Omdat u niet over één nacht ijs gaat. 11.550; Toch maar mooi van Leyland.© schoen en prijs 't Karrewiel fy&ihzui/oft iböpf&l Spool. Ruit herstellen? J. Dubbeldeman ADMINISTRATEUR 'rijdagavond koopavond 's-Maandags geslote PAARDRIJDEN Langs strand, door bos en duin bij Manege Giel Smit (gelegen aan de duinen). Buitenritten van 2 gur (ind. kopje koffie). Rijtijden iedere dag van 10.00-12.00 en van 14.00-16.00 uur 's Avonds paardnjles onder gedipl. instructrice. Reserveren per tel. 02523-2763 of bij c stal: Schulpweg 129, Noordwijkertiout. 3m NEDERLAND B.V. zoekt voor de afdeling Transportation, die zich o.a. bezig houdt met de behandeling van de goederen, die uit het buitenland komen, een ervaren ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) De man of vrouw die wij zoeken moet een goed gevoel voor humor hebben, zich niet zo gauw uit het veld laten slaan en zo nodig ook onder hoogspanning kunnen werken. Ervaring bij andere bedrijven opgedaan stellen wij zeer op prijs. Wij vragen: - een MAVO-diploma - een behoorlijke typevaardigheid - een goede kennis van de Engelse taal - leeftijd tussen 20 en 25 jaar. Wij bieden: - een prettige baan in een modern kantoor - een goede sfeer in een groep jonge collega's - goede arbeidsvoorwaarden. Interesse? Belt of schrijft U dan even voor een afspraak 3M Nederland B.V., Rooseveltstraat 55, Leiden ter attentie va afdeling Personeelszaken. Telefoon: 071-769330, tsl. 245 INTER-FRANCE biedt aan: deelname in recreatieproject in Zuid- Frankrijk. Nu beleggen in één. of meer kavels gelegen in het bijna voltooide caravanpark ,,Bel Air", betekent meeprofiteren van de snel stijgende grondprijzen in de Languedoc. Op minder dan 40 km van de Middellandse Zee, in de zonovergoten Languedoc. kunt u voor slechts f 7.500- per kavel (500 m2) hieraan deelnemen. Uw caravan plaats is verzekerd en na afbouw zijn er verhuurmogelijk- heden, welke u een goed rendement geven over uw recreatiebelegging. Een informatiebrochure zenden wij graag toe als u onder staande bon opstuurt. BON voor informatie zenden aan: IN TER-FRANCE B.V., Postbus 100, Badhoeve dorp. Telefoon 02968-4433 Naam Adres Woonplaats Telefoon Wenst vrijblijvend geïnformeerd te worden over het cara vanpark ..Bel Air". Van Vorst kiest, post schoenenSCOOp en pakt se»; Als U even op U in laat werken... en dan bedenkt, dat dit een voorbeeld is van een geweldig aantal soorten DAMESSCHOENEN.dan Weet U woar U in de komende tijd moet zijn Boston LPG inbouw - service HOTEl-CAFE-RESTAURANT Op de afdeling Cost Accounting, die in nauw overleg met de verkoopgroepen en marketing afdelingen het prijsbeleid ontwikkelt en het rendement kritisch beziet, hebben wij plaats voor een ASSISTENT GROUP CONTROLLER Tussen 19 en 24 jaar met een opleiding op HAVO-niveau, bij voorkeur aangevuld met een praktijkdiploma Boekhouden. Belangstelling? Belt u dan even voor het maken van een af spraak of schrijf een brief naar 3M Nederland B.V., Rooseveltstraat 55. Leiden. Telefoon 769330 tsl. 245. 071-122641 bellen. Kooilaan 15, Leiden V-snaarschijven, aluminium gietijzer, met klembussen. Tecnisch Handetsbureau v.h. Van Duuren Lange Mare 74-82 telefoon 071-134787 Postbus 264 LEIDEN s bedrijf is een vacature ontstaan voor e OPLEIDING: M.B.A. met ervaring e Engels en Duits gewenst. LEEFTIJD: 25 tot 30 jaar i enige kennis Wij bieden hem een zeer zelfstandige functie in een groeiende onderneming met een daarbij behorend salaris. Spoedige indiensttreding is gewenst. Expeditiebedrijf J. van der Luyt Zonen B.V. Dorpsstraat 49 Oegstgeest. Tel. 071-152785 en 153785 Alles wat u doet, bekijkt u goed. 't Mooie uiterlijk van de Marina zal u daarom niet afleiden van waar 't werke lijk om gaat. Namelijk dat u 'n auto wilt, en geen zorgen aan uw hoofd. Die auto krijgt u. Voort 11.550,- (voor die fantas tisch royale Marina is dat zonder meer een erg scherpe prijs). Hier zijn tien overwegingen die eik de doorslag kun nen geven: Marina rijden! 1. Solideauto. De motor van de Marina stamt af van beroemde, door en door beproefde automodellen.'n Goede garan tie voor onbezorgd rijden. En het geldt niet alleen voor de motor: ook de ver snellingsbak, de cardanas, de achterwiel- aandrijving, de wielophanging en het onderstel van de Marina hebben hun sporen al jaren verdiend. Zorgeloos rijden dus verzekerd. 2. Meer standaard extra's.Wat u bij 'n ander vaak extra moet betalen, heeft de Marina standaard. Kijk maar: radiaal- banden. elektrische ruitesproeier.ruite- wisser met 2 snelheden en tip-wls kon- takt, achterruitverwarming, automatisch oprolbare 3-punts veilighetdsgordels. noodknlpperlichtinstallatie.stuurslot. achteruitrijlampen en anti-verblindings- sptegel.Maar ook schijfremmen vóór, rembekrachtiging.'n gescheiden hydraulisch remsysteem en torsiestabi lisatoren voor en achter. 3. Nèt iets mooier. De Marina is een auto met allure,alleen al door z'n smaak vol afgewerkt interieur en z'n duidelijk eigen karakter. Waarom zou een solide auto niet wérkelijk moot mogen zijn? 4. Uitstekende prestaties. De Marina, daar trekt u snél mee weg en hoge kruis- snelheden houdt hij moeiteloos vol. Acceleratie? Van stilstand tot 100 km/u in even 12 seconden, bij de 1.8 modellen. Met z'n koppel van 13.4 mkg bij 2900 t.p.m. (1.8 Special) is de Marina een uit stekende caravantrekker. 5. Royaler: echte vijfpersoons-auto. Een ruimere auto in déze prijsklasse vindt u niet! De Marina is een echt royale vijfpersoons gezinsauto met bovendien een kofferruimte van maar liefst 550 Itr. 6. Voordelig in onderhoud.Nóg 'n voor deel van z'n solide ontwerpen uitvoering. En u weet wat onderhoud vandaag de dag kost. De Marina is weinig onder houdsgevoelig. Uw onderhoudskosten zijn daardoor gering. 7 Zuinig in benzinegebrulk. Eén op 13 (typen 1.3). In deze klasse, bij zó'n forse auto. is dat erg ekonomlsch. 8. Service. Alleen al In Nederland geven meer dan 200 Leyland Dealers u alle service voor uw Marina. Zij hebben een ruime voorraad onderdelen,die bovendien gunstig geprijsd zijn. 9. Garantie. Voor alle Marina's geldt: een vól jaar garantie, ongeacht het aantal kilometers dat u rijdt. 10. Leverbaar in vier typen. Marina 1.3 Coupé. 1.3 4-deurs, 1.8 4-deurs Special xen 1.8 Coupé GT. De 4-deurs typen ook met automaat. Enkele typen worden bovendien geleverd met: stoffen bekle ding, slaapstoelen, hoofdsteunen vóór, klokje, sigarettenaansteker, twee buiten spiegels, toerenteller, halogeen vérstra- lers,getint glas, metallic kleuren vinyl dak. Ja, wie niet over één nacht ijs gaat, voordat hij een auto koopt,denkt nü aan de Marina Mark II. Leer'm kennen! Hij staat voor u klaar bij de Leyland Dealer. Al vanaf v. J1 Ui De Marina Mark II Garage De Jong B.V. v.d. Mortelstraat 250-252, Noordwijk. Tel. 01719-13901 Automobielbedrijf L.A.G. NV Van Oldenbarneveldstraat 35-37 (Zijstraat Warmonderweg- Rijnsburgerweg). Leiden. Tel. 071-154909/151683 Garage Poot B.V. Hoofdstraat 104-106. Valkenburg Z.H. Tel. 01718-16947 Filiaal: Lammenschansweg 132, Leiden. Tel. 071-766907 Thomas Autobedrijf B.V. Pr. Hendrikstraat 97-105. Alphen a/d Rijn. Tel. 01720-92848'

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 18