Leiden: ruim twee miljoen te besteden ORGELPLAAT 'HARTEBRUG' Zebra gereed in Zoeterwoude 1 eidse agenda In 1977 dependance "Louise" Leiderdorp Koornbeursbrug zal worden opgeknapt PAGINA 2 STAD EN RAND ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1976 LEIDEN - Volgend jaar zal er in Leiderdorp een dependance van de Louise de Coligny Scho lengemeenschap worden ge bouwd. Op de gemeentebegro ting van Leiden voor 1977 is daarvoor geld gereserveerd en de minister heeft inmiddels toestemming gegeven voor de bouw, zo deelde wethouder Tesselaar gistermiddag mee. Volgens de wethouder zullen ook de bedragen per leerling flink worden verhoogd. Wat de scholenbouw betreft zal er volgend jaar ook een begin worden gemaakt met het derde scholencomplex in de Meren- wijk en een gebouw voor de Eerste Leidse Schoolvereni ging aan de Vondellaan in de Mors. Gezien het tekort aan lo kalen in de Merenwijk zal er naar worden gestreefd zo snel mogelijk met de bouw aan de Zwartemeerlaan te beginnen. Het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen heeft in middels ook subsidie toegezegd voor een experimenteel project van onderwijs aan buitenlandse kinderen. Het gaat hier zowel om het basis- als om het voort gezet onderwijs. Een ambte naar ter controle van de nale ving van de leerplicht en de be geleiding daarvan, zal er in 1977 niet komen. De financiële ruimte die daardoor vrijkomt, zal worden besteed aan een ex tra man bij de Gemeentelijke Sociale Dienst. Ook de school- bioloog komt er volgend jaar niet. Fonds voor nieuwbouw openbare bibliotheek LEIDEN - Er bestaan plannen voor de vorming van een fonds waaruit te zijner tijd de nieuw bouw van de openbare biblio theek zal worden bekostigd. Het fonds zal gevormd kunnen worden omdat de rijksbijdrage regeling voor de bibliotheken aanzienlijk verbeterd is. Aange zien de gemeente Leiden heeft beslist dat dit extra bedrag niet in mindering zal worden ge bracht op de jaarlijkse subsidie zal er jaarlijks een bedrag van naar schatting 500.000 in het fonds gestort kunnen worden. Toekomstplannen van de bi bliotheek zijn onder meer de bouw van nieuwe filialen in Me renwijk en Morskwartier en uitbreiding van het filiaal Houtkwartier. Zoals bekend zal het hoofdfiliaal te zijner tijd verhuizen naar het Heerenlo gement dat nu wordt gerestau reerd. Beslissings- team bij de Soc. Dienst LEIDEN - De personeelsbezet ting bij de Gemeentelijke So ciale Dienst zal het volgend jaar worden uitgebreid. Er zal een beslissingsteam worden inge steld bestaande uit drie perso nen, die alle besluiten gaan beoordelen. Op die manier hoopt men meer uniformiteit te krijgen in deze beslissingen. De kosten van een dergelijk team worden geraamd op twee ton. Een bedrag dat nog voor een groot deel op de begroting van dit jaar opgenomen kan worden in verband met een financiële meevaller. Een andere meeval ler is dat het kabinet in het ka der van de werkloosheidsbe strijding de extra bijdrage voor de Sociale Diensten, die in 1976 werden geheven ook voor vol gend jaar heeft gehandhaafd. Gevoegd bij de extra gelden die de gemeente voor de GSD be schikbaar stelt zal men ook binnen afzienbare tijd kunnen overgaan tot het geven van ex tra begeleiding aan het balie- personeel. Reinigingsrechten en onroerend-goedbelasting extra omhoog LEIDEN - Evenals in het huidige begrotingsjaar hèeft de gemeente Leiden voor 1977 ongeveer twee miljoen te be steden boven de uitgaven, die het huidige beleid met zich meebrengen. Bovendien is er volgend jaar een bedrag van 140.000 gulden beschikbaar. Dit bedrag is de rente van twee miljoen gulden, die ontvangen zullen worden van het Hoogheemraadschap van Rijnland dat rioolwaterzuiver ingsinstallaties van de gemeente overneemt. De 140.000 gulden zal voornamelijk worden besteed aan uitbreiding van het ambtelijk personeel. Om aan de ruimte van twee miljoen gulden te komen, wordt ook het komend jaar de onroerend- goedbelasting meer dan trendma tig verhoogd. In totaal bedraagt de verhoging tien procent; drie pro cent daarvan is extra. Verder wor den de reinigingsrechten (de be dragen die bewoners moeten beta len voor het ophalen van huisvuil en grofvuil) met in totaal vijftien procent verhoogd. Vorig jaar ging het college van B. en W. ervan uit Leiden gaat achterstand tennisvelden wegwerken .EIDEN - De gemeente Leiden wil et volgende jaar iets doen aan de chterstand die er bestaat op het •rrein van de tennisvelden. Bij het jmplex van Unicum aan de Haar- mmertrekvaart komen twee leuwe velden, en bij het complex oomburg aan de Kanaalweg drie leuwe velden. Verder komt er een eheel nieuw tennisveldencom- lex in de Merenwijk. Op de begro- ng van 1977 zijn daarvoor gelden ereserveerd. \ndere sportvoorzieningen die het /olgend jaar gerealiseerd kunnen .vorden zijn: verbetering van de perrons van zwembad "De Vliet"; verbetering van de kleedaccom modatie in de Leidse Hout bouw van een tweede overdekt zwembad aan de Boshuizerlaan. De kosten van het zwembad zullen worden betaald uit de reserves van de LDM. Van Renswouws zijn halve eeuw getrouwd VOORSCHOTEN - Het echtpaar Van Renswouw-Kühl, wonende aan het Voorschotense Jan van Goyenplantsoen, heeft gisteren op grootse wyze z'n vijftigjarig huwe lijksfeest gevierd. De woning van het bejaarde echtpaar - beiden zijn 75 jaar oud - was aan de binnen- en buitenkant uitbundig versierd en de hele dag hing er een ware feest stemming. Oma en opa Van Renswoud, zoals ze door de buurt het liefst worden genoemd, wonen al geruime tijd in Voorschoten nadat ze zes jaar in Baarn hadden gewoond. De heer Van Renswouw was 33 jaar lang tuinbaas op de buitenplaats Ter Wadding, nabij de Vink, en werkte na zijn pensionering nog tot z'n 72ste jaar voor de gemeente Voor schoten op de kwekerij. Zijn vrouw heeft altijd voor het huishouden gezorgd. Het echtpaar heeft twee kinderen, zes kleinkinderen en ëen achter kleinkind. Een dochter van het gouden bruidspaar was speciaal overgekomen uit Canada, waar ze al 24 jaar woont, om het feest mee te vieren. Waar trouwens ook enkele buren een aandeel in hadden. Want het echtpaar Van Renswouw is in de buurt erg geliefd. dat de gemeente en de gebruikers ongeveer ieder de helft van deze kosten zouden moeten betalen. Staatssecretaris Polak (Binnen landse Zaken) heeft aan artikel-12 gemeenten (gemeenten die extra geld van het rijk krijgen om hun tekorten te dekken), zoals Leiden een brief gestuurd dat deze kosten van de reinigingsdienst voor onge veer zestig procent door de gebrui kers betaald moeten worden. Om aan een dekking van die grootte te komen, zou een verhoging van der tig procent van de reinigingsrech ten nodig zijn. Het college wil deze stap niet in één keer doen. Ver wacht mag worden, aldus wethou der Van Dam (financiën) dat de reinigingsrechten in 1978 ander maal met vijftien procent verhoogd zullen worden. Gas en licht De overige tarieven gaan trendma tig, dus met gemiddeld zeven pro cent omhoog. Met uitzondering van de gas- en elektriciteitstarieven, die gelijk blijven, of zelfs iets omlaag gaan. De Stedelijke Fabrieken voor gas en elektriciteit, zullen, zonder de tariefsverhoging, al een winst van vier miljoen gulden boeken. Met het opstellen van de begroting voor 1977 is de gemeente aanzien lijk sneller klaar, dan de laatste ja ren gebruikelijk is. Op 13 december zal de begroting in de gemeente raad behandeld worden. Ter verge lijking: de begroting voor '76 werd pas in maart van dit jaar vastges teld. De opzet voor de begroting, het financieel kader, wordt op 20 september in een commissieverga dering besproken. Een snelle ver vaardiging van de begroting 1977 is noodzakelijk omdat, aldus we thouder Van Dam, de energie van de dienst financiën volgend jaar vooral gericht zal zijn op het ver krijgen van nieuwe aanvullende uitkeringen van het rijk. Met het rijk is in het verleden vor een aantal jaren een extra bijdrage afgespro ken (in 1977 ongeveer vier miljoen). Deze overeenkomst loopt volgend jaar af, zodat de gemeente nieuwe stappen zal moeten zetten om weer voor extra geld van het rijk in aan merking te komen. ZOETERWOUDE - Provinciale Waterstaat heeft deze week op de Dokter Kortmannstraat een voetgangers-oversteekplaats aan gelegd. Deze is vooral bedoeld voor de kinderen die de openbare Cor- buloschool bezoeken, maar ook de bewoners van het nabijgelegen be jaardencentrum "Huize Emamus" zullen er gebruik van kunnen ma ken. Enkele maanden geleden waren er borden geplaatst. De afgelopen da gen is daar de verlichting in ontsto ken en ook zijn er zebrastrepen aangebracht. Een betere bescher ming van de voetgangers op deze plaats naast de Asschuurbrug was dringend noodzakelijk. Het uitblij ven hiervan bij het begin van het nieuwe schooljaar was vorige week nog aanleiding tot het stellen van vragen in de gemeenteraad door mr. Michielsen. Een recente snelheidscontrole door de politie heeft nog eens bewezen dat er door veel automobilisten te hard wordt gereden op deze weg die een onderdeel is van de verbin ding Zoetermeer-Leiden. De veiligheid van de voetgangers zou ook bijzonder gediend zijn met de voltooïng van het voetpad dat nu nog ontbreekt op het gedeelte Asschuurbrug-Dorpsstraat. Bij de reconstructie van de weg en de ver laging van de brug, enkele jaren te rug, is dit niet tegelijkertijd uitge voerd. LEIDEN - Ook op de begroting voor 1977 hebben B. en W. een miljoen uitgetrokken voor de restauratie van monumenten. Het geld dat daarvoor op de be groting voor 1976 was gereser veerd voor het Heerenloge ment; volgend jaar komt de Koornbeursbrug aan de beurt. Op het gebied van stadsont wikkeling wordt ook volgend jaar door de gemeente weer veel geld beschikbaar gesteld aan het opknappen van oude wij ken. Daaronder is nog niet Maredorp-Oost begrepen; wel het gebied bij de Oostdwars- gracht, omdat dat "kleiner en goedkoper is", aldus wethouder Waal. Na het vernieuwen van de Turfmarktsbrug is de Warmon- derbrug de volgende die wordt aangepakt. Deze brug is de ver binding van de Langegracht naar de Haarlemmertrekvaart (bij het voormalig LBF-terrein). Het geld hiervoor is gereser veerd op de begroting '77; we thouder Waal verwacht dat in 1978 de overkluizing van het Kort Rapenburg aan de beurt zal komen. Dit soort kosten is het gevolg van "een jarenlange verwaarlozing van het onder houd van de stad", aldus Waal. "Dat krijgen we nu op ons brood terug". Daarom wordt er ook voor het onderhoud (zoals het herstraten) in het algemeen meer geld uitgetrokken. Verder komt er volgend jaar geld beschikbaar voor het leg gen van een riolering in Tuin- stadwijk, het slopen van diverse panden en het opstellen van een verkeerscirculatieplan voor de binnenstad. De ambtelijke af delingen voor stadsontwikke ling, verkeer, grondzaken, volkshuisvesting en openbare werken worden met personeel uitgebreid. Voor Bouw- en Wo ningtoezicht o.a. zullen twee nieuwe mensen worden aange trokken. k ZOETERWOUDE - De drumband "De Rijntamboers" vierde gistera vond in Zoeterwoude uitbundig haar I2xlt-jarig bestaan. Er werd een muzikale show gegeven, waaraan diverse korpsen deelnamen. Precies op tijd kwamen de drumbands op de Oranjelaan aan, t.w. de majorette- groep van "De Rijntamboers"de drumband KNA, de drumband "Lei derdorp", de drumband van de NZH en de drumfanfare "De Rijntam boers". Wethouder W.Maan (zie foto) dankte de jubilerende vereniging voor al hetgeen de drumband in de afgelopen jaren heeft gepresteerd, tot vreugde ook van de Rijndijk-bevolking. Namens het gemeentebestuur bood hij de vereniging een enveloppe met inhoud aan. Voorzitter C. Volwater dankte na de enthousiast ontvangen show alle bewoners van de Oranjelaan voor de vlaggen, die zij hadden uitgestoken en ook voor de aardige attentie om met verlichting aan de huizen en brandende fakkels in de tuinen een nog grotere sfeer van feestvreugde te scheppen. MAANDAG 6 SEPTEMBER Wyk 17 Hoge Morsweg, Morsweg (van Lage Morsweg tot Hoge Morsweg), Mors- laan, dr. Lelylaan, Granaathof, Diamantlaan, Önyxhof, Amethis thof. Smaragdlaan, Robynstraat, Parelstraat, Topaaslaan, Aquama rijnstraat, Bothastraat, H. Coster- straat, Morskade, Rhijnhofweg, Agaathlaan, Saffierstraat, Tur kooislaan, Berylstraat, Carneool- straat, Barnsteenpad, Kristalstraat, Toermalijnstraat, Opaalstraat. Wyk 19 Lage Morsweg, P. C. Hooftlaan, Vondellaan, van Bóerlestraat, Ja cob Catslaan, Gerard Brandstraat, Coornhertstraat, C. Huygenslaan, Brederostraat, Spieghelstraat, R. Visscherstraat, Tesselschadestraat, Leeghwaterstraat, St. Buysingh- straat, Calandstraat, Leemanstraat, Conradstraat, Dijkstraat, Stuw- straat. Sluisstraat, Duikerstraat, Damlaan, Haagsestraatweg, Mui- derkring Cruquiuslaan. WOENSDAG 8 SEPTEMBER Wijkl8 Lammenschansweg (beide zijden van Zoeterwoudsesingel tot Sta tion), Kamerlingh Onnesplein, de Sitterlaan, v. d. Waalsstraat, Buys Ballotstraat, Hugo de Vriesstraat, Kapteynstraat, v. d. Waalsplein, van Bemmelenstraat, Lorentzkade, Zeemanlaan, van 't Hoffstraat, Bakhuis Roozenboomstraat. Wyk 22 M. Treublaan, Stieltjensstraat, Franchimontlaan, v. d. Hoeven- straat, Kanaalweg (van v. Vollen- hovenplein tot spoorlyn), v. d. Sande Bakhuyzenlaan, Beyerinck- laan, Temminckstraat, Suringar- straat, Burggra venlaan, Asser straat, Scholtenstraat, Modder manstraat, Oppenheimstraat. 21 Havenplein, Haarlemmerstraat (van Haven tot Mare), Donkersteeg, Kuipersteeg, Dullebakkersteeg. Hooglandsekerksteeg, Pelikaan straat, Koestraat, Lege Werfstraat, Bouwelouwensteeg, Duizendd- raadsteeg, van der Werfstraat, Meermanshof, Druckerstraat, Ma- redorpsedwarsstraat, Greven- straat, Voldersgracht, Noord- en Zuid Rundersteeg, Janvossen- steeg, Koddesteeg, Clarasteeg, Oude Singel (van Houtmarkt tot Mare), Oude Vest (van Havenplein tot Mare), Lange Zandstraat, Vol molengracht, Oostdwarsgracht, Koolstraat, Emmastraat, Baat straat. Wijk 23 Haarlemmerstraat (van Turfmarkt tot Mare), Stille Rijn, Apothekers- dijk, Schapensteeg, Goegerrit- steeg, Prinsessekade, Turfmarkt, Steenstraat, Beestenmarkt, Nieuwe Beestenmarkt, Kort Gal gewater, Morsstraat, Smidsteeg, Narmstraat, Kruisstraat, le en 2e Binnenvestgracht, St. Aagten straat, Lammermarkt. Marktsteeg, Lange Scheistraat, Nieuwe Mare, Oude Singel (van Mare tot Turf- marktbrug), Fokkestraat, Oude Vest, (van Turfmarkt tot Mare), LEIDEN - Het Maarschalkerweerd-orgel in de Hartebrugkerk, beide beschermd monument, kreeg een Stichting Or gelfonds, die vastberaden "met alle geoorloofde middelen" de honder dduizend vergaren gaat, die er broodnodig komen moeten. Jan Schmitz, bekend concertorganist, liet zich in de Hartebrug aanstellen omdat hij er op een instrument stuitte dat hij kostelijk vond om voor kerk en muziekcultuur te be spelen. Het lijdt helaas aan zware "hartinfarctenis technisch tot de draad toe versleten". En.- "elke dag uitstel is voor het orgel fataal"Al dus orgelfondsvoorzitter J H Visser tijdens een bijeenkomst voor geïn teresseerden in een van de bijge bouwen van de kerk. Met al kon niettemin, als een van de middelen, nog een grammofoonplaat uit de misère getoverd worden. De eerste exemplaren daarvan werden giste ren uitgereikt aan pater Van Gendt (voor pastoor Demmers) en aan loco-burgemeester Oosterman, die met joviaal tegenwoord het ge schenk aanvaardden Wij komen nog nader op een en ander en op de plaat zelf terug, ook in combinatie met het concert dat Schmitz 11 sep tember om 4 uur wegens zijn 40- jarig organisten jubileum in de Grote Kerk in Den Haag zal geven. Op de foto links orgelfondsvoorzit ter Visser en rechts wethouder Oos terman met in het midden organist Schmitz. Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen- Wijk I (Morswegkwar- tier, binnenstad tot Cityring en Groe- noord): H. C. Jasperse jr.. Witte Singel 72. tel 124961; Wyk II (Kooi en Meren- wyk)- H. A M. M Mever, Stokroos 1, tel. 122113; wyk III (Waard, Professorenwyk en Tuinstadwijk): J. de Bruyne, Kern- straat 11, tel. 141225; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwartier): C. J. M. Schrama, Zocherstraat 1, tel. 766123. Leiderdorp - O. du Ry van Beest Holle, praktykadres Mauritssingel 168, tel. 133686 (zaterdag en zondag spreekuurtje van 12.30-13 uur). Oegstgeest - E. J. Roelants, Frans Hals laan 10, tel. 153747. Voorschoten - A. Tromp, Lohmanplant- soen 33, tel 071-762159 (zaterdag). J. Bo venlander, S. v d. Oyelaan 13, tel. 6951, S. M Platteel-de Jongh, Diepenbrock- laan 6, tel. 5417 (zaterdag en zondag). Warmond - A. W. Bots, Prof. Aalberse- laan 2, Voorhout, tel. 02522-11393. Apotheken Lange Mare, Vrouwenkerkhof, Vrouwenkerkkoorsteeg, Dolhuis- steeg, Sionshof, St. Ursulasteeg, Caeciliastraat, Lange en Korte Lijsbetsteeg, Korte en Lange Ag- nietenstraat, Spijkerboorsteeg, Vestwal, 3e Binnenvestgracht, Reineveststeeg, Langegracht, Vre dehof, Houtmarkt, Noorderstraat, Hendrikstraat. VRIJDAG 10 SEPTEMBER Wyk 20 Van Vollenhovenkade en plein, Snouck Hurgroryestraat, Huizin- gastraat, Uhlenbeckkade, Colen- branderstraat, Meyerskade, Duy- vendakstraat, Kanaalweg (van Hoge Rijndijk tot van Vollenho- venplein), Rijndijkstraat, Kanaals traat, Dozystraat, de Goejestraat, Cosijnstraat, Hartmanstraat, Roomburgerlaan, Hoge Rijndijk (van Utr. brug tot Wilhelminabrug), Utr. Jaagpad (van Utr. brug tot Wil helminabrug), Catharinastraat, Rijnstroomstraat. Wyk 26 Hoge Rijndyk en Utr. Jaagpad (beide van Wilhelminabrug tot Rhynvreugd), Rhijnvreugd, Brug- gestraat. Besjeslaan, Park "Die Leythe", Roomburgerweg, Aar- straat, Meerburgerkade en straat. Gouwestraat, Amstelstraat, Leed estraat, Wierickestraat, IJsselkade, Kasteelhof Vliststraat, Zaanstraat, Maasstraat, Merwedestraat, Drechtstraat, Lingestraat, Spaar- nestraat. Lekstraat, Castellumweg. Stopverbod op Bernhardlaan VOORSCHOTEN - De commissie voor Openbare Werken wil een stopverbod op de Prins Bernhard laan in plaats van de aanleg van ex tra perkeergelegenheden in ver band met de moeders die hun kin deren voor de school afzetten en daarmee het verkeerslicht ontrege len. Bij het begin en aan het einde van de lesuren van de scholen, die gele gen zijn aan de Prins Bernhardlaan, is het steeds een chaotische situa tie, omdat de kleine kinderen wor den aangevoerd met auto's, die bijna voor de ingang van de scholen willen stoppen en half op de rijweg en op het voetpad komen te staan Juist ter beveiliging van de school jeugd zijn verkeerslichten ge plaatst met zgn. voelstroken. Om dat door het parkeren het door gaande verkeer over de linker weg strook gaat rijden, worden de voel stroken van de lichten volkomen ontregeld. Het "laden en lossen" van de schooljeugd zal in de toe komst moeten geschieden in de zij straten. De commissieleden zijn voor de aanschaf van een "rood-licht- camera" bij de verkeerslichten bij het Raadhuis. De camera zal opge steld worden voor de rijrichting Leiden naar Leidschendam. De kosten voor de gemeente zijn f 4500,-, de overige kosten komen ten laste van het departement van Justitie. De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 3 tot 10 september door Apotheek Tot Hulp der Mensch- heid. Rosmolen 13, telefoon 121060; Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, telefoon 01717-2525. Tevens op zaterdag tot 1 uur nam.: Oegstgeestse Apotheek, Wilhelmina- park 8, Oegstgeest, tel. 153274 Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tele foon 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp, telefoon 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tele foon 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, v. d. Waalslaan, tel. 4641; Alg. Hulpverle ning, telefoon 2141. tst. 35 (dag en nacht). Warmond - Zr. S. Posthuma, Kagerplein 308, Sassenheim, telefoon 02522-11463. ZATERDAG De Burcht, Antiekmarkt, 9.30 uur om.-5 Steenstraat lb. Wereldwinkel, 's mor gens geopend Groenoordhal, officiële opening VEBO, 10 uur vm. Anjelierstraat, opening kinderboerderij, ZONDAG Antonius Clubhuis, dansen. 8-11 uur Geversstraat 65, Oegstgeest, sociëteit voor kamerbewoners en alleenstaanden, 9-1 uur nam. 't Breehuys, Breestraat 19, gespreks groep Gideon, 11.30 uur vm.-1.30 uur nam.; Koffiebar. 8-11 uur nam. De Houtkamp, Leiderdorp, j MAANDAG Steenstraat lb. Wereldwinkel, 9.30 t 't Breehuys, Breestraat 19, open-huis, 2-5 uur nam. Pieterskerk, opening Academiejaar Leidse Universiteit, 3 uur nam. Gemeentehuis Wassenaar, commissie onderwys, 7.30 uur nam. Gemeentehuis Warmond, buitenge wone raadsvergadering, 7.30 uur nam. Maatschappelijk Werk Bureau maatschappelijk werk. Oude Rijn 44c, Spreekuur dagel. 14.00-15.00 uur. Maandag en dins dag 19.00-20.00 uur. Tel. 142144. Onderwijswinkel Sophiastraat 36. tel. 126325. Geopend maandag t/m vrijdag 12.00-17.30 uur. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15. Leiden. Voor hulpverlening aan veronge lukte honden, katten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden en Leider dorp. Dag en nacht bereikbaar, tel. 134687 SOS-dienst Telefonische hulpdienst, tel. 125202. Voor allen die in moeilijk heden verkeren. Bereikbaar van half acht 's avonds tot 8 uur 's mor gens en tijdens het weekend door lopend van vrijdagavond tot maan dagmorgen. Burgerraadsman Korenbrugsteeg 7. Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuur ma., di. en wo. 11.00-12.00 uur., do. 18.30-20.00. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57,055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16.00-18.00 uur. Telefoon 071-130500. In dien in gesprek 071-134539. Kwartaalabonnement 37,85 Per post 48,25 Jaarabonnement 139,90 Jaarabonnement p post 181,50 Losse nummers 0,55 By automatische overschry ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 2