CRIS1AL 1 VROOMS DREESMANN Zolang de voorraad strekt! Een echt rundlederen zitgroep van Cristal bij Vroom Dreesmann van 4750.' voor 2750.'? Wij hebben dus iets uit te leggen. f650? Losse 2-zits bank 1250.- Losse 3-zits bank 1650. De verkoop start donderdag 13 januari om 9.00 uur. - We zullen u niet hoeven te vertellen waar Cristal voor staat, want Cristal is een klinkende naam in meubelen die borg staat voor werkelijk eersteklas materialen, perfekt meubelvakmanschap en sublieme vormgeving. Een kwaliteitsbegrip in Nederland. Zulke meubelen kunnen niet goedkoop zijn en dat zijn ze dan ook niet. Toch ziet u in deze advertentie een zó lage prijs dat u wellicht uw ogen niet gelooft. Dat zit zo: Cristal hoorde dat er in Engeland, de bakermat van kwaliteitsleder, een grote partij eersteklas rundleder te koop was. Die kostte nogal wat Engelse ponden, begrijpelijk voor zo'n kwaliteit. Maar zoals u weet is de koers van het pond op dit moment uiterst laag. Zodat Cristal maar betrekkelijk weinig guldens voor die partij leder op tafel hoefde te leggen. Vervolgens verwerkte Cristal dit rundleder op de vertrouwde wijze tot schitterende zitgroepen, die het ingeweven Cristal-kwaliteitsmerk dan ook ten volle verdienen, terwijl Vroom Dreesmann zich garant stelde voor een zeer grote afname. En dat betekent een tweede meevaller voor u, want dankzij deze unieke samenwerking scheelt het u niet minder dan 2000.- voor dezelfde Cristal-kwaliteit in meubelen en leder waar iedereen zo verrukt van is. U begrijpt nu dat dit aanbod een zeldzame kans is. Het geldt dan ook slechts t/m 31 januari 1977. Als u van deze buitenkans wilt profiteren moet u dus vooral niet te lang wachten. Maar wie aarzelt er nu bij het zien yan deze fantastische zitgroep waar de namen en reputaties van Cristal en Vroom Dreesmann achter staan voor zo'n prijs? Cristal zitgroep, bestaande uit 2-zits 3-zits bank, bekleed met echt rundleder in bruin of donkerbruin, door een unieke samenloop van omstandigheden nu geen Het hoekbankstel is ook leverbaar in onderstaande uitvoeringen. (Uiteraard ook voor 2750.-) Voor betalingen vanaf 700.- kunt u ook gebruik maken van de Betaal-Later-Lening van Vendopolis, met spreiding van 6 tot zelfs 48 maanden. Vraag de uitgebreide folder. zitmeubelen: eerlijk in alle facetten Aan het ingeweven Cristal merk onder de kussens herkent u de échte Cristal creatie, garantie voor eersteklas materialen, perfekte afwerking en sublieme vormgeving. w maar slechts 2750r

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 14