yitë 795 K j 169.- rv Omron, de calculators van klasse voor echte Vroom Dreesmann-prijzen. Reken maar uit hoeveel dat scheelt! 45.- _l stoften"^ iHijsiiiinMk1 Fijne ruiten in wol 89.- 119.- Naturel wol voor, pure mannenmode 75.- 75.- J59rj Vijf geweldige verzamelcassettes, elk met 20 hits in originele uitvoering, die normaal dan ook 21.90 kosten. Speciaal voor snelle Sinterklazen per stuk wij voor u: VROOMS DREESMANN uji Aktuele mode voor grote moten: slonkmokende streepjes, oporte mouwinzetten en modieuze belijning. Jersey japon ir J blauw/grijs of groen/grijs. Maten 42 t/m 4. Omron calculators zijn electronische kwaliteitsprodukten van topklasse. De laatste technische ontwikkelingen zijn er in verwerkt. Als partner van de Intercontinentale groep van warenhuizen brengt Vroom Dreesmann deze calculators exclusief voor Nederland. Ondanks de lage prijzen voor zulke kwaliteit krijgt u toch een vol jaar schriftelijke garantie! Omron 8P (niet afgebeeld) 8 grote groene cijfers 4 basis-berekeningen procenttoets worteltoets automatische konstante faktor bij vermenigvuldigen en delen werkt op 2 1,5 Volts wegwerp batterijen Omron 8 PM Als Omron 8 P, maar bovendien met: volledig geheugen vaste of schuivende decimaal teken-verwisseltoets Vendomatic lichtnetvoedingsapparaat voor 8P en 8 PM 15.- Omron 10 SR wetenschappelijke calculator 10 grote cijfers, 8 mantisa en 2 exponent Volledig geheugen machtsverheffen, worteltrekken, reciproken, pi-toets trigonometrische, hyperbolische en logarhitmische funkties met inversies register uitwisseltoets, graden/ radialen exponentiële en normale schrijf wijze werkt op 3 1,5 Volt wegwerp- batterijen Met oplaadbare batterijen, en oplaadapparaat 139.- Omn uitgebreide wetenschappelijke calculator 12 grote cijfers, 10 mantisa en 2 exponent inbreng in omgekeerde Poolse notatie 9 geheugens machtsverheffen, vierkantswortel, reciproken, pi-toets trigonometrische, hyperbolische en logarhitmische funkties met inversies register uitwissel toets, 360° 400° radialen statistische berekeningen, delta percentage omzet toetsen polaire/rechthoekige coördinaten, cm/inch, c°/f° enz. werkt op 3 1,5 Volt wegwerp batterijer Met oplaadbare batterijen e oplaadapparaat 199.- v\ De mooiste stofjes op hun voordeligst in de De stoffen- afdeling var warenhuis heeft een biezondcrc kollektie wollen stoffen vol fraaie ruiten in camelbruin/zwart, die onderling uiterst modieus te kombineren zijn. Voor winterwarmc japonnen, rokken, mantel- kostuums, overgooiers en nog veel meer. 150 Cm breed, per meter slechts I W Hint voor de Sint Polaroid, de camera's die direki-klaar plezier blijven geven, in kleur en zwari/wit. Ze waren nog nooit zo voordelig als nu in uw warenhuis! De nieuwe serie Polaroid EE camera's (EE betekent electric eye oftewel elektrisch oog) bieden nu nog meer mogelijkheden voor direkt-klaar fotograferen dankzij dat elektrische oog dat automatisch de beschikbare hoeveelheid licht meet, en het resultaat daarvan automatisch doorseint aan de elektronische sluiter, zodat u altijd de juiste belichting krijgt zonder dat u er iets voor hoeft te doen. De EE-serie omvat 5 typen, in uw warenhuis stuk voor stuk voordeliger dan ooit: Kompleet met draag tas, film en 2 flits- blokjes in geschenk- verpakking. Polaroid EE22, voor direkt-klaar zwart-wit foto's in luttele sekonden Polaroid EE33, vierkant formaat direkt-klaar kleurenfoto's in een minuut Polaroid EE44, voor goedkopere vierkant formaat direkt-klaar foto's in kleur of zwartwit Polaroid EE55, voor direkt-klaar kleuren foto's in groot of vierkant formaat met de nieuwe -ijz-n Polacolor 2 film 14y.- Polaroid EE66, geschikt voor vijf verschillende Polaroid direkt-klaar films; maakt kleuren foto's in een minuut zwart wit foto's in sekonden Mannen die de mode een warm hart toedragen kunnen kiezen uit 3 modieuze mogelijkheden in 100°/owol: Puur natuur, sportief ogend en nog aardig geprijsd ook! Maten 48 t/m 54 est dat zowel hoog gesloten als open te dragen is. Met nylon rits, 2 zakken en fantasiesteek op vóór- en achterpand P£3| 1 Hits voor de Sint 1 Hit machine, met o.m. K.C. and the Sunshine Band, Mud, Harpo, Billy Swan, Albert Hammond en Elton John! 2 20 Number 1 hits, met o.m. Abba, Demis Roussos, Procol Harum, Barry Ryan, Bee Gees, Cliff Richard, en Billy Swan! 3 20 Top speed hits, met o.m. Abba, Rubettes, Hollies, Albert Hammond, Status Quo en Nazareth! 4 Hit explosion, met o.m. Mud, Albert Hammond, Sweet, Brother hood of Man, Maxine Nightingale, Penny Mc. Lean en Billy Joe Spears! 5 Black music, met o.m. Gloria Gaynor, Curtis Mayfield, Hues Corporation, James Brown, Isaac Hayes, Joe Simon en Jimi Hendrix! (Zo lang de voorraad stre geef een kadobon van uw warenhuis alsu niet met lege handen wilt komen

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 10