brHud Braun, voor de mode waar je hoofd naar staat. Braun Hairstyling-Set plus 2. Braun Curl Control. Aangepaste warmte voor je eigen type haar. Of dat nou dik, normaal of dun is. Braun 1000. Je haar snel in model, óók als het niet pas is gewassen. Haardrogen kan nu sneller en veel minder vermoeiend. Braun over haar. Zij over Braun. Wat is je geliefde kapsel? Hoe zie je graag dat je haar zit? Hoe je het ook hebben wilt, Braun kan je helpen. Als geen ander. Want bij Braun vind je haarverzorgingsapparaten die geschikt zijn voor elk type haar. Of dat nu volume loos of springerig en weerbarstig is. Of het nu heel lang is of erg kort. Of het nu van nature sluik valt of krullerig en wild. Je kiest maar een kapsel waar je hoofd naar staat. De rest gaat dan vanzelf. Met een beetje handigheid. En met hulp van Braun. Kijk maar eens wat er zoal over Braun te vertellen valt. Misschien herken' je wel een paar problemen die Braun voor je oplost. Stykngborste voor het temmen van springerig haar' en om vso lume te geven^/ Stylinghandvat voor modelleren met de ene han 1 terwijl de andere hand de haardroger bedient Onduleerkam voo het maken van slagen. Grove kam voor glad kammen Onduleerstuk voor gericht drogen Opzetbare waterverst >ie Doorzichtig waterreservoir Hostaflon® antikleeflaag 16 gaatjes voor ragt ine stoomverdeling. Twee warmtestanden 500 Watt. voo drogen modelleren. vultangvooralemogeli ke krullen De konstante warmte van een gewone krultang is niet altijd voor ieder een geschikt. Het kan wel eens gebeu ren dat er te weinig ofte veel warmte is. Met de Braun Curl Control bepaal je zelf wat de juiste temperatuur is om je kapsel goed in de krul te krijgen. Je kiest meer warmte voor dik haar, normale warmte voor normaal haar en minder warmte voor dun haar. Dankzij die warmteregeling kan je ook nog eens variëren van losse slagen tot stevige krullen. Ze blijven langer zitten door de fijn verdeelde stoom. Je krijgt het beste resultaat als je een dunne streng haar tussen de krultang neemt. Die rol je dan van de punt af helemaal op. De Braun Curl Control is altijd klaar voor gebruik in de bijbehorende wand- houder. Rand is tafelstandaard en handbescherm ngtegeli k Onduleerstuk voor gericht drogen. Regelbare warmte. Hoog loor dik haar, normaal voor normaal haar laag voor dun haar Draaibare bevestiging snoe tegen knikken en breuken Omschakelbaar van 110/220 volt Met de Braun Hairstyling-Set plus 2 kun je op elk gewenst momentje haar model leren. Het is een komplete set met 7 praktische accessoires Behalve na het wassen kun je hem ook gebruiken als je haar droog is. 's Avonds bijvoorbeeld, vlak voordatje uitgaat. De Braun Hairstyling-Set plus 2 heeft namelijk een opzetbare waterverstuiver om het haar precies vochtig genoeg te maken. Je haar laat zich dan makkelijk bewerken. De warme lucht maakt het weer stevig, zodat je kapsel goed in model blijft. Met de Braun hairstyler kun je alle kanten uit. Van snel drogen, tot kompleet modelleren. Van het geven van volume aan lang haar, tot het voorzichtig laten omkrullen van een pony. De Braun 1000 heeft een vermogen van 1000 Watt. Dat geeft 'm extra kracht en daardoor werkt 'ie veel sneller dan de meeste andere hand- haardrogers. Daar komt nog bij dat de Braun 1000 heel licht van gewicht is en lekker in de hand ligt. En dus word je er ook minder moe van Met heel wat minder moeite en in een minimum aan tijd is je haar droog. De Braun 1000 is een echte familie- haardroger. Geschikt voor iedereen. Voor jong en oud, voor lang haar en kort haar, voor vrouwen, mannen en kinderen. /000 Watt, zeer grote droogcapacite,t. Pistoolhandgreep voor bedieningsgemak.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 16