DE LEIDSE TAXICENTRALE Skala Huur probleemloos zo'n Skala kleuren-TV. 070-469635 V-» 365dagen service per jaar. Bel Den Haag ELTAx Harry van Gulden - John van Beek - Rob van Kooten - Nico van Albada - Anneke Kleer - Barend Robbers - David Kuyvenhoven - Eric Van Es - Jannie van Benten - Lou Lacourt - Dick de Jager - Ada Sierat - Eric v. d. Bas - Wil Tegelaar - Roel Ponsen - Huib Kuyvenhoven - Koos Marks - Dris Abdeluaret - Cor v. Leeuwen - Peter Splinter - Willem v. Venetiën wensen u een Maar op Oudejaarsavond zitten ook wij tussen 9 uur en 12.15 uur aan de oliebollen Na 12.15 uur rijden wij U weer enthousiast het nieuwe jaar in. Skala kleurentoestellen komen van de Nederlandse tak van Europa's grootsteT V-verhuurbedrijf. Prima toestellen van de modernste techniek, die u gewoon huurt. Vanaf f. 14,05 per week hebt u zo'n schitterend toestel in huis, zonder aanbetaling, zonder zorgen. Want als er iets mis mocht gaan, neemt Skala de gevolgen voor haar rekening. Als u voor 2 uur 's middags een storing opgeeft, staat de Skala- monteur nog dezelfde dag voor u klaar En indien nodig, krijgt u direkt een nieuw toestel Ook op zondag, zelfs op Kerstmis. Is dat niet uitgekiend kleurkijken! Spuistraat 69 De ANWB ontvangt dagelijks veel binnen- en buitenlandse correspondentie van sterk uiteenlopende aard. Binnen een kleine groep postlezers (bestaande uit 5 personen) is op dit moment een vacature voor een De werkzaamheden bestaan uit het doorlezen van de post en het bepalen voor welke afdeling deze bestemd is. Wij denken aan een kandidaat van 30-45 jaar, met enkele jaren middelbaar onderwijs, enige kennis van de moderne talen, alsmede betrouwbaarheid en een grote mate van accuratesse. Het geboden salaris is f 1802,06 bruto per maand. De werk tijden zijn van 07.45 uur tot 16.45 uur. Als u van schone vloeren houdt stap dan ook eens bij Infocenter Schoondergang binnen. En laat u zonder de geringste verplichting de diverse zuigers demonstreren. U zult spoedig ontdekken dat een flinke schoonmaker niet altijd ook een flinke lawaaimaker hoeft te zijn. Wilt u eerst eens rustig wat dokumentatie doorkijken bel dan meteen even met Infocenter Schoondergang, tel. 071-144746. lange mare 65-67 en 70 leiden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 18