Orderhandler fasson Onmisbare schakel tussen verkoop en produktie. Ben je een meisje met Mavo? Dan hebben wij een leuke baan voor je. (gj amro bank r (Met het oog op de toekomst). WOONRUIMTE uitzendbureau Fasson behoort tot de grote producenten van zelfklevend materiaal in de wereld. Orderhandling is bij Fasson de afdeling waar intensief kontakt wordt gehouden tussen de vijftien verkoop maatschappijen van Fasson in vrijwel alle landen van Europa, en de Fasson fabrieken. De afdeling is een team van zes merendeels jonge mensen. Wij zoeken er iemand bij. Hij zal zich voornamelijk bezighouden met het in ontvangst nemen en verwerken van orders waartoe hij veelvuldig kontakt zal onderhouden met de Fasson verkoopmaatschappijen hier en in het buitenland. Een redelijke kennis van de moderne talen is dus gewenst, met name van het Engels. Gevraagd wordt: bedrijfsadministratieve of zakelijk-administratieve kennis en/of ervaring, koopmansgeest, vooropleiding op het niveau hbs, handelsschool, havo of heao. Leeftijd: tenminste 25 jaar. Wie aan deze beknopte informatie niet voldoende heeft, belt met de heer P. de Bie, 01714 - 90 08, toestel 140. Brieven gaan naar Fasson Nederland bv„ Rijdijk 86, Hazerswoude (bij Leiden), ter attentie J van de afdeling Personeelszaken. "DE SLEUTELKONING" Wegens vakantie gesloten van 2 tot 21 september Zelfstandig werkende heer, 33 jaar, zoekt Telefoon 071-149571. Binnenkort hebben we plaats voor medewerksters bij de Amro Kantorencentrale in Leiden aan de Haarlemmerweg Je werkt in een team met leeftijd genoten. Aan een gemakkelijke schrijfmachine die met een computer verbonden is. Daarbij komt dat je alles wat je doet zelf kunt kontroleren op een beeldscherm. Een eventueel foutje kun je op die manier snel en gemakkelijk verhelpen. Als nieuwe medewerkster krijg je eerst een interne opleiding van een maand of twee. Je salaris is meteen al goed. Net als de overige arbeidsvoorwaar den, zoals o.a. een extra uitkering van 1/12 van je jaarsalaris, winstdeling, vakantietoeslag en totaal minstens 20 werkdagen vakantie. Ben je geïnteresseerd en zou je wel eens vrijblijvend een gesprekje willen hebben over werken op onze Kanto'rencentrale? Vul dan onderstaande bon in en stuur hem naar. Amro Kantorencentrale Afdeling Personeelzaken Haarlemmerweg 2-4, hoek Maresingel, Leiden De Kantorencentrale is gevestigd in een modern en gezellig ingericht pand. Daar verrichten we allerlei administratieve werkzaamheden voor een aantal kantoren van de Amro Bank in de buurt. Daarvoor hebben we de beschikking over de modernste kantoorapparatuur. Ben je een akkuraat meisje tussen 17 en 24 jaar met MAVO en een type diploma of een aardige dosis type ervaring? Dan is eeri baan bij onze Kantorencentrale best iets voor jou. Ik zou graag eens een gesprekje hebben over werken op een Amro Kantorencentrale. Naam Adres Woonplaats Geboortedatum - Opleiding Onze afdeling Automatisering maakt thans gebruik van een computer H B type G 118, maar gaat per eind 1976 over op een HB 64/20. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een AANKOMEND PROGRAMMEUR Hij zal in samenwerking met de reeds aanwezige pro grammeur het onderhoud van de lopende projecten ver zorgen. Een interessante funktie voor een 20-22-jarige met een diplomah avo (wiskunde) of vergelijkbare opleiding. leidse onderwijs instellingen Als oudste en tevens één der grootste uitzendbureaus van Nederland, maken wij een snelle expansie door. (Wij beschikken over meer dan 50 vestigingen.) Dit is de reden, dat wij op korte termijn in kontakt wensen te treden met gegadigden voor de funktie van kommercieel medewerker/ster voor ons kantoor te Leiden Funktie-vereisten: - opleiding op middelbaar niveau - ervaring in een kommerciéle funktie - goede kontaktuele eigenschappen - leeftijd 22-25 jaar dynamische bedrijf; - een zelfstandige, veelzijdige funktie - een goed salaris, - uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u belangstelling heeft, wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitatie met vermel ding van leeftijd, opleiding en ervaring - voorzien van een recente pasfoto - te zenden aan het Hoofdpersoneelszaken, Postbus 5290, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 28