Alleen de specialist heeft alle hypotheken. secretaresse rijnland k<\ J 4 #Westland/Utrecht $5) ■vranastaa -w-ranastaa uitzendbureau 48 PATIOWONINGEN 75 HERENHUIZEN makelaarskantoor banketbakker eerste en tweede bediende koksleerling Wjjvooru: U staat in het middelpunt van onze belangstelling! sten» lil Wij voor u. Graag gedaan. INDUSTRIE Vraagt voor 20 spoedig mogelijk 5 INPAKSTERS voor eenvoudig inpakwerk in Bodegraven. Hele da gen, min. 2 weken. 3 PROD. HULPEN (mnl) voor eenvoudig fabrieks werk in Bodegraven. Hele dagen, min. 2 weken. 2 PRODUKTIE- MEDEWERKERS Voor isolatiebedrijf in Kou dekerk a d. Rijn Hele da gen, langere periode 3 PRODUKTIE- MEDEWERKERS Voor alg fabriekswerk in Ter Aar. Van 7.45-16.30 uur. Enige weken. 2 KEUKENHULPEN (parttime) Voor ziekenhuis in Leiden. Van 16.00-20.30 uur. Enige weken. 3 KEUKENHULPEN Voor ziekenhuis in Leiden. Hele dagen, met weekend dienst. Langere periode. HUISH. HULP van 30 jaar, voor zieken huis in Leiden. Hele dagen, 2 maanden 3 MAGAZIJNBEDIENDES Voor schoon magazijnwerk in Alphen a d Rijn Hele dagen, langere periode KANTINEHULP (mnl) Voor personeelskantine in Leiden Van 8 00-15.00 uur, 3 maanden Leiden, Kort Rapenburg 6 tel. 071-146546 Alphen a d Rijn Groenoord 76 tel. 01720-92023 (tussen 14.00-17.00 uur). De passende financiering. De passende aflossingsmogelijkheid. - No-Risk hypotheek - No-Risk 125°otophypotheek - Budgethypotheek - Standaardhypotheek - Hypotheek-leven - Tweede hypotheek - Overbruggingskrediet - Thuis-Best krediet - Lineair - Via annuïteiten - Via polis levensverzekering - Via groei hypotheek - Via spaarplan (ons Gulden Groeiplan) Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met uw makelaar, assurantie-adviseur of ons kantoor in uw buurt. Hypotheekbank nv Leiden, Botermarkt 28, Hoek 't Gangetje. 071-132645 In opdracht van Nationale-Nederlanden Projektontwikkeling B V. zijn wij heden gestart met de verkoop van te bouwen in de MERENWIJK (Leedewijk) te Leiden. De koopprijzen (vrij op naam) variëren van l7CL000,-tot 264.000,- In de Leedewijk is de woning OESTERBANK 1 ingericht als verkoop kantoor. U kunt daar alle gewenste inlichtingen verkrijgen, maandag t/m vrijdag van 9-17 uur, zaterdag van 10-13 uur en volgens af spraak. VOORSCHOTEN Veurseweg 143 Tel. 01717-7940 LEIDERDORP Loevestein 37 Tel. 071-890300 LEIDEN Oesterbank 1 Tel. 071-143490 WADDINXVEEN Kanaalstraat 12 Tel. 01828-2028 Banketbakkerij M.A.M. VAN NOORT Doezastraat 19-21, tel. 071-120579, Leiden. Vraagt Vroom Dreesmann Leiden VROOM DREESMANN zoekt voor haar Centraal Maga zijn te Alphen aan de Rijn op korte termijn een 1e MAGAZIJNMAN (voor 9 maanden) Wij denken hierbij aan een enthousiaste jongeman die in samenwerking met 2 collega's zorg zal gaan dragen voor het inrichten van de stellingen. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 08.00-17.00 uur. Naast eigentijdse sociale voorzieningen bieden wij U een aantrekkelijke korting op aankopen in ons warenhuis. Bent U geïnteresseerd? Schrijf of bel naar de afdeling Personeelszaken van Vroom Dreesmann. Hyperonenweg 4, Utrecht. Telefoon 030- 443744. VROOMS DREESMANN kuypers dullaart Wij zijn een klein, groeiend, erkend reklame-advieshuro, ge vestigd in een herenhuis in Voorschoten. We werken met z'n vieren. We zoeken een Eigenlijk is ze niet alleen een secretaresse, doch doet alle voorkomende administratieve werkzaamheden, ,,'n Schaap met 5 voetjes" dus. Een job met zeer grote verantwoordelijkheid, waar initiatief voor nodig is en inzicht wordt gevraagd. Omdat ze eigenlijk van alles moet kunnen, zijn we best bereid de funktie goed te honoreren en zal ze uiteindelijk haar eigen salaris in de hand hebben. Daarom stellen wij dat ze tenminste HAVO opleiding heeft genoten, vlot kan stenograferen en typen in Nederlands en Engels en minstens 20 jaar oud is. Het kan een pré zijn als ze al op een reklameburo of in het krantenwezen heeft gewerkt. Maar kom liever eens kijken en praten want van beide kanten moeten we elkaar leren ken nen. Bel of schrijf voor een afspraak met Connie Lekkerkerker Reklame-Adviesburo Kuyper en Dullaart Crocusstraat 3 - Voorschoten Telefoon 01717-4130 en 4262 Vroom Dreesmann heeft altijd zijn best gedaan om het de klanten naar de zin te maken. In het kader van de veranderende koopgewoonten werd de laatste jaren gekozen voor een artikel-presentatie die u het kiezen gemakkelijker maakte. Dit systeem bleek aan te slaan, maar de afstand tussen onze mensen in de verkoop en u bleek hierdoor vaak te groot te zijn en dat is vervelend als u iets wilt weten of vragen. Hier willen we iets aan doen. Wij zijn aan het denken geslagen. En we willen van deze gelegen heid gebruik maken om meteen een heleboel andere wensen van onze klanten te realiseren. Want als je iets doet, moet je het goed doen, vinden wij. In deze advertentie leest u er alles over. Graag gedaan. Klantenraden Uit het klantenbestand van uw warenhuis zijn onder notaris- toezicht op democratische wijze leden getrokken voor deze Klantenraden. Deze kunnen in de regelmatig vergaderende raden hun wensen kenbaar maken ten aanzien van kollekties, prijzen, bediening, service en koopsfeer. En reken maar dat wij luisteren. Met gespitste oren! Graag gedaan. Er wordt naar uw mening gevraagd. En geluisterd! Een aantal hostesses zullen regelmatig winkelende klanten intervieuwen om hun bevindingen over Vroom Dreesmann te toetsen. Als vragen worden gesteld als: "Welke afdeling heeft u het laatst, bezocht?", "Hebt u gevonden wat u zocht?" en "Hoe vond u de bediening?", wilt u dan eerlijk antwoord geven? Dank u wel voor uw plezierige medewerking. En zo willen we het u nóg meer naar de zin maken -. Als u iemand een kadootje wilt geven, maar u weet niet wat hij of zij graag zou willen hebben, dan is een kadobon van Vroom Dreesmann de ideale oplossing. Want omdat bij uw warenhuis praktisch alles te koop is, kan de gelukkige precies datgene kiezen dat hij of zij graag wilde hebben. En u komt niet met lege handen! Haarlem, Leiden, Alkmaar Den Helder, Alphen, Hoorn, IJmuiden, Beverwijk Technische dienst Dat u perfekte service krijgt van de technische dienst in de garantie periode, wist u waarschijn lijk al. Maar dat wij dezelfde perfekte service geven na die garantie periode, willen we hier graag even benadrukken. En dat geldt voor alle merken apparaten, als ze maar bij ons gekocht zijn. Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen, Hoorn, IJmuiden, Beverwijk A £2 \1 \s Ruilen Iedereen kan van gedachten veranderen. En vergissen is al even menselijk. Daarom wordt er niet moeilijk gedaan als u iets wilt ruilen. Ook als u het bewuste artikel b.v. bij Vroom Dreesmann Rotterdam heeft gekocht, en u wilt het in Groningen ruilen. Wij doen dat zonder gemor, zonder gezeur. Als u de kassabon maar ever. meeneemt. Graag gedaan. Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen, Hoorn, IJmuiden, Beverwijk Kinderstoelen Voor onze kleine gasten hebben wij in onze restaurants voor speciale kinderstoelen gezorgd, zodat de kleintjes rustig kunnen zitten en u uw handen vrij heeft. Da's service voor twee. Graag gedaan. Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen, Hoorn, IJmuiden, Beverwijk Klachtenbehandeling Klachten proberen wij uiteraard zoveel mogelijk te voorkomen. Maar we zijn allemaal mensen, en daarom kan het voor komen dat u ergens niet tevreden over bent. Daarom is er voortaan in elk warenhuis van Vroom Dreesmann een 'klachtenmanwiens enige taak het is uw klacht aan te horen en daar werk van te maken. Reken maar dat dat gedaan wordt! Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen, Hoorn, IJmuiden, Beverwijk Kinderwagentjes U bent met uw kind aan 't winkelen. Kindje wordt moe. Wat doet u dan om toch prettig verder te winkelen? U neemt een kinderwagentje bij de afde ling klantenservice! Graag gedaan. Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen, Hoorn, IJmuiden, Beverwijk Klantengarderobe U wilt uw jas wel even kwijt. Of de pakjes waar mee u loopt te sjouwen, om maar een paar voor beelden te noemen. Dan geeft u dat toch gewoon even af bij de klantengarderobe! Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen, Hoorn, IJmuiden, Beverwijk Postkantoor Ook zo handig. Om het pakje dat u voor uw tante in Canada kocht meteen weg te sturen. Voor post zegels. Voor girozaken. Ook op zaterdag! Leiden Voor minder valide en invalide klanten, maar ook voor moeilijk ter been zijnde klanten, staan bij de afdeling klantenservice rolstoelen gereed. Graag gedaan. Haarlem, Alkmaar Pick-up service U hebt iets gekocht, b.v. een t.v, een tas vol levens middelen, een kapstok. Maar u wilt nog verder winkelen zonder sjouwen Dan geeft u dat alles gewoon even af aan de Pick-up service, en later rijdt u uw auto gewoon voor. Makkelijk, niet? Graag gedaan. Alkmaar, IJmuiden Ka.v. _wyr Binnenhuisadviseur U zou wel eens willen weten welke kleuren bij elkaar passen. Hoe die lamp bij u thuis zou staan, of andere interieurzaken. Welnu, onze binnenhuis adviseur staat u graag met raad en daad terzijde. Hij maakt zelfs desgewenst een tekening voor u. Graag gedaan. Alkmaar Arbeidsbemiddel Een vestiging van het Gewestelijk Arbeidsburo in uw warenhuis? Jawel. Voor mensen die een baan zoeken een hele uitkomst Graag g Alkmaar

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 28