D'66: niet samenwerken met de VVD „Openbaar Ministerie houdt teveel vandaag l ...en gisteren i [[^[programma Mysterieuze moord in Rotterdam HERSTEL PVDA MAANDAG 7 FEBRUARI 1977 SOEST - „Het brein zit in Baarn", had de politie een topfunctiona ris uit de farmacie toevertrouwd. Het brein achter de geheimzin nige actiegroep „Helder van Geest/Schoon van Lichaam", die nu al een jaar lang een aantal topmensen uit de farmaceutische industrie terroriseert. Zonder dat de politie aan deze affaire enige ruchtbaarheid heeft gegeven. Zonder dat de politie ook maar enig resultaat heeft geboekt in haar onderzoek. Met dat brein in Baarn bedoelt de politie dr. Tom de Booy. De Booy bleek inmiddels sinds kort ver huisd te zijn naar het naburige- Soest. is De Booy werkelijk het brein ach ter „Helder van Geest/Schoon van Lichaam". (HGSL)? Hij ont kent met klem. Wie wel achter „Helder van Geest/Schoon van Lichaam" schuilt of schuilen, kon of wilde ook De Booy niet vertellen. Wel werd duidelijk dat De Booy in het verleden een belangrijke rol als tussenperoon heeft gespeeld tussen de verschillende partijen; te weten de actiegroep HGSL. de politie en de voornaamste drie farmacietopmannen, die aan de terreur bloot hebben gestaan. Opening „In oktober vorig jaar was ik er bijna in geslaagd om alle partijen rond de tafel te krijgen en ik had zelfs een tafel, in de vorm van het weekblad Vrij Nederland, waar aan de discussie plaats zou kun nen hebbeh. Ik had duidelijk een opening", vertelt De Booy. Op zijn spaarzaam gemeubileerde flat, waar schrijfmachines, co- pieerapparatuur, een bandop nameapparaat, kaarten aan 'de wand en dikke stapels met dos siers de ambiance vormen van zijn werkterrein. Het begon allemaal bij de eerste dreigbrief van de actiegroep HGSL aan directeur Slagmulder van de farmaceutische firma Rhodia BV, waarin geeist werd Activist Tom de Booy: de sterke tranquilizer Largactil uit de markt te nemen. Talloze mensen ontvingen een copie van die brief. Zo ook Arie Romkema uit Loenen. Deze Romkema was door de burgemeester van Baarn indertijd krankzinnig verklaard, en werd gedurende twee jaar in diverse instellingen platgespo- ten. Tom de Booy kwam op voor de belangen van Romkema en voerde daartoe harde actie, onder meer tegen de burgemeester van Baarn, die tenslotte gedwongen werd het veld te ruimen. Na ontvangst van de brief zocht Romkema via een advertentie in het dagblad De Gelderlander contact met de actiegroep HGSL en kreeg daarop wel een ant woord, maar geen naam en ad- Ook De Booy zocht contact met HGSL en wel via een oproep in de „gekkenkrant", de actiegerichte spreekbuis van patiënten en ver plegers uit de geestelijke ge zondheidszorg. De Booy kreeg wel contact met de actiegroep. Op welke manier wil hij niet zeg gen, maar hij had naar zeggen een „code" om met HGSL in contact te treden. Hij bood daarop aan de verschil lende partijen door middel van een discussie tot elkaar te bren gen. „Ik wilde elke partij ruimte geven voor zijn standpunt en op die manier de tegenstellingen op een harmonieuze t een geheel te smeden". Intussen liet de actiegroep via De Booy weten, dat als het niet tot een overeenkomst kwam, er werkelijk hard toegeslagen zou worden. In een'telefoongesprek op 12 oktober deelde De Booy dat aan mee aan een van de bedreig den, dr. J. C. Sanders, directeur van de overkoepelende organisa tie van de farmaceutische indus trie, Nefarma. Sanders ant woordde dat in de eerste plaats Slagmulder, directeur van Rho dia, erbij betrokken moest wor den, omdat hij het betreffende preparaat op de markt brengt. In de tweede plaats moest drs. H: van Winzum, als voorzitter van Nefarma, erbij zijn. „Ik ben tens lotte maar de knecht van de Ne farma", zei Sanders. Maar hij had toch wel de indruk tijdens het ge sprek met De Booy dat het be stuur erop in zou gaan. Drs. Van Winzum gaf achteraf aan ons toe, dat hij tot een discussie bereid was, mits met de leden van de actiegroep persoonlijk rond de tafel. „Waarom heeft hij me dat toen niét meegedeeld", zegt De Booy nu, die noch van de inmiddels door hem geinformeerde politiefunc tionarissen, noch van Nerfarma enig teken vernam. „Dat ze om de brei heendraaien heeft hen geen windeieren opgeleverd, maar be nzinebommen". Want in oktober sloeg de actiegroep toe. Bij Van Winzum thuis Bloemendaal en bij Slagmulder s kantoor in Amstelveen werden brandbommen geplaatst. De po litie gaf ook hieraan geen rucht baarheid. Inmiddels had de ac tiegroep het contact met De Booy verbroken, tot op de dag van vandaag, volgens diens verkla ring. Aanslag Hilversum De politie trachtte overigens meer dere aanslagen geheim te hou den, waarvan nog niet duidely k is of ze al dan niet verband houden met „Helder van Geest/Schoon van Lichaam". Bij Prakke en Au topon lukte dat niet. Bij een aan slag drie weken geleden op een officier van justitie in Hilversum wel. Direct hierop voerde de poli tie overigens wel de waakzaam heid bij de villa van Van Winzum op. Was er dan toch verband? En dr. Tom de Booy zelf? Op zijn flat in Soest heeft hij het druk met een uitvoerig rapport over. de ac tiviteiten van het Openbaar Mi nisterie. Want, zo meent hij, als gevolg van het onverantwoordde zwijgen van de functionarissen van het OM is deze hele affaire geescaleerd. Vandaag zal dit rapport aan tal van justitiële functionarissen en an dere invloedrijke personen wor den verzonden.' Op de omslag staat: „Een eerste blauwdruk. Wetenschappelijk deelonder zoek in het kader van het onder zoek naar het functioneren van het openbaar ministerie (WEDO- FOM)". Wie is deze man, die al jarenlang een soort van eenmansguerrilla voert? In 1970 werd dr. Tom de Booy na tal van strubbelingen eervol ontslag verleend als we tenschappelijk hoofdmedewer ker aan het geologisch instituut van de Gemeente Universiteit in Amsterdam. Sindsdien voert hij actie. Hij leeft van het wachtgeld van 3.000 gulden per maand, dat hij van de universiteit krijgt. De boetes die hij geregeld als ge volg van zijn acties opgelegd krijgt, betaalt hij doorgaans niet. Hij zit liever de gevangenisstraf uit. Vandaag gaat hij weer een weekje in Utrecht zitten. In de gevangenis praat hij met de men sen, om de situatie van het sys teem van binnenuit te ervaren. „Mijn beroep is het aanklagen van de aanklager door de rol te spelen van fle verdachte". Of dat lukt? Een politieman uit Baarn, die veel te maken had met De Booy: „Het is een lastige vlieg, hoewel hij liever heeft dat we hem een wesp noemen". De Booy concentreert zich nu op zijn strijd tegen het Openbaar Ministerie, dat hij verantwoorde lijk acht voor tal van chaotische toestanden in ons land. Niet is de laatste plaats de escalatie rond de affaire Helder van Geest/Schoon van Lichaam. „Het Openbaar Ministerie is er om de orde in ons land te handhaven. En daartoe blijkt ze niet in staat. Problemen worden genegeerd. Van alles wordt geheim gehou den. Iemand, die lastig is, wordt metèen sociaal onaangepast ge noemd. Dan geldt hij direct als verdachte of als krankzinnige, waarna zo iemand wordt opge borgen en plat gespoten. Want wat gebeurt er als ze zo'n middel als largactil verbieden? Dan mo gen ze wel hekken om al die ge stichten zetten, anders breekt ie dereen daar los". UTRECHT (SP) - Het D'66-congres dat afgelopen zaterdag - na jaren van zieltogend lijden - de „her-opstanding" van de partij vierde, heeft vrij wel unaniem een eventuele politieke samenwer king met de VVD, of met een VVD/CDA coalitie, van de hand gewezen. Een voorstel om geen keuze uit te spreken voor de verkiezingen werd verworpen. Het D 66-bestuur, dat een meerderheid op zijn hand kreeg, benadrukte dat het niet- uitspreken van een voorkeur er toe zou leiden dat D 66 bij de kabi netsformatie buiten spel zou ko men te verkeren D'66-fractieleider Jan Terlouw, die onder luide toejuichingen van de enthousiaste- congresgangers tot lijsttrekker werd gekozen, onder streepte de opvatting van het be stuur. Eerder had partijvoorzitter Glastra van Loon dat al gedaan. DEN HAAG (ANP) - Herstel van de Partij van de Arbeid, een verder da lende voorkeur voor de VVD en een wat terugvallende CDA. Dit is de tendens van de maandelijkse Nipo-enquete over de periode van 2 tot 25 januari, die zaterdagmiddag in VARA's „In de rooie haan" werd bekendgemaakt. Het aantal onder vraagde Nederlanders was 4.167. Ten opzichte van de peiling over december 1976 boekten de socialis ten een vooruitgang van drie ka merzetels, liep de PPR een zetel te rug, moest het CDA twee zetels s«CE/prijsgeven en verloor de WD één zetel. Ook de voorkeur ten aanzien van de toekomstige minister-president geeft een wijziging te zien. Lagen Van Agt (CDA) en Den Uyl (PvdA) in de november-enquete nog gelijk: ieder 37 procent, begin februari nam Den Uyl de leiding met 41 pro cent, terwijl de voorkeur voor Van Agt terugliep van 37 naar 32 pro cent. De cijfers: respectievelijk de per centages Tweede- Kamerverkiezingen 1972, de pei ling december 1976, de peiling ja nuari 1977 en zetelverdeling Tweede-Kamer 1972, de peiling de cember 1976 en peiling 1977: PvdA 24,4 24,6 26,9 43 38 41 PPR 4.8 3.4 2.6 7 5 4 CDA 31,3 38,6 37.4 48 60 58 WD 14,4 21,0 19.9 22 32 31 CPN 4,5 3,7 4,0 7 5 6 De overige partijen handhaafden zich op hetzelfde zeteltal als in de peiling van december: d'66 2, PSP 1, DS'70 1, Boerenpartij 1, GPV 2 en SGP 3. Maar Terlouw zei ook dat er niet tot elke prijs kan worden samenge werkt. Terlouw zei in een toespraak geen stelling te willen nemen in het loonconflict. Het congres volgde hem daarin. Terlouw vroeg het ka binet uitvoering te geven aan de be zuinigingsplannen uit de „een procent-nota" van juni. Hij doelde hierbij op verlaging van de WAO- uitkeringen en korting op de uitke ringen van niet-kostwinners. Het D 66-congres besloot dat de uit breiding van het ultracentrifuge- project te Almelo, waar uranium wordt verrijkt om als kernbrand stof te dienen, voorlopig wordt op geschort. Een voorstel om de uit breiding achterwege te laten, werd verworpen. Ruime samenvatting voetbalwedstrijd Engeland-Nederland HILVERSUM (ANP) -De KNVB Is het eens geworden met de NOS en heeft toestemming gegeven een ruime samenvatting van de woens dag in Londen te spelen voetbal wedstrijd Engeland-Nederland op televisie uitte zenden. De NOS doet dit in het programma Studio Sport, dat om 22.50 uur begint op Neder land 1. AMSTERDAM (SP) - Leden van het „Ierland Komitee" hebben za terdag een manifestatie in Amster dam van de Noordierse vredesbe weging verstoord. Herhaaldelijk onderbraken ze de toespraak van de Noordierse vredesvrouw Betty Williams met kreten dat de Britse troepen Noord-Ierland moeten ver laten. Het comité wil dat ook de Nederlandse vrouwen zich hier voor inzetten en zich distantiëren van de Noordierse vredesbewe ging. Ongeveer 1800 mensen vonden tot nu toe de dood als gevolg van het geweld in Noord-Ierland. Van hen werden er 62 gedood door het En gelse leger. U mag raden wie de rest heeft vermoord", reageerde Betty Williams op het geschreeuw van demonstranten tijdens haar toe spraak in de Westerkerk. Zij daagde de toehoorders uit de Ierse kinderen die voor een korte vakantie naar Nederland komen te vragen waaar het geweld vandaan komt. „Er zal nooit vrede komen in Noord-Ierland, als de mensen niet samen in één gemeenschap willen Werken", vervolgde zij. „Laat God ons vergeven dat wij onze kinderen dweepzucht en onverdraagzaam heid hebben geleerd, juist omdat wij één God eren in twee kerken. Ik vraag niemand het met mij eens te zijn als ik strijd voor een vreedzame samenleving voor mijzelf, moedei4 wil ik dat voor mijn kinde- Ook tijdens de toespraak i ROTTERDAM/AMSTERDAM/ DEVENTER (SP/ANP) - Drie mannen zijn de afgelopen dagen van het leven beroofd. In Rotter dam werd zaterdag de 48-jarige zwerver Jean Vermeulen vermoord aangetroffen in een park. In Am sterdam werd de 23-jarige caféhou der G. Stalenhoef in de nacht van vrijdag op zaterdag doodgestoken terwijl de 38-jarige Marokkaan M'Hamed uit Deventer zaterdaga vond bij een vechtpartij met een 42-jarige landgenoot werd gedood. Zonder al teveel aanknopingspun ten is een team van 15 Rotterdamse rechercheurs het onderzoek be gonnen naar de moord op Jean Vermeulen. Een bejaarde man, die de vogeltjes wilde voeren, vond het lichaam van Vermeulen zaterdag in de bosjes van het park pal onder de Euromast. Sectie wees uit, dat de man is gewurgd met de shawl, die nog om zijn hals zat geknoopt. Hij had bovendien enkele hoofdwon den, vermoedelijk toegebracht met een stomp voorwerp. Het slachtof fer werd gevonden zonder schoei sel. zonder sokken en zonder panta lon. Zijn identiteit is zaterdagnacht vastgesteld aan de hand van vinge rafdrukken. De man bleek de afgelopen jaren enige malen kruimeldiefstal te hebben gepleegd. Omtrent het mo tief tast de politie nog in het duister. Commissaris J. A. Blaauw, leider van het onderzoek: "We denken in verschillende richtingen. Erg veel houvast hebben we echter niet." Onmiddellijk na de vondst van het lijk sloot de Rotterdamse politie het park hermetisch af. Het gehele park werd miniteus onderzocht op mo gelijke sporen. Dit zonder noe menswaardig resultaat. Gisteroch tend zijn vanuit een helikopter overzichtfoto's van het park ge maakt en gingen rechercheurs op zoek naar mogelyk bevriende De 23-jarige Amsterdamse café houder G. Stalenhoef werd in de nacht van vrijdag op zaterdag door twee voorbijgangers op de Lelie gracht gevonden met een mes in de hartstreek. Toen de politie arri veerde, bleek hij te zijn overleden. De Marokkqan M'Hamed moet in het pension in Deventer waar hij woonde rond zeven uur zaterdaga vond met zijn landgenoot L. M. A. A. ruzie te hebben gekregen. Met bierflesjes. De gearresteerde A. heeft tegen de politie gezegd, dat M. NEDERLAND I 18.15 - Wij en het weer (TELEAC) 18.45 - Bereboot (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.04 - Mini-voetbalshow (NCRV) 19.59 - Vluchtroute (NCRV) 20.24 - De tijd stond even stil (NCRV) 21.35 - Journaal (NOS) 21.50 - Internationaal Opera Televisie Concours (NCRV) 23.00 - Gewoon een goed idee (NCRV) 23.10 - SYMBIOSE 23.14 - Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 - TV-informatie voor Surinaamse Nederlanders (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - Tommy en Charlie (VARA) 19.30 - Dat ik dit nog mag meemaken (VARA) 20.00 - Journaal (NOS) 20.25 - Het leven van Paul Cauguin (VARA) 21.25 - Koning Klant (VARA) 21.50 - Ieder zijn deel (VARA) 22.15 - Achter het nieuws (VARA) 23.05 - Journaal (NOS) Het Farce Majeur-team mag met wat lagere frequentie dan op de Hint-toer zijn gegaan, veel herinnert in hun optreden toch nog aan de tweewekelijkse glo rie van weleer. In elk geval heb ben zij daar een reputatie aan overgehouden, die hen in staat stelt allerlei hoogwaardig heidsbekleders en politici in hun programma te krijgen. Zo snikte zaterdagavond PPR- lijsttrekster Ria Beckers uien- schillend aan de berijmde borst van Alexander Pola, deden een zestal politieke prominenten onder wie Roolvink, Beernink, Vondeling en de jonge Drees een duit in het Den Uyl- spaarpotje (dat aan Lieftinck herinnerde) en sprak Utrechts burgervader Vonhoff een pro loog tot de fraaie finale van de supporterstrein-revue. Die rit met de familie Ontspoord vormde het geslaagdste deel van deze Hint-aflevering, of schoon ook de ouverture, inge leid door Jan van der Waart, een stakingsopera-in-zakformaat, er mocht zijn. De Hint-jacht club met een pleidooi voor het afschieten van zwakke honden leverde een rake persiflage op Rien Poortvliet en er waren aardige imitaties van Jimmy Carter (Ted de Braak grijzend in lange onderbroek), Passepar tout („De doodgewoonste din gen" als Hint-schietschijf van de maand) en de dames Snip en Snap, ofschoon bij dat onder deel Frans van Dusschoten ach ter de schermen bleek te opere ren. De Farce Majeure-formule heeft Hint alweer zo gepene treerd, dat het wachten nu al leen nog op de kar van Wijnand Grijzen is. Willy van Hemert was gistera vond weer eens in zijn element in het wat traag op gang ko mende en aanvankelijk verwar rende tv-spel „Standrecht". De bewerking van eigen hand ver ried al dadelijk zijn vakman schap en ervaring in een sector, die in ons land helaas weer vrywel braak is komen te lig gen, na een opleving in de jaren '60. Voor grove effecten in beeld en geluid bleek hij nooit terug te deinzen en die ontbraken ook ditmaal niet. Zijn spelersmate riaal had hij redelijk onder con-' trole, zelfs Ko van Dijk maakte zich niet aan over-acting schul dig, en er waren goede spelpres- taties van actrices als Hetty Verhoogt. Anne-Wil Blankers en Karin Meerman. De decors van Wim Bijmoer waren wat simpel en gestyleerd, maar waar het herinneringen betrof was dat niet hinderlijk. In hoe verre zo'n persoonsverwisse ling in een Japanse gevangenis mogelijk was, blijft voor reke ning van de schrijfster van het oorspronkelijke verhaal, Au gusta Lampe, in haar bundel „Bloemen voor Nippon". Gesprekken over de stakingsacties vormen vanavond de hoofdmoot van VARA's actualiteitenrubriek „Achter het Nieuws". In de studio zijn aanwezig de heren Kok, voorzitter van het FNV en Van Veen, voorzitter van de VNO. Er is verder een reportage over de demonstraties tegen de opslag van radio actieve afvalstoffen in Onstwedde. Ook wordt aandacht besteed aan het gehouden congres van D'66. Vooraanstaande aanwijzingen aanwezigen de zaterdagmiddag in Amsterdam gehouden manifestatie van Vrouwen van Nederland helpen vrouwen van Noord-Ierland" zingen uit volle borst We shall overcome. oud-minister Marga Klompé, prinses Beatrix, Trix Betlem Jvoorzitster werkgroep Vrouwenhulp Noord-Ierland), burgemeester Samkalden van Amsterdam en zijn echtgenote. vrouw mr. Marga Klompé bleef het onrustig in de kerk. Mevr Klompé lichtte de oorsprong van de conflic ten in Noord-Ierland toe. „Die zijn", vertelde zij, „ontstaan, nadat in 1600 de Tudors van Groot- Brittannië Ierland hadden oven-al ien en veroverd. Schotten en En gelsen vestigden zich daar en kre gen het beste land, waarover de agrarische Noordierse bevolking beschikte. De katholieken werden verdreven naar minder vruchtbare grond. ïn 1695 werden de strafwetten tegen de katholieken ingesteld. In 1922 vochten zich 26 van de 32 Ierse provincies van Engeland vrij en ontstond de huidige republiek Ier land met Dublin als hoofdstad. Zes provincies bleven bij Engeland het huidige Noord-Ierland. De protes tanten voelden zicfci achtergesteld en men begon katholieken te dis crimineren. Zij konden nooit aan een goede woning komen, terwijl de fabrieken geen katholieken in dienst wilden nemen." Mevrouw Klompé zei voorts: „Der mis tig jaar geleden wisten wij nog niets af van deze schending van de men senrechten: dat zijn wij ons pas de laatste tien jaar bewust geworden." ruzie begon te maken en hem plot seling met een flesje op het hoofd sloeg. Van wat volgde zegt A. zich niets meer te kunnen herinneren. Vier doden bij botsing ROLDE (SP) - Vier mensen zijn gistermiddag om het leven geko men toen de auto waarin ze zaten in het Drentse Rolde tegen een boom reed. Volgens ooggetuigen reed de wagen bij het uitkomen van een flauwe bocht op de linkerweghelft. Óm een tegenligger te ontwijken, zwenkte hij naar rechts, waarbij hij frontaal op de boom botste. Maandag 7 februari Hilversum I 18 00 (S) De Trekvogels P.P.: 18.19 Uit zending van R.K.P.N. EO: 18.30 Nws. 18.41 (S) De grote opdracht. Programma over zending. 19.00 (s) Ronduit. 19.40 (S) De Bijbel open. 20.00 (S) Ga er eens voor zitten. 21.15 (S) Avondsluiting. NOS: 21.30 Merkwaardige beestachtigheden in het dierenrijk, gesprek. 21.40 Voor blinden en slechtzienden. 21.55 (S)Tam- bu. Informatie en verzoekplaten voor de Antillianen in Nederland. 22.25 BOND ZONDER NAAM. 22.30 Nws. NCRV 22.40 (S) Hier en nu. Veronica. 22.55 (S) Muziek en informatie. 23.55 Nws. Hilversum H 18 00 Nws. 18 11 Hier en nu Aanslui tend: Makro. sociaal economische ru briek. 18.40 Muziek in vrije tijd. 19 45 Met uw instemming. 20.00 Nws. 20.05 (S) Werken van Brahms door het Concert gebouworkest. 21.00 (S) Vicente Zarzo, hoorn en het Residentie Strijkkwartet. 21.35 (S) Litermaallive. 22.40 Een onbe kende Maarschalk. NOS. 23.00 (S) Met het oog op morgen, met om 23.05 Aktua- liteitenoverzicht. 23.20 De Van Wijnen- Hofland versie. 23.55 Even ontspannen voor het slapen gaan: yoga. 23.55 Nws. Hilversum III NOS 18.03 De vacaturebank.- 18.10 (S) NOS-maal. AVRO 19.02 (S) Let s twist again. 20.02 Radiojournaal. 20.05 (S) Su perclean dreammachine. 21.02 (S) De negen uur jazz show. 22.02 Radiojour journaal). VARA 1.02 (S) Live: Willem van Beusekom. 2.02 (S) Help. Pro gramma voor de werkers in de verzor gende en de verplegende beroepen. 4.02 (S) De roode dageraad. Programma voor nachtwerkers. 5.02 (S) Truck, een pro- 'r vrachtwagenchauffeurs. Dinsdag 8 februari Hilversum I AVRO: 7.00 Nws. 7 16 (S) AVRO-klok. (7.30 Nws. 7.41-7.55 Radiojournaal.) 8.30 NOS 9 00 Spiegel van België. AVRO: 9 30 (S) De platenkeuze van Willem Strietman: klass. muz 10.00 Radio La- waaipapegaai. 10.10 Arbeidsvitaminen: populair verzoekplatenprogr. (10.30 Nws. 10.33-10.35 Radiojournaal.) 11.30 (Kritiek op kritiek. 12.26 Mededelingen voor land-en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Radiojournaal. 13.00 Knipperlicht: ver- keersmagaz. 13.25 Beursplein 5. 13.30 'n Middagje AVRO: muziek, inform, en service. (15.30 Nws. 15.33 Radiojourn.) 17.00 Voor ons gemaakt (door ons ge kraakt). jeudgprogr. OVERHEIDS VOORLICHTING 17.20 Het fort Orarye op St. Eustatius, gesprek. AVRO: 17.30 Nws. 17.32 Radiojourn. 17.50 Toppers Hilversum II KRO 7 00 Nws 7 11 Ochtendgvm. 7.20 Het levende woord. 7.25 Badinerie: klass. muz. 7.54 Overweging. 8.00 Nws. 8 11 Echo. 8.30 Aubade: klass. muz. 9 00 De letter M, gevarieerd progr. (9".30 Scheepspraat. 9.35-9.40 Waterstanden.) 10.30 Schoolradio. (11.00 Nws.) 11.30 Ouder worden we allemaal, bejaarden- progr. 12.00 Vyf tellen na nu lichte muziek. OVERHEIDSVOORLICH TING: 12 42 Uitz. voor de landbouw 13.00 Nws. 13.11 Echo magaz. 13 40 Vreemdeling in myn Vaders huis, her inneringen van missionarissen. 14.00 Schoolradio. 15.00 In de wachtkamer. 16.00 Nws. 16.03 Spreekuur; gesprek. NOS: 17.00 Het zal mjjn tyd wel duren. Klankbeeld. 17.2e(S)Eurolight 17 40In- formatio uit de regio. 17.55 Mededelin gen. Hilversum III VARA: (7.00-8 00 (S) AktuaJiteiten via dingen van de dag.) 7.02 (S) Gesode- meurders, een mieters programma. 9.03 12.03 (S) VARA's zoekplaatje. Spitsbeeld 16.03 (S) LP Top 20 en de Tip LP. 17.03 (S) Alfred Lagarde. Hilversum IV TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Capriccio: ka- mermuz. 9 00 Nws. 9.02 Aktua- klankbeeld. 9.30 (S) Van heinde en verre. 10.00 (S) Opus tien tot twaalf. 12.00 (S) Intermezzo. 13.00 (S) De meest ver kochte klassieke tien. 13.30 (S) koren en korpsen. 14.00 Nws, 14.02 (S) Om de kunst. 14.30 (S) Guitariteiten. 15.00-17.00 (S) Belcantorium. TV Duitsland I Maandag 7 februari 17.55 Journaal. (Regionaal programma NDR 9.30 Kleuterprogramma. 18.00 Sport. 18.30 Aktualiteiten. 18.45 Zand mannetje. 18.55 Cultuurspiegel. 19.26 Omaruru. 19.59 Programma-overzicht WDR. 8.05 Schooltelevisie. 18.00 Regio naal nws. 18.05 Intermezzo. 18.10 Eddies Vater. 18.40 Julie von Mogador. 19.15 Aktualiteiten. 19.45 Amusementspro gramma) 20.00 Journaal en weerbericht. 20.15 Feiten - beelden - achtergronden. 21.00 Muziekprogramma. 21.45 Repor tage. 22.30 Journaal, weerbericht. Duitsland n 17.00 Journaal. 17.10 Orzowei-Weisser Sohn des kleinen Konings. 17.40 Aktua liteiten en muziek. 18.20 Muzikaal pro gramma. 19.00 Journaal. 19.30 Docu mentaire. 20.15 Informatie programma. 21.00 Journaal. 21.15 Nowengeschrei. 22.15 Muzikaal programma. 22.45 Jour naal. Belgische TV Maandag 7 februari 18 00 Kleuterserie. 18.05 Kleuterpro gramma. 18.20 Rogier van ter Does. 18.40 Korte film. 18.45 Open school. 19.15 Sporttribune 19.39 Mededelingen en weerbericht. 19.45 Journaal. 20.15 Spel- programma. 21.00 Van oude mensen de dingen die voorbij gaan. 21.55 Consu mentenmagazine 22.30 Jpurnaal en Wetstraat. 22.50 Open School.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 5