mode IDEE offset-drukker Rabobank VERKOPER meubelen en tapijt Nu ga je geldzaken zelf regelen. Meteen Privé-Rekening bij de Rabobank. Wie heeft er zin om bij Leen Bakker te komen werken als verkoper meubelen en tapijt? Leen Bakker is één van Nederlands grootste filiaalbedrijven op het gebied van meube len, tapijt en campingartikelen. Voor de vestiging in Wassenaar zoeken wij een aktieve man die als onze klanten op de juiste wijze bij hun aankopen van advies kan dienen. Ervaring in deze branche is wel vereist. Natuurlijk hebben wij e sen voor de juiste mar i goed salaris en uitstekende promotiekan- Zin in? Schrijf een briefje of kom eens langs bij de chef van Leen Bakker in Autorama ii Wassenaar, Rijksstraatweg 336, tel. 01751-19223. Vroom Dreesmann vraagt voor haar sneldrukkerij Vendoprint een voor haar vestiging Leiden. Vroom Dreesmann heeft haar aktiviteiten uit gebreid met een sneldrukkerij onder de naam VENDOPRINT Hiervoor vraagt zij een offset-drukker, die vertrouwd is met de technische apparatuur, de lay-out en diensten mogelijkheden van de sneldrukkerij (klem-offset) Technisch organisatie vermogen neemt in deze taak een belangrijke plaats in. Tenslotte is een praktisch- kommerciele instelling en een juiste opvatting van service-verlening van grote waarde. De geschikte leeftijd gaat tot 35 jaar. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto gaarne richten aan Vroom Dreesmann- Haarlem t.a.v. de heer L v. Koppen, Postbus 170, Haarlem. VROOMS DREESMANN jc kunt er je salaris, loon of andere ontvangsten op laten storten. jc geld is bij ons veilig, je krijgt er rente over en je kunt erover beschikken, wanneer je maar wilt. geef ons opdracht per bankgiroformulier en wij zorgen dat degene aan wie je iets te betalen hebt zijn geld krijgt. regelmatig hetzelfde bedrag betalen? (kamerhuur b.v.) kunnen wij automatisch voor je doen. acceptgirokaarten kun je naar ons sturen, wij zorgen voor de betaling wil je automatisch sparen? snel te regelen! je kunt, onder bepaalde voorwaarden, (voldoende saldo b.v.) gebruik maken van Eurocheques of betaalcheques. als je soms even krap komt te zitten vinden wij daar samen wel een oplossing voor. dank zij de rekeningafschriften kun je later nog eens zien waar je geld vandaan kwam of gebleven is. Hoe kom je aan al dat gemak? Even bij een Rabobank binnenwippen. Met 3100 kantoren is er altijd wel een bij je in de buurt. Heb je ook je rekening mooi bij de hand. geld en goede raad

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20