De nieuwe bontkollektie nu al te bewonderen bij VAN EGMOND-BREESTRAAT BONTMODE Bij van egmond-breestraat is het nieuwe bontseizoen nu al begonnen Spits nutria mantel Sportieve mantel Breestraat 173 Leiden tel. 071-123337. Elke bont-speciaalzaak wacht met het samenstellen van zijn najaars- en winterkollektie 1977 tot het be gin van het bontseizoen, omstreeks eind mei. Voor de rustige eerste maanden van het jaar willen zij geen grote investeringen in een nieuwe koilektie doen. Begrijpelijk, maar vervelend voor u, wanneer u nog deze winter een bontjas wilt kopen. U heeft dan een beperkte keuze uit modellen die in 1976 niet konden worden verkocht. Unieke nieuwe koilektie bontmantels Van Egmond-Breestraat Bontmode heeft een erg goed seizoen 1976 gehad. Onze met veel zorg sa mengestelde koilektie hebben wij praktisch geheel verkocht. Onze klantenkring is weer uitgebreid met een groot aantal zeer tevreden dames, die ons on getwijfeld bij hun vriendinnen en kennissen zullen aanbevelen. Het seizoen 1977 zien wij dan ook vol vertrouwen tegemoet. Wij willen u graag laten meeprofiteren van ons succes. Daarom hebben wij nu al - tegen de traditie var» de bonthandel in-een geheel nieuwe koilektie voor 1977 samengesteld. De fraaiste mantels hebben wij voor u klaarhangen In eigen atelier vervaardigd uit eerste kwaliteit bont, of in het buitenland gekocht bij de allerbeste bont werkers. Een uitgebreide koilektie, ook in de grotere maten, modieus van coupe en vakkundig afgewerkt voor prijzen die u zeker zullen aanspreken. Welkominonze bont-speciaalzaak Natuurlijk wilt u zo n unieke nieuwe bontkollektie zelf eens rustig komen bekijken. De vormgeving en pas vorm van onze jassen bewonderen. Verbaasd staan over de uitgebreide keuze in bont soorten, kleuren en geraffineerde modellen. Daarvoor bent u van harte welkom in onze bont speciaalzaak. Onze vakkundige medewerkers geven u graag alle gewenste inlichtingen en de zo nodige voorlichting over de diverse bontsoorten. Geheel vrijblijvend uiteraard. rood vos jasje.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 8