Egypte aan Israël W a arbor gen Staatsgreep in vroeger Dahomey toegelicht r/MIÖprogramma i Daoed wil in Duitsland terechtstaan Ivor Richard moet zijn voorstellen o Voor Palestijnse staat MAANDAG 17 JANUARI 1977 LONDEN (DPA) - De Pales tijnse leider Aboe Daoed (foto) heeft zaterdag in een vraagge sprek met de Canadese radio verklaard bereid te zijn zich voor een Westduitse rechter te verdedigen tegen beschuldigin gen dat hij betrokken zou zijn geweest bij de overval op het Olympische dorp in München in 1972 waarbij 17 mensen gedood werden. Daoed zei volledig onschuldig te zijn. In een proces tegen hem zou deze onschuld zeer zeker vast komen te staan, aldiLS Daoes. Wanneer de Westduitse autori teiten hem zouden verzoeken zich aan een proces te onder werpen zou hij daarmee ak koord gaan. Benoemingen door Vance WASHINGTON (UPI/Reuter) - De komende Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Cyrus Vance, heeft twee negers, twee ver slagen congresleden en een ver slaggever van de New York Times benoemd tot hoge ambtenaren van zijn ministerie. De twee negers zijn de 50-jarige Te rence Todman, afkomstig van de Maagdeneilanden en op het ogen blik Amerikaans ambassadeur in Costa Rica, en Barbara Watson, voormalig hoofd van de afdeling veiligheid en consulaire zaken. Todman wordt onderminister voor inter-Amerikaanse Zaken en Wat son krijgt haar vroegere functie Mevrouw Watson is afkomstig uit New York. Zij wordt de eerste vrouw en negerin die een zo hoge positie bekleedt, met de rang van onderminister. Voorts is óud-senator voor Wyo ming Gale McGee benoemd tot ambassadeur bij de organisatie van Amerikaanse staten en de oud afgevaardigde van Hawaii, Patsy Mink, tot onderminister voor ocea nen en internationale milieu- en wetenschappelijke aangelegenhe den. De diplomatieke verslaggever van de New York Times Lesie Gelb wordt directeur van het bureau voor politiek-militaire zaken en hoofddirecteur Richard Holbrooke van het tijdschrift voor buiten landse politiek wordt onderminis ter voor zaken betreffende Oost- Azië en de Stille Oceaan. Drie andere onderministers be houden hun functie: Alfred Ather- ton als onderminister voor het na bije Oosten en Zuid-Afrika, Arthur Hartman als onderminister voor Europese zaken en William Sa- chaufele als onderminister voor Af rikaanse zaken. "Deken" Spaanse politieke gevangenen vrij MADRID (UPI) - Fernando Carbal- lo, de "deken" van de nog over gebleven Spaanse politieke ge vangenen, is plotseling ontslagen uit de Alicante-gevangenis. Car- ballo was veroordeeld wegens een voorgenomen bomaanslag op wijlen het staatshoofd gene raal Franco. De 52-jarige Carballo, die 26 jaar van zijn leven in de gevangenis heeft doorgebracht, werd in 1964 tot 30 jaar gevangenisstraf ver oordeeld. Voor die tijd zat hij ook langdurige straffen uit. Hij is vrijgelaten op last van de re gionale militaire bevelhebber volgens wie de amnestie van 30 juli vorig jaar ook voor Carballo gold. Zijn vrijlating kwam zo plotseling dat er niemand was om hem te begroeten. De Westduitse autoriteiten be schikken over getuigenverkla ringen waarin gezegd wordt dat Daoed in 1972 kort voor de overval op het Olympische dorp in München is geweest. Ook zou hij toen in hotels hebben verble ven waar de Palestijnse terro risten sliepen in de dagen voor de aanval. In Westduitse regeringskringen reageerde men zaterdag scep tisch op de uitlatingen van Daoed. Een woordvoerder van het ministerie van justitie in Bonn zei: "Als- hij berecht wil worden, moet hij dat aan de Beierse autoriteiten laten weten en naar München reizen. Hij had natuurlijk ook dinsdag naar München kunnen vliegen in plaats van naar Algiers. Hij kan niet van ons verwachten dat wij hem een officiële uitno diging sturen". Vuur en rook op de par keerplaats in Stockholm, waar zaterdag een Vickers Viscount neerstortte. Vliegtuig stort neer in buitenwijk Stockholm STOCKHOLM (Reuter) - Een verkeersvliegtuig van de binnenlandse Zweedse luchtvaartmaatschappij Linjeflyg is zaterdagmorgen neergestort in een noord elijke buitenwijk van de hoofdstad Stockholm. Aan boord van het toestel be vonden zich 22 personen. Allen zijn om het leven ge komen. Onder de bevolking van de betrokken buiten wijk zijn geen slachtoffers gevallen omdat de piloot er kennelijk nog in slaagde woonhuizen te ontwijken en op een parkeerplaats neer te komen. Het verkeersvliegtuig was een viermotorig, door propel- lors aangedreven toestel van het type Vickers Viscount. Het was afkomstig uit de Zuidzweedse stad Kristian- stad. Volgens ooggetuigen raakten bij het neerstorten van het toestel op de par keerplaats zeker tien auto's in brand. De Vickers Viscount stortte neer in de noordwestelijke buitenwijk Spanga. Volgens de ooggetuigen vloog het toestel op ongeveer 200 me ter hoogte aan op het vlieg veld Bromma toen het plot seling "loodrecht naar be neden viel. Er ontstond een krachtige explosie en een enorme rookontwikkeling". Brandweerlieden op de plaats van het ongeluk hebben be vestigd dat alle 22 personen (19 passagiers en 3 beman ningsleden) om het leven zijn gekomen. COTONOE (AFP/Reu- ter/UPI/DPA) - In de Afrikaanse staat Benin zijn in de nacht van zaterdag op zondag "buiten landse huurlingen die betaald worden door het internationale imperialisme" per vliegtuig naar Benin gekomen om de regering ten val te brengen. Gisterochtend braken gevechten uit en troepen die trouw zijn aan president Ma- thieu Kerekoe van Benin zouden de invallers tenslotte op de vlucht hebben gedreven. Waar de inval lers vandaan komen, is nog niet duidelijk. Volgens president G. Eyadema van Togo werden de invasietroepen geleid door blanke huurlingen. President Sekoe Toere van Guinee riep gisteren de Afrikaanse staatshoofden op Benin hulp te bieden. Benin, het vroegere Dahomey, is wat staatsgrepen betreft de re cordhouder van Afrika. Er zijn er sinds de onafhankelijkheid in 1960 zeker zes geweest en waar schijnlijk meer. Het aantal po gingen tot een staatsgreep is nog veel groter. Er wonen ongeveer 3,2 miljoen mensen, die leven van de uitvoer van palmpitten en palmolie, ka toen, aardnoten en koffie. De voornaamste handelspartner is het vroegere moederland Frank rijk. Gisteravond scheen het rustig te zijn in Cotonoe, de hoofdstad van Benin. Volgens de eerste officiële Record President Mathieu Kerekoe van de volksrepubliek Benin, het vroegere Dahomey. lezing van het gebeurde is er in de nacht van zaterdag op zondag op de luchthaven van Cotonoe een DC-8 geland met zwarten en blanken. Ze bezetten enkele wij ken van de hoofdstad. De strijdkrachten van Benin deden een tegenaanval en dreven de aanvallers op de vlucht. Het vliegtuig, dat intussen een grote tie. hoeveelheid munitie had gelost, was genoodzaakt het luchtruim te kiezen. Er wordt jacht gemaakt op de aanvallers. LONDEN (AFP) - Egypte is bereid akkoord te gaan met allerhand waarborgen voor het bestaan van Israël als er een Palestijnse staat tot stand komt op de westelijke Jordaanoever. Dit heeft pre sident Anoear Sadat ver klaard in een vraaggesprek met de Sunday Telegraph in Londen. „Wat de waarborgen voor Israël be treft ben ik bereid akkoord te gaan met elke bilaterale, internationale of welke andere formule ook. Zelfs als Israël na een verdrag een defen siepact met de Verenigde Staten zou willen sluiten", aldus Sadat. Pressie Over de vredeskansen in het Midden-Oosten in 1977 verklaarde de Egyptische president: „Wij kunnen over een maand vrede hebben als de Verenigde Staten be reid zouden zijn de nodige pressie uit te oefenen". En ten aanzien van een nieuwe con ferentie van Genève, zei hij dat de Palestijnen hun eigen delegatie zouden moeten hebben, „maar met een of andere binding met Jorda nië". Sadat schat dat het gevaar van po larisatie in Genève groot zou zijn. „Als de Russen zouden optreden als de beschermers van alle Arabi sche landen, zou de situatie nog ha chelijker zijn. In feite zfjn de Rus sen deze rol al beginnen te spelen". Geweigerd Over de Russisch-Egyptische be trekkingen verklaarde Sadat kor taf: „Ik heb nog geen enkel reser veonderdeel voor mijn tanks en vliegtuigen gekregen. De Russen hebben tot nu toe geweigerd tot enig akkoord te komen over onze schulden aan de Sowjet-Unie". President Sadat hekelde het stelsel „aanleunend tegen het Marxisme" dat na de revolutie in Egypte werd ingevoerd. Hem staat veeleer een sociaal-democratische samenle ving voor ogen, die voor het indi vidu echte vrijheid en voor het be drijfsleven het particuliere initia tief, bestaande naast de publieke sector, in zich sluit. Hoessein De Jordaanse koning Hoessein heeft zaterdag zijn officiële drie daagse bezoek aan Egypte afgeslo ten. Bij zijn vertrek werd Hoessein uitgeleide gedaan door president Sadat en een aantal Egyptische r nisters. In een gezamenlijke verklaring welke later in Amman en Cairo is uitgegeven, roepen Hoessein en Sadat op tot hervatting van de Ge- neefse vredesconferentie voor het Midden-Oosten en zeggen zij dat 1977 een jaar van vrede in het ge bied zou moeten zijn. stellen voorst stellenvoorts dat de Palestijnen het recht moeten heb ben op de stichting van een onaf hankelijke staat en dat de Pales tijnse bevrijdingsorganisatie als ge lijkwaardige en onafhankelijke partij deel zou moeten kunnen hebben aan de Geneefse conferen- NEDERLAND I 18.45 - Bereboot (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - The Flinstones (KRO) 19.30 - De avonturen van Pa Pinkelman en Tante Pollewop (KRO) 20.00 - Alias Smith en Jones (KRO) 20.50 - De kinderen van Moskou, muzikale show (KRO) 21.35 - Journaal (NOS) 21.50 - Rare jongens die Cubanen, reportage (KRO) 22.40 - En nooit weerom. Herman van Veen in Carré (KRO) 23.40 - SYMBIOSE 23.45-23.50 - Journaal 23.45-23.50 - Journaal NEDERLAND II 18.45 - Trekking Staatsloterij (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - Addams Family, tv-serie (VARA) 19.30 - Dat ik dit nog mag meemaken, seniorenshow (VARA) 20.00 - Journaal (NOS) 20.25 - De Onedin Lijn (VARA) 21.15 - VARA-Ombudsman (VARA) 21.40 - Ieder zijn deel, comedy-serie (VARA) 22.10 - Achter het nieuws (VARA) 23.00-23.05 - Journaal (NOS) De formule waar de NOS- rubriek Beeldspraak naar werkt wordt er niet duidelijker op. Gisteravond was de bioloog-schrijver Maarten 't Hart onderwerp met als klaar blijkelijke bedoeling het ver band te leggen tussen de bio loog en de schrijver. Het werd een nogal amechtige aangele genheid. Regisseur Erik van Zuylen - als hij de verantwoordelijke man is: er kwam ook nog een redac teur aan te pas - bracht een aan tal elementen met elkaar in ver band, die Maarten 't Hart dan analyseerde. Dat gebeurde heel aardig en wetenschappelijk, zo lang het om objectieve gege vens ging: het gedrag van onze vrienden de ratten, ingevreten looppaadjes in het stadsbeeld, de reacties van voorbijgangers op een straatmuzikant. Maar zodra het ging om een ana lyse van de schrijver zelf door hemzelf, op basis van die we tenschappelijke benadering, ging de zaak goed fout. Een „ei gen" commentaar op instinc tieve reacties bij het zien van de eigen handelingen bleef steken in de poging, en het boeiendste deel: de reactie van de schrijver op een meisje, dat naast hem aan de bar zat, kwam niet verder dan „verlegenheid". Dat is een heel onwetenschap pelijk begrip. Maar uit het ver haal „Avondwandeling", waar van een stuk buiten beeld werd voorgelezen, blijkt heel duide lijk wat de werkelijke achter grond van die reactie is: vrees, die aan haat grenst, voor de vrouw in het algemeen. Wanneer Beeldspraak werke lijk dieper wil graven dan de gebruikelijke tv- kunstoppervlakte hadden re gisseur en redacteur het er niet bij mogen laten, maar hadden zij van hun kant hun gedrags analyse moeten voortzetten. Jan Blaaser is in zijn genre(s) een van de kundigste artiesten van Nederland en het is boven dien een heel sympathieke, re lativerende man, vooral als het om zijn eigen vak gaat. Uitstekende gedachte van Aad van de Heuvel om juist Blaaser in zijn - deze keer aan „lachen" gewijde - praatprogramma te halen. Doodzonde dan weer dat Blaaser onvoldoende de ruimte kreeg, moest wijken voor gas ten die ook iets met de lach te maken hebben. En dat waren dan bijvoorbeeld Rinus Ferdi- nandusse (die zijn grapjes altijd verkoopt als een delicatessen- winkelier die zich ver boven een kruidenier verheven voelt) en Bert Haanstra, prima man maar zijn verhalen kennen we al zo lang. JAAP JOPPE Precies twintig jaar geleden vocht een groepje Cubanen onder leiding van Fidel Castro in de bergen van Zuid-Oost Cuba tegen het leger van dictator Batista. Drie jaar duurde de strijd voor dat Batista Cuba ontvluchtte. Hoe het land en zijn inwoners de laatste zeventien jaar onder Castro zijn gevaren; ziet u van avond om 21.50 uur via Nederland 1 in een reportage van Han van der Meer. Na de Cubanen om 22.40 uur Herman van Veen. De KRO- televisie maakte opnamen van een uur in het Amsterdamse Carré tijdens het programma 'En nooit i Maandag 17 januari Hilversum 1 EO:M18.00 (S) Daar waar de molens staan, muzikale rondreis. P.P.: 18.19 Uit zending van de CHU. 18.30 Nws. 18.41 (S) De grote opdracht, zending, evangelisa tie en christelijke hulpverlening. 19.00 (S) Ronduit, muzikaal en inform, progr. voor jongeren. 19.40 (S) De Bijbel open. 20.00 (S) Ga er eens voor zitten. 21.15 (S) Avondsluiting. NOS 21.40 (S) Mer kwaardige beestachtigheden in het die renrijk, gesprek. 21.40 Voor blinden Over toekomst Rhodesië Radio Conakry (Guinee) zei giste ravond dat na Benin Guinee een "agressie van het type Entebbe" te wachten staat vanuit Ivoorkust en Senegal. De radio haalt docu menten aan, die door revolutio nairen uit de twee genoemde lan den naar Guinee zouden zijn ge zonden. Koning Hoessein was het eens met een voorstel van president Sadat dat een formele band zou moeten bestaan tussen Jordanië en de toe- Agressie komstige Palestijnse staat. De ko- ning maakte echter duidelijk dat daartoe vrij zou moeten worden be sloten door de Palestijnen en het Jordaanse volk. MAPOETO (Keuter) - De Britse onderhandelaar Ivor Richard moet van de Afrikaanse nationa listen in Rhodesië zijn voorstel aangaande de toekomst van Rhodesië op schrift stellen. An ders kan zijn missie door zuide lijk Afrika niet tot resultaat lei den, zo is gisteren van nationalis tische zijde verklaard. Richard moest zaterdag een bezoek aan Mozambique uitstellen, waar hij Nkomo en Moegabe zou ont moeten. De officiële Britse ver klaring daarvoor was, dat Nkomo Mapoeto niet op tijd had kunnen bereiken, maar van nationalisti sche zijde wordt verklaard dat Nkomo niet met Richard wilde praten toen hij op het laatste ogenblik vernam dat Richard zijn denkbeelden niet aan het papier wilde toevertrouwen. De Rhodesische premier Ian Smith heeft zaterdag in een vraagge sprek verklaard dat de conferen tie in Genève over de vorming van een meerderheidsregering in Rhodesië, "op dood spoor is ge raakt". Smith zei voorts van de aanstaande Amerikaanse president Carter volledige diplomatieke steun voor zijn blanke minderheidsre gering te verwachten bij pogin gen een overeenkomst te berei ken met de zwarte bevrijdings bewegingen. Volgens Smith heeft de aftredende Amerikaanse minister van Bui tenlandse Zaken Henry Kissin ger hem vier maanden geleden ervan verzekerd dat ook Carter de Kissinger-voorstellen voor Rhodesië zal steunen wanneer de zwarte groeperingen deze ver werpen. In deze voorstellen wordt opgeroe pen tot de vorming van een zwarte meerderheidsregering binnen twee jaar en het verstrek ken van bepaalde garanties aan de huidige minderheidsregering. De besprekingen in Genève zouden vandaag weer beginnen maar Engeland heeft ze voor onbe paalde tijd uitgesteld om Richard meer tijd te geven voor zijn over leg met de Afrikaanse leiders. DAMMEN - De Leidse dammer Evert Bronstring heeft zich giste ren hersteld van zijn matige start in de strijd om de Nederlandse damti- In een van die papieren stond dat tel. Nadat Bronstring zaterdag ten president Senghor van Senegal onder ging tegen Drost, won de had goedgevonden dat Israëli- Leidenaar gisteren van Beerepoot. sche instructeurs het Senegalese Door dat resultaat klom Bronstring ADVERTENTIE Opleiding voor de toekomst WASHINGTON (Reuter) - Andrew Young, toekomstig VS-ambassadeur bij de Verenigde Naties, heeft zaterdag het voorstel gedaan dat de Ver enigde Staten beginnen'met het opleiden van Zuidafrikaanse negers om de regering te kunnen overnemen wanneer in Zuid-Afrika een zwart meerderheidsbewind komt. "We zouden nu al een plan moeten hebben om de mensen op te leiden die Zuid-Afrika kunnen regeren wanneer daar een zwart meerderheidsbe wind komt", zei Young, zelf neger. Young zei ook te zijn vóór Amerikaanse financiële steun aan een onafhan kelijke negerkrant in Zuid-Afrika. miljoen gulden aan prijzen Win'n Philips kleuren tv. Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart u als u straks de gelukkige winnaar bent van deze fantastischè Philips kleurenoqtvanger. U geniet van het royale fib cm groot beeld, de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluid en de uiterst comfortabele bediening. Dit is pas écht TV! Deze luxe Philips alj-transistor heeft een winkelwaarde van f 2..545,- en is een geschenk van Philips Nederland B.V. Bond zonder Naam. 22.30 Nws. NCRV> 22.40 (S) Hier en Nu. V.O.O.: (S) Muz. en inform. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2 NOS: 18.00 Nws. NCRV: 18.11 (S) Hier en Nu. 18.40 (S) Muz. in vrije tyd. (PP.: Uit zending van de KVP). 19.45 (S) Met uw instemming. 20.00 Nws. 20.05 Radio Philharmonisch Orkest. 21.10 (S) Fluit- sonates. 21.35 (S) Literama. 22.35 (S) Poerama. 22.43 (S) Het zwijgen vam Thomas J., luisterspel. NOS: 23.00 (S) Met het oog op morgen, met om 23.05 aktualiteitenoverz. 23.20 Den Haag van daag en om 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan, yoga. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 3 NOS: 18.03 De vacaturebank. 18.10 (S) NOS-maal. AVRO: 19.02 Let's twist again. 20.02 Radiojourn. 20.05 (S) Super- clean dreammachine. 21.02 (S) De negen-uur-jazzshow. 22.02 (Radiojourn. 22.05 (S) Blues, ballade and beat. 23.02 (S) Candlelightshow. (0.02-0.05 Radio journ.) KRO: 1.02-7.00 (S) KRO-op-drie. Dinsdag 18 januari Hilversum 1 AVRO: 7.00 Nws. 7.02 (S) AVRO-klok (7.30 Nws. 7.41-7.55 Radiojournaal) 8.30 Nws. 8.36 Gymnastiek voor de huis- giè. AVRO: 9.30 (S) Gevarieerd. Moderne muziek. 10.00 (S) Radio Lawaaipapegaai. 10.10 Arbeidsvitaminen. Populair ver- zoekplatenprogramma. (10.30 Nws. 10.33 Radiojournaal.) 11.30 (S) Kritiek op kritiek. 12.26 Mededelingen voor land en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Radio journaal. 13.00 Knipperlicht. Verkeers- magazine. 13.35 Beursplein 5. 13.30 'n Middagje AVRO. Muziek, informatie en service. (15.30 Nws. 15.33 Radiojour naal.) OVERHEIDSVOORLICHTING: 17.20 De Nederlandse-Antilliaanse let terkunde. 17.30 Nws. 17.32 Radiojour naal. 17.50 (S) Met muziek op stap. 7.20 Het levende woord. 7.25 nerie: klassieke muziek. 7.54 Overwe ging. 8.00 Nws. 8.11 Echo. 8.30 Aubade: klassieke muziek. 9.00 De letter M., ver haal en gesprek. 9.30 Scheepspraat. 9.35 Waterstanden. 10.30 Schoolradio. (11.00 Nws.) 11.30 Ouder worden we allemaal, bejaardenprogramma. 12.00 Vijf tellen na nu, lichte muziek. OVERHEIDS VOORLICHTING: 13.40 Vreemdeling in mijn vaders huis, herinneringen van missionarissen. 14.00 Schoolradio. 15.00 In de wachtkamer. 16.00 Nws. 16.03 Spreekuur. NOS: 17.00 Het zal mijn tijd wel duren, klankbeeld. 17.20 (S) Euro- light. 17.40 Informatie uit de regio. 17.55 Mededelingen. Hilversum 3 VARA (7.00-8.00 (S) Aktualiteiten via dingen van d^ dag) 7.20 (S) Gesode- meurders, een mieters programma. 9.03 (S) Pep-op-drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek van mensen uit de sportwereld. 12.03 (S) VARA's zoekplaatje. 14 03 (S) Spitsbeeld. 16.03 (S) LP-top-10 en de tip-elpee. 17.03 (S) Alfred Lagarde. kamer- en orkestmuziek. 9.00 Nws. 9.02 Aktua klankbeeld. 9.30 (S) Van heinde en verre. 10.00 (S) Opus en tot twaalf. 12.00 (S) Intermezzo. 13.00 (S) De meest verkochte klassieke tien. 13.30 (S) Koren-korpsen. 14.00 (S) Nws. 14.02 (S) Maandag 17 januari Duitsland 1 17.55-18.00 Journ. (Regionaal progr. NDR: 9.30-10.00 Sesamstrasse.) 18.00 Sportoverz. 18.30 Aktualit. 18.45 Zand mannetje. 18.55 Aktualiteitenmag. 19.26 Omaruru, tv-serie. 19.59 Progr.overz. WDR: 8.05-11.50 Schooltelevisie (9.00-10.15 Sesamstrasse). 18.00 Reg. nws. 18.05 Eddies Vater, tv-serie. 18 40 Julia von Mogador, tv-serie. 19.15 Aktua- bteiten. 19.45 Amusementsprogr. 20.00 Journ. en weerber. 20.15 Reportages, analyses en meningen. Filmportret. 21.45 Filmrep. 22.30-22.50 Journ., kom- i weerb. Duitsland 2 17.00 Joum. 17.10 Orzowei - Weisser Sohn des kleine Konigs, avonturenserie. 17.40 Aktualit en muz. 18.20 Firbecks neues Land, tv-serie. 19.00 Journ. 19.30 Inf. progr. 20.15 Vormingsmag. 21.00 Journ. 21.15 Ausgestossem (Odd Man Out), Engelse speelfilm. 23.05 Joum. Maandag 17 januari Belgische TV 18.00 De Wombles, tv-serie. 18.05 Kleu- terprogr. 18.20 Rogier van ter Doest, tv- serie. 18.45 Inf. progr. 19.15 Sport. 19.39 Meded. en weerber. 19.45 Joum. 20.15 Rad der fortuin, kwisprogr. 21.00 Van oude mensen, de dingen die voorbij gaan, tv-serie. 21.50 Joum. met o a. Wet straat. 22.10-23.50 Strip tease bij Minsky, Amerikaanse film.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 5