SHULTON mededelingen gemeentebestuur leiden 25tm29okt.'76 ESB EUROPE B.V M.S.C7 M.S.L. commercieel medewerker telefoniste/ receptioniste 1) £xiöe jonge medewerk(st)er H.JANSE 't Karrewiel de praktijk bewijst het Muziek Servaas Leiden Géén koopavond! is de nederlandse verkoopmaatschappij van EXIDE en RAY-O-VAC batterijen voor alle mogelijke doeleinden. Door de snelle groei van onze onderneming is uitbreiding van het bestaande team noodzakelijk. Ter ondersteuning van de internationale verkoop-afdeling zoeken wij een: in de leeftijd van 22-25 jaar, met middelbare schoolopleiding en spreekvaardigheid in de moderne talen. Een belangrijk onderdeel van zijn werkzaamheden vormt telefonisch en schriftelijk kontakt met onze cliënten. Typevaardigheid komt goed van pas. De juiste man bieden wij een aantrekkelijk salaris, pensioen regeling en goede toekomstmogelijkheden. Tevens zoeken wij een: van ca. 20 jaar, met minimaal MAVO opleiding, die onze cliënten op een prettige wijze te woord kan staan. Naast het bedienen van de telefoon-centrale (UH45) en telex, zal zij tevens worden ingeschakeld voor lichte administratieve werkzaamheden en de postbehandeling. Kennis van de moderne talen en typevaardigheid is een vereiste. Sollicitaties kunt u richten aan ESB EUROPE B.V., Van Beethovenlaan 69b, Postbus 105, Voorschoten. [rayOVac] is de Nederlandse vestiging van een Amerikaans concern en fabri ceert voor diverse landen in Europa o.a. Old Spice en Desert Flower toiletartikelen en kosmetika. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij iemand voor PLANNING EN INVENTORY CONTROL In deze funktie wordt van U verwacht vanuit de verkoopprognose een produktieplanning op te zetten, een en ander binnen het kader van een verantwoord voorraadbeleid. Wij bieden U een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden. Een afspraak voor een oriënterend gesprek kunt U maken met onze heer Wensing, telefoon overdag 071-769231, 's-avonds 01726-13545. SHULTON B.V. ROOSEVELTSTRAAT 49 LEIDEN Ten behoeve van ons bedrijfskantoor, het centrale zenuwstelsel van ons bedrijf, waar de complete commerciële administratie van ons voor diverse verkooppunten wordt gevoerd, zoeken wij contact met een die na een inwerkperiode met een grote mate van zelfstandigheid een taak zal krijgen in de orderadministratie. Gezien de aard van de functie is als vooropleiding minimaal MAVO vereist met een redelijke kennis van de moderne talen, met name Duits. Wij bieden leuk afwisselend werk in een gezellig team. Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak met de heer K. van Turenhout. Postbus 2, Lisse, telefoon 02521-19115*. Gemeenteraad De gemeenteraad vergadert op maandag 25 oktober a.s. van 16.00 tot 18.30 uur in de raadszaal van het stadhuis. De vergadering zal om 19.30 uur worden voortgezet. Agenda: Benoeming van een directeur van de Dienst voor de Groenoordhal. Benoeming hoofd van de Drie Oktoberschool. Benoeming hoofdleidsters openbare kleuterscholen aan de Oppenheimstraat, Be- rnhardkade en Rijnsburgersingel. Benoeming van de leden van de commissie van advies, als bedoeld in artikel 8 van de Woonruimtewet 1947 (vorderingscommissie). Zwemaccommodatie in Leiden. Herziening van het geldende bestemmingsplan ("uitbreidingsplan 1933") voor het gedeelte van het gebied tussen de Lage Rijndijk, de Sumatrastraat, de Timorstraat en de Zijl. Open brief van het Steunkomitee "Geen censuur op de muur" houdende bezwaar tegen het van gemeentewege witkalken van op muren aangebrachte affiches e.d. Structuurschets Leiden-West. Brief van Burgemeester en Wethouders over de vervulling van het burgemeester schap. Ruiling van gronden aan de Brahmslaan en in het centrum van de Merenwijk. Rekeningcourant-krediet aan de Stichting Mast. Motie van de heer Meijer e.a. inzake uitbreiding van het kiesrecht voor het Hoog heemraadschap van Rijnland. Herziening van het geldende bestemmingsplan Leiden-Merenwijk ten behoeve van de bouw door Holland-woning b.v. Aanvullend krediet voor de aanleg van een sierbestrating in de Haarlemmerstraat. Uitbreiding van het clubhuis op de speeltuin Westerkwartier. Wijziging van de Huurautoverordening. Instelling van een fonds voor bovenwijkse voorzieningen en het vaststellen van het bedrag van de toeslagen op de uitgifte prijs van gronden ter storting in dat fonds, alsmede aanpassing van de verordeningen op het beheer van het grondbedrijf en op het beheer van het saneringsbedrijf. Besteding van gelden uit het "Fonds voor bovenwijkse voorzieningen". Interpellatie van het raadslid de heer L. Beijen met betrekking tot de standpunten inzake het super-Phénix-project. Aankoop van meubilair en leer- en hulpmiddelen ten behoeve van een aantal openbare scholen voor gewoon en buitengewoon lager en voorgezet onderwijs. Aanvullende inrichting van de prot. chr. kleuterschool aan de Storm Buysingstraat, uitgaande van de Protestants-Christelijke Schoolvereniging. Wijziging van de gemeentebegroting en de begrotingen van de Sociale Dienst en de Dienst Gemeentewerken voor het dienstjaar 1976. Commissie economische aangelegenheden. Dinsdag 26 oktober a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Marfcdorp in de steigers. Reinigingscontroleurs. Mededelingen o.a. Jaarverslag '73-'75 van de V.V.V. Stand van zaken Openbare Slachthuizen in Zuid-Holland. Om 21.30 uur gecombineerde commissievergadering met de commissie S.M.A.C. Agenda: Toekomstmogelijkheden Stadsgehoorzaal. Commissie onderwijs, recreatie, sport een en Donderdag 28 oktober a.s. om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Vaststelling exploitatievergoeding bijzondere scholen voor buitengewoon onder wijs over 1975. Exploitatievergoeding bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs over het jaar 1975. Vaststelling exploitatievergoeding bijzondere kleuterscholen over het jaar 1975. Voorlopige vaststelling van de exploitatiekosten van het openbaar buitengewoon onderwijs over het jaar 1973. Vaststelling exploitatievergoeding bijzondere scholen voor buitengewoon onder wijs over 1974. Verzoeken van schoolbesturen om medewerking. Mutaties onderwijzend personeel openbaar lager en voortgezet onderwijs. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarover informatie vragen bij het Buro Voorlich ting, in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en 14.00 tot 17.00 uur Diversen Werkgroep Kabeltelevisie i de koffiekamer van het stadhuis. i 16.00 t 7V Commissie volkshuisvesting. Dinsdag 26 oktober a.s. om 20.00 uu: Agenda: Renovatie gedeelte complex 5 (Sophiastaat-zuid). Rehabilitatie Maredorp. Commissievergaderingen ir in kamer 263 van het stadhuis. de Leidse Woningstichting in Noord Donderdag 28 oktober Agenda: Ontwerp-machtigingsaanvraag. Ontwerp-voorstel inzake beheersvorm. Stand van zaken met betrekking tot de mast. Verhuizing gemeentelijke diensten en afdelingen De gemeente heeft onlangs de beschikking gekregen over het voormalige pand van de Raad van Arbeid, Breestraat 127-128. Dit pand zal voor een periode van ruim anderhalfjaar gebruikt worden voor de tijdelijke huisvesting van enkele onderdelen van het gemeentelijk apparaat. Deze week zijn naar dit pand verhuisd de Dienst Beheer Schoolgebouwen en de bureaus Salarissen en Administratie van de afdeling Personeelszaken van de ge meentesecretarie. Op 3 en 4 november a.s. volgen dan nog de coördinatoren en personeelswerkers, het bureau van de Interne Organisatie Adviseur en de overige onderdelen van de secretarie-afdeling Personeelszaken. Het gebouw Breestraat 127-128 wordt aangesloten op de telefooncentrale van het stadhuis en is dus te bereiken via telefoonnummer 145344. HERNIA- OF RUGPATIËNTEN Wij zijn geen doktoren en mogen u niet van advies dienen, maar één ding staat vast, honderden hernia- of rugpatiën ten hebben wij op advies van de dokter reeds onze speciaal voor dit doel gefabriceerde platen geleverd en we ontvan gen nog steeds complimenten omdat wij op dit idee zijn gekomen. "Wij kunnen er niet meer buiten" is het commentaar van onze cliënten. PLATEN hard en vlak. circa 17 mm dik, 1-persoons 190 x 80 cm 25.00 1-persoons 190 x 90 cm 28.50 2-persoons 190 x 130 cm 36.50 2-persoons 200 x 140 cm 46.00 Mocht uw bed iets afwijken van deze maten, dan zagen wij de plaat op maat HOTEL-CAFE-RESTAURANT f/efdrarut er md&fok. STEENSTRAAT 55/LEIDEN 122509 Op aanvraag zenden wi| u graag suggesti BANKSTELLEN in de uitvoering die U wenst. Grote sortenng kwaliteitsstof- fen. 5* jr. schrift, garantie op constructie. Levering direct van de DEM-fabnek naar de klant/ DEM-prijzen zijn dus fabrieks- priizerL Heeos vanaf 895,- Inl. tel. 03430-2602 Toonzalen: Culemborg fabriek. Houtweg 8, Voorhout. Loster- weg 5 (bij de Tapijtschuur) Geopend ma. en woe. t/m za. tot 18 u voor mensen, die beter willen Zelf musiceren: een hobby voor uw leven. verkoop: Nieuwe Rijn 20 tel. 071-146489 occasion-showroom: Aalmarkt 4 tel. 071-126038 orgel-lesstudio: Haarlemmerstraat 236 tel. 071-142524 bladmuziek: Koornbrugsteeg 5 tel. 071-122660

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 26