ZIAN GRUPT KANS Lauda durft niet - Hunt kampioen Sectiebestuur houdt vast aan twee divisies TRIM TAFELTENNIS VOETBAL EXTRA "Ik stond er met mijn neus bovenop Voetbal in buitenland SCORES IN BETAALD VOETBAL SPORT MAANDAG 25 OKTOBER 1076 ZEIST - De commissie Chris- liaanse heeft zaterdag van gedach ten gewisseld met het sectiebes tuur betaald voetbal, alsmede de vier belangenorganisaties FBO (werkgevers). V VCS (werknemers). WON (trainers) en BSBV (scheidsrechters), en de vereniging van Nederlandse gemeenten. Na af loop viel van vrijwel alle kanten te beluisteren dat het een en ander verhelderend had gewerkt, kortom de eisen, zoals de commissie die volgens eerdere publicaties aan overheidssubsidie ten aanzien van het betaalde voetbal in Nederland vastkoppelde, zijn nog niet defini tief. Professor dr. J H. Christiaan- se: "Er zijn nogal wat emoties los gewoeld. maar de bal blijft rond. Dat wil zeggen dat die emoties wat voorbarig zyn geweest. Alvorens conclusies te formuleren dient se rieus te worden ingegaan op wat ons is medegedeeld. Dat rapport wordt op 1 november definitief aan CRM aangeboden." Mr. Jacques Hogewoning, voorzit ter van het sectiebestuur betaald voetbal: "Eerder hebben we de commissie schriftelijk gevraagd of het rapport, definitief zou zijn. Dat bleek niet het geval, er werd ons verzekerd dat er beslist geen sprake zou zijn van achteraf gepraat. Hoe wel we nog altijd niet weten wat er exact op papier staat, geloven we in de 36 clubs, waarvoor we destijds kozen. We kunnen niet in de toe komst kijken, niettemin hebben we vertrouwen. Op de vraag of we, in- twee divisies blijven gehandhaafd, dien de commissie toch zou advise- Ten aanzien van in te voegen over- ren om het aantal betalende clubs gangsklasse zijn we niet pessimis terug te brengen op 22, op shirtre- tisch, hoewel net een en ander een clame zouden overgaan, kan ik dus grondige studie vereist en veel geen antwoord geven. overleg met de amateursectie." Volgens ons moeten de huidige De commissie (waarin ex-Sparta- voorzitter Jos Coler) wilde de bij eenkomst met name om een ant woord te krijgen op een aantal vra gen. Hoe men de overheidssteun in de eerste plaats aangewend wilde zien, als dekking van een exploita tietekort, als bijdrage in de perso neelskosten of met betrekking tot de accommodatie. Daarbij kwam vast te staan dat de VVCS eveneens tegenstander is van verdere sane ring gezien de werkgelegenheid, met name met het oog op de jeugd werkloosheid. Drs. Martin Snoeck: Bovendien is dit sectiebestuur te laks, dat hebben we duidelijk ge steld. Het huidige incompetente i bestuur zou vervangen moeten j worden om over het dooie punt heen te komen. Het is jammer ge noeg dat we overheidssteun heb ben moeten aanvragen. In elk geval staan we een andere structuur voor van het betaalde voetbal in Neder land." FBO-voorzitter Couwenberg tot slot'; "Over een aantal punten is in tensief contact noodzakelijk. Ik heb overigens niet de indruk dat de commissie zal besluiten om te advi seren om géén subsidie te verle- DEN HAAG - Een deel van de Roemeense poloérs tenslotte liep woedend weg, maakte de sluitings-ceremonie niet mee. In het volgepakte Haagse zwembad De Morgenstond kon van leden van de organistatie-coommiiste organislatie-commissie vernomen dat ze de vlucht tot buiten het bad hadden genomen. „Ze beschuldig den de scheidsrechter ervan dat hij zich had laten omkopen". Die scheidsrechter de Wetsduitser Blahn. En de uiteindelijke hoofd oorzaak van de uitbarsting: vier se conden voor tijd had Zian/Vitesse in het Europa Cup-toernooi voor landskampioenen de stand tegen CSK Moskou op 7-7 gebracht. Een gelijkspel dat inhield dat, behalve het zich reeds geplaatst hebbende Russische team, ook Zian/Vitesse zich voor de halve finaleronde kwa lificeerde. Rapid Boekarest, dat bij een Haagse nederlaag zou zijn overgegaan, was uir de boot geval len. Spectaculairder finish (waarmee Hans Parrel, steunpilaar we niet de terugtocht van de spelers van Rapid Boekarest bedoelen) had men zich nauwelijks kunnen voor stellen. Eigenlijk al had zaterdag de beslissing kunnen vallen. En voor wat Zian/Vitesse betreft móéten vallen. Het gruwelijk chaotische Iedere dinsdag 19.30 uur Catharijnestraat 10 nabij Korevaarstraat De vereniging Scylla nodigt iedereen die graag één avond per week vrijblijvend wil sporten uit dinsdag haar tafeltenniscentrum te bezoeken om op een aangename wijze in conditie te blijven. slot van de wedstrijd tegen de Roemenen bracht vijfenveertig se conden voor tijd de vrijwel unieke situatie van vier (Zian) tegen één veldspelen Snel ging de bal rond en Piet Reedijk scoorde 7-6. Diezelfde Reedijk op zijn beurt moest er tweeéntwintig seconden voor tijd weer uit. Acht seconden voor tijd: Rapid Boekarest alsnog op 7-7, en nog steeds een kans om als tweede te eindigen. Die kans werd in de ochtenduren van de zondag door Rapid Boeka rest niet weggeven. Door een zege van 9-5 op het taaie Etnicos Piraeus werd het doelsdaldo met Zian ge lijk getrokken: beide plus negen. Zian mocht van CSK Moskou niet met gering verschil verliezen, maar zou tenminste gelijk moeten spe len. Het wonder geschiedde. Won der vooral omdat Zian de derde pe riode diende aan te vangen met een ogenschijnlijk kansloze 4-0 achter stand. Toen scoorde Jan Evert Veer een sprankje hoop weer. Vooral ook bij de kleine duizend toeschouwers die „Zi-an, Zi-an" galmden. Strafworp Veer 2-4, dus toch nog? Nee, want CSK/Moskou liep met speels gemak weer uit naar 2-5. Nico van Dam, de voormalige coach van Zian, zou later opmer ken: „Wat een geweldige wedstrijd is dit geweest. Bruisend van de kansen, bruisend door de bewweg- lijkheid van beide teams". Jawel, het wonder was in aantocht Reed ijk 3-5, Veer (uit een strafschop) 4-5. Ofschoon toen Piet Reedijk er ten tweede male uit moest, benutten de Russen de nummerieke meerderheid: 4-6 bij het ingaan van de vierde en laatste periode. Heksenketel Jan Evert Veer, weer hij was het die Zian - na een solo - omhoog trok: 5-6. En Piet Reedijk maakte veel, zo niet alles goed door die ongeloof waardige 6-6 te scoren. De Morgen stond, een heksenketel. Drie minu ten en zeven seconden voor tijd: Elisejew 6-7, de zoveelste domper, vooral toen Reedijk - weer hij - de kant mocht gaan opzoeken. Zian overleefde de minuut, en werd vie rentwintig seconden voor het eind signaal door Blahn de helpende hand toegestoken: Dolgoesjin eruit. Zou het dan toch. De secon den tikten weg, beelden doemden op vanuit Canada, Montreal, de Olympische Spelen, waar de natio nale formatie een luttel aantal se conden voor tijd tegen Italië tot de gelijkmaker kwam. Goed voor brons, toen. Vijf seconden voor tijd: Sören Carlsson, de Zweedse speler van Zian, tikt door naar Bert El- zerman, die tijdens de „lege" mid daguren voor de Culligan- competitie nog op een tweetal zwemnummers was uitgekomen. Vier seconden voor tijd: 7-7. Op nieuw een Nederlands polo-succes: Zian/Vitesse in een van de twee halve finalepoules. Wim Suurbier wordt sinds gis termiddag eerbiedig aangesproken als Wim Sevenbier. De verslagge ver Theo Tomeloos na afloop van de 7-0-monsterscore, die Ajax op FC Utrecht behaalde: „En Willem- pie, een lekker borreltje zeker na zo'n schitterende overwinning?" Suurbier. „Gekke Theo. Een lekker borreltje neem ik toch elke dag". Wat ons uiteraard naar een an dere Willem voert, want populair blijft-ie onze man uit Leerbroek. Zeker nu hij zich van zijn sportieve zijde laat zien en toch strijd levert tegen zijn vrienden van de wijkpo- litie. Willem: „Niet in het Kralingse bos in Rotterdam maar in het bow lingcentrum van Spijkenisse. Kij ken of ik de een of andere Broms nor geen bowlingbal kan laten koppen. W. van H. te L. meldt dat de spie gel, waarin hij op advies van Guus Brox eens zou moeten kijken, hem nog altijd niet heeft bereikt. Van Hanegem: „Ik dacht dat Brox me er eentje zou sturen". Rob Vente vroeg in Eindhoven aan een uitblinkende Theo de Jong of deze nu eindelijk van het Van Hanegem-syndroom is verlost. Theo ad rem: „Van Hanegem- syndroom? Een pers-syndroom zal je bedoelen". Feyenoord heeft tegen PSV goed gevoetbald. Dat mag ook wel eens zijn gezegd. Henk van Leeuwen, altijd in voor een joke. De voetballer met de op een-na-bekendste-schoonvader-van -Nederland in het programma-blad Pro FC. „Mijn moeilijkste tegenstander? FC Den Haag-manager Fred van Hal natuurlijk. Zeker tijdens de contract-onderhandelingen. Mijn lievelingsacteur? Wat dacht je van voorzitter Herman Choufoer". Choufoer wacht in de komende dagen trouwens een erg zware rol. Want moet-ie trainer Malatinsky nou een boete geven, nadat deze een kwartier te laat in het Zuider park arriveerde om er de voorbe spreking te leiden van FC Den Haag-Go Ahead Eagles? Henk van Leeuwen: „Autopech, nou dat gaat er bij mij niet in. Ik heb altijd ge hoord datje in zo'n Flintstone-auto geen motorpech kan hebben omdat je er per slot van rekening zelf in moet lopen." Verbaasde gezichten. Van Leeuwen: •„Ja, op het moment dat die vierkante Tsjech hier bin nenstapte hebben we hem meteen Fred flintstone genoemd." ■k Op winding onder de Roda- heeft Voorgeschoteld. Van links spelers nadat scheidsrechter Wel- iiaar rechts: HonsbeekZiegler, linga op advies van grensrechter Wellinga, Geilman, Pfeiffer en Bart Honsbeek (links) het rood Van de Lem. LEIDEN - De Leidse grens rechter Bart Honsbeek staat de laatste weken bij eredivisie wedstrijden in de hoek waar de klappen vallen. Figuurlijk, tij dens het "geval" Barry Hughes in de wedstrijd Feyenoord- Haarlem (waarover Honsbeek overigens rapport aan de straf- commissie van de KNVB heeft uitgebracht) en gisteren letter lijk. Honsbeek was de man op wiens advies Blatter voor ver dere deelneming aan AZ-Roda JC (2-1) werd uitgesloten door scheidsrechter Wellinga. Die arbiter had niets gezien, Hons beek des te meer. "Ik stond er met mijn neus bovenop. Zag Oyama - James Hunt dus wereld kampioen aan het einde van eem seizoen dat als het meest onstui mige Grand Prix-jaar aller tijden de geschiedenis in zal gaan. De finale op het grimmige Fuji-circuit aan de voet van de gelijknamige in neve len en regensluiers gehulde berg overtrof de 15 voorgaande onstlii- mige edities overigens nog ruim schoots. Regen en nevel erbarme- DOOR PIM STOEL lijke weersomstandigheden, zorg den ervoor dat er op de drijfnatte baan in wezen niet kón worden ge reden. Tot twee keer toe moest de start worden uitgesteld, terwijl de organisatoren vrijwilligers uit het publiek met bezems uitrustten om het water van het wegdek te vegen. De coureurs vergaderden lang. Aanvankelijk wilden ze helemaal niet rijden. Er werden verschil lende voorstellen gedaan. Men Wilde de punten toekennen aan de hand van de startopstelling. Dan had Andretti - pole position - negen punten gekregen. Hunt zes en Lauda vier. Dan zou de Oostenrij ker dus zijn wereldtitel geprolon geerd hebben, want hij had tot aan Japan een krappe voorsprong van drie punten. Stuck kwam met het al na de 48e ronde afgevlagd zou worden, op driekwart van de race dus, geen ongebruikelijke beslis sing onder dergelijke weersom standigheden. Maar het begon iets minder te regenen, de baan werd droger en de organisatie besloot toch de volle 73 ronden te laten rij den. De coureurs wisten daar niets van. Verwachtte aan het eind van die 48e ronde de vlag. Zag niets en reed door met de wanhoop in zijn hart. Omdat zijn banden - regen- banden bestaan uit een heel zacht rubber - op de snel drogende baan verschrikkelijk begonnen te slijten. De nieuwe wereldkampioen na af loop: „Ik zag de stukken eraf vlie gen. Daarom reed ik ook de ideale meest zinnige voorstel: laten we de eërste race van het komende sei zoen laten beslissen over de we reldtitel 1976. Maar de organisatie wapperde met de contracten. Er moest worden geraced. Gekken werk, vond wereldkampioen Niki Lauda. Waanzin, vond ook Mario Andretti. Wat moet dat moet, meende daarentegen James Hunt. En zo gingen de 24 wagens op re genbanden van start en konden 55.000 toeschouwers zich opmaken ook. De Brit nam onmiddellijk de kop en zou daar 67 ronden blijven, ondanks o.a. pogingen van de on stuimige BrambiUa die, toen hij Hunt halverwege de race wilde passeren stevig in de rondte tolde, toen de Brit het gat keurig dicht hield. Achter dit tweetal reden vooral De- paiiler en Andretti een indrukwek kende race. Een race die zoals was afgesproken van tevoren wegenlijk hopend op vinnige strijd Lau- da-Hunt. Het heeft er echter niet van mogen komen. Na een ronde kwam Niki Lauda de pits binnen. Schudde het hoofd en zei dat er on der deze onstandigheden niet te rijden viel dat het veel en veel te gevaarlijk was, dat hij helemaal niets zag dan regendruppels. En zo gaf Niki Lauda zijn wereldtitel ca deau. Hij reisde onmiddellijk af en zou pas in het vliegtuig horen dat Hunt hem inderdaad had ont troond Maar dat gebeurde pas na een race vol spanning, vol sensatie lijn niet meer en zocht ik de stuk ken op waar nog water lag. Maar op het laatst was al het water weg." En toen in de 67e ronde kwam de McLaren de pitts binnen, de linker voorband volkome aan flarden ge reden. Al eerder was Depailler het zelfde overkomen. Diens rechter achterband ging stuk; hij kreu pelde naar de pitts, vertrok na een vlugge stop weer en nestelde zich achter Andretti toch weer op de derde plaats. Hunts pittstop duurde zo lang dat hij als vijfde weer de baan opreed met nog zes ronden te rijden. HUNT: „Op dat moment dacht ik, het is gebeurd. Die vijfde plaats zou me twee pun ten geven, niet genoeg om wereld kampioen te worden". Hij gaf de moed echter niet op, be gon de achterstand op Regazzoni en Jones goed te maken. Het lukte. In drie ronden tijd had hij de derde plaats weer veroverd, was zeker van de wereldtitel en kon de zege rustig aan Lotusrijder Andretti la ten. Die echter nog moeite genoeg had om op de streep Depailler frac ties van seconden achter zich te la ten. James Hunt „Jammer dat Niki af haakte, maar ik kan zijn beslissing wel begrijpen. De omstandigheden waren moordend. Als je dan niet helemaal fit bent is het niet te doen. Jammer dat we niet allebei wereld kampioen kunnen zijn na zo'n dramatisch seizoen. Ik moet eerlijk zeggen dat ik dolgelukkig was dat ik gelijk de kop kon nemen hier in Japan. Want achter me in de spie gels zag ik alleen maar een nevel- gordijn. De anderen zullen dan ook bitter weinig hebben kunnen zien precies hoe die Blatter van Roda kwam aanlopen om Met god een stomp in zijn maag te geven en heb Wellinga daarop attent gemaakt. Ik zei tegen hem: die vent moet eruit en Wel linga stond gelijk achter me: "Dan gaat hij ook". Dus kon Blatter vertrekken. Ontzettend dom natuurlijk van die jongen, want hij heeft geloof ik al een straflijst zo hoog als een keu kendeur. En hij deed het bo vendien nog vlak voor mijn ge zicht. Dat kan ik natuurlijk nooit zomaar voorbij laten gaan. Als dat niet bestraft wordt, waar blyf je dan?" Dat vroeg Honsbeek zich een week eerder trouwens ook al af. toen Haarlem-trainer Barry Hughes zijn eénmans-act in de Kuip opvoerde. "Wellinga heeft daar geen rapport van gemaakt, ik wel. Iedereen mag dan wel zeggen, wat speelt die Hughes het leuk, maar daarmee ben ik het bepaald niet eens. Als hij zich misdraagt moet er worden ingegrepen. Kijk, dat gebeurt wel als het een trainer van een eerstedivisieploeg zou zijn, maar Hughes is nou eenmaal populair. Ik vind dat je daarin geen onderscheid moet maken, vandaar dat ik er rapport over heb uitgebracht. De zaak wordt donderdag in Zeist behandeld." SPORTTOTO Toto 1 3 FC VW - Eindhoven NAC - FC Twente S Aiax - Utrecht x Soarta - Telstar 2 Den Haag -GA Eagles S PSV - Feyenoord H Haarlem - Amsterdam 2 AZ'67 - Roda JC x Graafschap - NEC g Cambuur Volendam SW - Amersfoort MW - Heerenveen Heracles - Groningen 2 LOTTO Het aantal deelnemers in lotto 43 was: 843.445. De inleg was 3.371.833, voor de prijzen is be schikbaar 1.630.368. De winnende cijfers zijn: 6-11-24- 29-31 - 37. Reservegetal 7. DUITSLAND De winnende getallen in de Duitse lotto zijn: 8 - 15 - 22 -30 - 38 -40 Reservegetal 5. SUPERTRIO Supertrio (Elandprijs op Duindigt): 10-1-9. 1. nummer tien (Nolivyr Al- kestis, L. Schoonhoven), 2. num mer een (Mike H, C. Laarman), 3. nummer negen (Job, A. Knijnen- burg). Omzet: f. 55.088, uitkering: f. 3.443, niet gestart: MarikeD, Never Worry en Lange Ros. EREDIVISIE NAC-FC Twente 3-1 <2-0).37. Dierckx 1-0, 40. Brouwers 2-0. 51. Van Santen 2-1, 56. Smits 3-1. Scheidsrechter Beek, toe schouwers 12.000. FC Den Haag-Go Ahead Eagles 8-2 (4-1). 16. Salfisch- berger 0-1, 18. Mansveld 1-1 (strafschop), 26. Mansveld 2-1 (strafschop), 38. Albertsen 3-1, 40. Ouwehand 4-1,49. Mansveld 5-1, 53. Kila 6-1, 72. Albertsen 7-1, 79. Van Leeuwen 8-1, 80. Kist 8-2. Scheidsrechter Kei zer. Toeschouwers: 7.000. Sparta-Telstar 3-1 (3-0). 7. en 16. Clarke 1-0 en 2-0, 21. Mi- chielsen 3-0, 71. Stout 3-1. Scheidsrechter Beukman. Toeschouwers: 6500. Ajax-FC Utrecht 7-0 (5-0). 14. Geels 1-0, 19. Geels 2-0, 21. Geels 3-0, 23. Erkens 4-0, 41. Geels 5-0 (strafschop), 56. Geels 6-0, 75. Dusbaba 7-0. Toe schouwers: 17.000. Scheids rechter Van Ettekoven. AZ'67-Roda JC 2-1 (1-0). 15. Kist 1-0, 87. Amtz 2-0, 89. Kol- ding 2-1. Scheidsrechter Wel linga, toeschouwers: 19.500. PSV-Feyenoord 2-3 (1-1). 10. Edström 1-0 (strafschop), 25. Kreuz 1-1, 76. Nico Jansen 1-2, 84. Edström 2-2 (strafschop), 90. De Jong 2-3. Scheidsrechter Weerink, toeschouwers 20.000 (uitverkocht). Graafschap-NEC 3-0 (0-0). ,82. Hazelhekke 1-0,84. Nanlohy 2-0, 89. Hazelhekke 3-0. Scheidsrechter Berrevoets, toeschouwers 6.000. Haarlem-FC Amsterdam 3-1 (0-0). 74. Kopman (eigen doel) 1-0, 84. De Kip 2-0, 88. De Kip 3-0, 89. Van Bommel 3-1. Scheidsrechter Mulder, toe schouwers: 11.000. FC VW-Eindhoven 0-0. Scheidsrechter Corver, toe schouwers: 12.500. EERSTE DIVISIE SC Cambuur-Volendam 0-1 (0-0). 83. Andre 0-1. Scheids rechter Ram. Toeschouwers: 2500. PEC Zwolle-FSC 2-0 (0-0). 76. P. Hendriks 1-0. 88. Van Slooten 2-0. Scheidsrechten Derks. Toeschouwers: 4500. Vitesse-FC Den Bosch 5-3 (2-0). 21. Veenendaal 1-0. 41. Bursac 2-0, 60. Gerdsen 3-0. 64. Peltzer 3-1. 67. Bosveld 4-1. 71. Peters 3-2.76. Hofs 5-2.80. Pelt zer 5-3. Scheidsrechter Gans. Toeschouwers: 7100. SW-SC Amersfoort 1-0 (0-0). 55. Huigen 1-0. Scheids rechter Thomas. Toeschou wers: 2100. Excelsior-Helmond Sport 6-0 (2-0). 30. Hrnic 1-0. 40. Van Diggele 2-0. 59. Hrnic 3-0. 62. Tabbernee 4-0, 66 en 72 Van Diggele 5-0 en 6-0. Scheids rechter Oetelmans. Toeschou wers: 1500. FC Dordrecht-Wageningen 2-2 (0-0). 51Dekker 1-0.59. Van der Linden 2-0.70. Groenendijk 2-1. 89. Bish 2-2. Scheidsrech ter Van Ooyen. Toeschouwers: 2500. FC Vlaardingen-Willem II 1-3 (1-2). 15. Huybrgets 0-1. 22. Tijl 1-1.31. Jansens 1-2.65. Jan- sens 1-3. Scheidsrechter Ver voort. Toeschouwers: 2200. MW-Heerenveen 5-0 (2-0). 7. Bonfrere 1-0. 26. Dekker 2-0. 49. Kerstges 3-0. 57. Vitescic 4-0. 81. Quaden 5-0. Scheids rechter. Jonker. Toeschouwers: 9500. Heraclcs-FC Groningen 0-1 (0-0). 51. Bakker 0-1. Scheids rechter. Geurts. Toeschouwers: 4100. WEST-DUITSLAND Werder Bremen - Bayern München 2-3, Eintracht Frankfurt - Hertha BSC 3-3, FC Köln - FC Saarbrücken 5-1, Tennis Borussia Berlin - Karls- ruher SC 4-2, Eintracht Braunsch weig - Borussia Mönchengladbach 1-1, FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 2-1, Fortuna Düsseldorf MSV Duisburg 2-0, Rotweiss Essen VFL Bochum 3-3, FC Schalke 04 - Hamburger SV 1-0. De stand: 1. Mönchengladbach7 3 0 24-8 17 2. Braunschweig 6 3 1 3. Köln 7 0 3 25-12 14 4. Hertha Berlin5 3 2 17-10 13 5. München 5 3 2 32-27 13 ENGELAND Aston Villa - Bristol City 3-1, Ever- ton - West Ham 3-2, Ipswich - Man chester City 1-0, Leeds - Liverpool 1-1, Leicester - Arsenal 4-1, Man chester United - Norwich 2-2, Midd lesbrough - West Bromwich 1-0, Newcastle - Birmingham 3-2, Queen's Park Rangers - Sunder land 2-0, Stoke City - Derby 1-0, Tot tenham - Coventry 0-1. Middlesbr. 11 6 3 2 8 6 15 Aston Villa 11 7 0 4 24 11 14 Liverpool 10 6 2 2 15 8 14 BELGIË Beerschot - Winterslag 2-2, Lierse - Club Brugge 0-0, Waregem - Beve- ren 2-0, Oostende - FC Liege 6-3, Anderlecht - Charleroi 3-2, Stan dard - Kortrijk 0-1, Lokeren - FC Mechelen 1-1, FC Brugge - Antwerp 0-0, Beringen - RWDM 2-3. Brugge 6 0 3 19 6 15 Anderl. 5 0 4 23 9 14 Antwerp 5 1 3 12 9 13 RWDM 5 2 2 14 7 12 Lierse 5 2 2 13 11 12 SPANJE Espanol - Elche 2-0, Real Sociedad - Betis Sevilla 3-0, Celta - Las Palmas 1-0, Valencia - Santander 4-2, Zara- goza - Real Madrid 2-4, Burgos - Ma laga 3-0, Sevilla - Salamanca 2-0, At- letico de Madrid - Barcelona 3-1. Valencia en Atletico Madrid 10 pnt.. Real Madrid, Sevilla en Espanol 9 pnt., Barcelona 8 pnt.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 10