^VEND&PRINT J Opening oprint aoen? precies voor u Heel wat: de sneldrukkerij van Vroom Dreesmann Met geweldige service. Goede raad kost niets. VEND PRINT De sneldrukkerij waar alles kan. Een administratief medewerker Bar de Pul Oude Vest 235 Van harte welkom vanat 1 okt. 3 uur Vendoprint. Zo heet de nieuwe sneldrukkerij van uw warenhuis. Bemand met vakmensen die het drukkerswerk serieus nemen. En die dat vak dan ook hoogst ambachtelijk uitoefenen. Maar die wél van mening zijn dat prima drukwerk geen fortuin hoeft te kosten. En dat 'n mens geen weken op z'n drukwerk hoeft te wachten. En daarbij mag rekenen op ouderwets goede service. U hebt 't al begrepen Vendoprint drukt snel, vlekkeloos en voordelig Vroom Dreesmann staat er achter. Familiedrukwerk zoals b.v. verlovingskaarten, trouwkaarten, geboortekaarten. visitekaartjes, briefpapier, enzovoorts. Gelegenheidsdrukwerk zoals b.v. menu's, receptiekaarten, etiketten, ex iibris. stickers, uitnodigingskaarten, bedankkaarten, verhuiskaarten, scripties, enzovoorts. Handelsdrukwerk zoals b.v. kwitanties, prijslijsten, briefpapier, fakturen, offertes, enveloppen, enzovoorts. Verenigingsdrukwerk zoals b.v. periodieken, cluborganen, omslagen, circulaires, feestkrantjes, catalogi, enzovoorts. Vendoprint beschikt over een eigen zetterij met keus uit niet minder dan 50 lettertypen. Dat betekent dat uw drukwerk kan uitgevoerd worden volgens uw persoonlijke ideeen en wensen Vendoprint werkt uw drukwerk graag kompleet af van advies bij een nieuw ontwerp (als u dat wenst) of grafische uitwerking van uw eigen ontwerp tot en met het snijden, lijmen, nieten of binden. Vendoprint heeft daarnaast een grote kollektie trouw-, verlovings-, bedank-, feest en andere kaarten die reeds voorzien zijn van een originele illustratie (keuze uit tientallen mogelijkheden) en die daarom razendsnel ingedrukt kunnen worden met uw tekst in zwart of in kleur. Vendoprint beschikt over alle mogelijk heden om uw ontwerp te verkleinen of te vergroten, tot het ideale formaat. Iets in gedachten? Komt u gerust naar Vendoprint. Daar wordt naar u geluisterd, daar wordt u geadviseerd. Kost niets. Dat hoort ook bij de opvattingen die Vendoprint heeft over service. Welkom VROOM DREESMANN vraagt op M.B.A. I Zijn taak zal bestaan uit: - het verzorgen van informatie gericht op de diverse aspecten van de onderneming, in het bijzonder de produktieafdelingen. - het meewerken aan de periodieke rapportering aan de direktie met toetsing aan de begroting. - het mede vorm geven aan een begrotingsopzet, waarbij een belangrijke mate van integratie in de financiële administratie plaatsvindt. Wij denken voor deze interessante funktie aan iemand van 20-30 jaar. Enige kalkulatie-ervaring strekt tot aanbeveling. Sollicitaties schriftelijk richten aan de direktie van Ouwehand's Rederij en Vis verwerking B.V., Postbus 503 te Katwijk aan Zee. HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND HOOFD VAN DE TYPEKAMER (vr.) Haar taak zal in de eerste plaats bestaan uit het geven van leiding aan een kleine groep typistes en het collationeren van het verv digde typewerk. Voorts zal zij ook zelf typewerk dienen te richten. Aanstelling geschiedt in de rang van adjunct-commies A. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 2.336, per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoor waarden zijn van toepassing. Aan de Secretaris-rentmeester van Rijnland gerichte sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden onder 2309 aan het hoofd Financiële en Personele zaken Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. L Rijnland

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 24