0HDM 4-Daagse reis Londen: per schip vanaf f 136,-. Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden Vroom Dreesmann en vertegenwoordiger voor rayon randstad SMZ analist m/v adjunct-laborantes analisten analist m/v Glazenwasserij Anka assistent accountants BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Dat schip is van de Stoomvaart Maatschappij Zeeland.Uitstekende service aan boord.En lekker eten. Helemaal als u ietsje meer betaalt, want dan reist u eerste klas. U vertrekt 's morgens om kwart over elf. In ongeveer zes uur steekt u de Noordzee over. Van Hoek van Holland naar Harwich. Dan met de trein doör naar Londen. Waar u omstreeks zeven uur aankomt, 't Goedkope Londen, mogen we rustig zeggen. Daar kunt u twee dagen naar hartelust win kelen. En drie keer lekker slapen en uitgebreid op z'n Engels ontbijten in een goed hotel. De reis duurt vier dagen. En dat vanaf f 136,-. Dat kun je toch moeilijk duur noemen. Over de Big Ben Standaard Tours en de andere Big Ben Tours leest u alles in het Big Ben Tours programma.'t Ligt klaar bij de NS- stations, uw reisburo, ABN, Rabobank of Automobielclub. hoek van holland-harwich Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese ln het kader van een onderzoekproject naar effecten van kankerverwekkende chemische stoffen in ons leefmilieu, kunnen worden geplaatst Afdeling Bactcriegenetica vac. nr. 078.65.LUKC.41.04.LD Taak: het uitvoeren van mutatie experimenten met bacteriën, alsmede algemene laboratoriumwerkzaamheden. Vereist: opleiding H.B.O.-niveau en bekendheid met bacteriologisch werk: kennis van één der moderne talen strekt to aanbeveling. Salaris max. 2102 bruto per maand, promotiemogelijkheid aanwezig. Afdeling Drosophila vac. nr. 078.67.LUKC.42.04.LD Taak: het uitvoeren van kruisexperimenten met bananenvliegen, alsmede laboratorium werkzaamheden. Vereist: MAVO-diploma. Met biologie strekt tot aanbeveling. Salaris max. 1640 bruto per maand, promotiemogelijkheid is aanwezig. Afdeling Cytogenetics vac. nr. 078.65.LUKC.44.04.LD Taak: o.a. microscopisch onderzoek naar chromosoom afwijkingen in preparaten van proefdieren. Vereist: M.B.O.-opleiding. Salaris max. 2102 bruto per maand. Inlichtingen omtrent deze functies kunt u krijgen bij drs. M. J. H. Kortselius, 071-14 72 22 toestel 6145. Laboratorium voor Medische Chemie ln het kader van een onderzoekproject var hersentumoren kan worden geplaatst een vac. nr. 078.65.LUKC.40.04.LD Taak: het verrichten van werkzaamheden betreffende onderzoek naar chemotherapie van hersentumoren. Vereist: opleiding H.B.O.-niveau; bekendheid met dierexperimenteel werk en zo mogelijk met radioactieve tracertechnieken. Salaris max. 2102 bruto per maand. Inlichtingen omtrent deze functie zijn verkrijgbaar bij drs. H. Beukers, 071 - 14 72 22 toestel 6047/6048. U wordt aangesteld als medewerker van het Academisch Ziekenhuis te Leiden en komt te werken op de Silvius laboratoria van de Rijks Universiteit Leiden. De werkzaamheden worden verricht in het kader van projecten welke worden gesubsidieerd door het Koningin Wilhelmina Fonds. Derhalve zult u in eerste instantie tot het eind van het begrotingsjaar worden aangesteld met de mogelijkheid van een jaarlijkse verlenging. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk f Pensioenfonds. De vacantietoelage is 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct directeur Personele Zaken AZL., Rijnsburgerweg 10, Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. -ffodejêfdïewys verzekeren u: wat u geboekt heeft, dat Krijgt u ook. Vroom Dreesmann en Hotelplan voor vakantiereizen zonder schaduwzijden. Is dat een zonnige gedachte of niet? De 6 pluspunten van het reisburo van Vroom Dreesmann 1 Veelzijdigheid Wij werken met 74 touroperators. U kunt met ons dus alle kanten op. 2 Onafhankelijkheid en objektiviteit Wij geven advies naar maat en naar uw wensen, los van elke binding met welke tour operator dan ook. 3 Deskundigheid Onze 35 reisburo's worden bemand door specialisten die na een gedegen opleiding vaak zelf op uw bestemming geweest zijn. Die weten dus waarover ze praten met u! 4 Snelheid Juist omdat onze specialisten meestal persoonlijk op de hoogte zijn, gaat er geen onnodige tijd verloren met het inwinnen van informatie. 5 Kreativiteit Dat vinden wij noodzakelijk als het om uw vakantie gaat. Wij zijn dan ook voortdurend op zoek naar nieuwe mogelijkheden. 6 Betrouwbaarheid Vroom Dreesmann staat erachter. Wat wilt u nog meer? VROOMS DREESMANN Ze weten van reizen en prijzen Laat uw ramen streeploos zemen door (ook buiten Leiden) Telefoon 071-146267 Vakbekwame STUCADOORS GEVRAAGD jeugdigen voor opleiding tot stucadoor en gibowanden STELLEURS voor langdurige arbeid. Inlichtingen: Verdoes Stucadoors- en Granietbedrijf B.V., Kamperfoelieplein 5, Katwijk aan Zee, telefoon 01718- 12334 tussen 7 en 8 uur. Hazerswoude, Bosboom Toussaintstraat 1. Keurig onderhouden hoekpand met royale woonka mer, bet. toilet, 3 slaapkamers, badkamer (ligbad), grote zolder. Vraagprijs 172.500,- k.k. Inlichtingen: Makelaardij van der Spek, Delfse Wallen 17, Zoetermeer, tel. 079-16771- 169158. U bent een dynamisch man van 25-30 jaar. U weet uit ervaring, dat het beroep van vertegenwoordiger in de levens middelenbranche een vak is. U kent daarom distributiestrukturen en het belang van presentatie, argumentatie en informatie. U hebt een opleiding gehad op middel baar nivo en woont in de driehoek Utrecht-Rotterdam-Haarlem. Uw wil om vooruit te komen geeft u aanleiding bij een vooruitstrevend bedrijf als Oetker b.v. te solliciteren. Oetker b.v. is een marketing- en verkoop organisatie en begeleidt met een team enthousiaste vertegenwoordigers de verkoop en distributie van 'Oetker' merkartikelen in de bak- en dessertsfeer. Wij bieden een salariëring in overeen stemming met opleiding en ervaring en goede secundaire voorwaarden, waar onder een 13e maand salaris (50/50 uit te keren in maart en november), 7,8 vakantietoeslag en tenminste 20 dagen vakantie. Meer weten? De heer M. Schaay is graag bereid u nadere inlichtingen te verstrekken. Telefoon (020) 94 56 55. Sollicitaties voorzien van recente pasfoto te richten aan Oetker b.v., Johann Siegerstraat 10, Amsterdam, Postbus 988. Dechesne/van den Boom en Co accountants vragen voor hun kantoor 's-Gravenhage: - met enige jaren ervaring op een accountantskantoor - gevorderd met NIvRA-studie dan wel opleiding op S.P.D.-niveau (bezig met of voltooid) - in staat om voor een goed deel zelfstandig te werken. .Hiertegenover stellen wii een goede werksfeer en actuele arbeidsvoorwaarden..Reacties gaarne aan ons adres Koninginnegracht 84, bij W. M. Schreiner of C. J. Hettinga NDB-LEIDEN is een middelgrote offsetdrukkerij waar ongeveer 140 mensen werkzaam zijn. Er worden, naast periodieken, boeken en posters voor het eigen land ook exportorders vervaar digd. Door het vertrek van onze huidige direktie- sekretaresse zoeken wij op korte termijn een DIREKTIESEKRETARESSE Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het or ganiseren en voorbereiden van vergaderingen en bedrijfsbesprekingen, het notuleren van verga deringen, het verzorgen van de korrespondentie en het dagelijks leiding geven aan een assistente. Voor deze funktie achten wij het meest geschikt een aktieve, jonge vrouw, met een diplome! mid delbare school en een secretaresse-opleiding en met een ruime ervaring in het zelfstandig uitoefe nen van een vergelijkbare funktie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van per soonsgegevens, opleiding en ervaring kunt u richten aan de Direktie van NDB-LEIDEN, post bus 35, Leiden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de hui dige secretaresse mevr. C. Verhoeven-van de Kamp, toestel 135. De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge opleidingen. Voor g het verrichten van administratieve werkzaamheden t b v. een van haar gespecialiseerde opleidingen, vraagt de w LOI op korte termijn een ADMINISTRATIEF EN ORGANISATORISCH KADER-MEDEWERKER (leeftijd ca. 24 jaar) Hij zal, geholpen door een klein team van vaste mede werkers, belast worden met het beheer van het cursis tenbestand, het geven van voorlichting m.b.t. de oplei ding, het organiseren van bijeenkomsten en/of excursies voor de cursisten, alsmede financieel beheer en verslag legging. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat die beschikt over: - een opleiding op havo-niveau en enige praktijkexa mens of M.E.A.O. secretariële of administratieve rich ting - administratieve ervaring - goede representatieve en contactuele eigenschappen - leidinggevende capaciteiten. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef-Leiderdorp Tel. (071) 8992 55* Voor onze administratie zoeken wij een (mnl. of vrl.) die beschikt over een praktijkdiploma Boekhouden en tevens enige jaren ervaring in de praktijk heeft opgedaan. Zelfstandig werk en eigen verantwoordelijkheid horen bij deze funktie Alsmede een Voor deze funktie is een Mavo-diploma en type-ervaring vereist. Wij zouden graag een gesprek met u willen hebben. Belt u voor hel maken van een afspraak naar onze heer Schüller onder nummer 02522-19115. ANKER DATA SYSTEM - BV Menneweg 73 - Sassenheim Telefoon 02522-19115 Verkoopkantoren in Eindhoven - Sassenheim - Zwolle

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 14