de rijksoverheid vraagt Q Operationele computertoepassing ineen academisch ziekenhuis. lo PERSONEEL Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden kommercieel/administratief medewerker fQ* Westland Utrecht soneel PERSONEEL! PERSONEEU Jpersoneel^^^ PERSONEELPERSONEH' bpEfiSCNEEL/^^/ }SO per^ne ThERMO ELECTRIC LTS'er ■jvISH medewerker bureau literatuurdocumentatie bedrijfsmaatschappelijk werker (mum i.» medewerker <mniwn.) medewerker onderafdeling studiebeurzen medewerkers afdeling beschikkingen (mnl./vrl.) computer-operator LERAAR OF LERARES Thermo Electric Internationaal b.v. specialisten in het meten en regelen van temperatuur Voor de uitbreiding van de produktie afdeling zoeken wij een L.T.S'er. Daar wij hoogwaardige kwaliteitsprodukten vervaardigen, dienen sollicitanten aan de volgende normen te voldoen: goede vakmensen, of zij, die daarvoor opgeleid willen worden veel interesse in het werk leeftijd 18-22 jaar. TVERMO ELECTRIC Onze snelgroeiende internationale onderneming biedt een interessante, zelfstandige werkkring en een goed salaris. Wij bieden afwisselend werk aan kleine series. Voor telefonische inlichtingen gelieve U te bellen 071-142045, toestel19 Ook kunt U langskomen voor nadere inlichtingen. Postbus 515, Leiden Willem Barentszstraat 47. CORRECTOR/CORRECTRICE Leeftijd 20-30 jaar. De werkzaamheden, die een volledige dagtaak vormen en in het LOI-gebouw in Leiderdorp worden verricht, be staan uit het op taal en stijl corrigeren van de drukproeven van LOI-lessen. brochures, folders, mailings enz. Voor deze funktie denken wij aan iemand met kennis van de Nederlandse taal op Atheneum/HBS of Gymnasium niveau. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollici tatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. leidse onderwijs instellingen SHELL QUICK SERVICE I Vraagt met spoed Automonteur Hoog loon. I Voor inlichtingen bellen naar tel. 01711-10146 of schrijf naar Herenweg 65 Warmond. (mnl./vrl.) vac. nr. 6-584311158 voor het Ministerie van Buitenlandse Zaken t.b.v. de Hoofdafdeling Onderzoek en Documentatie Taak: selecteren en excerperen van artikelen uit merendeels buitenlandse periodieken op velerlei gebied met het accent op onderwerperr van internationale aard. m.n. betreffende ontwikkelingssamenwerking en politieke, inter- nationaalrechterlijke en economische ontwikke lingen over de gehele wereld; meewerken aan de door het Bureau gepubliceerde referaten- bladen en aan het verzamelen van documentatie* op bovengenoemde terreinen; de ontsluiting hiervan en op aanvraag verstrekken van informatie dienaangaande; .verrichten van literatuuronderzoek. Vereist: tenminste diploma VWO/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Vakopleiding er of enige jaren universitair onderwijs. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk v f2952,- per maand. i leeftijd en ervaring r vac. nr. 6-526211158 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Afdeling Personeelszaken Taak: begeleiden van personeelsleden bij sociale problematiek. Leveren van een bijdrage aan het functioneren van de personeelsleden. Werken in teamverband met functionarissen van de Afdeling Personeelszaken en de bedrijfsarts. Vereist: diploma HSA, Sociale Academie, Urgentieopleiding of studerend hiervoor. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2952,- per maand. (tijdelijke functie voor twee jaar) vac. nr. 6-544611158 voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal tb.v. de Afdeling Registers Taak: lezen van begrotingshoofdstukken en de handelingen daarop; rubriceren en maken van een trefwoordenlijst en verwijzingen teneinde bepaalde onderwerpen terug te vinden. Vereist: tenminste diploma VWO. Enige jaren HBO-onderwijs of universitair onderwijs strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2582,- per maand. vac. nr. 6-569311158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Internationale Betrekkingen Taak: informeren over alsmede beoordelen en verwerken van beursaanvragen van Nederlanders voor studie in het buitenland en van buiten landers voor studie in Nederland; plaatsen van buitenlandse kandidaten en programmeren van hun studiebezoek; opvangen en begeleiden var» buitenlandse bursalen. Vereist: tenminste diploma Atheneum of een hiermee vergelijkbare opleiding. Goede kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal in woorc' en geschrift. Kennis van universitaire studie- mogelijkheden/strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring ma>. f 2582,- per maand. tijdelijke functie (voorshands tot 1-1-1978) vac. nr. 6-580511158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Secretariaat van de Uitkeringsraad Vervolgingsslachtoffers 1940-1945 Taak: opstellen van beschikkingen m.b.t. uitkeririgsgrondslagen. vergoedingen c.q. tegemoetkomingen; geven van informatie en toelichting over de inhoud van genomen beslissingen. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding en redactionele ervaring Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2582,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bl] de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. In het computercentrum van het Academisch Ziekenhuis Leiden werkt een team aan de realisatie van een geïntegreerd Ziekenhuisinformatiesysteem. Informatie, zowel van medische aard als op het gebied van de organisatie en administratie, moet worden verwerkt en geïnterpreteerd. Momenteel is het systeem operationeel gedurende 7 dagen per week, 23 uur per dag. Er zijn ca. 80 terminals in het ziekenhuis opgesteld. De apparatuur die hiervoor gebruikt wordt bestaat uit een tweetal PDP n/45 computers, uitgerust met kaartlezers, pons- bandapparatuur, externe schijvengeheugens, magneetbandgeheugens en regeldrukkers. Wie zoeken we? Vac. nummer 072.41. A.40.LD Die de computer gaat bedienen en het realtime systeem bewaakt. Voorts assisteert hij bij het testen van programmatuur. Gedurende de werkdagen wordt in twee shifts gewerkt. Hiervoor geldt een compensatieregeling. Ervaring is noodzakelijk. De leeftijd 20 tot 30 jaar. Verlangde woonplaats: Leiden of zeer directe omgeving. Voor degenen, die niet in Leiden of zeer directe omgeving woon achtig zijn, geldt bij verhuizing een vergoeding volgens rijksregeling. Waar komt u te werken? U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit samenwerkt. Wat u verder nog moet weten: U wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage is 7,8% Rijksregelingen zoals vergoeding voor verhuis-, installerings-, reis-, ziektekosten e.d zijn van toepassing. Het salaris bedraagt maximaal f 2.102,- bruto per maand (excl. een toelage van f 30,- bruto per maand). Promotiemogelijkheid is in de toekomst aan wezig. Hoe solliciteert u? U kunt solliciteren door een brief met uitvoerige inlichtingen te schrijven aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. Werk voor gepensioneerde of 65 In onze kleine fabriek te Katwijk is werk voor een gepen sioneerde of 65+Prettig werk voor hen die van aanpak ken weten en zelfstandigheid bezitten. Gevraagd timmerlieden metselaars en aankomende bouwvakkers Firma Gebr. van Rijn Stompwijkseweg 4 Leidschendam Tel. 070-274216 en 274959 Oranje Nassauschool voor Chr. Mavo Asserstraal 1 Leiden 071-125435 Gevraagd zo mogelijk per 1 oktober a.s. VOOR 7 lessen NEDERLANDS in een eerste en een tweede klas. De voorkeur gaat uit naar iemand die op de middag les kan geven, t.w maandag-, dinsdag- en woensdagmiddag. Inlichtingen en sollicitaties bij de directeur J. van Daatselaar. De Westland-Utrecht Hypotheekbank N.V. is een dynamisch, sterk groeiend bedrijf, dat zich o.a. bezighoudt met hypotheekverstrekking, projektontwikkeling, leasing en beheer en exploitatie van onroerend goed. Voor ons kantoor te Leiden zoeken wij een kommercieel/ administratief medewerker, die na een inwerkperiode onze produkten, nl. hypotheken, pandbrieven, spaarpandbrieven, pandbriefbiljetten, Gulden Groeiplan enz. kan behandelen en tevens de daaruit voort vloeiende administratieve verwerking moet verzorgen. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerker van ongeveer 21-23 jaar, die qua vooropleiding (minimaal MULÖ/MAVO-niveau) snel in staat zal zijn deze representatieve binnendienst- funktie te vervullen. Wij bieden: een prettige werk kring in klein teamverband. Veel kontakt met makelaars, assurantietussenpersonen, notarissen en bestaande relaties. Voor toezending van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met ons kantoor te 's-Graven hage, telefoon 070 - 46 94 54. Sollicitaties te richten aan ons adres Buitenhof 51 te 's-Gravenhage, t.a.v. de heer A. J. van der Sman.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 22