Intradal "k/l IO lONlttll PERI WEED personeel erso fr sorieel PERSONEEIBS^'I persone EL JUNIOR-VERTEGENWOORDIGER ADMINISTRATEUR- BEHEERDER PART-TIME TELEFONISTE Buyze B.V. cassiere voor de winkelkassa 4 Boekverkoopster (of verkoper) Facturiste voor de afd tijdschriften BV Boekhandel v.h. C. Kooyker Motel Sassenheim jongens en meisjes kindermeisje rayon - administrateur de rijksoverheid vraagt hoofd post- en archiefzaken (mni./vri.) medewerker adjunct-secretaris (mnuvru administratief bestuursambtenaren PEfifflNEElPersoneel PERSONE| PFRSOIMFFl personeel J personeel PERSONEEL personeel ERDAL B.V. AMERSFOORT behorende tot de internationaal georiënteerde "Intradal N.V.", is een belangrijke verkoop maatschappij van moderne, huishoudelijke produkten zoals Tolet-W.C.-reinigers en lucht verfrissers, Erdal en Peli onderhoudsprodukten, Vlido insectenverdelgers, enz Ter versterking van onze organisatie vragen wij op korte termijn een Functie-informatie: De junior-vertegenwoordiger zal onder leiding van de hoofdvertegenwoordi ger en vertegenwoordiger alle ondersteunende werkzaamheden verrichten welke voor de promotie van het assortiment in de food-sector noodzakelijk zijn. Na een gedegen begeleiding zal hij tevens worden ingezet als vertegen woordiger in die districten waar tijdelijk een verkoopondersteuning noodza kelijk is. Voor deze funktie vragen wij een enthou siaste jongeman van 22 jaar. met een middelbare schoolopleiding, die zich na een grondige opleiding in de toekomst een vaste plaats in de buitendienstorga nisatie wil verwerven. Hij dient bereid te zijn over geheel Neder land te worden ingezet. Tevens dient reeds enige ervaring in een verkoopbui tendienst te zijn opgedaan. Voor deze funktie bieden wij: een goed vast salaris 8% vakantietoeslag 6% jaargratificatie t.z.t. opname in ons pensioenfonds gunstige regeling privé gebruik auto. Sollicitanten kunnen hun eigenhandig geschreven brie ven, voorzien van een recente pasfoto, richten tot het Hoofd van onze afdeling Personeelszaken Intradal N.V., Brabantesestraat 17 te Amersfoort, onder motto: J.V.E Voor telefonische Inlichtingen: 033-38822, toestel 326; na 18.00 uur: 038-17969 (Hr. F. de Vries). Bij het KONINKLIJK INSTUTUUT VOOR TAAL-, LAND- EN VOLKENKUNDE te LEIDEN ontstaat binnenkort een vacature voor Zijn werkzaamheden als hoofd van de administratie en de huishoudelijke dienst omvatten de financiële admini stratie, loonadministratie, begrotingsvoorbereiding en bewaking, opstelling financieel jaarverslag en perso neelszaken Het Koninklijk Instituut is een middelgrote wetenschappe lijke instelling met bibliotheek en documentatie-afdelingen en is gespecialiseerd op de studie van Indonesië. Vereisten: gezocht wordt iemand in het bezit van Prak tijkdiploma Boekhouden of diploma M B A en met ruime ervaring in gelijksoortige werkzaamheden Salariëring: afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximum van schaal 89 (f 2952,-), geheel volgens rijks regeling. Bij verdere ontplooiing in de functie kan meer perspectief geboden worden Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Algemeen Secre taris van het Instituut, Stationsplein 10. Leiden. zoekt op korte termijn voor haar Centraal Magazijn te Alphen a/d Rijn een (voor 6 maanden) Zij zal naast de bediening van de telefooncentrale enig administratief werk verrichten Werktijden: ma. t/m vr. van 12.30-17.00 uur Naast eigentijdse sociale voorzieningen bieden wij een aantrekkelijce personeelskortin' Als u wilt solliciteren kunt U contact opnemen met de afdeling Personeelszaken van Vroom Drees- mann, Hyperonenweg 4 te Utrecht. Telefoon: 0930-443744). VROOMS DREESM ANN Drukkerij Uitgeverij zoekt voor haar administratie een medewerker op MBA-niveau (leeftijd 20 tot 35 jaar) Zijn taak zal hoofdzakelijk bestaan uit het voe ren van de grootboek administratie en de credi teurenadministratie. alsmede de interne con trole op de sub-administratie Hij zal aktief worden betrokken bij de laatste fase van de automatisering van de administratie Sollicitaties te richten aan Direktie Drukkerij Buyze B.V. Voorstraat 53 - Noordwijk. In ons bedrijf is plaats voor enkele jonge medewerksters Goede schoolopleiding en enige talenkennis zijn gewenst. Nieuwe Rijn 15-16, Leiden. Telefoon 144146 De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer vakature nr. 46.418 Laboratorium voor Parasitologie vereist: salaris: vakature nr. 46.453 Hoofdafdeling Inwen dige Geneeskunde (Stofwisselings ziekten) vakature nr. 46.454 Geologisch Instituut vakature nr. 46.456 Faculteit der Letteren (Nederlands) salaris vakature nr. 46.457 Subfaculteit der Psychologie (Labora torium voor Experi mentele Gedrags studie) werkster (part-time) taak: verrichten van schoonmaakwerkzaam- heden in genoemd laboratorium. Werktijden vanaf 7.00 uur. leeftijd vanaf ca. 25 jaar. maximaal i 751.bruto per maand. analist(e) taak: verrichten van medewerking aan een onderzoek over effecten van insuline op geïsoleerde cellen en celonderdelen. HBO-B biochemie; vermogen tot zelfstandig werken. Ervaring met of bereidheid tot werken met proefdieren en/of kennis van morfologische technieken strekt tot aanbeveling. maximaal j 2.336,bruto per maand. Aanstelling vindt plaats t.l.v. een ZWO/FUNGO-subsidie. technicus taak: verrichten van onderzoek naar appara tuur voor sedimentologisch onderzoek; het onderhouden, aanpassen en zo nodig ont werpen en vervaardigen van specifieke apparatuur; voeren van de dagelijkse leiding van het sedimentologisch laboratorium. MTS-werktuigbouwkunde; adaptie elektro nica strekt tot aanbeveling. Kandidaten dienen enige ervaring te hebben in het ontwerpen en vervaardigen van apparatuur en met het werken in team verband. In verband met de veldwerkzaam- heden is een goede fysieke conditie vereist. maximaal 2.336.bruto per maand secretaresse (Va weektaak) taak: typen van brieven, verslagen en andere correspondentie w.o. syllabi; bijhouden van het archief en de studentenadministratie; bedienen van de telefoon; bedienen van het kopieerapparaat en toezicht houden op het gebruik ervan. MULO/MAVO-diploma. typediploma. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. maximaal 962,50 bruto per maand. secretaresse j weektaak) taak het doen van bestellingen; bijhouden van de administratie; uittypen van rapporten; uitlenen van apparatuur. MAVO-diploma, typediploma; enige admini stratieve ervaring; typevaardigheid R.K. Scholengemeenschap Bonaventura-Kijckenborg Mariènpoelstraat 6 - Leiden tel. 071-15354f Gevraagd: Docent Geschiedenis voor 6 lessen per week Sollicitatie en inlichtingen bij de rektor. salaris: maximaal 904,50 bruto per maand Voor elke funktie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring Het vakantiegeld bedraagt 7.8% van het laarsalaris. Direkte opneming m welvaartsvast pensioen fonds vraagt voor de weekends voor de keuken en de bediening, en een leeftijd vanaf 17 jaar Sollicitaties Motel Sassenheim, Warmonderweg 8, Sas senheim Telefoon 02522-19019. SLEUTELTJES tot 20 woorden 6,10 21-30 woorden9,50 31-40 woorden 13,25 41-50 woorden 18,25 Teksten kunnen wij aanne men tot 14.00 uur dag voor plaatsing. Bewijsnummers f 0,50 de Tombei Melse co. registeraccountants, hebben 20 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heelt. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem. Leeuwarden, Leiden. Middelburg, Nijmegen. Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe assistente van de sekretaresse Op ons kantoor te Leiden kan ter voorziening in een vacature geplaatst worden een assistente van de sekretaresse Wij zoeken naar iemand, die in het bezit is van een M AV.O.-dfploma of gelijkwaardig niveau Leeftijd vanaf 18 jaar Enige praktijk - ervaring verdient aanbeveling. Goede kennis van de nederlandse taal vereist. Prettige werkkring, gevarieerde werkzaamheden en een goede salariëring. Voor inlichtingen zijn wij telefonisch te bereiken onder nr. 071 - 14 44 51 U kunt vragen naar de heer R. Dorrepaal. Melse co accountants Lareco BV, behorende tot de Heidemij Groep, is een aanne- mingsmaatschappij voor grondwerken, wegen en waterbouw. Zij vraagt voor haar rayon-kantoor te Alphen a/d Rijn een De hoofdtaken zijn: leidinggeven aan de projectenadmmistratie intern verstrekken van informatie over het rayongebeuren toezicht op en verrichten van secretariaatswerkzaamheden (corres pondentie, documentatie, archief en postbehandeling). Voor deze zelfstandige functie zoeken wij een kandidaat met een middelbare opleiding, die in het bezit is van het diploma boekhouden. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke functie bij een aannemingsbedrijf. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 0240 kunt u richten aan NV Heidemaatschappij Beheer, Lovinklaan 1 te Arnhem, Dienst Sociale Zaken, afdeling Werving en Selectie. adviseur/ontwarper/partner/uitvoerder/beheerder vac. nr. 6-554511158 voor het Ministerie van Algemene Zaken t.b.v. de Afdeling Comptabiliteit en Algemene Dienst Taak: geven van richtlijnen en voorschriften m.b.t. de uitvoering van archief- en documentatie- werkzaamheden; behandelen van archief- technische problemen: redigeren van rapporten, nota's en instructies; geven van adviezen aan diensten en onderdelen ressorterende onder het ministerie. Vereist: diploma HBS/Gymnasium of een hiermee vergelijkbare opleiding, diploma SOD I en II en^of diploma GO. Leidinggevende en archiefervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3410,- per maand. (mnl./vrl.) 6-556111158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. het Directoraat-Generaal Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk Onderzoek, Directie Alge mene Studiezaken, Afdeling Toelatingsbeleid en bijzondere vooropleidingen Taak: o.m. behandelen van verzoeken om toe lating tot universitaire studies van bezitters van buitenlandse diploma's en verstrekken van inlichtingen. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2952,- per maand vac. nr. 6-475811158 voor hel Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. het Secretariaat van de Huuradvies commissies in de ressorten Leiden e.o Taak: resumeren van zakelijke gegevens uit te behandelen dossiers: notuleren van vergade ringen; adviseren van de leden van de Huur adviescommissies inzake toepassing van de Huurwetgeving e.d; corresponderen Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring op administratief/juridisch gebied. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2582.- per maand (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Afhankelijk van de afdeling waar men geplaatst wordt, zal men worden belast met het uitvoeren van regelingen en voorschriften op het gebied van het onderwijs en/of aangelegenheden van financiële aard. Vereist: diploma HBS. MMS, HAVO. MEAO, MMO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2336,- per maand. Mede om de algemene inzetbaarheid te bevorderen bestaat de mogelijk heid om na enkele jaren naar een andere afdeling overgeplaatst te worden Het salaris kan dan oplopen tot max. f 2582,- per maand Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 22