i Algemeen Dagblad r f assistente II I I EEN BOUWKUNDIG TEKENAAR 65+ fiSKRSP®* "rêRSONEEiraSêSl loiilon NEDERLANDSE DURISOL B.V. E3E3E=3E3i NEDERLAND VERTEGENWOORDIGER VERPLEEGKUNDIGE DIACONESSENHUIS LEIDEN NEBIPROFA B.V. NEBIPROFA B.V. CENTRUM '45 TYPISTE/ TELEFONISTE (mnl./vrl.) I I I adverterrtie- medewerk(st)er Rij-instrukteurs Hugo van Egmond zacams rLnüv/ De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 46.481 Academisch Zieken huis, afd. Radiologie documentalist(e) taak: assisteren bij literatuurresearch; beheren, uitbouwen en hanteren van het wetenschappelijk radiologisch codeer systeem; beheren documentatiebestand; beheren bibliotheek. vereist: Bibliotheek- en Documentatie-academie of kandidaatsopleiding medicijnen (bij voorkeur beide); ervaring als medisch documentalist(e) strekt tot aanbeveling. salaris: maximaal 2.952,bruto per maand. vakature nr. 46.482 Faculteit der Sociale Wetenschappen secretaresse taak: het in hoge mate zelfstandig uitvoeren van correspondentie; verrichten van uiteenlopend administratief werk; bijhouden van agenda's en het maken van afspraken; zoveel mogelijk afhandelen van telefoon gesprekken. vereist: middelbare schoolopleiding; goede vaardigheid in steno-typen riederlands en engels; bereidheid tot goede samenwerking met een klein team van vier andere secretaresses op het faculteitsbureau, in het bijzonder tijdens de piekperioden. Bekendheid met de universitaire organisatie en verhoudingen strekt tot aanbeveling. salarn: maximaal 2.102,bruto per maand. vakature nr. 46.483 Huygens Laboratorium (Sterrenkunde) administratief medewerkster taak: maken van verslagen, rapporten e.d.; bijhouden van en het maken van afspraken; verzorgen van de correspondentie. vereis opleiding op HAVO/Atheneum-niveau; typediploma; zeer goede kennis - zowel mondeling als schriftelijk - van de Engelse taal; kennis van de Franse taal strekt tot aanbeveling. salariu maximaal 2.102,bruto per maand. Voor elke functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en er\'aring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8% van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. ACHTHOVENERWEG 19 - LEIDERDORP Producent van isolerende lichte bouwelementen Zoekt op korte termijn: De gedachten gaan uit naar iemand, die bereid is om in teamverband te werken en tussen 20 en 23 jaar oud is; een opleiding genoten heeft op MTS.-niveau of hieraan gelijkwaardig en bovendien enige erva ring heeft opgedaan in soortgelijk bedrijf. Belangstellenden wordt verzocht hun brieven met volledige gegevens te richten aan de Chei Personeel van de Nederlandse Durisol b.v Postbus 431 Leiden. Vestiging van DASA Corporation U.S.. fabrikant en lever ancier van automatische kiesapparatuur voor de tele foon, zoekt i.v.m. de groei van de organisatie door het succes van de Dasacall een Uw sollicitatie zien wij met belangstelling tegemoet. In het Diaconessenhuis te Leiden is plaatsingsmogelijkheid voor een die de adjunct-directrice kan assisteren bij haar organisatorische werkzaamheden t.b.v. de verpleegafdelingen. Verpleegkundige ervaring in een algemeen ziekenhuis en organisatorische/administratieve belangstelling zijn nood zakelijk. Leeftijd: 27-35 jaar. Deze full-time werkkring omvat alleen dagdiensten met ongeveer één weekenddienst per maand. i verpleegkundige A of 1 e verpleegkundige, afhankelijk van opleiding Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Houtlaan 55. Leiden. Tel. 071-155960. In verband met een onlangs voltooide heroriëntatie op onze bestaande taken, hebben wij plaats voor gediplomeerde ziekenverzorgenden die in een klein team onder leiding van een stafverpleegkundige de dagelijkse werkzaamheden gaan uitvoeren. Wij bieden een goede werksfeer met veel afwisseling die hoge eisen stelt aan vak- bewaamheid en inzicht. Belangstellenden moeten bereid zijn in onregelmatige diensten te werken. Verdere informaties worden gaarne verstrekt door dhr. H. A. P. Borsje, hoofd verpleeg kundige. tel. (070) 20 92 52. Sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door het hoofd van de afdeling Personeels zaken, Veurse Straatweg 185, Leidschendam. Wasserij Spronk vraagt voor haar sorteerafde- ling een JONGEMAN (min. leeftijd 18 jaar). U kunt zich iedere dag aanmelden en vraag dan naar de heer Neute boom. Wasserij Spronk, Lijn baan 3, Leiderdorp. Telefoon 071-899300. afd. metaalcoating vraagt voor direct voor halve dagen aard der werkzaamheden: keuren en testen van gecoate materialen Sollicitaties: telefonisch of schriftelijk aan afd. metaalcoating, Energieweg 46, Zoeterwoude tel. 071-890500. Centrum voor medisch-psychologische begeleiding van verzets- Wegens een vacature zoeken wij zo spoedig mogelijk t voor een oarl-time functie van maandaa t/m donderdaq van 0 30-13 30 uur doch m geval van ziekte en vakantie van collega s van 8.30-17.00 uur. Leeftijd minimaal 20 jaar Men dient in het bezit te zijn van een M.A.V.O.- en typediploma. Salaris volgens de N.Z.R. Schriftelijke sollicitaties te richten aan dr. W. L. Meijering, directeur Centrum '45, Rijnzichtweg 35 te Oegstgeest. heeft op het bijkantoor te Leiden plaats voor een voor telefoon- en typewerk, in de leeftijd van 18 tot 23 jaar. Zij zal abonnees en funktionarissen in de buitendienst op een prettige en correcte manier te woord moeten staan en eventuele bezorgklach ten moeten behandelen. Gehele of gedeeltelijke Mavo-opleiding is gewenst. Prettige werksfeer en aantrekkelijke arbeidsvoorwaar den Solliciteren, schriftelijk of na telefonische afspraak, bij de afdeling personeelszaken, Westblaak 180, Rotterdam. Telefoon 010-147211vragen naar toestel 3320. Ls Welke hypermoderne herenkapper (stylist) n nieuw 1 Katwijk aan Zee runnen. Als je werkelijk een erg goede vakman bent is dit je kans. Een spiksplinternieuwe herenkapsaion opbouwen en lei den en dat tegen een interessante salarisregeling waarin een percentage van de winst. Je moet wel in het bezit zijn van alle vakdiploma's. Je kapsalon gaat plm. 1 december open, dus reageer wel spoedig. Brieven onder nr. 34636 bur. v. d. blad. Pewan - BMW - centrum - Den Haag Dealer voor Den Haag en omgeving vraagt met spoed: 1e monteurs 2e monteurs Goed salaris, gratis bedrijfskleding, technische scholing in samenwerking met BMW impor teur. Aanmelden schriftelijk: Pewan b.v. GEMEENTE WASSENAAR Ten behoeve van het openbaar en bijzonder basisonderwijs is in deze gemeente een begeleidingsteam werkzaam, waarin sa menwerken het Jeugd Advies Bureau (psychiater, psycholoog, kinderarts, psychiatrisch sociaal werkster, allen op part-time ba sis), een verpleegkundige in de maatschappelijke gezondheids zorg, alsmede 2 logopedisten. De schoolarts werkt nauw samen met dit begeleidingsteam. In het kader van de nieuwe opzet van de schoolbegeleiding zal een pedagoog-didactus worden aangesteld, die tevens met de coördinatie zal worden belast. In dit begeleidingsteam is een vacature ontstaan voor een: SCHOOL-MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER De afdeling Vormgeving van de Leidse Onderwijs instellingen bepaalt ondermeer de lay-out van de j; bekende LOI-lessen Een speciaal team is met de verdere uitwerking van deze lay-out belast. Binnen dit kleine team kan op korte termijn een LAY-OUT BEWERKER (leeftijd 22 jaar) worden geplaatst. Hij zal na een ruime inwerkpe- riode in staat moeten zijn om zelfstandig zetaanwijzingen te geven bij tekst en illustraties de lay-out van de lessen geheel uit te werken volgens aangegeven richtlijnen. Voor het goed vervullen van deze functie is gevoel voor samenwerking onmisbaar. Enige grafische kennis, opgedaan door studie of ervaring, strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs wpf instellingen Leidsedreet-Leiderdorp Tel. (071) 89 92 55* Deze medewerk(st)er zal worden belast met de intake, consulta tie, het voorbereiden van agenda en teambespreking, milieu onderzoek, gezinsbegeleiding, correspondentie en administratie. Functie-eisen: - een opleiding minimaal op M.B.O.-niveau; - goede contactuele en organisatorische eigeh- schappen; - ervarina od schoolgeneeskundig, dan wel op maatschappelijk of sociaal verpleegkundig ter- Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan aanstelling plaatsvinden op een salaris van 1.502,- tot 2.582,- bruto per maand, exdusief de wettelijke toeslag van 30,- Benoeming geschiedt vooralsnog in gemeentedienst, zodat de rechtspositie-regelingen voor het personeel van de gemeente Wassenaar van toepassing zijn. Het ligt in de bedoeling deze begeleidingsopzet t.z.t. om te zetten in een stichting. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de afde ling onderwijs van de gemeentesecretarie, telefoon 01751-19340. Advertenties vormen een wezenlijk deel van de bladen die de ANWB uitgeeft. Binnen de Uitgeverij hebben wij dan ook een afdeling advertentie-exploitatie Op deze drukke en levendige afdeling is plaats voor een die van een advertentie-opdracht tot en met de plaatsing ver antwoordelijk is voor de hele gang van zaken. Daarvoor ver richt hij/zij alle administratieve werkzaamheden die daarmee te maken hebben. Tevens onderhoudt hij/zij intern en extern telefonische kontakten met redaktie. klanten, reklameburo's en drukkers. Tevens behoort tot haar/zijn taak het boeken en gereedmaken voor de computerale verwerking van periodie ken en speciale uitgaven. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten vanaf, 21 jaar met een opleiding op MULO/MAVO-nivo. enige kantoorervaring en goede kontaktuele eigenschappen. Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal het salaris f 1.468,81 en f 1.700,78 bruto per maand bedragen ook voor part-time in bezit van ontheffing of diploma's Autorijschool Rooseveltstraat 15 Leiden Telefoon 071-121280 Sollicitaties kunt u richten aan de ANWB, afdeling Personeelszaken/ Direktoraat Algemene Zaken, Was- senaarseweg 220 te Den Haag. Tel. 070-264426, toestel 2171 Ter ondersteuning en verdere uitbouw van ons verkoopapparaat zoeken wij kontakt met een ENERGIEKE MEDEWERKER die kan bogen op een ruime ervaring als verkoper en in staat is om een ruime mate van zelfstandig heid in zijn werk te leggen. Bezit van - of studerend voor - het N.F.M. diploma 'is een voorwaarde voor de vervulling van deze interessante vakature. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht aan het privé-adres van Makelaardij o.g. ANCORA Nieuw Duinweg 35 Katwijk aan den Rijn

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20