welcome to royal Britain 133. WOLTEdS 193. 1 Een snelle typiste met secretaresse-ambities krijgt van 3M alle kansen. 221. het Academisch Ziekenhuis Groningen uw nieuwe werkgever? medewerker (als ze zo lussen de 18 en 23 jaar oud is en ze zich realiseer! dal haar werk voorlopig voor 90% ui! typewerk beslaat). cfvt) bezigheidstherapeuten all round o.k.-verpleegkundigen anaesthesie verpleegkundigen verpleegkundigen (full-time) nachthoofd hoofd verpleegeenheid waarnemend hoofd verpleegeenheid instructie- verpleegkundige instructie- verpleegkundige Academisch Ziekenhuis Groningen inklusief hotel/Engels ontbijt en het retourbiljet v Hoek van Holland Een bed aan boord op de teru is inbegrepen. Naar keuze met 12 of 3 ttingen in het hotel. Inclusief het retourbil|et van elk NS ir Hoek van Hoiiani juringcarreis in £ngelam Engeland - Schotland - Ierland Boot - Trein Eigen auto of Vliegreizen. reisbureau vismarkt 1. tel. 149041 leiden Dit arrangement omvat een retour Hoek van dagdienst, terug per nachtdienst en 3 nachten logie Een 5-daagse reis naar het hart van Londen. Zonder zorgen per bus direkt van Harwich naar Uw hotel Vertrek elke maandag per dagdienst, terug per nachtdienst op donderdag. Aankr Op de Uitgeverij is momenteel een plaats vakant voor een voor de sektie: Abonnementenwerving en Verkoopvoorberei ding winkelgoederen en clubartikelen. De werkzaamheden bestaan uit: - het samenstellen van informatiepagina's in de periodieken en andere uitgaven, t.b.v. de verkoopbevordering van win kelgoederen en clubartikelen, - het opstellen van abonnementenwervings pagina's, -kaar ten en -bonnen voor de tijdschriften en andere ANWB- uitgaven, - het voeren van de eigen administratie, - het ontwikkelen van initiatieven voor werving en promotie. Wij denken aan een kandidaat vanaf 21 jaar met een middel bare opleiding en liefst ervaring in het promotiewerk. Een gezond verstand, inventiviteit, een vaardige schrijfstijl en een grote mate van akkuratesse lijken ons voor deze funktie on ontbeerlijk. Sollicitaties kunt u richten aan de af deling Personeelszaken/Direktoraat Toerisme. Wassenaarseweg 220. Den Haag. Ze gaat de afdeling Graphic Products assisteren. Ze gaat met name werken voor de marketingmanager en diens medewerkers, maar opdrachten van een aantal salesmanagers en salessupervisors pakt ze even makkelijk aan. Dat werk. zoals gezegd, bestaat vooral uit veel typewerk dat er gaaf, dus foutloos uit moet zien: rapporten, verslagen, de interne en externe correspondentie. Daarnaast zal ze wat archiefwerk moeten doen, binnenkomende telefoon gesprekken beantwoorden en licht administratief werk verrichten.... kortom allerlei voorkomende karweitjes die de taak van de manager en z'n medewerkers zal verlichten. We zoeken een jonge vrouw vol ambities. Die verder wil reiken. Daarvoor krijgt ze bij 3M alle kansen. In werk en beloning. Haar opleiding: minimaal MAVO. Als ze Schoevers gevolgd heeft en het steno Nederlands/Engels onder de knie heeft, is dat meegenomen. Het bedrijf: 3M Nederland B.V. is een dochtermaatschappij van een wereldwijd concern. 3M brengt een enorm aantal produkten op de markt. Dat varieert van pannesponzen tot geneesmiddelen. Van geluidsbanden (Scotch) tot microfilm- apparatuur. 3M houdt zich ook sterk bezig met kopieerapparatuur en aanverwante artikelen. Belangstelling? Schrijf een sollicitatiebrief aan 3M. Nederland B.V., Postbus 193. Leiden, t.a.v. afdeling Personeelszaken, onder vermelding van de letters LD Of bel 071 - 769330. 3M NEDERLAND B.V. POSTBUS 193 LEIDEN Verhuizingen door geheel Europa. Pianotransport Telefoon 125468—124060 MIDDELSTEGRACHT 36 - LEIDEN 11 évtl jaManimnjjH VERPAKKINGEN VOOR OVERZEE VERWARMDE BERGPLAATS VOOR INBOEDELS. DEM MEUBELFABRIEK maakt ook voor U het ideale BANKSTEL. Klassiek, modern, massief Europees eiken. Naar keuze 1-2-3-4-zits. Grote sort, kwaliteitsstoffen. 5 jaar schr. garantie op konstruktie. Levering direct van fabriek naar klant. DEM-prijzen zijn dus fabrieksprijzen. Inl. tel. 03450-2602. Toonzalen: Culemborg, fa briek. Houtweg 8. Voorhout: Loosterweg 5 (bij Tapijtschuur). Geop. ma. en wo. t/m za. tot 18 uur. ,,De Wil bert" Verpleeghuis voor'bejaarden, Overrijn 7, Katwijk a. d. Rijn vraagt 2 gediplomeerde full-time waarvan een zal fungeren als waarnemend afdelingshoofd. Sollicitaties worden gaarne ingewacht door de directrice van De Wilbert, Overrijn 7, Katwijk a. d. Rijn. Nu hoort U het eens zelf...! Mevr. Jansen .Ik heb altijd mijn kamers via-via verhuurd. Maar daarvan ben ik echt terug geko men, totdat laatst een vriendin tegen mij zei; ik geef mijn kamers altijd op aan Het Trefpunt, en zij verhuren daar nog gratis ook voor je. Dat liet ik mij geen 2e keer zeggen. Ik belde direct het Trefpunt. Nou ik moet wel zeggen in een woord geweldig. Ze houden echt rekening met je daar. Ze sturen altijd een stel fijne mensen naar je toe, daar van het Trefpunt. Witte Singel 8 - Telefoon 071-141066 Het Academisch Ziekenhuis vormt in feite een bedrijvig stadsdeel van de stad Groningen. Rondde 3000 mensen vinden er hun werk. Maar natuurlijk vindt iedereen er, binnen het eigen team, de eigen medewerk(st)ers die de sfeer bepalen. U komt bij ons in aanraking met de nieuwste medisch-wetenschappelijke ontwikke lingen. Een ervaring die velen op den duur ook blijken te waarderen als een boeiend element van de persoonlijke werksfeer. Of het Academisch Ziekenhuis straks mis schien ook uw werkgever zal zijn kuntu opmaken uit de onderstaande meer gedetail leerde informatie over onze vakature(s). i operatiekamers chirurgie In dit specifieke gedeelte van de chirurgische kliniek vinden operaties plaats ten behoeve van de volgende specialismen: aigemene chirurgie, oncologie, urologie, orthopaedie, vaatchirurgie, plastische chirurgie, traumatologie en thorax- chirurgie. vakaturenummer M-27 vereist diploma ziekenverpleging A en O.K.-op- leiding. Verpleegkundigen die zich graag willen specialiseren als O.K.-verpleegkundige, m.n. in bovengenoemde specialismen, kunnen ook reageren. salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tot max. t 2366,- bruto per maand, exclusief eventuele onregelmatigheidstoeslagen. vakaturenummer M-28 vereist diploma ziekenverpleging A en een diploma anaesthesieverpleegkundige. salaris afhankelijk van ervaring tot max. t 2366,- bruto per maand, exclusief eventuele onregelmatigheidstoeslagen. i kinderkliniek Deze kliniek omvat een zestal gespecialiseerde verpleeg- en behandeleenheden. Op het gebied van inwendige ziekten kunnen hier 72 patiëntjes in de leeftijd van 0 -14 jaar worden behandeld. vakaturenummer M-19 vakatures zijn er in principe op alle afdelingen van de kliniek. vereist diploma ziekenverpleging A en kinder aantekening. salaris afhankelijk van ervaring tot max. I 2250,- bruto per maand, exclusief toeslag voor onregelmatige diensten. vakaturenummer M-20 Voor het nachthoofd bestaat een dienstverband van 15 nachten werken gevolgd door 6 vrije nachten. Eventueel is een part-time dienstver band mogelijk. vereist diploma ziekenverpleging A en kinder- het Academisch... waar mensen voor mensenwerken aantekening. salaris afhankelijk van ervaring tot max. f 2612,- bruto per maand, exclusief toeslag voor onregelmatige diensten. kleuterafdeling Op deze overzichtelijke afdeling kunnen 23 kinderen van 0 - 4 jaar worden opgenomen. vakaturenummer M-21 vakaturenummer M-22 vereist voor beide funktie diploma ziekenver pleging A en kinderaantekening. Een stafoplei ding strekt tot aanbeveling, salaris afhankelijk van ervaring tot max. f2612,-, resp. f 2366,- bruto per maand. zuigelingenafdeling Op deze gerenoveerde afdeling, voorzien van zeer moderne bewakingsapparatuur, kunnen 16 zuigelingen worden opgenomen, d.w.z. 6 prema- turen, 6 zuigelingen en 4 intensive care patiëntjes. vakaturenummer M-23 vereist diploma ziekenverpleging A en kinder aantekening. salaris afhankelijk van ervaring tot max. t 2250,- bruto per maand. afdeling grote kinderen Hier kunnen 18 kinderen van 5 tot 14 jaar worden verpleegd. Naast het verpleegkundig aspekt worden op deze afdeling hoge eisen gesteld aan de sociale begeleiding van zowel de kinderen als de ouders. vakaturenummer M-24 vereist diploma ziekenverpleging A en kinder aantekening. salaris afhankelijk van ervaring tot max. f 2250,- bruto per maand. Vanzelfsprekend vindt u bij het Academisch Ziekenhuis al de bij de rijksoverheid geldende arbeidsvoorwaarden zoals welvaartsvast pensioenstudie- en reiskostenregelingen. Eventueel bestaat de mogelijkheid van tijdelijke interne huisvesting, terwijl wij ook graag bij het zoeken van een woning behulpzaam zijn. Wij verzoeken u om bij uw schriftelijke solli- tatie uw leeftijd,opleiding en ervaring te vermelden en natuurlijk het vakaturenummer. Richt uw sollicitatie aan de dienst personeel- zaken, Oostersingel 59, Groningen.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 30