de rijksoverheid vraagt is oh ladetdorp afdelingsmanager Werken waar het prettig winkelen is. PERSONEEL SECRETARESSE soneel PERSONEEL ine directeur tmn^n.) administratief medewerker (AinlVvrl.) beleidsmedewerker medewerker medewerkers JONGE MEDE- WERK(ST)ER 1e vepleegkundige 1e verpleegkundige ^=2 keukenmeubelen TEBODIN civiele tekenaar bouwkundig tekenaar PEfiSOhEElf—***0 1 PFRSOWFFI PERSONEEL Pi2Z2i.^lS2%M personeel personeel personeel vac. nr. 6-626011158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Arbeids voorziening, Centrum voor Vakopleiding van Volwassenen Taak: leiding geven aan instructeurs en admini stratief medewerkers; zorgdragen voor een goecr' gebruik van gebouwen, machines en apparatuur zich bezighouden met de scholingsmogelijkhe den, beoordeling en voortgangscontrole v.w.b. de scholing van cursisten; zich oriënteren over de verschillende mogelijkheden op het gebied van de scholing; leggen en onderhouden van contacten met het bedrijfsleven en de ambtelijke instanties. Vereist: diploma HTS of akte Nijverheidsonder wijs. Kennis van en praktijkervaring in een produktie-afdeling van het bedrijfsleven in een leidinggevende functie. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f3410,- per maand. vac. nr. 6-628811158 Taak: in het kader van de administratieve automatisering meewerken aan de ontwikkeling van systeemopzet en organisatie van langs elektronische weg te verwerken administratieve projecten; begeleiden van nieuwe projecten en introduceren daarvan bij direct bij de uitvoering betrokken functionarissen; controle op door de computer verwerkte gegevens; maken en onder houden van systeembeschrijvingen en project- documentatie; assisteren bij het opstellen van voorschriften omtrent het gebruik en de routine/ van formulieren. v.k. diploma HBS-B/HAVO (met wiskundepakket). Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2336,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 6-623911158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Directie Kleuter- en Basisonderwijs, Afdeling Basisonderwijs Taak: meewerken aan de beleidsvoering van de afdeling. In het kader van de integratie van het kleuter- en lager onderwijs richt het beleid zich op deze toeide onderwijssectoren; voeren van correspondentie met gemeente- en schoolbestu ren, alsmede met onderwijsorganisaties; voerer van overleg met gemeente- en schoolbesturen t.a.v. de toepassing van de Lager-onderwijswet 1920 en de Kleuteronderwijswet, alsmede t.a.v. de daarop betrekking hebbende uitvoeringsbe sluiten; meewerken aan het ontwerpen van regelingen en voorzieningen m.b.t. de bovenge noemde onderwijssectoren. Vereist: diploma HBS/HAVO. Kennis van onder wijszaken. Bestuurlijke en leidinggevende erva ring. Diploma GA-1 strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring ma/: f3410,- per maand. (mnl./vrl.) 6-629211158 (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Financiën t.b.v. het Rijksinkoopbureau, Technische Inkoopafdeling Taak: meewerken aan de inkoop van machines apparaten en technische artikelen zoals o.a. kritisch beoordelen van verzoeken tot aankoop redigeren van orders, voeren van besprekingen met leveranciers en adviseren van afnemers over voorgenomen aanschaffingen. Vereist: de diploma's MULO/MAVO-4 en MTS wtb of E. Kennis van b.v.k. de Engelse en/of Duitse taal. Standplaats: Rijswijk t.z.t. Zwolle. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max- f2102,- per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig: voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat, Afdeling Personeel, Bureau Personeelsregistratie en Personeelsadministratie Taak: o.m. administratief verwerken en vastleg gen in beschikkingen van indiensttredingen, bevorderingen, ontslagen, toeslagen, enz.; toekennen van reis-, pension- en verhuiskoster administratief uitvoeren van bepalingen neerge legd in de Pensioenwet; administratief begelei den van langdurige ziektegevallen; toewijzen va dienstwoningen in samenwerking met de Afdeling Algemene Zaken; uitvoeren van zaken m.b.t. voorschriften neergelegd in BBRA, ARAR en AOB; verwerken van personeelsmuta- ties en bijhouden van formatieschema's; conci piëren van brieven en verrichten van analytische werkzaamheden. Vereist: diploma HAVO of een hiermee ver gelijkbare opleiding; ervaring op het gebied var de overheidspersoneelsadministratie; diploma MBO Personeelsrichting strekt tot aanbeveling Leeftijd: vanaf 25 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring ma; f 2582,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Albert Heijn winkels zijn anders. Dat merk je direkt wanneer je er binnenstapt. De inrichting, de sfeer, de mensennet dat tikkeltje vlotter, vriendelijker, moderner! Jawel, winkelen bij Albert Heijn is een plezierige bezigheid. Net 'als het werken bij zo'n boeiende onderneming: een blije bedrijvigheid met kansen voor iedereen - jong of oud - om te tonen wat je waard bent en hogerop te komen. 'n Baan bij één van de Albert Heijn filialen is beslist de moeite van het solliciteren waard! Welaan dan, Albert Heijn vraagt: Chef-slager Een chef-slager is een man van aanzien in een Albert Heijn filiaal. Hij beheert de bedieningsslagerij in een Supermart. Zijn afdeling is natuurlijk schoon en hygiënisch, de vitrines voor de verkoop altijd opgeruimd en helder. Kontaktuele en leiding gevende kapaciteiten zijn hem gegeven. De echte vakman-slager in het bezit van het slagersvakdiploma is van harte welkom bij Albert Heijn U verdient bij ons een salaris dat er zijn mag. Belangstelling? Nadere informaties kunt u inwinnen in onze Supermart in Leiden, Kopermolen 44, tel. 071 131531, de heer A J. v.d. Knaap. Bij de afdeling bevolking van de gemeente Lei derdorp is in een team van zes medewerkers plaats voor een die bij de diverse werkzaamheden van de afde ling assistentie moet gaan verlenen. Gevraagd wordt een middelbare schooloplei ding, bereidheid tot het volgen van een gerichte vakstudie is gewenst. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en opleiding minimaal 1416.en maximaal 1809 gul den per maand, exclusief de loontoeslag van 30 gulden. Deze bedragen gelden voor 21 -jarigen en ouder, beneden deze leeftijd is een jeugdaftrek van toe passing. Wilt u meer weten over deze functie? Bel dan even met de chef van de afdeling, de heer S. J. Braat. (071-133941) Sollicitaties, binnen tien dagen na het verschij nen van dit blad, richten aan: Burgemeester en wethouders van Leiderdorp Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp vraagt een voordeafdelingneuro-chirurgie/neurologievan 30 bedden. voor de afdeling interne geneeskunde van 36 bedden. Voor beide functies wordt verlangd het bezit van diploma ziekenverpleging A en zo mogelijk er varing met leiding geven. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A. J. M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpl. dienst, tel.: 071-699250. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp CHRISTIAAN HUYGENSLABORATORIUMB Lid van Bos Kalis Westminster Groep. adviesbureau en laboratorium voor de ontwikkeling van elektronische systemen ten behoeve van de begeleiding van lucht- en scheepvaart, survey- en offshore werk, zoekt per 1 januari 1977: voor de directie Gevraagd wordt vlotte beheersing van Nederlands en Engels, monde ling en schriftelijk en kunnende corresponderen in Frans en Duits, liefst met enige praktijkervaring. Leeftijd omstreeks 25 jaar. Geboden wordt een prettige en zelfstandige werkkring in een uniek gelegen laboratorium in Noordwijk. Salaris nader overeen te komen Eigenhandig geschreven sollicitaties onder nr. 32973 bur. Vroom Dreesmann zoekt een voor de regio Haarlem. Het profiel dat wij van deze voor ons zeer belangrijke funktionaris hebben, ziet'er als volgt uit hij beheerst het keukenvak, m.n. de problematiek betref- fendeaanbouwkeukens en keukenapparatuur, perfect; hij bezit een grote vaardigheid in het maken en lezen van bouwtekeningen en het beoordelen van offertes hij is gewend zelf standig te onder handelen met aan nemers waar het gaat om medewerkers en goederen is hij een doortastend en energiek leider: hij voelt zich thuis in de verkoop en stimuleert deze in de vestigingen van de regio; hij geeft leiding aan de afdeling acquisitie keukenmeubelen: hij bewaakt de goede renvoorraad en weet cijfermateriaal snel en juist te interpteren; de geschikte leeftijd is 30 jaar en ouder. Degene, die zich hierin qua kapaciteiten, opleiding en werkervaring herkent, nodigen wij uit een brief met pasfoto te sturen naar de manager Sociale Zaken van Vroom Dreesmann, Postbus 170, Haarlem. VROOM DREESMANN „PRO SENECTUTE" (voor de ouderdom) vraagt voor „ORANJESTEIN" te Doorn een VERPLEEGKUNDIGE ALS HOOFD VAN DE VEPLEGING/VERZORGING (V.A. 23 JR.)EN EEN BEJAARDEN- en/of ZIEKENVERZORGENDE. Het in aan zijnde verzorgingshuis voor plm. 60 bejaarden zal begin 1977 in gebruik worden genomen. Salaris en arbeidsvoorwaarden conform C.A.O. Pensioenregeling P.G.G.M. Liefst intern. Een aantrekkelijke flat staat ter beschik king. t de Gevraagd met spoed jonge ADMINISTRATIEVE MEDEWERKSTER Vereisten: Mavodiploma, goed kunnende typen en zo mogelijk enige kantoorervaring. Sollicitaties te richten aan v. der Velden de Jong B.V. Pob 25, Spiinterlaan 156, Leiderdorp. Tel. 071-899207. Advies- en Constructiebureau B.V. Laar van Nieuw Oost-lndië 25, Den Haag Met z'n ruim 750 medewerkers is TEBODIN een van de grootste bureaus van raadgevende ingenieurs in ons land. Onze relaties zitten veel in Nederland, maar de laatste jaren wordt de hele wereld steeds meer ons werkterrein. De projekten, waarbij Tebodin als adviseur op treedt, lopen uiteen van het maken van studies tot het zo nodig in detail uitwerken van komplete in dustriële projekten, transport- en opslaginstallaties, maar omvatten tevens grote utiliteitsbouwwerken, zoals kantoren, laboratoria, gebouwen voor univer siteiten en ten behoeve van de gezondheidszorg. Wegens toeneming van de werkzaamheden van onze civiele en bouwkundige afdeling bestaande uit ca. 40 medewerkers zoeken wij een op M.T.S.-niveau met ruime tekenkamer ervaring. Wij bieden hem afwisselend werk aan interessante opdrachten. Daarnaast kan hij aanspraak maken op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt U meer weten over deze aantrekkelijke funktie, dan kunt U bellen: 070-814881, toestel 312 of schrijven naar: TEBODIN, Advies: en Constructie bureau B.V., Postbus 1029, Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 14