Boekverkoop niet gestegen door lp "Zing je moers taal" 1 i££-3? toegelicht 1 programma] Mercury, houdt'm >etrou*vbaar! ...e/7 gistëmh l CPN-MEETING Leidse boekhandelaren over koopgedrag RADIO - TV - KUNST De Russische schrijver Andrej Amalrik introduceerde gister middag in Amsterdam een nieuwe met twee essay's aange- 1 vulde - uitgave van zijn boek "Haalt de Sowjet-Unie 1984"? e schrijver ontdekte daarbij ech ter dat een tekening voorstel lende het rad der ideologiën" niet in het boek was afgedrukt. Op de foto tekent Amalrik in zijn presentexemplaar het ontbre kende rad. De uitgeverij zal het boek echter met deze tekening aanvullen, voordat het in de boekhandel verkrijgbaar is. Op de achtergrond mevrouw Amal- rik. Éjfr De Franse letterkundige en Houmalist Emmanuel Berl is op 84- Ijarige leeftijd in Parijs overleden, ^jerl, die tegelijkertijd historicus, ©manschrijver, filosoof en journa list was, stichtte in 1925 met de ^franse schrijver Drieu la Rochelle v'iet blad „Derniers jours". Daarna vas hij van 1933 tot 1937 directeur ran het weekblad „Marianne", dat ten belangrijke rol in het letter- tundige leven speelde. Een van zijn eatste werken, „Le virage" (1972), [ing over de recente ontdekkingen >p biologisch gebied en was be- loeld om de dwaasheden van de nodeme wereld af te wijzen. Bruce Dukov idoolsolist het R.O. 31J >e Amerikaanse violist Bruce Du- ov is morgenavond solist rr\gt het aesidentie-Orkest in de Leidse /itadsgehoorzaal. Hij vervangt de fcJanvankelijk aangekondigde pia- l^jist Christiaan Zacharias, die op ^2ze datum achteraf niet beschik- aar bleek te zijn. Bruce Dukov 'értolkt het bekende Vioolconcert an Tsjaikowski. !et programma, dat onder leiding .aat van de Franse dirigent Alain ombard, bevat verder de Ouver- >re La forza del destino en de ymphonie Fantastique van Be- ADVERTENTIE Ook de beste buiten boordmotor vraagt h jaarlijks onderhoud. U verlengt -larmee de levensduur. Bel nu de kende Mercury Dealer, die haalt jv motor ook iaag even op. ^ede vaart 1977. Van 4 tot 175 pk. Hoo9,T2 aan den B>in Koudeker 4_2408 omW^ater^^ U u«3 Zoeterwoude H09TeSoon°71-122255 LEIDEN - Er bestaat een groot verschil tussen de verkoop van boeken en de handel in platen. Boek en plaat vertegenwoordigen nu eenmaal twee uiteenlopende interessesferen. Toch is het inte ressant na te gaan in hoeverre de verkoop van grammofoonplaten van invloed is op de boek verkoop; in hoeverre bepaalde gebruiken en op vattingen onder boekhandelaren ingang hebben gevonden bij de platenhandel; of er sprake is van direct aanwijsbare concurrentie en in hoeverre het koopgedrag van de boekenkoper overeen komst vertoont met dat van de platenkoper. We spraken daarom met vier boek- Boekhandel in Amsterdam, Don- verkopers in Leiden, te weten Bock- ner in Rotterdam en door ons in handel vh. C. Kooyker, De Kier, Het Leiden. Dat "Dood weermiddel en Nieuwe Boekhuis (met op de eerste andere verhalen" van de Oegst- etage de afdeling "In de Boven- geester auteur F. B. Hotz op de kooi") en "Boek en Blad", als rcpre- vijfde plaats staat is o.m. veroor- sentant van inloop-boekentiallen zaakt door onze opgave. 3. Natuur- zoals ILA (Maarsmansteeg) en lijk F. B. Hotz, die wij de "ontdek- "Walk In" (Breestraat). Ook deze king van 1976" zouden willen laatste groep, omdat het gedrag van de klant in deze inloopzaken wezenlijk blijkt te verschillen van het gedrag in "conventionele" boe kenzaken. De volgende tien vragen werden aan de vier hierboven genoemde boekverkopers gesteld, waarbij merkwaardige verschillen in het koopgedrag naar voren ko- lDe platenbon is door de pla- tenhandelaren ingesteld naar het voorbeeld van de boeken- bon. Bestaat er een mogelijk heid, dat de platenhandel ook de "Plaat van de Maand" zal gaan introduceren? 2De platenhandelaren kennen de "Hitparade" en de boek handelaren de "Boeken Top Tien". Is er een relatie aan toonbaar en hoe betrouwbaar is de "Boeken Top Tien"? 3.Wat is de persoonlijke voor keur van de boekhandelaar voor te verkopen boeken? 4.Is er een aantoonbare invloed van de verkoop van de single c.q. elpee op de verkoop van het boek? 5.Wat voor soort boeken worden in de boekhandel het meest verkocht? 6Js de verkoop van de elpee met teksten van auteurs, Zing Je Moers Taal" nog van invloed geweest op de boekenverkoop van die auteurs? 7.Welke boeken verkoopt de boekhandelaar graag, hoewel die voor hem commercieel nauwelijks interessant zijn? 8Hoe is het gewoontegedrag van de koper. Welke auteurs liggen goed in de markt? 9De platenverkoop wordt met veel "tam-tam" omgeven. De boekenverkoop lijkt be schaafder. Is daar iets over te vertellen? 10 Den boekenverkoper kan onmogelijk alle te verkopen boeken gelezen hebben. Meer dan bij de platenverkoper wordt van de boekenverkoper verwacht, dat hij iets over het te verkopen boek kan vertel len. Welke criteria worden hierbij aangelegd? i, daarnaast W. F. Hermans met vooral "Onder Professoren". 4. Kunnen wij niet beoordelen. 5. We tenschappelijke boeken, ook veel Engelse en Franse literatuur. 6. Wij hebben door de verkoop van die langspeelplaat geen merkbare stij ging in de verkoop van het oeuvre van die auteurs geconstateerd. Toch wordt er meer gelezen dan vToeger, vooral in het genre van de non-fiction-literatuur. Ook weten schappelijke en populairweten- schappelijke literatuur wordt steeds meer gekocht. Maar onze er varing is dat steeds dezelfde men sen boeken kopen. Met zo'n elpee bereik je beslist geen ander pu bliek. 7. Veel Nederlandse poëzie: "Achterberg, A. Roland Holst, Bloem, Marsman, Slauerhoff. 8. Bij ons liggen Hermans, W. F. Lampo. Door Bert Koekebakkcr Koolhaas, Peskens, Haasse en Toonder goed in de markt. Wij ge loven, dat het koopgedrag van het publiek in boekhandels wezenlijk verschilt van dat in platenzaken. 9. Platen verkopen is een auditief ge beuren. Bij de verkoop van boeken overheerst het visueel aspect. Het publiek dat boeken koopt is vaak een ander publiek dan het platen kopende publiek, al zou ik niet on middellijk willen stellen, dat het publiek bij ons beschaafder zou zijn. Men let hier meer op kwaliteit, terwijl de platenkoper meer op kwantiteit let. 10. Wij kopen selec tief in, gebaseerd op onze verkoop- ervaring in het verleden. Bij de ver koop trachten wij een "signalement van een boek" te geven. x Leidse auteurs: sterk regionaal gebonden avonden" en "Nader Tot U" dat gaat nog wel. Maar wat daarna is gekomen "Lieve Jongens", beeld, omdat op die lijsten alleen de eigen uitgaven vermeld staan. Ik weet niet of het publiek zich dat wel voldoende bewust is. 3."Leiden schei maar uit. binnen en buiten de stadsvesten" van ir. H. A. van Oerle verkopen we met veel plezier. Deze genum merde uitgave, die 360 kost, ver koopt, ondanks de relatief hoge prijs erg goed. Het is leuk boeken over Leiden te verkopen. Wij geven binnenkort een boekje uit van Herman Kleibrink "Leiden, binnen de Singels": Als Leidse boekhandei staan wij daar volkomen achter, daarom hebben wij besloten zelf voor de uitgave zorg te dragen. 4. Nauwelijks meetbaar. In de ge schenkensfeer liggen boeken en platen, dachten wij, weer wel dicht bij elkaar. 5. Romans, hobbyboe- ken, fotoboeken, kijkboeken. De king maak, dan vraagt hij: "Wie Top Tien Boekhandel De Kier 1. Daar kun nen wij weinig van zeggen. Wij zouden het wel verstandig van de platenhandel vinden als men een plaat van de maand zouden intro duceren. Het Boek van de Maand wil de niet-lezer tot lezen brengen, maar moet je ook een niet- platendraaier tot het draaien van platen motiveren? Het doel van het Boekhandel Kooyker 1. Wij gelo- Boek van de Maand wordt over- ven, dat ook de "Plaat van de igens beslist niet bereikt. Het "an- Maand" ooit eens zal doordringen dere" publiek blijft weg. Het Boek in de platenhandel. Overigens moet van de Maand komt overigens tot hierbij wel worden aangetekend, stand doordat de uitgever een deel dat het "Boek van de Maand" niet van zijn winst inslikt en de boek- elke maand verschijnt. Dat gebeurt handelaar een deel van de hormale ongeveer vijf of zes keer per jaar. korting afstaat. Of de platenhandel Wellicht een argument meer voor daarop zit te wachten? 2. De Hitpa- de platenhandelaar om een en an- rade bij de platenhandel heeft een der te overwegen. 2. De Haagse zweem van onbetrouwbaarheid. Post is één van de weekbladen, die omdat er zoveel zijn van verschil- steeds de Boeken Top Tien publi- lende omroepen en stations. Bij de ceert en bij een objectieve weer- boekenhandel ziet men tegen- gave gebaat is. De gegevens voor wooraig, dat grote uitgeverijen die Boeken Top Tien worden door zoals Unieboek en Elsevier Neder- een aantal boekhandelaren ver- land hun eigen "Top Tien" gaan strekt, waaronder Atheneum- uitgeven. Dat geeft een geflatteerd tendens is, dat het gebonden boek er helemaal uit gaat ten voordele van de paperback. Maar bij Tol- kiens "In de ban van de Ring" bijv. zien we een omgekeerde ontwikke ling. Daar verschijnt eerst een pa perback, het boek wordt een stan daardwerk en vervolgens ontstaat een gebonden uitgave. 6. Is niet van invloed geweest. 7. Ik verkoop Si- menon en Marnix Gijssen erg graag. 8. W. F. Hermans ligt goed. Het gehele oeuvre. Ook in Leiden Hannes Meinkema, Peskens, pseu doniem van een bekend uitgever, die ook in "Hollands Diep" schrijft. 9. De verkoop van boeken lijkt be schaafder. Platenaankopen zijn haast altijd impulsaankopen. Wij hebben die impulsaankoop on langs, bij hoge uitzondering, mee gemaakt met het "Donner- rapport". Maar in de regel koopt men bij ons overwegend een boek. De platenhandel kan als het ware door het geluid uit de zaak de Poezië Boekhandel "Het Nieuwe Boek huis": 1. Geen mening. 2. Alleen de Boeken Top-Tien is werkelijk be trouwbaar. Ik maak bezwaar tegen de Unieboek-lijst. Die lijst geeft het aantal aan de boekhandel gele verde exemplaren weer en niet het aantal werkelijk verkochte boeken. Dat is een vorm van misleiding. Bovendien staan er alleen Unie boeken op. 3. Wij verkopen graag Leidse auteurs zoals 't Hart en Biesheuvel. Maar als ik tegen mijn collega in Rozendaal die opmer- 5 't Hart"? Dat is erg, en dat geldt toch ook wel voor Biesheuvel, regionaal gebonden. 4. Die invloed is nauwe lijks aanwezig. Vroeger hebben wij ook platen verkocht en de sferen bleken onafhankelijk van elkaar te kunnen bestaan. Wel viel ons op, dat veel grammofoonplaten wer den verkocht aan mensen die niet lezen. 5. Veel moderne literatuur, dus veel Nederlandse auteurs, maar oök veel vertaalde buiten landse auteurs. Ook veel natuur- boeken, science fiction en boeken over mystiek. 6. Nee, niet van in vloed. De plaat is geloof ik, ook maar matig verkocht. De opzet leek aardig, maar bleek bij het publiek niet aan te slaan. 7. Poezië (eigenlijk de "stoffering" van je winkel). Bij voorbeeld A. Roland Hoist's bun del "Voorlopig". Maar ook poezië van Huub Oosterhuis en Michel van der Plas. Poezië ring, gaat evenals Franse literatuur erg traag. 8. W. F. Hermans, 't Hart. NEDERLAND I 18.15 - Engels voor beginners (TELEAC) 18.45 - Kortweg (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - Twietie, en Tom en Jerry, tekenfilms (KRO) 19.25 - Carrousel (KRO) 21.35 - Journaal (NOS) 21.50 - Interview met de minister-president (KRO) 22.00 - De erfenis van een arme man, documentaire (KRO) 22.55 - Ons dagelijks beeld, documentaire (IKON) 23.20 - Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 - Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 - 'Journaal (NOS) 19.05 - AVRO's Toppop (AVRO) 20.00 - Journaal (NOS) 20.25 - The Big Band and The Beatles (AVRO) 21.15 - De gebroeders Hammond, serie (AVRO) 22.05 - Televizier Magazine (AVRO) 22.45 - AVRO's Sportpanorama (AVRO) 23.15 - Journaal (NOS). Alles heeft zo zijn waarde. Is Fassbinders film „Alle Turken heten Ali", omdat het eigenlijk een bioscoopfilm is, minder televisie dan de les van Seveso uit Koning Klant, wat op zijn beurt weer geen amusement was? Het waren wel de twee be langrijkste stukjes televisie van gisteravond. Iets om acheraf in bed over na te denken. De rest van het aanbod kon daar niet voor zorgen. Wel een poging gedaan Nader Bekeken van de EO te bekijken en daar wat over na te mijmeren tijdens Achter het Nieuws. En de EO kwam daaruit als de be ter „geprofileerde" omroep. Een duidelijke identiteit, niet wars van een stevig robbertje polariseren en ongehinderd door enige twijfel aan het eigen gelijk. Achter het Nieuws gaat onmis kenbaar gebukt onder de druk die kwaliteit te brengen die bij de VARA hoort. Ze zouden er beslist niet over gepiekerd heb ben Colson te laten interviewen als die ex-misdadiger uit het Watergate-gebeuren zich per ongeluk tot het socialisme in plaats van tot Jezus had laten bekeren. De EO kan dat wel doen. Die kan ook ongehinderd beweren, dat er een directe relatie bestaat tussen het voortbestaan van de Nederlandse rechtsstaat en de rolverdeling tussen man en vrouw. En een soort kruistocht houden tegen de vredesweek en de vredeskrant van het Inter kerkelijk Vredesberaad. „Wij christenen hebben de plicht geen geweld te gebruiken, ten minste niet ten onrechte", zei een christelijke meneer. Dus toch wel geweld gebruiken? Blijft dus over Fassbinder en Seveso. Fassbinder hoeft geen toelichting, kritiek of loftuiting meer. Wie het nog niet begrepen heeft is het kijken kennelijk niet waard geweest. Maar Ko ning Klant legde tenminste eindelijk eens omstandig uit wat er al weer vele weken gele den in dat Italiaanse dorpje aan de hand is geweest. Het heeft lang geduurd, die uitleg. tVaarom heeft zoiets niet eerder gekund? Vijfentwintig minuten zendtijd om het naadje van de kous te laten zien is toch niet te veel gevraagd. A.I. Om 22 .00 uur op Nederland 1 (KRO) .De erfenis van een arme man". Een documentaire over Franciscus van Assisi en zijn minder broe ders, 750 jaar na zijn dood. Ook op Nederland I (IKON) om 22.50 het derde en laatste deel van het drieluik „Ons dagelijks beeld", waarin een gezin wordt opge zocht dat twee jaar geleden middelpunt was van een tv- programma. ..The Big Band and The Beatles". Een programma van de AVRO dat om 20.25 uur via Nederland II wordt uitgezonden. De nu al legendarische muziek van het Liverpoolse viertal wordt in dit pro gramma vertolkt door koor en orkest onder leiding van José Marcel lo. De uitvoering geschiedt tegen het schilderachtige decor van Vin- keveen. AVRO's Televizier Magazine neemt vanavond van de Amerikaanse televisie een deel van het debat tussen de kandidaten voor het presi dentschap Ford en Carter over. Uit Zuid-Afrika komt een verslag over de ontwikkelingen van de dag. Voorts een impressie van het uitlenen van kunstwerken via de artotheek. koop op straat op brengen. 10. Je Biesheuvel, Hannes Meinkema, leest elk boek door en deelt hem volgens bepaalde criteria, overwo gen verkoop je. Privé-geheimen kan ik niet zien en verkoop ik met grote tegenzin. Dat geldt ook de laatste boeken 1(1) Dancing Queen Abba 2 2) Smile Pussycat 3 (10) In Zaire Johnny Wakelin 4 4) Now is the time Jimmy James 5 3) Tango d'amor Vicky Leandros 6 8) Monza I Ferrari 7 7) My love Rosie en Andress 8 6) 5.05 p.m. Lia Velasco 9 (11) Le matin sur la rivière I Eve Brenner 10 (nieuw) Mon Amour BZN 11(5) Let's stick together I Brian Ferry 12 (17) Brown eyed girl/Jack Jer sey 13 (13) Don't tell me stories Sas- kia en Serge 14 (15) Playa Blanca Afric Si- 15 (24) Heaven must be missing an angel Tavares 16 (16) Rhiannon Fleetwood Mac 17 (26) You never find another love I Lou Rawls TOP DERTIG 18 (18) Long may you run Stills Young Band 19 (nieuw) Ome Arie I Connie Vandenbos 20 9) Kiss and say goodbye I Manhattans eagle I Stev 21 (21) Fly like Miller 22 (23) Afternoon delight Star- land Vocal Band Vestdijk, Toonder, Van der Veen. 9. Platen verdringen elkaar meer. Pla ten zijn vaak ook meer tijdgebon den. De boekhandel is bovendien altijd een "net vak" geweest. Boe- Reve "De, kenverkoop is daarnaast niet 22.00 Reisoogst. 22.25 Overweging. 22.30 agressief. Het "type" boekverkoper Nws. 22.40 (S) Goal, verschilt bovendien hemelsbreed van het "type" platenverkoper. 10. VPRO" 18.00 Nws. 18 11 Embargo. NOS: blijken over hetzelfde gevcel te be- 20.00 Nws. 20.05 <S) Europees Concert- VRIJDAG 24 SEPTEMBER Hilversum I KRO' 18.30 Nws. 18 41 Marktber 18.44 Sprong in het heelal. 19.30 (S) Edwin. 20.00 ()S) In antwoord op uw schrijvi 1 rondom sport. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II 23 (12) Wild bird George Baker Selection 24 (28) Daddv Cool I Bonnie M 25 (14) Don't go breaking my heart I Kiki Dee/Elton John 26 (25) Let em in Wings 27 (nieuw) Memory of life I Albert West 28 (19) You are my love/Liverpool Express 29 (29) Ring et ding Michel Fu- gain 30 (nieuw) Teddybeer I Gerard de schikken. Wij kopen slechts boe ken, die verkoopwaarde hebben. Dan lezen we vaak een "achteflap" of bladeren het boek door. Alle te verkopen boeken kun je moeilijk gaan lezen. (S) Europees Concert- 21.30 NOS-cultuur. 22.30 Gamma van Alpha en Beta. 23.00 (S) Met het oog op morgen. 23.55-24.00 Nws. Hilversum III 18.03 De vacaturebank. 18.10 (S) NOS- maal. Veronica 19.02 Veronica op drie. VPRO: 20.02 VPRO-vrijdag op drie. Astcrix 23.02 Radio Vrij Belgie OJ32JS) An de Musici Boek en Blad: 1. Idee van Plaat de Maand lijkt erg goed. 2. Unie- nacht dooi boek. Spectrum en Elsevier geven een vertekend beeld. Alleen de Boeken Top Tien is werkelijk be- varaT? 00*N' ede ZATERDAG 25 SEPTEMBER Hilversum I 7.02 (S) z o. (7 30 Nw 41 Dingen van de dag. 8.30 Nu ADVERTENTIE Boek) controleert bovendien de 10-33 (S) ZI 12 26 Med. r de huisvrouw). 10 30 Nws. zaterdag 25 september 20.00 uur. VERPLAATS van DE GROTE BURCHT naar HET LEIDSE VOLKSHUIS ingang: APOTHEKERSDIJK 33 wegens brandschade. Sprekers: Karei Hoogkamp, vooreen progressieve regeringspo- *litiek; Dries Hoeven: voor behoud van de koopkracht. 'Allrounders geen plagiaat' HILVERSUM - De KRO heeft de beschuldiging van de AVRO inzake plagiaat weerlegd met de vertoning van een' onderdeel uit een tv- uitzending van het programma „Brandpunt Buiten Spel" in 1968. Hierin nemen de bekende topspor ters deel aan een atletiekwedstrijd. Zij beoefenden daarbij takken van sport die hun onbekend waren. Tot de deelnemers behoorden Tom Okker, Kees Verkerk en Wim Rus- ka. „Dit is dezelfde formule die de AVRO hanteert in het programma „Superstar", aldus een woordvoer der van de KRO. „Wij hébben dus geen plagiaat gepleegd", voegde hij eraan toe, „en bovendien is ons nieuwe sportprogramma „De All- rounders" op heel andere leest ge schoeid". gegevens. 3. Boeken over geschie denis en psychologie. Trachten te komen tot een identificatie met de klant. Zijn voorkeur peilen. 4. De single wordt vaak gekocht door jongeren, die wat boeken betreft slechts geïnteresseerd zijn in Aste- TROS 7.00 N rix en Guust Flater (strips). 5. P^but- Strips, science-fiction, boeken van de maand. 6. Niet merkbaar. 7. Geen mening. 8. W. F. Hermans, Wolkers, hele oeuvre, Reve (met vlagen), Toonder. 9. In het voordeel van de boekverkoper werkt, dat de televisiereclame vo ongeloofwaardiger Wij lezen het "Nieuwsblad Boekhandel" erg goed. Wij letten sterk op de verschijnt en op de uitgeverij. nbouw. 12.30 Nws. 12.41 (S) In de Rooie Haan. 14.30 (S) Orkest Malando. 15.00 (S) Het zout in de pap (15.30 Nws 17.00 (S) Zing zomaar simpel een melo die 17.30 Nws. 17.32 Dingen v. d. dag. Hilversum II 11 Ochtendgym. 7 20 i.m. 8.00 Nws. en om 8.11 Aktua I 9 35 Waterstanden. 10.00 De Tien-om Kindershow. 10.30 Aktua- Sportcafe met om 11.00 Nws. 11.30 ■rheidsvoorlichting: 12 49 Vast en zei 13.11 Aktua II breekbaar. 14 30 Met platen steeds bet theater. 16.00 Nws. 16. erkomt. rade. 17.55 Med. TROS: 13.00 Nw 13.30 Voorzichtig., n knipoog naar De Europa- Hilversum III NCRV: 7.02 (S) Happy Dound. 7.55 Eer- Doek lyk gezegd. 8.03 (S) Pop Station. 10.03 (S) Hilversum IV AVRO: 7.00 Nws. 7.02 (S) Reveille. 9.00 Nws. 9.02 (S) In de wetenschap dat9.20 (S) Alert 9 40 (S) AVRO thema. 10.00 (S) Bruno Walter. 12.00 (S) Lunchconcert. 13.05 (S) Kortweg 13 34 (S) Kinderen maken muziek 14.00 Nws. 14.02 S) Courant(e). 15 20 (S) Intern, orgeldagen. 16.00 (S) Aspekten. 16.40 Radiojournaal. DUITSE TV VRIJDAG 24 SEPTEMBER Duitsland I 17.55 Journaal. 17.57-18.00 Verkiezings praatje. (Regionaal programma: NDR: 18.00 Sportjournaal 18.30 Akt. 18.45 Zandmannetje 18.55 Nordschau- magazine. 19 26 Die Unternehmungen des Herrn Hans. 19.59 Programmaover zicht. WDR: 8.05 tot en met 11.50 School televisie 1800 Nieuws uit Noordrijnland-Westfalen. 18.05 Inter mezzo 18 45 Cafe Hungaria 19 15 Akt. 19.4o Hit um 4tel vor8). 20.00 Journaal en weerbericht Aansl: Verkiezingspraatje. uit Bonn. 22.20 Journaal t zicht. 22 35 Den Tod vor Augen, Hon gaarse speelfilm. 23.55-24.00 Journaal. DUITSLAND II 17 .00 Journaal. 17.10 Journaal voor jon gens en meisjes. 17.40 Akt. en muziek. ngspra thetbuitenland. 20.15 Petrocelli 21.15 Journaal en verkiezingspraa^je. 21.30 Showprogramma. 22.15 Sport op vrij- 22.50 Diskussie. BELGISCHE TV VRIJDAG 24 SEPTEMBER België Nederlands 18.00 Mumfie. 18.15 Open School. 18.45 Overzicht van de cultueie aktualiteiten. 19.10 K.T R.C. 19.40 Med. en weerman. 19 45 Journaal. 20.15 De Flintstones. 20.40 Les Demoiselles de Rochefort, speelfilm. 22.40-23.00 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 5