Reynolds No. 1 zonder filter. ReynoldsNo.1 Witteveens legerbloeses. Laag in'teer'en nicotine. Groot in smaak. Onderhouds- bankwerker Jekiest'm omde cijfers. Jerookt'm om de smaak. technisch administratief medewerker ponstypiste machinebankwerker HOOGOVENS IJMUIDEN Reynolds No l vergeleken mei de 10 meest verkochte sigaretten zonder filter. Gerangschikt naar „teer" gehalte .teer" gehalte nicotinegehalte in mg sigaret in mg sigaret Reynolds No.l 14 0.7 Chesterfield 20 1.1 Gauloise 20 IJ Pali Mail Export 20 1.0 Lexington 21 1.2 Mantano 21 1.0 Runner 21 0.9 Camel 22' 1.4 North State 22 1.0 Caballero 24 1.4 Golden Fiction 24 IJ Bron piiblikatic Ministerie van Volksgezondheid september 1976 Gemiddelden volgens zeilde methode (NEN 3382). De complete lijst is op aanvraag verkrijgbaar bij: R J.Reynolds B.V.. Postbus 880. Hilversum. Van alle sigaretten zonder filter heelt Reynolds No.l de laagste cijfers voor „teer" en nicotine.Bekijk dit staatje maar'ns kritisch. Dan weet u wat u w int. De laagste cijfers. En geen filter. Daarom kies je Reynolds No.l. Reynolds No.l smaakt.Omdat hij is gemaakt van zorgvuldig geselecteerde tabakken. En niets van die smaak gaat verloren want Reynolds No.l heeft geen filter. Lage cijfers.geen filter. Wel smaak. Daarom rook je Reynolds No.l. RECTIFICATIE Verkrijgbaar in de filialen: Hogewoerd en Lange Mare 92 Datsun Nederland is de importeur van de bekende Datsun automobielen uit Japan. Datsun zoekt op korte termijn voor haar afdeling garantie een enthousiaste 20 - 25 jaar Ter assistentie van de chef garantie zat o a. tot zijn taal; gaan behoren - zelfstandig afhandelen van garantie-aanvragen; - het onderhouden van kontakten met de overige afdelingen. Gezien de aard der werkzaamheden dient deze werkneme' over goede kontaktuele eigenschappen te beschikken, kennis van de technische Engelse taal stellen wij als eeij vereiste, opleiding op niveau IVA strekt tot aanbeveling Voor de ponskamer zoeken wij een Naast eventuele kennis en ervaring met deze werkzaam heden dient de sollicitante bereidt te zijn om in een team op part-time basis te werken, t.w. om de week 's ochtends of 's middags. Als u geïnteresseerd bent, kunt u de sollicitatiebrief zenden aan afdeling Personeelszaken, de heer F. A. Bussen. DATSUN NEDERLAND B.V. Vennestraat 13-15. LISSE Telefoon; 02521- 19020. In mode en prijs nèt even anders. Hele goeie bij Witteveen. Deze heeft epauletten. En versierselen op mouw en borst. De stof is 100°/o katoen. In army-groen of kaki, maar ook navy, rood en zwart. Maten 36 t/m 42. (voornamelijk in 4-ploegendienst) Afwisselend werk met volop doorgroeimogelijkheden De Technische dienst van Hoogovens zorgt ervoor dat de meest uiteen lopende machines en installaties in goede conditie zijn en blijven. Daarvoor zijn technische vaklieden nodig. Zij vinden bij Hoogovens afwisselend en interessant werk. Een bankwerker die zich ook theoretisch verder wil bekwamen, waarvoor alle mogelijkheden worden geboden, kan zeker promotie maken tot machinebankwerker. Met een gedegen opleiding en ervaring is ook direct plaatsing mogelijk in de rang van Interessant werk in kleine teams De technische vaklieden van Hoogovens werken meestal in kleine teams. Afhankelijk van interesse en ervaring kan men worden geplaatst bij de onderhouds dienst van een van de bedrijfs onderdelen. (In een mobiele ploeg of bij de centrale werkplaats). Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens biedt uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Vaklieden die bij willen blijven, zitten goed bij de Technische dienst van Hoogovens. Indien u niet ouder bent dan circa 45 jaar en belangstelling hebt voor een functie bij de Technische dienst, dan kunt u de bon opsturen Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische in lichtingen: 02510-94000. Geboortedatum:. Adres: Gehuwd/ongehuwd

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 28