HET MOTORHUIS/VAUXHALL VAUXHALL 80 Peek&Cloppenburg f ELAM BV RENAULT-DEALER voor LEIDEN e.o vraagt i.v.m. uitbreiding van het verkoopteam. VERKOPER tenminste MAVO-opleiding bij voorkeur branche-ervaring goede kontaktuele eigenschappen Sollicitaties Postbus 88 Leiden Tel. 071-133141. Alphen aan de Rijn, Prins Hendrikstraat 41telefoon 01720-73904. Katwijk, Ambachtsweg 1Telefoon 01718-29203. Leiden, Vondellaan 80. Telefoon 071-769313. Voorschoten, Julianalaan 46. Telefoon 01717-2559/2236. LETTERS EN KERSTKRANSEN 100% roomboter en 100amandelspijs, zo uit de bakkerij, onze jarenlange ervaring en service staan garant voor kwalitiet. Vraagt vrijblijvend offerte aan bij: W. F. Cornelisse Zonen B.V. „De Specialist in Koek en Banket" telefoon 071-760705 en 02522-14101-13550. Uitsluitend levering a&h bedrijven, verenigingen en instellin gen- U wilt een komfortabele, veilige en aantrek kelijke wagen. Een wagen die voldoende ruimte biedt voor u en de uwen en kompleet is wat betreft uitrusting. Maar meer dan zo n 11.000 gulden wilt u er niet aan besteden. Wanneer u zich goed oriënteert, zult u tot de ontdekking komen dat er weliswaar vrij veel auto's voor die prijs te koop zijn, maar dat de wagen die aan al uw eisen en verwachtingen voldoet, moeilijk te vinden is. Tenzij u meer gaat betalen. Kom daarom maar meteen deVauxhall Chevette bekijken. Dat scheelt u va^t een hoop moeite en geld. Veel ruimte om te beginnen. Dat wil zeggen ruimschoots plaats voor 4 volwassen, zonder boven op elkaar te zitten. Brede, wijde openslaande deuren, in alle model len, voor een gemakkelijke instap. En dan natuur lijk een zee van bagageruimte achterin. Kompleet komfort. Waarom u ook in een auto rijdt, u en uw medeberijders willen plezierig en komfortabel zitten. Dat kan met de Chevette, want de perfekt gevormde voorstoelen en achterbank garan deren dat. Bovendien zorgen het dikke tapijt, het glittervrije instruméntenpaneel, de arm- steunen aan alle deuren en de uitstekende geluidsisolatie ervoor dat u uitgerust aankomt. Doordachte veiligheid. Natuurlijk zijn alle Chevettes standaard voor zien van radiaalbanden en 3-punts automatische veiligheidsgordels (normale 3-punts op de E modellen). Bovendien een bekrachtigd rem- systeem met grote schijven voor, trommels achter en gescheiden circuits. Schok-absorberende stuurkolom, kooikonstruktie en kreukelzones vóór en achter kompleteren uw zekerheid. Funktionele techniek. De beproefde Vauxhall 1256 cc, 59,4 DIN/PK motor verbruikt slechts 8 a 9 liter per 100 km, en garandeert een topsnelheid van 145 km/u. U heeft dus een komfortabele kruissnelheid, met voldoende reserve voor speciale situaties. Doordachte wielophanging met onaf hankelijke voorwielen, Panhardstang achter en stabilisatoren rondom, zorgt voor perfekt weggedrag. Lange levensduur. Bij de Chevette hoeft u zich ook over de duurzaamheid van de karrosserie geen zorgen te maken. Elf laklagen, inklusief de toplaag van Magic-Mirror Acrylic beschermen het plaatwerk volledig. De speciale anti-roest - behandeling van de bodem zorgt er voor dat u ook van onderen niets te vrezen hebt. Helemaal nieuw: 2,3 of 4 deuren, het Chevette gamma is kompleet. Nu zijn er Chevettes voor iedereen en voor alle gebruik. Met 2,3 of 4 deuren, in E, L, GL en GLS uitvoering, totaal 8 verschillende model len, naar keus. Ze staan bij uw Vauxhall dealer Om te bekijken en te proberen. Om het even wat u kiest, van één ding bent u in elk geval ver zekerd met een komplete wagen hebt u alle kans om volledig tevreden te zijn over uw aankoop. Gemaakt door General Motors. Prijs van Chevette 2-deurs E. Incl. BTW ex General Motors Cont. 1 jaar volledig garantie.- Als u voor 11.328 gulden een auto weet die kompleter is dan de Chevette, moet u 'm meteen kopen. Modieus piloten- shirt met fraai geborduurde maar erg professionele emblemen. In rood. b.v. Gebr. Rolff's Handelmij. Industrieweg 14 Industrieterrein „De Grote Polder" Zoeterwoude Rijndijk Tel. 071-899206 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9-12.30 uur en van 1.30-5 uur. donderdagavond van 7 tot 9 uur. zaterdag van 9-12.30 uur.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20