly. 21.35 (S) Literama. 22.15 (S) Parken en woes tijnen. Bundel gedichten van M. Vasalis, door haar zelf voorgelezen. 22.35 (S) Zoon vindt vader, of: De dag dat Richard Tauber zong, hoorspel. NOS: 23.00 (S) Met het oog op morgen, met om 23.05 Aktualiteitenoverzicht; 23.20 Den Haag vandaag en 23.52 even ontspannen voor het slapen gaan, yoga. 23.55-24.00 Nws. Hilversum Dl NOS: 18.03 De Vakaturebank. 18 10 (S) NOS-maal. AVRO: 19.02 (S) Let's twist again. 20.02 (S) Radiojournaal 20 05 (S) Superclean Dreammachine 21.02 (S) De Negen-uur jazz show. 22.02 Radiojour naal. 22.05 (S) Blues, ballads Beat. 23.02 (S) Candlelight show. (0.02-0.05 Radiojournaal). EO. 1.02-7.00 (S) True li fe. DINSDAG 15 FEBRUARI Hilversum I AVRO. 7 00 Nws. 7.02 (S) AVRO-klok (7.30 Nws. 7.41 Radiojournaal). 8.30 Nws 8.36 Gymn. voor de huisvrouw. 8 45 De Groenteman. 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Spiegel van België AVRO: 9.30 (S) Gevarieerd: klass. muz. 10.00 Radio La- waaipapegaai. 10.10 Arbeidsvitaminen (10 30 nws 10.33 Radiojournaal). 11.30 (S) Kritiek op kritiek. 12 26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Ra diojournaal. 13 00 Knipperlicht. 13 25 Beursplein 5. 13.30 'n Middagje AVRO: muziek, inform en service met om 15.30 Nws. en om 15.33 Radiojournaal. 17.00 Voor ons gemaakt (door ons gekraakt kinderprogramma. Overheidsvoorlich ting: 17.20 De Nederlandse Antilliaanse letterkunde. AVRO: 17 30 Nws. 17.32 Radiojournaal. 17.50 (S) Met muziek op Hilversum II KRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgvmnas- 9.35 Waterstanden. 10.30 schoolradio. 11.30 Ouder worden we allemaal, be- jaardenprogr. 12.00 Vijf tellen na nu Overheidsvoorlichting: 12.49 Uitz. voor de landbouw.KRO 13.00 Nws. 13.11 Echo magazine. 13.40 Vreemdeling in mijn Vaders huis. 14.00 Schoolradio. 15.00 In de wachtkamer 16.00 Nws. 16.03 Spreekuur NOS: 17.00 Het zal mijn.tijd wel duren. Klankbeeld. 17.20 (S) Euro- light. 17.40 Inform, uit de regio. 17.55 Med. Hilversum Dl VARA: (7.00 (S) Aktual. via Dingen van de dag). 7 02 (S) Gêsodemeurders. 9.03 (S) Pep-op-dne. 11.03 (S) Drie draait op verzoek van mensen uit de sportwereld 12 03 (S) VARA's zoekplaatje. 14.03" (S) Spitsbeeld. 16.03 (S) De LP-top-20 en de Top LP. 17.03 (S) Alfred Lagarde. 00 Nws. klankbeeld. 9 30 Van heinde en verre. 10.00 (S) Opus tien tot twaalf. 12.00 (S) Intermezzo. 13.00 (S) De meest ver kochte klassieke tien. 13 30 (S) Koren en korpsen 14.00 Nws. 14.02 (S) Made in USA: radioportret. 14.30 (S) Guitaritei- ten. 15.00 (S) Belcantorium. DUITSE TV MAANDAG 14 FEBRUARI Duitsland I 17.05 Kinderprogramma. 17,55-18.00 Journaal. (Regionaal programma: NDR. 9.30-10.00 Kleuterprogramma. 18.00 Sport. 18.30 Akt 18 45 Zandmannetje. 18.55 Cultuurspiegel. 19.26 Omaruru, tv-serie. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 8 05 t.m 11.50 Schooltelevisie. 18.00 Regionaal nieuws. 18.05 Intermez zo. 18.10 Eddie Vater, tv-serie. 18 40 Die EisgeWeihten von Eleusus, tv-serie. 19.15 Akt. 19.45 Amusementsprogram ma). 20.00 Journaal en weerbericht. 20.15 Reportages, feiten, meningen. 21.00 Vragenspel. 21.45 Documentaire-film 22.30-22.50 Journaal, commentaar en weerbericht. Duitsland 1700 Journaal. 17 10 Orzowei-Weisser Sohn des kleinen Konigs, avonturense- rie. 17.40 Akt ei? muziek 18.20 Spelpro- gramma. 19 00 Journaal. 19.30 Reporta ge. 20.15 Opvoeding magazine 21.00 Journaal. 21.15 Der Indianer, speelfilm. Aansluitend: Informatief programma. 23.00 Journaal. TV België Ned. 18.00 Kleuterprogramma 18 05 Kleuter- programma. 18.20 Twee kinderen in Af rika, jeugdserie. 18 45 Open school. 19.15 Sporttribune. 19.39 Mededelingen en weerbericht. 19.45 Journaal. 20.15 Kwi- sprogramma. 21.00 Van oude mensen en dingen die voorbijgaan, tv-serie. 21.50 Journaal en Wetstraat. 22.10-23.05 Auto biografie van een prinses, speelfilm

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 5