leiden 17 tm 21 januari 77 UITVERKOOP mededelingen gemeentebestuur graag gedaan. eengoed(koop) oegin... tot ziens bij LIAM/Toyota schoenhande! van Kampenhout BON LI AM/Toyota gaat samen met u aan een nóg beter 1977 beginnen. Met een royaal aanbod. Waarvan u kunt profiteren tot en met 31 januari a s. en zolang de voorraad strekt: Het voordeel hangt af van type en uitvoering. Komt u eens gauw langs kijken? Keuze genoeg uit 37 typen en uitvoeringen personen- en stationwagens. Maarwacht u niette lang. Vóór u 't weet is januari al weer voorbij of zijn anderen u voor geweest. W Gemeenteraad 119.30 uur in de raadzaal Merenwijk- en Kooibewoners opgelet! Atiehstraat 73 (hoek Sumatrastraat). Ruime parkeergelegenheid. De gemeenteraad vergadert op maandag 17 januari a.s van het stadhuis. Agenda: Aanwijzing van een lid en van een plaatsvervangend lid van het algemeen bestuur van het rechtspersoonlijkheid bezittende lichaam als genoemd in de gemeen schappelijke regeling „Centrum voor automatisering Midden-West Nederland". Rekening-courant-krediet aan de Stichting Mast. Herstel van walmuren en aanleg van riolering op de marktroute eind 1977/1978, het nemen van een proef met het weren van doorgaand verkeer in het gedeelte van de Breestraat tussen de Koombrugsteeg en het Gangetje, de aanleg van een riolering en een aangepast wegdek en het treffen van voorzieningen op de binnenstadsroute (city-ring). Motie van de heer Meijer e.a. inzake uitbreiding van het kiesrecht voor het Hoog heemraadschap van Rijnland. Wijziging van de Huurautoverordening. Fonds voor bovenwijkse voorzieningen en het vaststellen van het bedrag van de toeslagen op de uitgifteprijs van gronden ter storting in dat fonds en aanpassing van de verordening op het Beheer van het grondbedrijf en beheer van het saneringsbed- rijf. Besteding van gelden uit het „Fonds voor bovenwijkse voorzieningen". Plaatsing op de ontwerplijst van beschermde archeologische monumenten van enige percelen in Roomburg in verband met de aanwezigheid in de bodem van de resten van het Romeinse Castellum Matilone en het klooster Roomburg. Plaatsen van verkeerslichteninstallaties op de kruispunten Hooigracht/Nieuwe Rijn en St. Jorissteeg/Hoge woerd en de aanschaf van een verkeerslichtenautomaat ten behoeve van de verkeerslichteninstallaties op genoemde kruispunten en op de kruispunten Levendaal/St. Jorissteeg en Korevaarstraat/Levendaal. Voorzieningen voor voetgangers en (brom)fietsers. Brief van de Commissie voor de Rekeningen bij het rapport der Commissie over de gang van zaken bij de subsidieaanvraag voor de walmuren langs de Stille Rijn. Verhoging van de tarieven voor het gebruik van de zalen van de stadsgehoorzaal. Instelling van een Fonds Start Tour de France 1978. Voorstel van de raadsleden, de heren Houtman, Ham, Van Zijp en Kuijers om het aantal verkeersstroken van het Stationsplein in de richting Oegstgeesterweg te I wijzigen in vier. Discussie naar aanleiding van de korte verklaring van de heer L. F. Meijer aan het begin van de raadsvergadering van 6 december 1976. Verzoeken van het bestuur Stichting Katholiek Onderwijs Leiden om medewer king voor het maken van een zandbak bij zijn kleuterschool, Lusthoflaan 2a en het aanbrengen van een buitenzonwering aan een lokaal van zijn school voor gewoon lager onderwijs Donizettilaan la. Huisvesting van de van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden uitgaande l.o.m.- school in het scholencomplex Bizetpad 1/César Franckstraat 3. Huisvesting van de Stichting Christelijk Orthopaedagogisch Instituut voor Leiden en omgeving uitgaande l.o.m.-school in het schoolgebouw Ter Haarkade 1. Verzoek aan de Minister van Onderwijs en Wetenschappen om de openbare kleu terschool „De Boterbloem" aan de Rijnsburgersingel gedurende het jaar 1977 in stand te houden. Instandhouding van de openbare school voor gewoon lager onderwijs aan de Drie Öctoberstraat ingevolge artikel 19 van de Lager-onderwijswet 1920. Vergoeding als bedoeld in artikel 127 van de Kleuteronderwijswetten behoeve van de Protestants Christelijke Schoolvereniging voor het jaar 1976. Beschikbaar stellen van gelden ten behoeve van het godsdienstonderwijs op de openbare lagere scholen over de jaren 1974 en 1975. Beschikbaar stellen van gelden ten behoeve van het godsdienstonderwijs op de openbare lagere scholen over dé jaren. 1974 en 1975. Inschakelen van een adviseur bij de voorbereiding van de aanleg en exploitatie van de Centrale Antenne Inrichting. Bouwrijp maken van gronden in De Coebel achter het Jacques Urlusplantsoen, ten behoeve van de nieuwbouw van de Rembrandtscholengemeenschap. Renovatie van 90 woningen (14 woningen van complex II en 76 woningen van complex III) van de woningbouwvereniging „Ons Doel". Vestiging van het recht van Overbouwing boven de van het Hoogheemraadschap van Rijnland over te nemen stroken grond aan de Breestraat en Boommarkt. Nota over structuur en functionering van de personele sector. Vernieuwing riolering, verbetering verharding en openbare straatverlichting in de Kooi (Parkstraat, Atjehstraat, Driftstraat, Ambonstraat en Lombokstraat). Voorstel tot goedkeuring van de jaarrekening 1973/1974 van de Vereeniging bevor dering van den bouw van Werkmanswoningen. Commissie economische aangelegendeden. Dinsdag 18 januari a.s. om 20.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Bezwaren ten instelling van een wijkmarkt Leiden Zuid-West. Jaarverslag 1976 Commissie Arbeidsmarkt Overleg Leiden. Plaatsbepaling kantoorgebouw S.L.F. Verkeersmaatregelen Marewijk en Levendaal-oost. Eventueel: Tarieven Stadsgehoorzaal. Commissie ruimtelijke ordening en openbare werken. Donderdag 20 januari a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Eerste kennismaking met de coördinator in de sector Wonen, de heer ir. W. van Diest. Plannen voor de bouw van de ChurchiUbrug. Nieuwbouw Turfmarktsbrug. Stand van zaken met betrekking tot de bouw van tunneltjes. Alternatieven voor de bouw van een tunnel onder de Willem de Zwijgerlaan ter hoogte van de Marnixstraat. Verkoop van een strook grond voor het pand Gerecht 13. Aankoop van de panden Reineveststeeg 15 en Langegracht 66. Mogelijkheid om op het vrijgekomen terreingedeelte van de centrale van de S.L.F aan de Langegracht na 1980 nieuw elektrisch produktievermogen in te stellen. Grondregeling groenvoorziening Huigpark. Bouwrijp maken terrein aan de Noord-Westzijde van de Langegracht t.b.v. de bouw van 70 woningwetwoningen. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten, kan daarover informatie vragen bij Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur. Hinderwet Commissievergaderingen i de raadzaal van het stadhuis. >V Commissie volkshuisvesting. Dinsdag 18 januari a.s. om 20.00 Agenda: Bouwkeet aan de Acaciastraat. Bouwrijp maken terrein aan de noordwestzijde de bouw van 70 woningwetwoningen. Vernieuwing riolering, verbetering verharding en straatindeling, alsmede aanpas sing openbare verlichting in het Haagwegkwartier (eerste fase). Vernieuwing riolering, verbetering verharding en openbare straatverlichting westelijk deel van Noorderkwartier (tweede fase). de Langegracht ten behoeve het Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat het volgende verzoek om een vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend: 1. Autoshop, Ton Rijsbergen, alhier. Oprichten van door elektromotoren gedreven - installaties t.b.v. een inrichting voor het reviseren van remdelen annex verkoopin richting in het perceel Gebriël Metzustraat 11. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving te weten: 14 januari 1977 Men kan mondelinge bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die zal worden gehouden op: 1. 1 februari 1977 om 14.3Q uur in kamer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventuele ingediende bezwaar schriften liggen ter inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330. De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn ver schenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schrifte lijke bezwaren ingediend, maar NIET woonachtig zijn in Leiden of een aangren- «raar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Diversen Commissie voor de beroepschriften De commissie voor de beroepschriften der gemeente Leiden zal in een openbare vergadering van de eerste afdeling der commissie op donderdag 20 januari a.s. om 16.30 uur in kamer 263 van het stadhuis uitspraak doen op het beroep van het Neder lands Instituut voor het Nabije Oosten tegen het' besluit van burgemeester en We thouders d.d. 1976, houdende weigering van een bouwvergunning voor een fietsen berging in de tuin van het pand Noordeindeplein 6, alhier. Spreekuur wethouder volkshuisvesting op donderdag 20 januari a.s. houdt de wethouder van volkshuisvesting A. Verboom zijn maandelijkse spreekuur. Het wordt gehouden van 19.30 tot 20.30 uur in het pana Oosterstraat 5a. Dit spreekuur is vooral bedoeld voor bewoners van de Zeehelden buurt en omgeving, die huisvestingszaken met de wethouder willen bespreken. De aktie "Vergeetme niet... Graag gedaan" wil mensen, die hulp kunnen gebruiken en mensen, die willen helpen bij elkaar brengen. De bon is ervoor, vul hem in! IK WIL GRAAG HULP') IK WIL WEL HELPEN Doorhalen, wat niet bedoeld wordt Soort hulp, die gevraagd of gegeven wordt: de heer, mevr. mej. adres woonplaats telefoon leeftijd jaar BON UITKNIPPEN EN ZENDEN AAN: GRAAG GEDAAN p a. Stichtinq Dienstencentrum Leiden. Noordeindsplein 2b. LeiHor,. tel. 071-1 40483, 09 00 - 1 7 00 of o/a Troubadourweq 2 Alphen aan den Rijn, tel. 01720-21714, lot p/a Dienstencentrum Noordwijk. Zeestraat 1, Noordwijk, te/ werkdagen 14.00-15 oo'uur; lniTio.iQn^^m,iQ of p/a Mevrouw P. M. van Uffelen-Muvselaar, 19. Langeraar. tel. 01722-2756 of 2503. 18.00-19 00 uur, 01719-13113 of 10113, maandag-vrijdag 9 00-17.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 20